Vilové předměstí 1

Toto je 1 díl z 12 v seriálu Vilové předměstí
Počet zobrazení: 161

Robert a nevlastní matka Sandra

Poklidná vilová čtvrť se probouzela do dalšího letního jitra. Ulicí procházela pošťačka a zdravila se s řidiči projíždějících aut.
Došla k domu manželů Sedláčkových. Byla to překrásná a vkusně vypadající dvoupatrová vila. Pošťačka hodila do schránky předplacené časopisy a noviny a šla zase o dům dál.
O chvíli později z vily vyběhl Robert, syn majitele domu a vybral schránku, přičemž se pozdravil s novou sousedkou od vedle, jejíž jméno však neznal. Nedávno mu bylo 18 let a o ženy se zajímal už dříve. Mlsně si ji prohlédl, ale došlo mu, že spíš hloupě civí, což poznal i podle jejího pohledu.
Vzal tiskoviny a zaběhl zpátky do domu.

Sandra, jeho nevlastní matka ještě spala. Jejich vztah byl odměřený. Nebyli rodina, bydleli jen pod jednou střechou. Robertův otec Jan se rozvedl s jeho matkou, když mu bylo 10 let. Byl to klidný rozchod, bez hádek o majetek a svěřenectví, ale přesto to na chlapci zanechalo jisté stopy, když nemohl vyrůstat se svou biologickou matkou.
Robertův otec Jan, byl vysoce postavený manažer jedné nejmenované nadnárodní korporace, čemuž odpovídalo, jak si žili. Bylo mu 55 let, Roberta měl poměrně pozdě.
Rok po rozvodu se na jednom firemním večírku v luxusním hotelu v centru Prahy seznámil se Sandrou.
Bylo jí tehdy 30 let a přestože měla nemanželskou dceru, ve firemním žebříčku vystoupala vysoko a byla šéfkou pražské pobočky. Slovo dalo slovo a za půl roku byla svatba. A Robert, který bydlel u otce, měl najednou macechu a nevlastní sestru. Ani z jednoho nebyl příliš nadšen.
To se stalo před 6 lety. Teď bylo léto a předpověď hlásila slunečno.
Oblékl se a potichu vyšel zadním vchodem, přes zahradu na hřiště, kde už na něho čekala jeho parta.

Sandra uslyšela prásknutí dveří pod oknem a podívala se, jak Boby mizí mezi stromy na zahradě. Snažila se s ním vycházet dobře a doufala, že když má pubertu za sebou bude to jen lepší.
Poslední dobou ji však čím dál více štvalo jeho povýšené a arogantní chování.
Bylo krátce po deváté.
Sandra do práce nechodí, zůstala v domácnosti na manželovo přání, aby děti měly doma alespoň jednoho rodiče. A on to se svým platem bohatě utáhne.
Uvědomila si, že dům je prázdný.  Jan byl na služební cestě v Belgii a její 17-letá dcera Petra byla s kamarádkami na vodácké výpravě v Rakousku. Měla se vrátit až za pár dní, na své 18. narozeniny. Sandra shodila ze sebe noční košilku a prohlížela se v zrcadle.
Potěžkala si své pevné čtyřky, které si nechala chirurgicky přizvednout, a usmála se. Černé krátké vlasy zvýrazňovaly krásu jejího obličeje. A za tím zadečkem se stále leckterý chlap ohlédl. Její vysokou a vysportovanou postavu by jí mohly závidět i mladé holky. V šestatřiceti byla stále kus. Vzala si na sebe sportovní podprsenku a legíny a šla se odreagovat do tělocvičny v přízemí při spinningu.

