Za velkou louží 04

Toto je 4 díl z 5 v seriálu Za velkou louží
Počet zobrazení: 77

Tucumcari byla ospalá díra na západě Nového Mexika a kromě vlakové stanice, kde lokomotivy do tendru doplňovaly vodu, zde nebylo nic, jen pustina.
Dva muži zde však čekali na příjezd vlaku.

***

O JEDEN DEN DŘÍVE

Tři ženy nervózně připravovaly jídlo a pokradmu sledovaly skupinku mužů z nichž čišelo čiré zlo.
Včera jejich ranč přepadli, nikomu sice neublížili, ale majitele Sama Donovana a syna Paula zavřeli do sklepa a Samovu ženu Amelii a dcery Kathy a Anne uzamkli do komory.
Dnes je pustili, zahnali do kuchyně, aby připravily jídlo. Na dotazy, kdo muži jsou a co chtějí, neodpovídali, anebo jen, že brzy se všechno dozvědí.

A tak ženy vařily a cítily se jak nahé pod probodávajícími pohledy mužů. Všechny se děsily chvíle, kdy skončí na seně ve stodoly brutálně zneuctěné, ale muži se zatím spokojili jen s pálenkou a odpočinkem.
Když bylo jídlo hotovo, jeden z mužů nandal na plechovou misku pořádnou porci.
„Zanes to manželovi a klukovi. A žádný levárny. Chris půjde s tebou,“ řekl ženě a vrazil ji misku do ruky.
Pak se otočil na dívky.
„A vy dejte nám,“ usmál se zkaženým chrupem.

Dívky plaše nandavaly porce na talíře, ale netušily, že zájem mužů o ně samotné je pramalý. Byly sice mladé, ale hubené, bez bujných křivek a jako ženy je nijak neoslnily.
To spíš jejich matka Amelie byla žena podle jejich gusta, ale od šéfa Dicka měli přísný zákaz se kohokoliv na ranči dotknout. Prý jim to později vysvětlí.

***

Po jídle si Dick zavolal Tonyho a Jamese a položil před ně list.
„Přečtete si, co nám píše náš milý Bobby.“
„Neumíme číst,“ zavrčel James a Dick se ušklíbl.
„Analfabeti,“ a začal číst sám.

Bla..bla..bla…jeďte na západ a bla..bla..obsaďte ranč Sama Donovana, ale nikomu neubližujte. Sedmého příštího měsíce dorazím do Tucumpari dopoledním vlakem… bla..bla..bla… To je vše.
Takže náš milý Bobby se vrací z lapáku a my ho tu máme očekávat, aby si zase převzal partu. Myslí si, chlapec, že všechno zůstalo při starým, ale to se mejlí. Vy mu, dle dohody, pojedete naproti a přivítáte ho pár kulkama olova. Tím to bude vyřízený a já budu mít konečně volný ruce. Doposud jsem se držel dohody, ale až Bobby nebude, dohoda neplatí. Chápete to?“
„Rozumím,“ odvětil Tony. „Ale co chceš dělat pak?“
„Rozhodně se nebudu k nikomu chovat v rukavičkách. A začneme hned s tímhle rančem. Holky tu maj pěkný, tak se tu zdržíme, užijem si, pak se vypořádáme s tou Reedovou sebrankou a Nový Mexiko je naše. Začneme hned, jak se vrátíte.“

Oba muži vyrazili za svým úkolem a Dick si s povzdechem začal hrát na hodnýho muže. Ten den to ještě vydrží, ale pak si podá tu děvku Ameliii a vymrdá ji mozek z hlavy.

***

STANICE TUCUMCARI

Vlak pomalu dosupěl a se skřípotem se zastavil. Ze služebního vozu dva muži vyhodili nějaké balíky a vlak se zase rozjel. Nevystoupil nikdo.
James s Tonym se na sebe podívali a pokrčili rameny. O to větší překvapení bylo, když vlak přejel a tam stála postava.
Bobby přijel, ale vystoupil na opačnou stranu.

