Vydařená splátka

Byl to kšeft jako každej jinej.

Dostavil jsem se do jistého rodinného domku s tím, že majitelka potřebovala půdní vestavbu.
Otevřít mi přišla starší, ale velmi udržovaná žena, o níž jsem se domníval, že je onou osobou, která mi telefonovala.
„Ne, ne. To byla dcera. Pojďte zatím dál,“ usadila mě v kuchyni a nabídla kávu.
U stolu seděla mladá holka, tak kolem dvacítky, vcelku pěknej kus.
„To je vnučka Markéta. Než jíst v jídelně, chodí na obědy domů,“ podotkla žena a vzala od ní prázdnej talíř.
Markéta mi podala ruku na seznámení a pak odkráčela vedle do obýváku s mobilem v ruce. Sedla si do křesla a nohy si dala na stůl. Nějak pozapomněla, že na ni vidím, a tak mi poskytla hezkej pohled pod sukni na bílé kalhotky.

Žena mi zatím vysvětlovala, že vnučka i dcera touží po vlastním bytečku, který by si chtěly zařídit právě v podkroví, které je teď ovšem půda a skladiště.Pak už přišla domů Táňa. Tak ji totiž matka oslovila a vyčinila jí hned ve dveřích.
„Prosím tě, Táňo, kde se couráš? Pan inženýr už je tu…“
Žena vstoupila a já oněměl. Opravdu prvotřídní samice, tak čtyřicítka, pěkně rostlá blondýna, v upnutých riflích a vypasovaném triku mi s úsměvem podávala ruku. Sedli jsme si a vzájemně ladili jejich představy a reálné možnosti. Zřízení samostatného bytu v podkroví nebyl problém, jen to chtělo trochu větší úpravy, než ženy předpokládaly. Na závěr přišel ke slovu taky můj honorář. Řekl jsem jim svou představu, ale Táňa zavrtěla hlavou.

„No… my moc peněz nemáme. Teď ještě ta stavba… Musíme se nějak domluvit. Pojďte se na to nejdřív podívat,“ a vedla mě na půdu.
Jak tam tak stála a ukazovala, co kde a jak chce, přistoupil jsem zezadu k ní a chytil v pase.
„Co je?“ trhla sebou.
„Víte co? Vy se se mnou pomilujete a budete mít projekt zadarmo, co říkáte?“ vytasil jsem nabídku a s údivem zjišťoval, že se sevření v pase nijak nebrání.
„Co si myslíte? Že jsem nějaká coura?“ konečně mě od sebe odstrčila.
„Ne. To si rozhodně nemyslím. Jen vám navrhuji platit jinak než penězi,“ řekl jsem s úsměvem a vybalil to na ni komplet.
„Za jedno vyspání, s každou zvlášť, dostanete projekt úplně zadarmo.“
Mozkovna jí jela na plné obrátky, než to pochopila a zkoprněla v němém překvapení.
„To jako s… Maki a … s mámou? Vy jste se zbláznil!“
„Peníze nemáte, projekt chcete. Já vám dávám férovou nabídku. Všechny se mi líbíte, ale já vás do ničeho nenutím,“ kul jsem železo, protože žena byla očividně nalomená, jen to ještě nedokázala přijmout.
„Tohle nejde! Musím to s nima probrat! Ozvu se vám. Zatím nic nedělejte… ano?“ podívala se mi do očí.
Bože, to byl pohled samice v říji! Měl jsem co dělat, abych ji nevoklátil přímo na půdě a proti její vůli…

***

Táňa se ozvala za tři dny.
„S vaší… ehm… nabídkou souhlasíme. Máme však nějaké podmínky. Stavte se dnes navečer,“ a zavěsila.
Když jsem přišel, byla doma jen ona, asi jako jejich mluvčí. Byla celá nesvá a nervózní.
„Nejvíc to teda vzalo mámu. Nechápe, jak ji někdo v šedesáti může ještě chtít. Myslí si, jestli jste normální… A taky Maki. Je jí čerstvě osmnáct a kluka ještě neměla. Tak nevím proč by zrovna s váma… měla o to přijít? A ještě něco… Jak si to představujete? Nebudem dělat nějaký divný věci!“
„Nechci dělat nic, co byste nechtěly,“ odvětil jsem. „A co vy?“
„Co já? Udělám to pro rodinu. A… ano… přiznávám… jsem sama už dlouho…budete hodný?“ podívala se na mě pohledem plaché laně.
„Chcete to teď hned?“ zeptal jsem se.
Táňa vstala.