Jak už to tak bývá při fotbalu zvykem, Robert jako brankář to odnesl nejvíc a byl celý zablácený. Přišel domů přes zahradu a vešel do zadních prostor vily, které sloužily jako prádelna.
Sandra mezitím docvičila, převlékla se do letních šatů a chystala se osprchovat, když uslyšela šramot v zámku.
Šla se tam podívat. Stál před ní zablácený hoch a špinavýma botama roznášel nečistoty po celé místnosti.
„Zbláznil ses? Proč se nevyzuješ?“ okřikla ho.
Nereagoval na ni. Byl zpocený a špinavý a ještě ho ta nána bude buzerovat.
„Odpověz mi, když s tebou mluvím,“ zvedla hlas.
„Nech mě na pokoji, Sandro.“
„Vyzuj se, děláš tady bordel!“
„Donuť mě,“ usmál se a chtěl kolem ní projít.
Odstrčila ho před sebe a hodlala si zjednat respekt.
„Mám otci říct o tom balíku trávy, který jsem našla ve tvém pokoji?“ vypadlo z ní a nadřazeně se zazubila.
Zarazil se. Věděl, že otec má vůči drogám velmi negativní postoj, byť by šlo jen o obyčejnou trávu. Měl by peklo hodně dlouho.
„Ty mi šmejdíš v pokoji?“
„Ne, uklízela jsem. Měl by sis ji lépe schovávat. Takže přestaň odmlouvat a a vyzuj se a vysvlékni se z těch hadrů.“
„Mrcho jedna,“ procedil a vyzul se.
„Bacha na pusu, mladej.“

Pak si přetáhl přes hlavu triko. Sandru polilo horko a cítila, jak jí mezi nohama vyrašily krůpěje vzrušení. Nikdy si Bobyho moc nevšímala a najednou před ní stal krásný mladý sameček s vypracovanou hrudí, která se mu leskla potem. Takhle musel vypadat jeho otec, když byl ještě mladý. Civěla na něj a začala pociťovat vzrušení. Kousla se do rtu a snažila se tyhle myšlenky zapudit.
S otráveným výrazem si stáhl chrániče z kolen a následně i trenky. Stál před ní jen v ponožkách a boxerkách. Svršky k ní s opovržením kopl.
Až teď si všiml vydouvajících se ňader své macechy. Měla na sobě jen volné letní šaty s výstřihem a leskla se potem z předchozího cvičení. Její parfém smíchaný s pižmem naplňoval místnost. Cítil, že se mu kláda začala stavět do pozoru.

„Spokojená?“ utrousil vztekle.
„Jsi zpocený a chci to vyprat naráz, takže to sundej všechno.“
Sama nevěřila tomu, co právě řekla. Přikázala dospělému nevlastnímu synovi, ať se před ní svleče do naha.
„Úplně všechno?“ optal se nedůvěřivě.
„Ano,“ přitakala přes vlastní pochyby. „Myslíš, že jsem nikdy neviděla nahého chlapa?“
Nikdy by se před ní neobnažil, ale jako Damoklův meč nad ním visela její hrozba, že poví tátovi o jeho sáčku usušené trávy.
Sundal si ponožky a hodil je k ní. Zbývaly boxerky.
Sandra se snažila nedívat, ale upoutala ji roura, nezvykle vyvinutá i na chlapce jeho věku, která se vydouvala pod bavlněnou látkou.
Robert chytl boxerky za lem, šel do podřepu a rychle je stáhl.
Na malý okamžik Sandra zahlédla jak mu kopí vystřelilo a ucítila v rozkroku vzrušení, které nešlo potlačit.
Robert si ho hned skryl do krunýře z dlaní, přitiskl si ho ke stehnu a snažil se erekci zapudit a zároveň působit sebejistě. Moc mu to nešlo.
Sandra si uvědomila, že tam dolů kouká moc dlouho a raději mu pohlédla do očí.