Všichni tři se měřili pohledem. Tony a James věděli, co mají udělat, ale nedokázali jen tak zabít svého bývalého a vlastně znovuobjeveného šéfa bandy. Dick byl jen dočasné zastoupení. Ale zase nabízel větší podíly na zisku a ještě ty krásný holky tam na ranči… Tony se rozhodl a tasil kolt.
„Prásk,“ třeskl výstřel a Tony se zhroutil mrtvý na zem.

James ledabyle zasunul zbraň do pouzdra a na Bobbyho se usmál: „Máš vyčištěnou cestu, šéfe.“
Bobby přešel koleje a pak si padli chlapsky do náruče.
„Předpokládal jsem, že Dick na mě někoho pošle. Ale když jsem viděl tebe, bylo jasný, že už stojím jenom proti jednomu. Tony se ale rozhodoval dlouho.“
„Vždycky měl dlouhý vedení,“ odtušil James. „Tak jsem to urychlil. Nevím, jak jsi na tom s rychlostí, po tom půstu.“
„No….možná by mě dostal,“ připustil Bobby. „Musím se do toho zase vpravit. A co zbytek chlapců?“
„Půjdou za tebou. Dick jim slibuje hory doly, ale zatím jen paběrkujem. Reedova banda přejela z Oklahomy sem a všude jsme až druhý. Je potřeba s nima zatočit.“
„Dobrá, tak jedem,“ popustil Bobby uzdu a muži se tryskem rozjeli na Donovanův ranč.

Tonyho mrtvola zůstala ležet na místě a kolem už se slétali supi.

***

NA RANČI

Ženy se choulily v rohu místnosti a poslouchaly Dicka, jak jim nastiňuje svůj plán.
„Potřebujeme se napakovat. Dáte nám všechno co máte a je mi jedno, jestli pak zhebnete hlady. Dost bylo ohledů. Jestli nebudete poslušný, stáhnu tvýho muže z kůže a z kluka si uděláme pohyblivej terč!“

Ženy vykřikly hrůzou a Dick se sebevědomě ušklíbl. Vyhrožování, to mu šlo. Pak mu zrak sjel na obliny Amelie. Vida, skoro by zapomněl na tělesný požitky.
„Vy dvě vypadněte a chlapi vás zamknou do kůlny. Já si tu ještě pohovořím s paninkou,“ řekl hlasem, který naznačoval, co má za lubem.

Dva muži vzpouzející se dívky odvedli a Dick přistoupil ke sveřepě se tvářící ženě.
„Netvař se tak zle, copak ti chci ublížit? Tohle je moc příjemná věc a myslím, že jí dobře znáš,“ vykládal a rukou ji přejel po oblině prsou.
Amelie ho chtěla plácnout přes ruku, ale muž ji hravě zkrotil, povalil na stůl a pak už jeho chtivé ruce cítila všude po těle a začala křičet a bránit se.

Dick ji vyhrnul šaty a mnul obnažená prsa z roztrženého dekoltu, když tu se za ním ozvalo: „Dej ty pracky pryč z mý sestry!“
Dick se otočil a zíral na Bobbyho s napřaženou zbraní.
„Se..sestra….to je tvoje…?“ blekotal.
„Jo, sestra. A ty se jí teď omluvíš a jako odškodný vysypeš i podíl z poslední akce,“ děl Bobby tvrdě.
„Leda hovno…. Doba se změnila. Ty už jsi skončil. Chlapi jdou za mnou, takže máš smůlu,“ vyštěkl Dick, jenže do místnosti vešli i ostatní a dávali najevo, kdo je tu staronovým šéfem.
„Ty hajzle,“ sjela mu ruka k opasku se zbraní a vystřelit už nedokázal.

Bobby to stihl dřív, pak překročil Dickovu mrtvolu a objal plačící Amelii.
„Promiň, že jsem nebyl rychlejší… a co Sam a Paul… a děvčata?“ ptal se.
„Už jsou volný a v pořádku,“ ozval se Fred, který je sám před chvíli pustil.
A tak se banda dozvěděla, že Amelie je Bobbyho sestra.

