Začátky s Kamilou

Jako vrchol sexu jim připadalo smyslné líbání. Ale snažili se schovávat, aby nebyli všem na očích. Chodili spolu do polí a luk, jen aby unikli zvědavým zrakům. Zastavili se a přitiskli rty k sobě. Jazyky se jim proplétaly, až se na nich málem udělal uzel.

Jednou na kraji lesa objevili lavičku, kterou tam zhotovila jakási dobrá duše. Přesto, že měli výhled do krajiny, keříky, rostoucí kolem lavičky, ji skrývaly zvědavým zrakům. Teprve tam se Kamila uvolnila a nechala se líbat. Strkala svůj jazyk málem do jeho krku a on jí oplácel stejnou mincí.
„Néé…to nééé…“ zachvěla se a lehce ho odstrčila, když mu ruka sjela na její prsa. I přes blůzičku a podprsenku ucítil, jak jí ztvrdly bradavky.
„Neboj…“ nepřerušil polibek a zamumlal jí do úst. Hlazení prsou ji tak vzrušovalo, že se přestala bránit.
Rozepnul jeden knoflíček halenky a Kamila se zachvěla. Znovu jí jazykem zašmátral v puse a přitom rozepnul druhý knoflíček.
„Néé! Vždyť mi ji roztrhneš!“ odstrčila ho, když se snažil vniknout rukou do podprsenky, aby mohl pohladit přímo horké prso. Sáhla dozadu, aby si podprsenku rozepnula.
Vykoukla nalitá bradavka a on se k ní hned přisál, jako mimino.
Začala vzdychat a on jí sáhl pod sukni. Nahmatal tam mokré kahotky.
Ale Kamila vyskočila a začala se upravovat.
„Raději půjdeme!“ řekla a on se také musel zvednout.

Chvíli mu trvalo, než svůj doslova kamenný nástroj schoval do kalhot. Potom se také vydal na cestu.
Vešli do lesa a Kamila se přestala ohlížet, zda je někdo nesleduje. Znovu ji objal a jejich jazyky šermovaly v ústech, tak jí opět sáhl pod sukni.
„Nééé…“ vytrhla se mu a zaujala obranné postavení.
„Podívej se, co se mnou děláš!“ rozepnul kalhoty a vystřelil odtud tvrdý klacek.
„Pojď, raději půjdeme!“ chytila ho za ruku a zvolna kráčela dál.
S tím mrskajícím se ocasem se mu šlo těžko.
Už se chystal, že ji poprosí, aby mu pomohla od toho vzrušení, když došli k zajímavému smrku. To, co mu scházelo na výšce, si vynahradil na šířce. Okolní stromy byly nakloněné do strany, jak si dělal místo pro svůj růst. Větve sahaly až na zem a tvořily neprostupnou stěnu.
Chvíli ho obcházeli, až objevili místo, kde byly větve řidší. Po malé námaze se jim podařilo pod ně proniknout.
Byli překvapeni, jak vysoko větve vyrůstají z kmene a tvoří dokonalý baldachýn. U kmene se ani nemuseli sklánět a mohli stát vzpřímeně.

Znovu ji obejmul a přitiskl se k ní. Jejich ústa se opět spojila ve vášnivém polibku.
Rozepínal knoflíček po knoflíčku, až se dostal tam, kam chtěl.
Ani nepostřehla, kdy se také zbavil svého oblečení. Rozepnul jí podprsenku a přitiskl se k jejím prsům. Cítil, jak jsou rozpálená a znovu vzal ztvrdlé bradavky do úst.

