Vyhnanci na Sibiři 09

Toto je 9 díl z 25 v seriálu Vyhnanci na Sibiři

06Na stavbě jsem Pepu hned informoval o mém večerním programu a že dnešní večer a noc stráví sám v bytě na sídlišti v Krasnojarsku.
„Samozřejmě, pokud si tam nepřivedeš dámskou návštěvu,“ pokračoval jsem se smíchem, „která by ti tu samotu zpříjemnila.“
„Dej mi pokoj s ženskou. Ještě jsem se z toho víkendového uragánu nevzpamatoval. Ještě aspoň den nebo dva chci klid. A tobě radím to samé.“
„To ti schvaluju, já se také dnes večer budu snažit šetřit,“ souhlasil jsem s ním. „Ale říkal jsem ti, že pro úspěch naší akce je třeba přinášet oběti. A ty naber síly, protože víkend bude náročný.“ A vysvětlil jsem mu podrobně problém s naším materiálem a také následnou korupční dohodu se soudruhem tajemníkem.
„Teda Mirku, ty válíš,“ zíral Pepa, jak jsem tu choulostivou situaci vyřešil. „A nemůže z toho být nějaký průšvih? Co když se to prozradí?“
„A co by se mohlo prozradit? My to nikomu vykládat nebudeme, tajemník taky ne a Nataši to vysvětlím a bude taky mlčet. Koneckonců si bude s námi užívat na ‚dači‘ u jezera, takže v tom vlastně s námi pojede také. A ta trocha materiálu navíc vůbec nehraje roli a nebude nikomu chybět. Tak je to tu prostě zavedeno. Kdyby se ten materiál neztratil z naší stavby, tak si ho soudruh tajemník ukradne někde jinde. Protože ho potřebuje. A my si aspoň budeme užívat o víkendech na chatě jeho tchána. Tak to neřeš a přijmi to jako fakt. A opakuj si pořád tak jako já: Jsem v Rusku. Tady je možné všechno. A jak do nás doma v Československu pořád vtloukají, je to země neomezených možností. A ty možnosti máš právě před sebou, tak je využij. Stejně ti nic jiného nezbývá.“
„Asi máš zase pravdu,“ pokýval hlavou zamyšleně Pepa. „Jenom se na to jejich myšlení těžko zvyká. Kdyby se to tak dělalo u nás, tak už by tajemníka dávno zavřeli za rozkrádání.“
„To máš sice pravdu, ale to by tady museli zavřít úplně všechny. Protože tady je takové rozkrádání bráno jako normální způsob zajištění vlastních potřeb. A víš, co se říká u nás: Kdo nekrade tak okrádá vlastní rodinu. No a tady je to dotažené k dokonalosti. Možná ještě o stupínek výš, protože tady kdo nekrade tak taky nemusí přežít.“

Pak už jsme se věnovali jen práci na rekonstrukci kravína a den nám rychle utekl. Večer Pepa odjel do bytu v Krasnojarsku a já jsem zůstal v kanceláři, abych si vyřídil papíry a nachystal se na další den. I těch pár hodin do setmění rychle uběhlo a se soumrakem, abych ještě viděl na cestu, jsem pomalu vyrazil k vesnici.
Opravdu asi za dvacet minut jsem přišel k prvnímu domku na okraji vesnice. Byla už téměř tma, ale dle instrukcí jsem musel najít třetí domek na levé straně. Za pár minut jsem byl u něj. Olga seděla na lavičce před domkem a čekala na mě. Jak jsem se před ní objevil, chytila mě za ruku a vtáhla rychle dovnitř. Když za námi uvnitř zavřela a stále mě držela za ruku, tak jsem si ji přitáhl k sobě a lehce políbil na ústa. Zasténala, zavřela oči a držela. Nechala se ode mě líbat a hladit, ale sama žádnou aktivitu neprojevovala. Jako by se nemohla zbavit ostychu z toho, že má doma mladého kluka, se kterým by mohla provádět ty příjemné věci, které jí tak dlouho chyběly. Po chvilce se mi přece jen vykroutila ale stále mě držela za ruku.