„Potřeboval jsem základnu někde stranou. Čekal jsem, že Dick už má svý plány. Přepadení rančů, to je přesně, po čem touží. Jen jsem ho nabádal ke slušnosti, což se naštěstí stalo, ale jakmile by mě odpravil, stalo by se z něj zvíře. Takže, teď víte všechno a rabovat se tu nebude,“ ujistil Bobby všechny a prohlížel si jejich tváře, zda mezi nimi další Dickův spojenec. Ale Fred, James, Chris, Orlando a Henry kývali hlavami na souhlas.

Ženy pookřály, jen Sam huhlal, že mohl poslat dopis i jim, že by bandu přátelsky přivítali a ne aby se stali nedobrovolnými zajatci a čekali na vysvobození.
„Z lapáku nejde posílat dopisy bez kontroly. Dopis pro Dicka pronesl jeden z propuštěných vězňů a bylo to o fous,“ konstatoval Bobby, ale Sama neobměkčil. Co strachu prožil s Paulem ve sklepě, až uslyší křik znásilňovaných žen a on jim nebude moci pomoct.
„Nezdržíme se dlouho. Zbavíme kraj Reeda a už vás nebudeme obtěžovat,“ děl Bobby.

***

Když ranč ulehl, Bobby ležel sám v komoře, ale nespal. Zaslechl tiché kroky, natáhl kohoutek u zbraně a čekal.
Dveře se otevřely a v nich stála dívčí postava v dlouhé noční bílé košili.

„Strýčku Bobby, spíš?“ špitla Kathy.
„Teď už ne. Co potřebuješ?“ hlesl unaveně.
„Pššš. Ne tak nahlas. Jsem tu tajně. Můžu k tobě?“
„Tak se posaď,“ uvolnil ji místo na posteli a Kathy usedla.
„Já…já bych chtěla…znát…jaký je to ve vězení?“ vyhrkla.
„Teda, ty máš divný zájmy. Rozhodně nic, co by stálo za vyprávění na dobrou noc,“ odvětil Bobby překvapeně, co to mladou neteř zajímá.
„Víš…jak je to tam se ženami?“ špitla Kathy.
„Teda holka, ty máš nápady. Ženský mají svoje vězení jinde a pokud ti jde o to, jestli s nima…tentononc….tak ne. Ženský prostě v lapáku nejsou. Proč se ptáš zrovna na tohle?“
„Totiž…Anne…já…zkrátka, Anne už není panna. Já jo, ale už nechci. Tady však nikdo milý a hodný není, kterýmu bych se odevzdala…tak..mě…napadlo…že…ty. Jistě jsi plný touhy a….jde mi jen …o to,“ soukala ze sebe celá zrudlá rozpaky.

Bobby byl zaskočen prosbou své neteře. Ano, už dlouho neměl ženskou, ale tohle byla příbuzná. To se mu příčilo. Přesto však fakt, že za ním sama přišla, svědčil, že se musela hodně přemáhat. Zítra odjede a kdoví, jestli se ještě někdy uvidí.
„Dobře,“ řekl nakonec a Kathy mu poděkovala úsměvem.
„Vážně?“
A než se Bobby nadál, dívka si stáhla košili a byla úplně nahá. Ve svitu měsíce viděl její štíhlé tělo, menší prsa a černě zarostlý panenský klín.

„Jdeš na to trochu zhurta,“ podotkl a sám se začal svlékat. „Trochu studu by ti neuškodilo.“
„Já vím. Jen to chci mít za sebou. Anne říkala, že ji to bolelo, tak….“
„To bude dobrý. Nespěchej. Jen se uvolni a já to všechno zařídím, aby tě to nebolelo,“ šeptal Bobby a rukou jemně sjížděl dívčiny tvary.
Čurák mu stál a hrozil prasknutím, jak byl opravdu hodně nadrženej.

