Výměna manželek

„Jo, abych nezapomněla, zítra přijde ten Vávra,“ ozvala se Adéla z kuchyně.
„Co? Kdo? Na kafe? To abych vyrazil k židovi,“ odvětil jsem, aniž bych tušil, kdo je onen Vávra.
„No přece na tu anténu. Upevnění, nastavení, zapojení, už jsi zapomněl, že jo?“ odvětila manželka nazlobeně.

Opravdu jsem zapomněl. Místo kafe ale půjdu na pivo. Kdykoliv se domů přihrnul nějaký řemeslník, vyklízel jsem pole. Snad ze studu, že jsem levej a neumím to udělat sám, snad z těch jejich řečiček…
Prostě nikdy jsem se diskuze s nimi neúčastnil a nechal to na ženě. Pokud s nimi jednala tak, jako někdy se mnou, ještě rádi ji udělali slevu, aby to měli rychle za sebou.

***

Druhého dne, jakmile před domem zastavila dodávka, vytratil jsem se z domu na pivo. Teda, ne na pivo, ale k jisté Pavle, která teď byla doma sama, bez manžela. Není divu, když se jmenovala Vávrová. Její muž vlál na střeše našeho domu a zápasil s větrem a anténou, zatímco já slastně vrněl v peřinách s jeho sličnou chotí.

***

„Děti jsem poslala ke tchyni. Věděla jsem, že přijdeš… Karel mi hlásil už včera, kde má kšeft. Na jak dlouho to vidíš?“ objímala mě a zbavovala přebytečných svršků.
„Asi tak dvě hoďky,“ odvětil jsem a už jsem cítil vlhké rty na ocase, jak ho zpracovávala do provozní velikosti.
„Jo… to… chmm… dáme… mlask… chfmm… gmm… mlask,“ funěla s pusou ucpanou tvrdým pérem.

Pak se odvalila na postel a roztáhla nohy.
„Pojď do mě, ty můj divochu!“ zaječela a hned hekla, jak jsem do ní prudce vnikl.
„Uhh… bože… máš ho… jak železnou… tyč… júúúhhh… to… je… krása… oh… oh… oh,“ a rozsténala se do rytmu prudkých a hlubokých přírazů.

Nikdy jsem se jí neptal, jak to má v posteli s manželem, ale její divoký a nespoutaný sex mě utvrzoval, že Pavla je prostě nadržená a neukojitelná samice.
Ležel jsem na měkkých polštářích jejích prsou, zadkem přirážel do hluboké čvachtající tůně rozkoše a pokojem se linuly milostné steny…

***

V TU SAMOU CHVÍLI

„Tááák… a ještě zapojíme konektor,“ hlásil Karel a pomalu zasouval ztopořený ocas do zadku Adély.
Ta pevně rozkročena na všech čtyřech, se sukní vykasanou na záda, se kousala do rtů aby nesténala nahlas a cítila, jak jí naběhlý žalud roztahuje svěrače.
„Ah… ah… ah… úúúú,“ kňučela, ale věděla, že pak už ji naplní příjemnější pocity.
Manžel anální sex odmítal a přitom ona to, čas o času, měla docela ráda. Bylo to prostě něco jiného, než klasické strkání čuráka do kundy. A rozlití horkého semene ve střevech ji naplnilo vždy slastnou rozkoší.
Karel vždy rád zaskočil za manžela a dnešek mu přišel vůbec mimořádně vhod. Byl tu legálně a přitom si krásně zaprcá.

„Plesk… plesk,“ pleskaly jí koule o zadek, když rozjel přirážení a prudkými pohyby jí rval tvrdého žilnatého čuráka do zadku až po kořen.
„Oááh… ááááh… ááánooo… joooo,“ dostávala se i Adéla do tempa a tření v análu jí přinášelo jakousi vibrující rozkoš stoupající tělem, až ke slastnému vyvrcholení. K tomu ještě cítila jeho ruku, brnkající o pysky a masírující klitoris.
„Božeeee… ty… zvííířeee… já… jááá… bu… důůůů,“ kroutila se a cítila blesky slasti a nevýslovné rozkoše zaplavující jí tělo. Semeno rozlévající se jí ve střevech vše umocnilo a Adéla v orgasmickém výkřiku dosáhla vrcholu. Karel jí jednou rukou tlumil ústa, aby nepřivolali nežádoucí zvědavce a druhou si ji držel za rameno a prudkými přírazy se do ní vyprazdňoval…

***

LOŽNICE U PAVLY

„Už… kurva… stříkej… už… nemůžu,“ hekala Pavla unavená z několika orgasmů, krátce za sebou a odevzdaně ležela na boku a čekala až budu.
Dnes jsem byl nějak při síle a ani po několika výměnách poloh jsem neměl potřebu stříkat. Pot se lil z nás obou, Pavla měla prsa pokrytá otisky od mých mačkajících rukou a pod sebou měla mokrý flek ze šťáv, které z ní tekly.
Ztratili jsme pojem o čase, a tak jsem to urychlil. Jako pytel jsem ji převrátil na břicho a začal ji sjíždět zezadu.
„Och… ne… bože!“ zavzdychala.
„Neboj… jen… pár… uhh… přírazů… a hned budu,“ drmolil jsem a začal přirážet jak zběsilý.

Pavla asi zase vyvrcholila, protože jsem cítil stahy a ocas dostával tu správnou masáž, že ve chvíli už se to ze mě nezadržitelně valilo a já se do ní s úlevou a slastí vystříkal.
Jako kachna se odpotácela do sprchy a vyhnala mě, že musí rychle ještě stáhnout a vyměnit prostěradlo.
„Díky. A zas někdy,“ dala mi pusu na odchodu.

***

U nás doma bylo vše již zapojeno a zkontrolováno, takže večer už jsem mohl sledovat sportovní přenosy na mnoha stanicích a žena si zase vybírat z nepřeberné nabídky filmových kanálů.
Po desáté hodině večerní se rozjelo i pár erotických stanic, ale na sex jsme oba nějak neměli chuť.
Konečně, zítra je taky den…

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dexius74

Všetci boli spokojní napokon 😀

Iki

Pecka, krásně napsané.

Huhu

Podle stylu jsem poznal Shocka. Tahle povídka je taková drobná, nedělní, ale hezká. Shocku díky 🙂.

Bob Romil

Jeden kousek ze života 🙂 🙂

Martin

😀 Povedená povídka , který díl na komerční stanici byl předlohou 😀 Ne , tak Shocku musím uznat , že se ti to moc povedlo . Vzrušující i vtipné zároveň .

Juli

A tak jde život 😌

6
0
Would love your thoughts, please comment.x