Pajdí, zděs nět. Připravila jsem večeři.“
A zavedla mě do velké místnosti, která byla současně kuchyní, jídelnou i obývacím pokojem. Takový klasický ruský domeček, jako v pohádkách.
Na stole byla připravena jednoduchá ruská večeře, sestávající z několika chodů a samozřejmě nechyběla láhev klasické pšeničné vodky.
Sedli jsme si ke stolu proti sobě a na mě samozřejmě bylo, abych otevřel vodku a nalil nám do připravených decových sklenic.

Na zdaróvje,“ pronesli jsme oba současně a vypili každý asi půl deci pravé nefalšované ruské vodky. Přípitek jsme zajedli černým chlebem a tím jsme tradičním způsobem ukončili přivítání návštěvy před večeří.
Davaj, kušaj,“ vyzvala mě Olga a naložila mi jídlo na talíř.

A při jídle jsem se dozvěděl její životní příběh. V tomto domečku se narodila jako jedno ze dvou dětí. Do školy chodila v Krasnojarsku, pak tam vystudovala i střední školu a ekonomický institut. Práci si našla ve městě, kde také poznala svého budoucího manžela. Jejich manželské štěstí ale trvalo jen velmi krátce. Manžel byl jako specialista povolán do armády a odvelen na nějakou tajnou vojenskou akci, ani nevěděla kam. A tam zahynul. Nemohla ho ani pochovat, jen jí oznámili, že je vdova po válečném hrdinovi, a dostala od armády pravidelnou rentu za jeho smrt. A tak byla v šestadvaceti válečnou vdovou. Vrátila se zpátky k rodičům, úřady jí zařídily práci v kolchoze blízko domu a tak už prožila dalších čtrnáct let. Rodiče pochovala před třemi lety a v domku zůstala sama. A od té doby se její život sestával jen z práce v kolchoze a starosti o domeček. Až jsme se tu objevili my s naší rekonstrukcí kravína na výpočetní středisko.

Můj životopis byl proti jejímu krátký a nezajímavý a sdělil jsem jí ho velmi rychle. Při vyprávění jsme zatím povečeřeli, dopili jsme nalitou vodku a tak jsem to otočil ještě jednou každému velký ‚stakan‘. Po skončení večeře jsme měli v sobě každý asi dvě deci vodky a tak jsem rozlil rovnoměrně, co ještě v láhvi zbývalo. Ještě jsme si chvíli povídali o všem možném a přitom jsme dopili zbytek toho jejich životabudiče.

Pak už nám nic nebránilo v  přesunu na pohovku. Oba jsme byli už vláční, Olga se lehce červenala. Zřejmě vypitou vodkou i očekáváním, co bude následovat. Objal jsem ji kolem ramen a ona se mi schoulila pod paží a na prsou. Držel jsem ji v náručí a před sebou jsem měl její holý krk, který jsem několikrát políbil. Zasténala, zachvěla se, ale držela a neprotestovala. Když jsem současně s dalším polibkem zajel jednou rukou na  ňadro a pevně ho stiskl, odpovědí mi bylo opět jen silnější zasténání. Ale žádné protesty a odmítání. Uvědomil jsem si, že nemá podprsenku a bylo mi tak jasné, že to opravdu chce se vším všudy. Musel jsem už vzít režii večera do svých rukou.

Otočil jsem ji k sobě, takže mi ležela na klíně a vpíjela se do mě svýma smutnýma, hlubokýma očima. Naše ústa se k sobě přisála a Olga přijímala se zavřenýma očima mé polibky, hlazení jejího těla a nakonec i stisky jejích prsou, která se zdvíhala v rytmu jejích vzdechů. Přes  tenkou halenku jsem ji jednou rukou dráždil  ňadro a ztuhlou bradavku, která hrozila propíchnout ten tenký kousek oblečení, který mě dělil od její pokožky.
Pokračovali jsme v líbání a já svědomitě masíroval její hrudník. Obě její bradavky už trčely z látky, jako dva čudlíky a Olga přijímala beze slov moje dráždění se stále silnějšími vzdechy. Protože na jejích prsou už nebylo co zlepšovat, zajel jsem  rukou pod sukni, abych pokračoval v naší milostné hře. Její reakce byla okamžitá.