Nalehl mezi dívčiny nohy, více je roztáhl a pak nasadil hlavici žaludu na staženou štěrbinu a zatlačil.
„Ááách,“ vzdychla Kathy bolestně, ale držela.
Bobby ho povysunul a zase zatlačil. Ocas pronikl hlouběji, ale zatím necítil žádnou překážku. Kathy měla stažený obličej v očekávání nejhoršího, ale stále nic nepřicházelo. V klíně cítila tlak, ale i trochu narůstající vlhkosti.
Bobby opět lehce přirazil a pak ucítil přepážku.
„Oooch…to…bolí,“ zazmítala se Kathy a stisknutím zubů potlačila výkřik.
Vzápětí prudký příraz ji prorazil blánu a ocas se zanořil do hlubin panenské pochvy.
„Áááách…oúúúú,“ zaskučela. Cítila tlak a pronik údu do těla, ale to, že se konečně stala ženou, ji naplňovalo radostí.

Bobby teď rytmicky a zvolna přirážel v celé délce ocasu a užíval si úzký klín i pocit vítěze, kdy on první okusil mladost a nevinnost mladé dívky. Katky mu držela, ale slastné pocity se nedostavily a byla ráda, když z ní strýc náhle vyjel a proud semene jí nasměroval na břicho a prsa.
„Ééééch…jooo,“ funěl a trhavé výstřiky jí tvořily na těle loužičky.

Když se vydýchali, Kathy mu poděkovala a příjemně unavený Bobby usnul jako špalek.
Jen v dívčím pokoji až skoro do rána probíhalo štěbetání, hihňání a podrobný popis aktu prvního milování.

***

„Děkuji za vše a snad někdy na viděnou,“ loučil se Bobby s Amelii a celou její rodinou. I Sam už byl naladěn příznivěji.
„Než zas přijedeš na návštěvu, dej včas vědět. Nerad bych zas nocoval ve sklepě.“

Kathy mu při polibku pošeptala do ucha, že mu moc děkuje a pak už banda Bobbyho Orra zmizela v prachu širé prérie.
Sam zavíral bránu a Amelie se tvrdě zadívala na Kathy.
„Seš děvka,“ vyštěkla a mlaskla ji rukou přes tvář.
Nikdo si toho naštěstí nevšiml a už se o tom dál nikdy nemluvilo.

***

„Jak si to, šéfe, představuješ s tím Reedem?“ zajímalo Jamese. „V San Isidro má základnu. Je tam pár chatrčí, bordel plnej mexickejch děvek a tam všechno stahuje a pak prodává přes hranice. Generál Montana mu prej jde na ruku, takže má krytý záda.“
„Nějakej Mexičan nás nezajímá. Ten nepřeleze hranice kvůli kšeftu. Až Reeda vyřídíme, převezmeme kontakty my. Tu díru prostě musíme vypálit do základů. Nic jinýho se dělat nedá. A Reed není žádnej superhrdina. Je jich jako nás, jen to jsou zabijáci bez svědomí a skrupulí. V tom je ta jeho síla a proto se ho každej bojí,“ vysvětloval Bobby. „Jak to provedeme, vymyslíme, až tam dojedem. Počítám tak za čtyři dny. Když tam nebude, tak na něj počkáme.“

***

SAN ISIDRO

V osadě skutečně Reedova banda nebyla. Jen nevěstinec fungoval a děvky rázem ožily, když skupina šesti mužů se objevila ve dveřích.
Pajzlu šéfoval Francisco Gordo, který platil Reedovy pravidelné výpalné.
Podnik prosperoval na zákaznících, kteří byli na útěku před rukou zákona a tudy prchali do bezpečí Mexika a jinejm podivnejm existencím. Slušní lidé se jinak San Isidru důsledně vyhýbali.