„Tamhle je ložnice,“ ukázala na dveře. „Dej mi chvilku čas, ano?“
Já se svlékl, hodil si sprchu a opásán ručníkem jsem nakráčel za ní. Táňa ležela v posteli přikrytá dekou. Když jsem k ní přilehl, zjistil jsem, že je nahá.Pomalu jsme splynuli v líbání, něžném a jemném. Rukou jsem jí nahmatal a stiskl prso. Bylo pevné a tak akorát do ruky. Na to ona mi stáhla ručník a začala pomalu honit ztopořenýho ptáka. Pak mě povalila na záda a mazlivě mi jela po těle a kmitala jazykem jak užovka. Polaskala mi bradavky a přes břicho sjela do klína a věnovala se ocasu. Jemně ho začala olizovat, rukou mi hnětla koule a pak ho náhle vsála do úst a rozjela divokou a vášnivou kuřbu.
„Budu stříkat!“ upozornil jsem ji, načež ona zesílila stisk rtů i rychlost pohybů.
Při záškubech ho rychle vyndala a semenem si nechala postříkat prsa.

Čurák ani nestihl zvadnout a už mi ho zase krásně masírovala pro další číslo. Její tvář i tělo byly tak fascinující, že mi za chvilku zase tvrdě stál a Táňa si na něj nasedla. Za slastného vzdychání pomalu dosedla, až ho měla v sobě celýho, až po kořen. Pochvu měla krásně mokrou a úzkou, takže jsem se cítil jako v ráji. Hned začala odsedat a já sledoval mokrý tvrdý ocas vyjíždějící a mizející v hustě zarostlém otvoru brány rozkoše. Po stranách roztažených pysků se leskly krůpěje uvolněných šťáv a odsedy zněly mlaskavě.

„Ah… ah… jo… jooo,“ drmolila a sama mi nastavovala prsa k polaskání.
Mačkal jsem ty skvělé melounky a prsty brnkal o tvrdé bradavky. Pak jsme změnili polohu, kdy ona ležela pode mnou a já ji prudce mrdal mezi roztažené nohy. Jen hekala a sténala a v extázi mi zarývala nehty do zad.
„Ano..dělej..mi..to..ještě..božeee…mrdeeeej měěě…ano..ještě…ááh..ááááhhh!“ ječela jak pominutá v bouřlivém orgasmu.
Stahy kundy mě přivedly na vrchol.
„Můžu… do… tebe?“ funěl jsem a cítil, jak to ze mě jde.
„Ne… bože… ne!“ vykřikla a shodila mě ze sebe.
Výstřik semene tak dopadl do peřin.
„Promiň. Já myslela, že to bude s gumou… no, nějak jsem na ni zapomněla,“ šťastně se usmívala.

Třetí číslo jsem ji mrdal zezadu. Kňourala, ať moc nepřirážím, že mám velkýho čuráka, ale nešetřil jsem ji a hezky ji strojově projížděl a těch pár kapek výstřiku jí vyhodil na půlky úžasnýho zadku. Na posteli byla velká, mokrá skvrna z jejích šťáv a mého semene.
„Zas mám co prát,“ povzdechla si a rozloučila se se mnou pořádným francouzákem.
Třetina projektu byla splacena.

***

Setkání s Markétou proběhlo za čtrnáct dní. Táňa se mě snažila přemluvit, jestli by dceru nemohla zastoupit, ale byl jsem neoblomný. Samotná Markéta byly z celé dohody rozpačitá. Máma ji musela asi dlouho přemlouvat, aby mi byla po vůli. Když jsme osaměli v jejím pokoji, hned si přetáhla triko přes hlavu, stáhla legíny a stála přede mnou jen v kalhotkách.

