Vzpomínky starého muže 01

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Vzpomínky starého muže

 (Příběh a osoby jsou smýšlené a případná podobnost je čistě náhodná)

Sedím u stolu a přemýšlím, možná už i dřímám… No co, věk na to mám! Jak to tehdy všechno bylo? Jo… nejdřív Anglie, pak Elena, éterická bytost, dnes panička před rozvodem… no, je toho dost. Začnu pěkně pozvolna, jak mi hlavou běží vzpomínky na minulost. Ještě se napiju dvě deci oblíbeného bílého vína a začínám…..
***
„Dobré odpoledne, tak mě tady máte,“ pronesl jsem v hale letiště Heathrow k mladé ženě, která tam stála s mým jménem napsaným na ceduli. Připomnělo mi to mávátko kdysi v prvomájovém průvodu. Usmála se. „Jane Smith a vy jste…Jirži Faněk?“ Otázala se, jestli to řekla dobře.
„Yes. Jiří Vaněk,“ opravil jsem ji s úsměvem.
Podali jsme si ruce a za chvíli už uháněli autem do města.
„Proč ta pečlivost? Nejsem přece žádná V.I.P. osoba?“ zajímala mě ta starost firmy o zaměstnance.
„Nic o tom nevím. Poslouchám jen příkazy šéfa. Ten mě pro vás poslal. Možná abyste nezabloudil,“ usmála se do zpětného zrcátka.
„Teď se ubytujete a ráno vás odvezu do firmy. Pak už to bude jen na vás.“

Jeli jsme poměrně dlouho, až mě zavezla do pohledné vilové čtvrti a zahnula do ulice Tulip street, která se vyznačovala samými růžovými keři, všemožných barev a druhů. U domku se žlutými růžemi zastavila.
„Tady bydlí vaše krajanka, takže si budete rozumět. Ubytování není drahé a je již pro vás objednané,“ oznámila mi Jane. Vyzvedl jsem si z auta věci a ona odjela.
Majitelka domu Rosamunde Pilcher byla ovšem čistokrevná Angličanka s německými předky. Nevím, proč Angličané spojily Čechy a Němce do jednoho rance, ale zjevně je dějepis ve středu Evropy nijak nezajímal. Paní Rosamunde byla milá dáma, tak kolem padesátky a od počátku byla velmi vstřícná. Hned mi ukázala můj pokoj, malou kuchyňku a hygienické zázemí. Z mého pohledu to byl normální standard, ale nemohl jsem jí zkazit radost a rozplýval jsem se nadšením společně s ní.
„Přijďte ke mně do bytu na čaj o páté, pane Jirží, ano?“ zvala mě, ač už bylo půl šesté. Tam mně dala hrnek kafe a já absolvoval dlouhou přednášku, jak se kdysi dávno její němečtí předci dostali do Anglie.

„Jak to bude s placením nájmu, madam Pilcher?“ zajímalo mě, když jsme se loučili.
„Stačí jen Rose, pane Jirží,“ ševelila. „O tom až přijde čas. Nebojte se, určitě se dohodnem,“ řekla neurčitě, takže jsem nevěděl, na čem jsem.
***
Ráno mě Jane odvezla do firmy „Advice and help Co.“, jejímž zaměstnancem jsem byl už v Německu, pak v Lucembursku, až jsem povýšil na místo do její centrály ve středu Londýna.
Zde v několikapatrové budově, po chodbách pobíhaly ženy a muži v předepsaném dresscode, což značil společenský oblek u mužů a kostýmek v nekřiklavých odstínech u žen. Jane mě zavedla k šéfovi mé sekce.
„Jirži Vuanjek,“ protáhl a civěl do papírů, „máte skvělé výsledky, a proto jsem vás sem povolal. Budete vedoucím pro východní Evropu a odtud povedete Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Dostanete kancelář, asistentky a …. no, však uvidíte sám. Přeji vám mnoho zdaru.“
Potřásl mi rukou a Jane mě odvedla na mé nové pracoviště.