„Něco na pití?“ nadhodil hned Francisco a chopil se láhve. „První runda je na mě, za to, že zase přibylo pár zákazníků, časy jsou zlé.“
Muži jen něco zamručeli a popadli sklenky.
„Jedu za Reedem,“ pronesl Bobby a Francisco pokrčil rameny.
„Není tu a nevím, kdy se vrátí a je mi to vlastně fuk. Milej pane, já jsem rád, že mě tu nechá. Platím jak mourovatej…. Doufám, že mi taky necháte něco vydělat.“
„To se ještě uvidí, jaký tu máš povyražení,“ procedil Bobby mezi zuby a díval se, jak jsou jeho muži obleženi houfem kurev, většinou Mexičanek.
Jedna zamířila i k němu.
„Jsem Luisa a ty?“ prohodila se svůdným úsměvem.
„Já ne…a teď vodjeď, nemám náladu,“ obrátil do sebe sklenku a vyšel ven, prohlídnout si tuhle díru.

Procházel liduprázdnou ulicí lemovanou polorozpadlými budovami. Jen pár domků bylo opraveno. Zde zřejmě sídlil Reed. Vniknutí do domu bylo snadné, ale uvnitř toho nebylo moc k vidění. Poničené zařízení, postele se skvrnami od kdovíčeho, jinak prázdno. Něco však nalezl ve skladišti.
Veliká bedna s nápisem Gatling Battery Gun ho velmi zaujala, a tak ji otevřel a oněměl. Hleděl na neznámou zbraň s šesti otočnými hlavněmi uspořádanými do kruhu uložených na dvou kolech, takže byla pojízdná. Dle přiloženého letáku pochopil, co a jak a skoro zajásal. Tohle zcela měnilo situaci.

V bordelu si vyzvedl pár mužů, ukázal jim zbraň i obsluhu, postavil je na hlídce a šel vše zapít.
„Až si ostatní zašukají, přijdou vás vystřídat,“ ubezpečil je.
Pak se vrátil do baru. Luisa tam stále byla a znuděně seděla na baru. Holek bylo víc než zákazníků.
„Jsem Bobby a ty?“ přisedl si a usmál se.
„Já ne…slyším na jméno dolary,“ odvětila Luisa, ale taky se usmála.
„Tak hele, Dolarko. Mám za sebou dlouhou cestu. Když mi přichystáš koupel a pak mě pomazlíš, myslím, že se ti to bude líbit.“

Luisa nastavila ruku.
„Prachy předem.“
„Ne. Jen zálohu,“ podal ji Bobby bankovku.
„Dobrá,“ zavrčela dívka a vyběhla po schodech nahoru. Bobby zatím popíjel pálenku a klábosil s barmanem.

„Tak pojď,“ ozvalo se po delší době zeshora. Stála tam Luisa svlečená do spodního prádla a z otevřených dveří se valila pára.
Bobby byl příjemně překvapen. V pokoji, za dřevěnou zástěnou, stála dřevěná káď plná horké vody a Luisa tam stála jako připravená lazebnice s kartáčem v ruce.
„Za tohle bude extra příplatek. Žádnej zákazník nemá takovýhle přání,“ ušklíbla se.
„Jsem zpocenej a zaprášenej, tak se chci vykoupat, co je na tom špatnýho? Tobě vadí, že na tebe půjdu čistej?“

Luisa něco bručela, ale vlastně ji to nevadilo. Jen na to nebyla zvyklá. Každej chlap na ni vlezl, tak jak byl, nemytej a zarostlej. Vrazil do ní ten svůj ocas, dýchal ji do obličeje odér z fazolí a pak se uspokojený odvalil. Tím to bylo vyřízeno. Ale nějaký mytí? Možná ti chlapi to ani neznali….

Teď tu drhla urostlé tělo muže, který si to naopak užíval a chrochtal blahem. Brzy kartáč vyměnila za ruku a pod vodou mu honila tvrdé péro.
Když muž povstal, nasadila se na něj pusou a sála mu ho s profesionální zručností. Horký čistý ocas byl opravdu něco jiného a rozhodně lepšího, a tak si dávala záležet a naopak oddalovala jeho vyvrcholení, než aby ho co nejrychleji odbavila, jak byla zvyklá. Vždy, když cítila cukavé pohyby, ustála v kouření a jemně mu mnula a olizovala koule, aby hned zase nasadila sání a rytmické pohyby sevřenými rty po celé délce ocasu, který se samozřejmostí skoro pojmula celý až ke kořenu.
„Úúúúhhh…jéééhh…oooh,“ funěl Bobby a pak už se dostal do bodu z nějž nebylo návratu a stříkal jí dávku do krku.