Přitiskla se k němu tak, jako kdyby mu chtěla do úst vsunout celý prs. Lehce se jí do něj zakousl a snažil se ho vsát.
Už se nebránila, když jí sáhl pod sukni. Kalhotky měla promáčené, že z nich málem teklo. Zaklonil ji a chtěl ji položit.
„Néé! Vždyť budu mít špinavou sukni!“ vytrhla se mu.
„Tak ji sundáme!“ sáhl na knoflíček a sukně podlehla zemské přitažlivosti. „Ještě blůzičku, ať ji také nemáš špinavou!“ Rozepnul zbývající knoflíčky a odhodil ji za sukní. Ani si nestačila uvědomit, kdy tam putovala i podprsenka.
Zahákl prsty za gumu kalhotek.
„Néé! To né!!“ vykřikla a chtěla se bránit.
„Máš je celé mokré! Ještě bys mohla nastydnout!“ začal je stahovat.
Sama cítila, jak ji to v rozkroku studí, tak se nebránila.
„Ale nesmíš si nic dovolovat!“ ještě ho varovala.

Potom se nechala položit do hebkého jehličí. Nalehl na ní a jeho rozpálený úd ji pálil do břicha.
„Prosím, nespěchej! Já na to ještě nejsem připravená!“ začala vzlykat a pevně ho objala.
„Neboj se, nebudu dělat nic, co by se ti nelíbilo!“ zašeptal a ještě více se k ní přitiskl.

Trochu se přizvedl, aby jí mohl zasunout ruku blíž k tomu rozpálenému dílu jejího těla.
„Néé! Vždyť jsi slíbil, že nebudeš dělat nic, co se mi nebude líbit!“ snažila se ho odstrčit, když cítila, jak jeho prst začíná pronikat mezi rozpálené, slintající pysky.
„A to se ti nelíbí?“ skulil se z ní, aby jí mohl víc roztáhnout nohy.
„Líbí, ale opravdu víc nesmíš!“ rozeštkala se a přitiskla hlavu na jeho hruď. „Neboj, už brzy se dočkáš!“ zašeptala a ještě pevněji ho objala.
Respektoval její přání, ale jeho prst v té bažině dováděl tak, až prudce přinožila a vykřikla.

Otočil se a náhle měla ten kůl přímo před očima. Přisál se k jejímu prameni a tak se nebránila, když jí toho tvrdolína začal zasunovat mezi rty. Otevřela pusu a nechala ho proniknout dovnitř.
„Úúú…úúú…“ rychle ho chytila rukou, když jí začal pronikat moc hluboko.
Lehce se do něj zakousla a začala sát. V té chvíli se z něj vyřítila záplava, že ji sotva stačila polykat. Sama se také roztřásla, protože jeho jazyk jí mezi nohama dělal divy. Ani si nestačila uvědomit, že ten ohromný nástroj už nedrží v ruce, ale má ho zasunutý v krku. Asi jí tam zajel s tou nadílkou, co právě polykala.
Odtrhla se, aby se mohla nadechnout. Lehce jí zatlačil na hlavu, tak polykala, až ho znovu měla hluboko v krku. Jeho jazyk jí stále dováděl v klíně a tak se rozkvílela v dalším orgasmu. Unaveně od sebe odpadli a zůstali ležet na hebkém jehličí.

Když se uklidnili, vstali a smáli se, jak vypadají. Vzal kapesník a začal jí otírat záda, aby z nich všechno odstranil. Také ona mu ze zad otřela vše, co tam měl nalepené. Zvedli šaty a začali se oblékat.
„Ty si neber! Jsou celé mokré!“ vytrhnul jí kalhotky z ruky. Přičichl k nim a zasunul je do kapsy. „Alespoň tě budu mít pořád nablízku!“
Snažila se mu kalhotky sebrat, ale neměla na to sílu, tak se s tím smířila.

Pomalu se vydali na zpáteční cestu. Před vesnicí se zastavili.
„Prosím vezmi mi ho ještě do pusy!“ poprosil ji, když už skoro nemohl jít. Poklekla a vzala ho do pusy. Znovu se z něj vyřítil proud.
Když přišel domů, vytáhl z kapsy její kalhotky, přiložil je k nosu a nasával tu opojnou vůni. Ruka mu sjela mezi nohy, aby si připomněl vše, co za ten den prožili.