Padaždí,“ zašeptala a zadržela mou ruku. Vstala, vzala mě za moji  nedočkavou šátralku ruku a odvedla si mě do vedlejšího malého pokojíku. Tam byla připravená velká dřevěná, vyřezávaná postel s vysokými peřinami. Tušil jsem,  že je to postel ještě po rodičích. Vyřezávané motivy v čele byly vybarveny, zase jako ve staré ruské pohádce. A tu pohádkovou atmosféru dokreslovala jen  lampička,  zavěšena pod stropem  malé místnosti. Její slabé světlo sice stačilo, abychom na sebe dobře viděli, ale nebylo zdaleka tak silné, jako ve vedlejším pokoji. To už jsme zhasli a tak nám muselo v ložnici stačit to slabé světlo, jako od bludičky, které však vytvářelo čarovnou atmosféru, jako stvořenou pro to, k čemu se mezi námi dvěma schylovalo.

Olga mě přivedla k posteli a zůstala opět stát, jako by se nemohla odhodlat k tomu poslednímu kroku. Tak jsem jí pomohl sundat halenku přes hlavu a sám jsem si sundal košili. Olga čekala, co bude dále. Sklonil jsem se, objal ji kolem boků a přisál se k  nádherným, odhaleným vzrušeným ňadrům s tyčícími se bradavkami. Sténání a vzrušené vzdechy mi ukázaly, že se nebrání ničemu, jen ji musím opatrně a citlivě provést až na samý vrchol.
Tiskla si mou hlavu na prsa a sama mi tak naznačovala, jak se jí to líbí. Po chvíli jsem se zvedl, pohlédl jí do očí a přitom jsem se začal svlékat. Za malou chvíli jsem stál před ní nahý a čekal jsem, jestli bude také pokračovat. Ale Olga hleděla fascinovaně na můj penis, který se už vzrušením tyčil dopředu v celé své kráse dvaadvaceti centimetrů. Až když jsem jí chtěl s oblečením pomoci, uvědomila si, že teď je pokračování na ní. A za chvíli stála přede mnou tak jako já, bez jediného kousku oblečení. Teď jsem i já hleděl fascinovaně na to krásné zralé ženské tělo, správně zaoblené na těch správných místech. Tělo, které bylo žádostivé něžného milování s mužem, což jí ale nebylo dopřáno posledních čtrnáct let.
Když jsem si to uvědomil, řekl jsem si, že na ni musím pomalu, aby si znovu přivykla na spojení s mužem. I když jsem byl jen milenec, musel jsem v ní zanechat krásné pocity z milování po tak dlouhé době.

Znovu jsem ji políbil a jednou rukou sevřel její prso i se vztyčenou bradavkou. Zasténala, přisála se na mě a rukou objala můj penis, který cítila když se jí dotýkal. Párkrát mi ho pohonila, až ztuhl jako kámen. Už nechtěla dále čekat, pustila mě a ulehla do postele.
Davaj, pajdí za mnoj,“ a podala mi ruku, abych k ní přilehl. Nemusela mě dvakrát přemlouvat a ve chvilce se naše těla proplétala laskáním a dotyky. Nevynechali jsme žádný kousek našich těl, a když jsem ji zajel mezi  nohy, zjistil jsem, že je zcela připravená pomilovat se se mnou. Její vzdechy to jen dokazovaly.