Luisa polykala semeno a jazykem mu olizovala žalud a celý ho očistila. Bobby vylezl ven a přešli k posteli. Luisa ho otřela ručníkem a sama se svlékla donaha. Měla menší, ale pěkná pevná prsa, trošku silnější postavu, což ladilo s jejím buclatým obličejem, který ji dodával výraz dítěte, po čemž deviantní zákazníci jen prahli a Luisa si na nedostatek práce nemohla stěžovat. Bobby ale deviant nebyl.
„Kolik ti vlastně je?“ otázal se opatrně.
„Dvacet, proč se ptáš?“ zvedla obličej a pak chápavě zakývala hlavou. „Ach tááák. Že vypadám mladě, viď? No, tak to je a s tím nic nenadělám.“

Bobby se už dál nevyptával a splynuli v líbání. Luisa se totiž rozhodla, že tomuto muži poskytne úplně vše a sama si to též užije.
Muž jí v polibcích sjížděl po těle a pak už cítila kmitání jeho jazyku na své kočičce, jak jí sama tak říkala. Bylo to příjemné, protože tohle jí dělal málokdo, vlastně nikdo a přitom se tak krásně uvolňovala a projížděly ji vlny slasti.
„Áááách…jooooo….anoooo,“ kroutila pánví a cítila se celá nadržená a chtivá zásunu.
Bobby sám viděl, jak se mu celá otevírá a vlhne. V černém porostu se šklebilo růžové rozevřené dívčí lůno.
Posunul se nad ní a s mlasknutím do ní hladce vnikl. Hned začal strojově přirážet s dívku střídavě líbal a hrál si s jejími prsy a naběhlými bradavkami, které si sami říkaly o polaskání.
„Jéééh….jooo…oooúúúú,“ skučela Luisa a prsy a klínem ji sjížděly zesilující pocity rozkoše.
Sama se k muži tiskla a tlačila ho za zadek na sebe, jak ho v sobě chtěla cítit ještě hlouběji. Velký žilnatý ocas a rytmické tření byly spouštěčem stoupající rozkoše a blížícího se vrcholu.

Bobby náhle změnil polohu. Otočil si dívku na břicho. Ta pochopila a hned šla na všechny čtyři a vyšpulila zadek.
Ocas do ní zajel jak blesk, až hekla. Nové tření a hloubka byly intenzívní a fascinující. Luise stékaly stružky šťáv po stehnech, jak byla vzrušená a ocas v ní jezdil skoro volně. Bobby zrychlil přírazy a mrdal ji teď skoro zuřivě.
„Anooo..ano…ještě…..joooo….ooooááááhhhhh,“ ječela Luisa a náhle se jí zatmělo před očima výbuchem orgasmu.
Přitom cítila, jak do ní proudí horká dávka semene z cukajícího zasunutého ocasu. Bobby ji v dlaních drtil prsa a hekavě se do ní vyprazdňoval.
Když vystřílel veškerou munici, bylo dobojováno. Částka v peněžence se mu ztenčila, ale Luisa mu odpustila slibované příplatky. Sama byla uspokojena, jako už dlouho ne.

Když muži odešli, sesedly se holky pospolu a za chichotání si navzájem sdělovaly kvality svých zákazníků.

***

Druhý den bylo San Isidro proměněno v pevnost. Kulomet Gatling byl přesunut do pozice, kde byl plně využit jeho palebný potenciál a ostatní muži byli rozmístěni tak, aby byli kryti a zároveň jim nikdo nemohl vpadnout do zad.
Muži se teď střídali na jídle i v mrdání po trojicích. Nemohli se nechat zaskočit.