Tam stály v pozoru mé dvě osobní asistentky. Češka Lenka a Maďarka Ellén. Obě mladé a přitažlivé. Lenka se tvářila poněkud upjatě. Měla delší tmavé vlasy, stažené vzadu do culíku a jemné rysy tváře měla zvýrazněné lehkým make upem. Kostýmek měla vpředu docela naditý, což kontrastovalo s její štíhlou postavou.
Ellén se tvářila vyzývavěji. Černé vlasy měla nakadeřené a její jemně pihovatý obličej a malým zašpičatělým nosíkem dával dojem jisté rozvernosti a rozpustilosti. Kostýmek vpředu však byl poměrně plochý. Ellén byla vůbec tintítko oproti Lence. Vzájemně jsme se představily a poté jsem si potřásl rukou osobně s každým pracovníkem a až k poledni jsem si mohl usednout za svůj stůl a dát si nohy nahoru.

Moje kancelář byla poměrně strohá. Pracovní stůl, před ním menší stolek se třemi židlemi, asi na jednání, v jednom rohu skříně, ve druhém pohovka.
„Budete nás potřebovat, pane, nebo můžeme jít na oběd?“ ozvalo se česky. Ve dveřích stála Lenka.
„Co…kam? Jo, jo,.“ prohodil jsem také česky.
„Vy nepůjdete?“ otázala se.
„Vlastně proč ne? Ale… mluvme spolu česky jen soukromě, ano? Aby.,“ napomenul jsem ji.
„Já vím,“ usmála se Lenka a přešla do angličtiny, protože před výtahem už stála Ellén. „Vezmeme vás do jednoho bistra, a protože jste náš šéf a první den v práci, zveme vás.“
Bránil jsem se, ale děvčata jinak nedala.
Po pauze zas nastal pracovní ruch, utichávající v pět odpoledne. Domů jsem se dotrmácel až v sedm hodin. Pochopitelně jsem ve spleti metra zabloudil a chvíli trvalo, než jsem našel správnou linku a směr.
***
Dny ubíhaly, já už se zapracoval, a tak jsem mohl začít hodnotit ženy a dívky ve svém okolí jinými hledisky, než jen pracovními výkony.
Lenka byla trochu nemluvná a odtažitá. Ač tělesnými nedostatky netrpěla, v Londýně žila sama bez přítele.
Ellén byla kamarádská zase až příliš a snadno bourala hranici mezi šéfem a podřízeným, což mi lezlo na nervy. Podle informací taky žila sama, bez přítele. Ostatní ženy byly vesměs Angličanky, chladné, nepříliš hezké, takové šedé myšky. Kostýmy tu neatraktivitu ještě zvyšovaly. Od kolen dolů byly aspoň vidět nohy, ale směrem nahoru už skoro nic. Maximálně se rýsovala velikost poprsí.
***
Uplynul měsíc a já měl první splátku za ubytování. Zašel jsem k paní Rosemunde. S úsměvem mě usadila do křesla a do ruky mi vrazila sklenku bourbonu s ledem.
„Pane Jirrrššíí,“ marně zkoušela vyslovit „ř“. „Jste velmi milý, tichý a slušný podnájemník. Toho já si cením. Proto mám pro vás jistý… dalo by se říci delikátní… no zkrátka, návrh. Můžete přijmout i odmítnout, to nechám na vás. Já od vás budu vyžadovat pouze platbu za energie, ale zbylou částku mi, jak bych to řekla… splatíte v naturáliích… jaksi…ehm.. byste mi byl dvakrát do měsíce k dispozici. Jsem tak sama a opuštěná, potřebuji trochu rozptýlení.“
Pochopil jsem. Paní Rose si prostě potřebuje zašukat, zašoustat, zamrdat, protáhnout kundu. Na pohled to byla žena vcelku zachovalá, úměrně věku. Samozřejmě léty nakynula, ale jinak se velmi udržovala a ani přechod v ní nevymazal sexuální touhu. Vstal jsem z křesla.
„Paní Rose. Jsem vámi i vaší nabídkou okouzlen a proto přijímám.“
Šťastně se usmála a pohladila mě po tváři.
„Přijďte tedy, můj milý, večer v osm, ano?“