Da, davaj. Já chačů těbjá,“ zašeptala tiše, ale rozhodně, když jsem ji dráždil na jejím hrbolku lásky, který už také vykukoval z jejího lůna.
Už nebylo nač čekat. Přesunul jsem se mezi  rozevřená stehna, která mě zvala dál, do roztouženého a čekajícího klína. Pomalu jsem do ní zasouval  tvrdý penis, až jsem byl celý uvnitř. Zajel jsem do ní bez problémů, byla nedočkavostí a vzrušením dobře promazaná. Ztuhl jsem, zabořen v ní až po kořen, abych si znovu vychutnal to první vniknutí do hloubi lůna ženy. I Olga si zřejmě uvědomovala, že je to poprvé po dlouhých čtrnácti letech, kdy je její vagina vyplněna mužským údem. A navíc údem mnohem mladšího muže, než byla ona sama. Ale to pro ni teď nehrálo žádnou roli. Chtěla být pomilována, chtěla znovu zažít ten pocit vrcholného uspokojení a zmítat se v divokém orgasmu, který už tak dlouho nezažila. A očekávala, že já jí k tomu dopomůžu a dovedu ji k tomu. Nemohl jsem ji zklamat.
Políbil jsem ji a zahleděli jsme se navzájem do očí. Ano, viděl jsem tam tu němou výzvu, abych ji pomiloval jak nejlépe dokážu.

Nadzvedl jsem se na rukou a začal se v ní pomalu pohybovat, abychom si na sebe zvykli. Ale nebylo to potřeba. Rychle jsme se sehráli a Olga mi  pánví vycházela lehce vstříc, takže jsem pokaždé narazil až hluboko do jejího lůna. Byla dost těsná a stěny  vagíny mi dráždily  penis při každém pohybu uvnitř. Tušil jsem, že napoprvé to dlouho nevydržím, ale doufal jsem, že i ona je už natolik vydrážděná a vzrušená, že nebude potřebovat mnoho času k prvnímu orgasmu. Pomalými, ale důkladnými pohyby v jejím nitru jsme se společně blížili k vrcholu. Olga už sténala, objala mě kolem krku a přisála se na má ústa. Brzy se mi nedostávalo kyslíku, tak jsem se uvolnil z jejího objetí a pokračoval ve spanilé jízdě na vrchol milostného vzrušení. Jen tak ze zvyku jsem se sklonil a ústy a jazykem jsem promnul jedno prso se vztyčenou bradavkou.
Što éto dělaješ? Ja užé búdu!“ zakvílela už docela nahlas. Její chtíč ji už zcela ovládal a přestávala se kontrolovat. Už úplně přenechala iniciativu na mě a sama se soustředila na svůj orgasmus, který se nezadržitelně blížil.

Mě ještě do vrcholu chvilka zbývala, tak jsem se soustředil na důkladné protahování jejího otvůrku lásky. Můj nástroj lásky  byl stále na kost tvrdý, ale cítil jsem, že se začíná připravovat na poslední dějství našeho společného aktu. Olga už jen sípala, oči měla otevřené, ale nepřítomný výraz v nich prozrazoval, že její vrchol už na sebe nenechá dlouho čekat.
Da, da, da, pradalžáj,“ sténala už zcela pohlcena nastupující rozkoší. Pak se napnula, prohnula v zádech a sevřela mě stehny. I na mě už to bylo moc a tak ještě pár přírazů, můj penis se zvětšil a napnul a vystříkl do Olgy první prudkou dávku spermatu. Když to  ucítila, celá se roztřásla v další vlně mohutného orgasmu. Vytřeštěnýma očima hleděla nepřítomně skrze mě a vůbec už nevnímala další výstřiky, kterými jsem ji bohatě naplnil mým semenem.

Dostříkal jsem, zalehl na ni a zůstal v ní hluboko zasunutý. Její vagína ždímala můj penis i bez jejího vědomí. Byla to prostě automatická reakce jejího těla na dosažený a prožívaný silný vrchol rozkoše.
Po chvíli se její skelný, nepřítomný pohled vrátil do reality. Objala mě a dlouze a vášnivě políbila.

Spasíbo, ja chatěla i ždála étovo dólgoje vrémja,“ byla její tichá slova, když se naše ústa oddělila. Stále jsem byl v ní zasunutý, ale už to nebyla ta kopulační tuhost a tvrdost. Olga také cítila, že se v ní začínám zmenšovat, tak mě objala nohama kolem boků a zarazila si mě co nejhlouběji do svého lůna.
Astáň iščó va mně, já chačů těbjá zděs,“ zašeptala dychtivě, znovu mě objala kolem krku a následovaly vášnivé polibky prokládané oboustranným nadechnutím.
Po chvíli jsem  přece jen vyjel a ulehl vedle ní. Položila mi hlavu na rameno a slastně si užívala doznívání.
Davaj, papróbujem spať,“ navrhla potichu, zavrtěla se na mém rameni a stočila se vedle mě do klubíčka. Neprotestoval jsem, byl jsem už taky unavený. Za chvíli už jsme spali oba v těsném objetí.