Pátého dne se od severu objevil oblak zvířeného prachu, který se stále blížil a zvětšoval. Reedova banda se vracela.
Vpředu jel sám Reed a byl zamyšlen. Nové Mexiko bylo chudší než Oklahoma. Banky byly prázdné a ani na rančích nebylo co brát.
Řešil to tedy tak, že bral alespoň hezký ženský s tím, že je prodá někde po bordelech. Nyní měl čtyři. Jednu unesl u řeky, kde napájeli koně a ženská z nějaký chatrče tam zrovna nabírala vodu, dvě sebral na ranči Porto Rico, kde ale zároveň přišel o tři chlapy, jak se ti zmetci zuřivě bránili a jednu sebral při přepadení dostavníku. Byla to žena nějakýho vládního úředníka, takže doufal, že se domůže slušného výkupného a mužům nařídil chovat se k ní slušně. Ty ostatní ženský jim na hraní stačily.
Tato situace zkřížila Bobbymu plány. Když spustí kulomet, zabije i nevinné ženy. Sakra, musí počkat na výhodnější okamžik, ale přijde vůbec?

Banda zastavila u Francisca a vzpouzející se ženy táhla dovnitř. Chvíli byl klid, pak vyšel ven Reed a dva muži, odvázali koně, něco si říkali a pěšky se loudali pustou ulicí.
Náhle Reed vzhlédl a překvapeně zíral na otevřené okno a šestici hlavní uspořádaných do kruhu.
„A kurva,“ hlesl a pak už proud střel mu vletěl přímo do obličeje, stejně jako do ostatních mužů i koní. Byl to masakr. Chris točil klikou a zbraň střílela i když všichni už byli mrtví.
„Stop! Nestřílej už, ksakru!“ zastavil ho Bobby.
Z hospody se vyrojil zbytek bandy, ale než se stačili zorientovat, popadali v křížové palbě skrytých střelců. Bylo to celé překvapivě snadné.

Město nyní ovládla banda Bobbyho Orra. Zajaté ženy byly osvobozeny a propuštěny. Jen Ellen, žena vládního úředníka, zůstala jako hospodyně, protože s mužem se vlastně jela rozvést, neboť on už dávno měl mladou milenku a požádala Francisca, zda by tu mohla žít.
Ten souhlasil a po dvou dnech už spolu šoustali, za měsíc jí naprcal dítě a žili spolu jako pár.
„Ti si užívají,“ říkala Luisa Bobbymu, když se vydýchávali z milování. „Barák se otřásá v základech. Je to fakt náruživá žena, to se musí nechat. Ale jak nás honí. Hygiena, čistota, pořádek, na to je úplnej ras a Francisco, jak je pod jejím vlivem, jen přizvukuje.“

Pak ovšem hned Bobbymu dokazovala, že ona je ta nejlepší a on jen slastně funěl a užíval si jejího umění.
Nejdřív mu dopřála slastné kouření, on ji přitom vylizoval pičku a pak už si dali nespoutanej sex v různých polohách.
Luisa milovala pozici na koníka, kdy si sama řídila rychlost a hloubku proniku při odsedávání. Bobby ji přitom mazlivě hnětl a mačkal prsa a když se nad ním sklonila, cumlal jí a dráždil bradavky, což jí bylo příjemné.
„Jéé…jéééhhh…božeeee,“ sténala a postel rytmicky bouchala o stěnu, když Bobby rozjel závěrečnou jízdu a mrdal ji tvrdě zezadu.
„Tyyy… malááá….courooo…už…už,“ funěl, vyjel z ní ven a Luisa se rychle otočila a vsála mu ocas do pusy.
Semeno takto vždycky spolkla, nebo mu ocas vyhonila, protože nechtěla otěhotnět. Kazit si tělo děckem? Nikdy!