„No vidíš, že to jde i bez scén,“ řekla a snažila se, aby to působilo obzvláště ledabyle.
Sehnula se pro špinavé oblečení. Ani si neuvědomila, že tím Roberta ještě více dráždí. Když uviděl, že jeho macecha nemá podprsenku, myslel, že mu péro exploduje. Nenápadně se do něj štípl. Jednou, dvakrát, v domnění, že mu ochabne.
Sandra si uvědomila, že nad ní stojí a tušila kam směřuje jeho pohled. Lichotilo jí, že je přitažlivá pro mladého kluka, byť to byl nevlastní syn.
Rychle se zvedla. V rukou měla zablácené ošacení a odstoupila ode dveří, aby mohl Robert projít.
Ten tak poklusem učinil, byť se mu se vztyčeným pérem nešlo moc snadno. Navíc byl rudý jak rak, a ona taky.
Položila jeho úbor na pračku a přes látku si pohladila mokrou kundičku. Zavadila si o poštěvák a otřásla se vzrušením.
Ohlédla se, zda v místnosti někdo není, zajela si rukou do kalhotek a začala se prstit, aby si ulevila…

Robert si ho mezitím nahoře v zamčeném pokoji musel vyhonit. Představoval si při tom, jak asi vypadají čtyřky jeho nevlastní matky, ačkoliv si při tom pouštěl své oblíbené porno scény. Najednou mu ty herečky nepřišly tak hezké jako žena, která je o patro níž.

Robert a Sandra se od té příhody se špinavými svršky vyhýbali bližšímu kontaktu. Hlavě rodiny, Janovi, to nepřišlo podivné. Samozřejmě se mu ani jeden z nich nesvěřil. Předpokládal, že se zase pohádali, jak měli ve zvyku a dál to neřešil.
Poslední dobou nebyl moc často doma, protože připravoval velký obchod a zároveň chtěl být na blížící se narozeniny nevlastní dcery Petry se všemi.

Roberta však trápila ještě jedna věc. Zjistil, že balíček s trávou se ztratil. Nemusel dlouho přemýšlet, kdo ho asi má. Určitě tím bude Sandra vyhrožovat pokaždé, když bude Robert odmlouvat a bude si tak vynucovat poslušnost. Takovou moc nad ním mít nesměla.

Počíhal si, když jednoho dne odjela na nákup do města. Otec byl zase někde pryč, tentokrát prý v Německu, a jal se prohledávat ložnici rodičů. Pokoji dominovala velká manželská postel z masivního dřeva, která byla hned naproti dveřím. Po pravé a levé straně byly komody a vestavěné skříně. Levá strana byla její.
První se podíval do skříně. Bylo zajímavé, že v takových kostýmech ji nikdy neviděl. Ačkoliv visely na ramínku, zdály se sexy. Představoval si, jak by asi na ní vypadaly.
Pak šel do prádelníků. Postupně se prohrabával jejími voňavými krajkovými podprsenkami, krajkovými kalhotkami a tangy. Bylo to velmi vzrušující a opět se mu z toho postavil. Jaké by to muselo být, vidět na ní tohle prádýlko. Nebo ho z ní sundávat… Nedbal toho a šmejdil dál.

Bingo! Sáček byl na dně nejspodnější šuplíku. A hned vedle byla ještě jedna zajímavá věc. Vlastně dvě. Dózička s lubrikantem a velký fialový robertek z gumy. Byl to jeden z těch z říše snů. Doopravdy měli takové čuráky jen černoši v pornáčích. Rozhodně to byl dlouhán, typoval takových 35 cm.
Představil si Sandru, jak leží na té velké posteli, s roztaženýma nohama a v rozkroku si jezdí tímhle obrem. Nevěděl, zda je vyholená, zarostlá nebo jen zastřižená jako anglický trávník. Vlastně ji nikdy neviděl nahou. Maximálně v plavkách na dovolené na Kanárech. Jenže tehdy se ještě  více staral o Pokémony, než o dívky.
V kalhotech se mu udělal hotový stan. Taková představa už na něho byla moc.
Popadl to, pro co přišel, uschoval to ve svém pokoji na mnohem důmyslnějším místě a šel se ven nadýchat čerstvého vzduchu.
Stihl to tak tak. Sandra zrovna přijížděla s nákupem.