Probudil jsem se někdy v noci, nebo spíš nad ránem, protože venku byla ještě tma. Nade mnou pod stropem svítila ona slabá lampička a dodávala celému pokojíku tajemný ráz. Náhle jsem si uvědomil, že mě probudily příjemné pocity v  rozkroku. To Olga se snažila ústy, jazykem i rukama přivést můj penis do tvrdého postavení. O důvodu jejího snažení jsem neměl nejmenší pochybnosti. Ani já jsem neprotestoval proti jejím  snahám  a tak za chvíli trčel můj dobyvatel opět hrdě a tvrdě vzhůru. Olga jej s uspokojením ještě několikrát nasála až hluboko do krku a přitom se na mě šibalsky usmívala.
Pak jej uvolnila a beze slova se na mě vyhoupla a zasunula si jej mezi stehna. Dosedla až na doraz a já jsem cítil, jak můj žalud naráží a vniká až do děložního čípku uvnitř  vagíny. Po dosednutí zasténala a zvrátila hlavu nazad. Užívala si opětovného spojení našich pohlavních orgánů v očekávání dalšího orgasmu, který jí přivodí tu známou rozkoš. Tu rozkoš, kterou zažila před pár hodinami a stále jí neměla dost. A ani nemohla mít dost. První soulož po tak dlouhé době, ji jen vydráždila a nabudila pro důkladné pokračování našich hrátek.

Když se její otvor přizpůsobil mému vetřelci, rozjela  divokou jízdu. I když včera večer byla zpočátku jakoby nesmělá a nervózní a nechala celou iniciativu na mě, teď převzala dostihové otěže do vlastních rukou. A to doslova. Rozjela tak divokou jízdu na mém penisu, že jsem vzdal jakýkoliv pokus o spolupráci. Vůbec jsem ji po včerejšku nepoznával. Ale bylo příjemné pozorovat,  jak zajíždím dovnitř a ven, z jejího nenasytného otvoru.
Přitom jsem si mohl hrát s jejími ňadry oběma rukama a také jsem toho plně dopřával. Ždímal jsem je a svíral její tuhé bradavky, což Olga  doprovázela slastnými vzdechy. A když jsem jednou rukou začal dráždit  vykukující hrbolek lásky, bylo o jejím orgasmu brzy jasno. Netrvalo dlouho a Olga se vzepjala, hlavu do strany, oči zavřené,  zarazila si  penis hluboko dovnitř a roztřásla se rozkoší. Orgasmus ji zcela ovládl a její vagína sladce ždímala stále tuhého, dobrovolného zajatce. Mě však ještě k vyvrcholení pár minut chybělo, ale i tak jsem si užil ten pohled na sténající a chvějící se Olgu. Po chvíli otevřela oči, usmála se na mě a dala mi dlouhý polibek. Jak se ke mě předklonila, tak cítila, že jsem v ní stále tvrdý a pevný, jako na počátku jejího snažení.