******

„V pátek naši odjedou k babičce a vrátí se až v neděli večer!“ oznámila mu, když šli k tomu podivuhodnému smrku. Nesl deku, aby se jim pohodlněji leželo. Už se nemohl dočkat, až budou na místě. Znovu se schovali pod baldachýn větví a sundali vše, co měli na sobě.
Jejich rozpálená těla splynula v jedno a ona se už ničemu nebránila. Jenom to poslední odkládala. Celé odpoledne se věnovali jeden druhému a svět kolem nich přestal existovat.
„Teď musíme nejdřív k potůčku!“ zasmáli se, když viděli, jak vypadají.
Deku schovali do větví smrku a těch pár kousků ošacení vzali do ruky.
„Co když nás někdo uvidí?“ strachovala se Kamila a snažila se schovat za něj.

Když došli k potůčku, nabírali vodu do dlaní, aby se vzájemně umyli. Slízával z ní každou kapičku, až byla znovu vzrušená tak, že jí to začalo téct po nohách.
Opět vstoupila do potůčku a snažila se opláchnout to, co z ní teklo. Rychle se oblékla a jemu nezbývalo, než učinit totéž.
„Prosím, vezmi mi ho ještě do pusy, vidíš, že ani nemohu jít!“ poprosil jí na kraji vesnice.
Poklekla a on rozepnul kalhoty, aby vyprostil tu hroznou kládu, co mu bránila v chůzi.
Odhodlaně ji vzala do pusy. Jen, co párkrát pohnula hlavou, vyřítil se odtud proud, co jen těžko stíhala polykat.
„A už opravdu jdeme!“ vysála poslední kapky a narovnala se.
Také zapnul kalhoty a jenom nerad šel za ní. Rozloučili se, aby mohl každý jít svojí cestou. Rukou v kapse přidržoval ten kůl, co mu zase začal růst. Už se těšil, až bude doma a zbaví se toho přetlaku.

„Po obědě naši odjedou!“ pošeptala mu, když se potkali před obchodem.
„Tak přijď ke mně, alespoň tě neuvidí drbny!“ zasmál se.
Také se usmála a spěchala s nákupem domů. Cestou se několikrát musela dotknout mezi nohama, aby alespoň trochu omezila nedočkavé svrbění kundičky.
Konečně se auto s rodiči ztratilo v dálce. Zamkla dveře a spěchala, aby už byla u něj.
Také už nedočkavě čekal a když ji uviděl, jak se blíží, otevřel dveře a vtáhl ji dovnitř. Objal ji a přisál se k jejím rtům. Než se nadála, byli oba zcela nazí.
„Nespěchej, ať si to oba užijeme!“ prosila ho.
Objala ho rukama i nohama a nechala se odnést na postel. Padla na záda, tak pokrčila a široce roztáhla nohy. Čekala, až ho do ní bezohledně vrazí a trochu se z toho třásla.
Ale on jí jenom projížděl žaludem mezi jejími pysky, až se roztřásla a začala křičet.
„Už mi ho tam dej! Oba jsme na to tak dlouho čekali!“ kvílela, a snažila se přirazit, aby konečně přišla o panenství a cítila v sobě to, co zatím měla jenom v ruce, nebo v puse.
„Ne, nejdřív ti oholím kundičku, abychom se vzájemně lépe cítili!“ vyskočil a vzal ji do náruče. Odnesl ji do kuchyně a položil na stůl. Už měl připravené vše, ale Kamila se přesto třásla, protože nevěděla, co bude následovat. Stačila si všimnout, že je také hladce oholený.
„Takhle pokrč a roztáhni nohy!“ pomohl jí s tím a vzal do ruky štětku.
Začal mydlit kočičku a Kamila nevěděla, zda se má něčeho obávat, nebo si plně užívat toho jedinečného pocitu. Ale než se rozhodla, už měl v ruce břitvu a mířil do jejího klína.
Vytřeštila oči a zatajila dech. Než se nadála, neměla tam ani chloupek. Citlivě a jemně začal omývat zbytky mýdla.
Kamilu to vzrušilo tak, až ucítila známé chvění v klíně. Zavřela oči a už neovládala svůj dech, který se stále zrychloval.
„Áááááá….“ vykřikla, když ucítila, jak jí něco vsálo poštěváček. Otevřela oči a viděla jeho hlavu, jak se tam hýbe. Jeho jazyk tam rejdil a dělal jí tak dobře, že znovu dosáhla stavu, kdy pro ni celý svět přestal existovat a užívala si ten nádherný pocit.
Vzal jí nohy pod koleny, přitáhl na kraj stolu a začal rejdit rozpáleným žaludem mezi nalitými pysky. Líbilo se jí to tak, že už by jej chtěla mít uvnitř. Cítila, jak do ní pomalu zajíždí, až narazil na tu překážku.