***

Jen ze sexu však banda žít nemohla a za pití a jídlo chtěl Francisco pochopitelně platit a od doby, co tu zůstala Ellen, se vše jen vyostřilo.
„Nejsme církev, ale normální obchodníci, tak to tak chápejte,“ řekla jim, když sečetla dluhy z poslední doby. „Tohle budete splácet dlouho. A holky taky potřebujou z něčeho žít. Tím tady končíte a přijďte, až budete při penězích,“ a slušně ale nekompromisně je vyprovodila ven.

***

Druhého dne banda vyjela loupit. Přepadávání rančů se vyhýbala a cílila jen na banky. Jenže ty byly prázdné už za Reeda a teď byly ještě prázdnější. Pokladníci jim ochotně otevírali sejfy, kde jen pavouci pletli své sítě. Bylo to nanic.

„Musíme zkusit větší města,“ navrhl Fred. „Kupříkladu Roswell, vzdálený asi 51 mil na východ.“
Nikdo nic nenamítal, a tak se jednoho rána Rotschild America Bank v Roswellu stala obětí přepadení bandy Bobbyho Orra.
Vyděšený pokladník otevřel sejf a všichni zírali na stohy peněz, vyrovnaných zde v úhledných řadách a sloupcích.
„To je krása,“ smál se Orlando šťastně. „Za to si koupím ranč a budu chovat koně.“

Radost lupičů však brzy přerušila střelba z ulice.
Pak vpadl do banky Fred, prostřílený jak řešeto.
„Je…to…v pr…“ jen zachrčel a vydechl naposled.
Dům byl obklíčen místním šerifem a armádní posádkou z nedaleké základny.
Co ale bylo rozhodující, že místo vyjednávání promlouvaly zbraně. Banda byla už příliš nechvalně známou a odměna se vyplácela za živé i mrtvé.

Vojáci za nemalých ztrát nakonec pronikli do banky a zde se odehrálo poslední dějství. Zatímco lupičům docházela munice a James a Chris už leželi mrtví v tratolišti krve, útočníkům přibývali posily.
„Vzdávám se,“ vykročil z úkrytu Orlando, ale nestačil ani dát ruce nahoru, když hned padl, provrtán kulkami.
Bobby a Henry se na sebe jen podívali a tím pohledem se i rozloučili. Prožili spolu spoustu krásných i nehezkých chvil plných krutostí. Všechno prostě jednou končí.

Bobby se v duchu rozloučil se sestrou a její rodinou a se vzpomínkou na Luisu si přiložil hlaveň pod bradu a stiskl spoušť. Henry tak učinil vteřinu po něm.

Počet zobrazení: 77

Autor

Navigace v seriálu<< Za Velkou louží 03Za velkou louží 05 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Doteď jsem znal Bobbyho Orra jen jako hokejistu 🙂 Rosswell a vzdálený 51 km – to je pro změnu jako Akta-X 🙂 Je vidět, že si s detaily pěkně hraješ. Na konci, když je obklíčili, jsem očekával, že vyběhnou ven jako Butch Cassidy a Sundance Kid.

Bob Romil

Tyhle detaily nebo nějaké fórky mě totiž baví a sám je rád trousím ve svých povídkách. Ale jak píšeš, je to v podstatě házení perel sviním 🙂 Asi budu za filmového barbara, ale film „Tenkrát na západě“ jsem sice kdysi viděl, ale v podstatě si z něj už nic nepamatuju. Proto jsem příjezd nemohl zmínit, i když třeba jsem jenom chtěl dát šanci dalším k odhalení 🙂 🙂

Martin

Krása , příběhy z divokého západu mám rád i když nejlepší je “ Tenkrát na západě “ výborná hudba i herci . A potom už jen špagety westerny s Terence Hillem a Budem Spencerem . I když ty to máš taky takový špagety western .😁 Boby Orr měl myslím nějaký rekord v NHL a Akta X , to byl také fenomén . No mohlo to mít lepší konec . Jako , že by aspoň někdo utekl a stal se farmářem .😁 Jo a já spíš čekal , že to bude jako Sedm statečných . 😉😀 Dik

4
0
Would love your thoughts, please comment.x