Bylo po deváté večerní a slunce zašlo za obzor. Nad vilovým předměstím se stmívalo.
Robert došel domů. Stavil se ještě s kamarády v baru, dal si pár piv a na těch několik hodin zapudil všechny představy o své nevlastní matce.
Přišel hlavním vchodem. Našlapoval tiše, aby si ho nevšimla a nezačala láteřit. Na druhou stranu, stejně už ta nána nemá žádný trumf, a proto se k ní může chovat jako dřív.
V domě bylo ticho a tma. Naštěstí se tu vyznal i poslepu. Vyšel po schodech nahoru a chystal se do pokoje. Všiml si, že dveře do ložnice na konci chodby jsou pootevřené a svítí se tam.
„Nejdu tam,“ pomyslel si, ale zvědavost byla silnější.
Co zaslechl ho utvrdilo, že se mrkne. Jen ze zvědavosti, i když nejspíš o nic nepůjde. Chodbou se ozval slabý sten. Procítěný, přerušovaný, ale velmi tichý.
Byl už vyzutý a teď bosý přicházel ke škvírce, neslyšně jako kočka.

Sandra ležela na posteli. V prvé chvíli couvl, protože se mu zdálo, že se macecha dívá ke dveřím. Hned vzápětí si uvědomil, že měla zavřené oči.
Odhodlal se a přistoupil blíž. Spatřil šokující výjev. Takový vídal jen v divokých pornofilmech. A na vlas stejný si představoval před několika hodinami. Možná je to jen sen.
Nebyl a Boby se díval jako nejúchylnější voyer na svou nevlastní matku, jak zcela bezostyšně masturbuje před jeho zraky.
Ležela na posteli, růžovou noční košilku vyhrnutou k bříšku, takže prsa neviděl, ale ten zbytek bohatě stačil. Její ochlupení bylo zastřiženo do trojúhelníčku. Nohy doširoka roztažené.
V pičce měla zastrčenou tu fialovou obludu a oběma rukama si ji strkala tam a ven. Bylo vidět, že je mokrá a lubrikant ani nepotřebovala. Klouzalo to tam samo. Závojíčky měla krásně narůžovělé, masité a rozevřené.
Vtom začala proti svému gumovému společníkovi přirážet a Robert měl pocit, že na okamžik viděl pod látkou prosvítat dva kopečky jejích bujných ňader. Začala sténat. Čím dál hlasitěji a bylo patrné, že to na ni brzo přijde. Ještě pár posledních přírazů a udělá se.
„Už, už,“ zašeptala slabě a plivla si do levačky, zatímco pravačkou stále zarážela hadici do svého nitra. Volnou rukou si začala dráždit poštěváček. Několikrát poskočila, dala nohy k sobě a vystříkla na peřiny, kde udělala velký flek. Po stehnech stékala její šťávička smíšená s potem.
Ležela tam vyčerpaná, jako by uběhla maraton.
Robertovi se zatočila hlava. Celou dobu měl co dělat, aby tam k ní nevpadl a nevypomohl jí opravdovým nalitým ptákem, kterého skrýval v kalhotách.
Naposledy se podíval, jak spokojeně oddechuje a se stojícím penisem odešel potichoučku do svého pokoje.
„To mi snad dělá naschvál,“ pomyslel si a ulevil si levačkou, zatímco myslel na její pičku.

Sandra si třela mokrou frndu, pohlédla ke dveřím a spokojeně se usmála.
„A máš o čem přemýšlet, mladíku,“ pomyslela si.

Počet zobrazení: 161

Autor

Navigace v seriáluVilové předměstí 2 >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Reniem

Moc pekne!Asi to bude pekne tóčo:) Už se tesim na pokracovani…jestlipak je mezi tatkou a dcerou taky takovy vypjaty vztah?;)

Martin

Moc dobrý začátek . První tři z rodiny už známe , tedy Sandru a Roberta více . Nyní jsem ještě zvědav na vztah otce s nevlastní dcerou . Laťku sis nastavil vysoko , takže se fakt těším na další pokračování .

childe

Velmi dobrý začátek a nevlastní maminka se taky hezky vybarvuje.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x