Doma jsem si dal sprchu. Zdola bylo taktéž slyšet šumění vody, jak si Rose dávala koupel a tiše si prozpěvovala. Pro jistotu jsem si ocas vyhonil, abych nevytekl příliš brzy a opravdu – dlouhým půstem stačilo pár pohybů rukou a trhavé výstřiky semene dopadaly až na kachličky sprchového koutu.
***
Přesně ve 20.05 jsem zaťukal u Rose.
„Vstupte,“ ozvalo se zevnitř. Rose mi šla vstříc v domácím županu a bylo jasné, že pod ním je nahá. Celá byla navoněná a rozdychtěná, že mě bez dlouhých řečí hned zatáhla do ložnice. Hned mě objala a jazykem mi vjela hluboko do pusy. Opětoval jsem polibek a rukama ji uvolnil uzel na županu. Nahmátl jsem prsa. Byla velká a měkká. Rose vzdychla, poodstoupila, nechala sjet župan na zem a usedla na postel, zatímco já se chvatně zbavoval oblečení. Nahá Rose už nebyla tak atraktivní. Lehla si na záda a já vedle ní. Líbal jsem a hnětl velká prsa, která se ji rozlila po hrudi, mačkal, líbal a lízal ztvrdlé bradavky a Rose jen sténala a rukama mě hladila ve vlasech. Když jsem se jí v polibcích dopracoval mezi nohy, čekal mě drn černých, již mírně prošedivělých chlupů, a rozšklebený otvor kundy. Projel jsem jí jazykem. Byla mokrá a s každým líznutím Rose zasténala, zachvěla se a uvolnila další šťávy.  Klitoris měla celý naběhlý a stačilo se ho jen dotknout a už se prohnula jak luk, táhle zaječela.
„To…ne… dobrý bože..áááh!“ a zjevně se udělala.
Zatáhla mě za vlasy k sobě.
„Jsi úžasný, nyní už pojď!“

Uchopila ztopořený ocas do ruky a sama si ho zavedla do sebe. Pysky se roztáhly a s mlasknutím ho přijaly až po kořen.
„Áááách,“ slastně vydechla, přitáhla mi hlavu k sobě a znovu líbala.
Pozvolna jsem přirážel a čurák v roztoužené kundě jezdil jako píst. Rosa mi přirážela naproti, vzdychala, hekala, až mě mravenčení ve slabinách upozornilo, že „budu stříkat!“
„V pořádku, miláčku, můžeš do mě!“ usmála se Rose.
Ještě pár přírazů a už to ze mě šlo ven. Vyplnil jsem jí dělohu semenem a odpadl stranou. Rose vstala a odešla do koupelny. Vrátila se již oblečená a já pochopil, že mám splaceno. V obýváku jsme popili víno a nějaké zákusky a pak mě vyprovodila, že je unavená.
„Ale velmi příjemně, Jirží!“ neopomněla dodat.
***
Asi za tři dny mě Rose zastavila na schodech s prosbou.
„Pane Jirži. Mám neteř Nelly. Je zatím bez práce a potřebuje si vydělat pár liber. Co kdyby prováděla úklid ve vaší domácnosti?“
Hlavou mi projel můj minibyteček, kde jsem na úklid stačil sám, pokud vůbec bylo co uklízet.
„Paní Rose, myslím, že to není třeba. A těch pár liber raději ušetřím.“
„Ne. Vy mně nerozumíte. Já jí ty peníze dám. Ale ne zadarmo. Uklidí mi dům, tedy i váš pokoj. Potřebuji jen váš souhlas, že může narušit vaše soukromí.“
„Pak je to v pořádku. Souhlasím,“ kývl jsem hlavou, spokojen, že ušetřím.
Ne, že bych byl špatně placen, ale život v Londýně byl i tak dost drahý.