Ty něakónčil?“ zeptala se potichu.
Nět, mě núžno iščó něskolko minut,“ odpověděl jsem jí stejně tiše.
Nu, vot, davaj iščó, kak ty chóčeš,“ naznačila mi Olga a svezla se z mého stále tvrdého penisu. Lehla si vedle mě a rozevřela stehna. Předpokládala, že včerejší poloha mi bude opět vyhovovat. Já jsem chtěl ale zkusit něco jiného. Moji oblíbenou polohu zezadu, kdy si zase já můžu určovat, jak bude naše spojení probíhat.
A tak už za chvíli se malým pokojíkem ozývaly pravidelné přírazy našich nahých těl a sténání Olgy, kterou tento způsob soulože opět spolehlivě přiváděl k dalšímu orgasmu. I mě už nechybělo mnoho, po předchozí dostihové jízdě jsem byl už dostatečně nabuzený a připravený.
Dřepěl jsem za Olgou, mezi stehny svíral její plný zadeček a pravidelnými pohyby do ní zarážel  stále tvrdý penis. Při tom jsem v předklonu masíroval  pevná prsa, která  visela dolů a houpala se v rytmu přírazů. Při této poloze jsem zřetelně vnímal, jak dobyvatel pokaždé narážel až na dno vagíny a plenil tam vše, co z jejího dna vystupovalo.
Při této poloze mé vzrušení rychle nastupovalo a cítil jsem, že už brzy budu stříkat. I Olgu tato poloha maximálně vzrušovala a mé nárazy  na dno  vagíny ji katapultovaly k dalšímu orgasmu.

Davaj iščó němnóžko, ja užé …,“ nedořekla, ztuhla a prohnula se v zádech. Ale i můj penis již mohutněl a nabýval na objemu. Vyplnil zcela její  Olgy a začal stříkat. První silný výstřik přišel v okamžiku, kdy jsem byl zasunutý až na doraz, takže dávka spermií jistě směřovala až do děložního hrdla. A další a další výstřiky následovaly a já plnil Olgu svým mladickým spermatem. Už jen sípala, jak jí mé výstřiky v  lůně prohlubovaly a prodlužovaly tu rozkoš, kterou v krátké době zažívala už potřetí, pokaždé stejně intenzivně. A možná i stále intenzivněji, když  už zcela odhodila ten počáteční stud a nejistotu. Věnovala se už jen svým pocitům a užívala si tu rozkoš a potěšení, které jí tak dlouhou dobu nebyly dopřány.

Dostříkal jsem a ztuhnul, spojen s Olgou tím nejpřirozenějším spojením. Můj penis stahy  svalů předával do Olgy všechny zbytky spermatu a její vagína se  snažila  vyždímat mě do poslední kapky. A Olga se stále chvěla a tiše sténala, jak jsem ji zcela vyplňoval.
Po chvíli naše společné vzrušení opadlo a začali jsme oba vnímat okolí a sebe navzájem.

Štó éto býlo, takóje prekrásnoje? Spasíbo těbjé,“ neudržela se Olga a projevila své pocity z našeho posledního milování. Nechtěl jsem nevhodným komentářem rušit tu krásnou chvíli po společném vyvrcholení a tak jsem mlčel, jen jsem znovu stiskl její prsa a bradavky, která jsem dosud svíral v rukách.
Nět, užé ně nádo, ja užé gatóva,“ zasténala Olga, jak ji citlivá ňadra znovu vzrušila.
Ale i můj penis už ubýval ze své pevnosti a velikosti a tak jsem z Olgy opatrně vyjel a znovu ulehl do měkké postele. Ona  ještě chvíli zůstala klečet, než se úplně vzpamatovala, a já mohl zatím sledovat, jak z ní vytéká  sperma, kterého byla už podruhé plná. Pak se mi schoulila pod ramenem a brzy jsme znovu usnuli spravedlivým spánkem dvou vzájemně pomilovaných.

Autor

Navigace v seriálu<< Vyhnanci na Sibiři 08Vyhnanci na Sibiři 10 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Příběh od příběhu se děj stále více krásně zamotává . A to si ani nedokážu představit jak bude probíhat společný víkend . Opravdu velmi dobře a s citem pro děj napsané .

Trysky

Příjemné čtení. Jestli to bude takhle pokračovat dál, tak všechny ženský v Krasnojarsku s ním budou čekat dítě 😀 Tedy pokud takové náročné pracovní nasazení vydrží. 😀

Bob Romil

Hlavní hrdina do toho jde jako stachanovec 🙂 Jen aby nedopadl špatně.

childe

Opět velmi příjemné čtení 🙂
Jen jen nějak nepochopil tuto větu: „Vyplnil zcela její Olgy a začal stříkat.“ Asi by to sneslo malou korekturu.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x