„Tak jak to chcete. Mrdat nebo kouřit?“
„Ty už… nejsi? Máma říkala…“ zaskočila mě svou otevřeností.
„No jooo… matka si myslí, že jsem ještě panna. Bez blány jsem už rok, takže klidně spolu můžem píchat, když mě předhodila jako nějakou kurvu!“ čertila se.
„Nechci dělat nic, co nechceš,“ odvětil jsem.
„Nechci dělat vůbec nic!“ dala ruce v bok a jak mluvila, pevná prsa se jí hezky pohupovala. „Ale musím! Kvůli mámě! A vůbec! Vytas péro a jdem na to!“
Načež poklekla a hned mi ho začala kouřit. Pouštěla si ho hluboko do pusy a zjevně to nedělala poprvé. Pěkně ho sála a tepala jazykem. Byla to slastná masáž. Pak se postavila.
„Tak a teď zas ty mě hezky vylížeš,“ lehla si a roztáhla nohy.
Klín měla zarostlý, ale zastřižený a upravený do vykrojených plavek. Plátky závojíčků vystupovaly ven mezi mírně rozevřenými pysky. Poslušně jsem jí zabořil obličej mezi nohy a rejdil jazykem po citlivých místech, což Markéta doprovázela slastným sténáním a kroucením těla. Krásně se uvolňovala a tekla. Slízával jsem tu sladkou šťávu a kmital jazykem po naběhlém klitorisu.
„Úúúúh… jooo… jéééé… uuuíííí,“ kvičela a pohazovala pánví sem a tam.

Posunul jsem se nad ní a vnikl ocasem do mokré kundy. Markéta jen hekla, ale hned mi pohyby pánve šla naproti. Polaskal jsem jí naběhlé bradavky na pevných prsech a vychutnával si mrdání pružného těla mladé osmnáctky. Bylo to nádherná jízda, která ovšem pomalu končila.
„Už… už… budu… můžu… do tebe?“ hekal jsem v předtuše blízkého vyvrcholení.
Otevřela oči, doposud přivřené.
„Cože… už… seš? Já ještě… ne… ještě… přitlač… oh… oh… dělej!“ a já musel zatnout zuby a mrskat pánví nadzvukovou rychlostí. Pak to přišlo.
„Jooo… stříkeeeejj,“ zaječela v orgasmu a já stahující se dělohu plnil přílivem semene.
„Tak hotovo… spokojen,“ vstávala z postele a vytírala si vytékající semeno mezi nohama.
„Počkej. Ještě jedno číslo!“ protestoval jsem.
„Ale takhle to domluvený nebylo,“ nesouhlasila.
„Hm… to máma tedy byla lepší,“ zabručel jsem a Maki na mě pohlédla s údivem.
„Říkáš lepší? No to mě teda… já myslela, že… no… dobře… tak ještě jednou,“ odsouhlasila a hned se ujala mého povadlého chudáčka.

Ústy i rukou ho rychle zprovoznila a teď jsem si ji vzal hezky tvrdě. Zapřel jsem si její nohy o ramena a zajel do ní opravdu hluboko.
„Jen… po… ma… lu… při… rá… žej!“ hekala mezi nádechy a bolestným sykáním a rukama mě zpomalovala.
„Máš… ho… tam hezky celýho,“ pochvaloval jsem si, ale ona mé nadšení nesdílela.
Ve tváři měla strnulý bolestný výraz a při každém dorazu sykla.
„Seš kanec… oúúúú… už běž ven!“ kroutila se, a tak jsem ji přetočil na břicho a zajel do ní zezadu.
To přijala ráda a sténala slastně při rytmickém pleskání přírazů o její půlky.
„Jo..krásně… mi… to… děláš,“ hekala spokojeně.
„Pěkně tě… vymrdám… ty děvko!“ zrychlil jsem přírazy a pevně ji chytil v pase, aby mi neunikla.
„Ah… ah… ah… jo… jooo… úúúúúž,“ kňučela a oboustranný orgasmus se valil našimi těly a já ji napodruhé vystříkal celou dávkou.
Mokrý flek na prostěradle jsem zažil už minule. Teď se holky s prádlem holt v koupelně vystřídají, ale jaký to asi bude s babčou Annou, probíhalo mi hlavou, zatímco Markéta nadávala a hned stahovala prostěradlo.
„Tak, řekni mámě, že dvě třetiny jsou splacený. Byla´s dobrá,“ a Markéta mi věnovala kyselý úsměv. Nebo to byl úšklebek?