Že Nelly zahájila práci, jsem poznal z nepořádku, který v bytě zavládl po jejím „úklidu“ a hlavně mi zmizelo 10 liber uschovaných mezi narovnanými tričky ve skříni. Peněz tam bylo víc a naivní dívka si myslela, že na krádež asi nepřijdu.
„Tak takhle ne, holčičko!“ pomyslel jsem si a při další návštěvě si ji vyčíhal.
Dívka rejdila po bytě s luxem, když jsem jí ho vypnul. Polekaně se otočila.
„Dobrý den.….Jsem Nelly, uklízím vám tu.“
„Já vím, kdo jsi! Až to dokončíš, vrátíš mi těch deset liber, co sis minule vypůjčila!“
„Ale já nic!“ zablekotala, ale ztratila jistotu v hlase.
„Nelži! Mám tu skrytou kameru a na ní tě mám natočenou!“ zalhal jsem. „Vše cos tu vzala, vrátíš! Tetička dole by to asi ráda neslyšela!“
„Jéžíš, néé! Teta by mě zabila. Já…já všechno vrátím, jen jí to neříkejte!“ dala se Nelly do pláče. Ach jo, teď vypadala tak zranitelně, že by jeden zaplakal. Nelly byla čerstvě plnoletá, po škole a zatím asi nenašla práci. Bohatá tetička ji skromný výdělek poskytla a tohle by jí asi zlomilo.
„Jasný! Přijď zítra večer. Potichu, aby teta nevěděla, a urovnáme to!“ rozhodl jsem a Nelly kývla. Pustil jsem jí lux a odešel pryč.
***
Nelly skutečně v dohodnutý den se u mě zjevila jako duch. Přinesla sušenky Cookies a tričko s maxipsem Fíkem, jen prachy neměla.
„Tak to je vše. Ty sušenky jsem jen dojedla a to tričko se mi líbilo. Nevím, jestli se k vám totiž vůbec hodí. A peníze? Nezlobte se, já už je utratila,“ vypověděla zkroušeně.
„K tomu tričku mám osobní vztah!“ převzal jsem ho od ní a zasnil se, jak jsem v něm pravidelně píchal svou bývalou přítelkyni, kterou postelově zatím žádná holka nepřekonala. „A ty peníze?“
„Až je dostanu od tety, dám vám je.“
„No, uděláme to takhle. Ty si ty prachy odmakáš, tady a teď. Říká se tomu rychlý prachy,“ a čekal jsem na reakci. Nezklamala mě, protože se hned naježila.
„To myslíte sex za prachy, jako v tom pornu? Copak jsem nějaká děvka?!“
„Ne! Seš zlodějka! Místo úklidu kradeš! Já myslím, že nemá cenu uhýbat. Buď to, nebo info tetičce,“ zatlačil jsem ji do rohu. Nelly mlčela a její mozkovna šrotovala na plné obrátky.
„Tak jo, no,“ nezbylo jí, než souhlasit.

Vyhrnula si triko, a jelikož podprsenku neměla, vystavila na odiv své pevné dvojky. Nechala si je omakat, olíznout bradavky.

„A dost!“ stáhla si triko zpátky.
„To je vše? Za deset liber? A co vykouření?“ opáčil jsem a začal si rozepínat kalhoty.
Nelly se začala ošívat.
„Já ještě žádnýmu klukovi …to…neto…nevzala do pusy.“
„Jednou musíš začít!“ a přitáhl jí ruku na ztopořený ocas.
Vzala ho do ruky a pomalu honila. Pak povzdechla, dřepla si na bobek a zasunula ho do pusy. Stáhla předkožku, olizovala žalud a pouštěla si ho do pusy jen tak hluboko, jak zvládla. Sevřela rty k sobě a jezdila po tvrdém čuráku sem a tam. Pevný stisk dívčiných úst mě brzo přivedl k výstřiku.
„Já..já.. už..už!“ vyhekával jsem a Nelly ho okamžitě vyndala z pusy. V tu chvíli ji cákance semene zasáhly obličej. Přes čelo, oko a nos měla pruh spermatu.
„Fúúúj!“ Zaječela a letěla do koupelny.

Když se vrátila, uklízel jsem povadlý ocas do kalhot. Viditelně si oddechla, asi se bála, že ji budu chtít šukat.
„Hotovo?“ otázala se.
„Za deset liber bych měl nárok i na kundičku,“ zkoušel jsem to.
„Ani náhodou! Zjistěte si ceny,“ ušklíbla se, ale pak se pousmála, „ale že jste to vy,“ dodala rozverně a na vteřinu si stáhla rifle i s kalhotkami a ukázala hladce vyholenou kundu.
„Máš štěstí. Mít bobra, tak tě tady vojedu. S touhle dětskou micinou jdi k šípku,“ řekl jsem naschvál hrubě a opravdu se jí to trochu dotklo.
„Tak teda nebudu dál zdržovat,“ řekla naštvaně a opustila byt.

Pak už jsem jí neviděl. Uklízela vždy, když jsem nebyl doma. Sexu jsem měl i tak dostatek s její náruživou tetičkou, která změnila splátkový kalendář ze dvou na 3x měsíčně.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Reniem

Super i jsem se zasmala:))

Martin

Zajímavý začátek . Souhlasím s Reniem , taktéž jsem se zasmál . Věřím , že to bude hodně o příběhu , který je doladěný sexem .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x