***

Sex s Annou proběhl týden před odevzdáním projektu. Řekla, že jsem nějakej divnej, když mám zájem o starou bábu, ale že to dělá kvůli dceři a ať zapomenu na nějaký nechutnosti. Do pokoje jsem mohl vstoupit, až když byla celá schovaná pod peřinou. Samozřejmě, že její tělo už nebylo pevné, ale na svůj věk mi připadala stále žádoucí. Vyzařovala z ní na mě nějaká zvláštní přitažlivost. Prohmatal jsem jí prsa. Neměla je velká, takže byla ještě docela pevná. Jazykem si je nechala polaskat a bradavky zareagovaly příznivě. Anna tiše vzdychala a stále se snažila tomu nepoddat. Prsty jsem jí zajel mezi nohy. Rukou jsem jí projel houštinou klínu, mezi pysky, do štěrbiny. Ovšem suché a stažené. Jemně jsem ji tam začal dráždit a laskat a Anna se více rozdýchala a rozvzdychala.
„Ohh… hmm… úúh,“ tiše vyluzovala a pomalu vlhla.

Dokonce mi rukou začala popotahovat za ocas. Moc příjemné mi to nebylo, ale když jsme se začali tak nějak, jakoby, líbat, ocas začal tuhnout a mohutnět. Nalehl jsem na ni, mezi rozevřené nohy. Anna mi sama pomohla s nasazením ocasu na štěrbinu a pak už jsem přirazil. Jen pomalu jsem vnikal do dlouho nemrdané kundy, ale nakonec jsem do ní zajel celý. Anna se tvářila neutrálně, ale sotva jsem začal přirážet, přidala se i ona a již hlasitěji sténala a vzdychala. Rukama mě objímala a oči měla zavřené.
„Seš krásně… úzká,“ funěl jsem ji do ucha.
„Hmm… oh… oh… oh… jo… jooo… oh,“ vzdychala.
Určitě se jí to líbilo, jen se nedokázala překonat a naplno si to užít.

Strojově jsem přirážel do už vlhké kundy, ale bez patřičné odezvy mě to nějak nebavilo. Anna mi jen držela a to bylo nanic. Snažil jsem se jí při líbání jazykem projet pusu, ale nechtěla. Jen mi tiskla rty na rty a spíš mě opusinkovávala, jak matka syna. Zrychlil jsem přírazy a pak ji pěkně vystříkal jeskyňku. Tentokrát jsem se ptát nemusel. Anna vzpomínala, kdy naposledy s někým souložila.
„Abych pravdu řekla…už si vlastně nepamatuju. Ale nijak mi to nechybí. Byl jsi hodnej, děkuju, ale běž a zapomeň na to. Najdi si sobě rovnou.“

***

Projekt jsem odevzdal dle dohody. V domě jsem se byl podívat ještě v době přestavby i po dokončení a pak už jsem je dál nenavštěvoval. Život šel dál. Přesto na tento druh platby rád vzpomínám…

Autor

4.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Huhu

Super, jen by mě zajímalo, jak by z této platby finančák vyměřil daň 😁.

Bob Romil

Teen, milf & mature – kompletní trojboj 🙂 Na tohle by nejspíš bylo krátké celé slavné EET, jen aby si na ně „neklekli“ při dovyměření daně.

Martin

Zajímavé téma . Hezky zpracovaný příběh . Škoda , že není více rozepsané jak probíhaly kontroly stavby . Jasně matka a dcera tu platbu snášeli s jistotou nelibosti , ale Táňa si to užila .

Denis86

Pěkná povídka co o ní napsat víc

Martin

Upřímně řečeno, doufám že je to podle skutečnosti.
Začátek povídky vypadal zajímavě, matinka byla super, babča, no už asi „již erotických tužeb nemaje“ ale dcerunka, ta to zazdila (ve špatym smyslu, bohužel).

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x