V té chvíli se jí snad zastavilo srdce a nevěděla, zda to vůbec chce. Ale zase z ní vyklouzl, aby po chvilce do ní znovu zajížděl. Bylo to mučivě krásné, ale nebyla schopná se ani pohnout.
Ještě několikrát to udělal a Kamila z toho úplně šílela. Bylo to tolik vzrušení najednou, až z toho málem omdlévala. Vzal ji do náruče a nesl na postel. Viděla, že tam jsou připravené ručníky.
„Teď to přijde!“ pomyslela si a stále nevěděla, zda si to přeje, nebo ne.
Na nic se neptal a jemně ji položil. Chtěla roztáhnout nohy, ale zadržel ji. Lehl si na ni a pomalu jí ten rozpálený kus těla zasunoval mezi promáčené pysky.
Znovu cítila, jak do ni zajíždí, až zase narazil na tu překážku. Přirazil jí nohy k sobě a obejmul je svýma. Svíral ji tak, že se nebyla schopná ani pohnout. Objala ho a doslova ho drtila, až jí ruce bolely. Ale on stále zůstával ve stejné pozici. Jenom cítila ten tlak.
Ani jeden z nich se nepohnul.

Ten tlak uvnitř byl k zešílení. Už se rozhodovala, že sama přirazí, aby to měla za sebou.
Ale držel ji tak, že i kdyby chtěla, tak se nemohla pohnout. I ona ho ze všech sil svírala. Ten tlak už byl k nesnesení, když cítila, jak v ní něco prasklo a náhle byl uvnitř.
Jejich spojení už nebránily žádné chlupy, tak se ty čerstvě oholené pokožky dotkly. Hlavou jí problesklo, že teď jsou opravdu jedno tělo.
„Prosím, buď opatrný!“ vykřikla.
Vzpomněla si, že by mohl každou chvíli vystříknout. Přestal ji svírat rukama i nohama a svezl se po jejím těle dolů. Lehce jí roztáhl nohy a ponořil se mezi ně. Ucítila, jak tam dovádí a snaží se vysát vše, co z ní teče.
Posunul se zpátky a v polibku se s ní rozdělil o to, co z ní vysál.
„Tohle ochutnáváš poprvé a naposled!“ řekl jí, když si to oba vychutnali a polkli.
„Děkuji!“ znovu ho objala a přitiskla si jeho rty ke svým. Zajela mu do úst jazykem, jako kdyby odtud chtěla ještě něco vyškrábnout.
Náhle se otočil a jeho kousek měla přímo před pusou. Viděla, že na něm jsou ještě stopy její krve, ale o to víc byla zvědavá. Otevřela pusu a snažila se ho polknout co největší kus, aby z něj mohla všechno vysát.

Jazykem lehce lízal kundičku a jí to dělalo tak dobře, až skoro ztrácela vědomí. Sála ho tak, až cítila, jak zajíždí stále hlouběji. Nejraději by ho polkla celého, ale dál nemohla.
Když narazil na mandle, dostavil se dávivý pocit. Ani jeden z nich se nepohnul. Ten pocit po chvilce ustal, tak znovu začala sát.
Náhle cítila, jak do ni zajel celý a má ho snad až v žaludku. Objala ho a snažila se to vydržet co nejdéle. Pohnula hlavou, aby se mohla nadechnout a znovu ho polkla. Pusu už měla plnou slin, tak polykala, aby se jich zbavila. Při tom se jí dařilo několikrát se nadechnout.
Potom mu v něm zacukalo a cítila, jak se to z něj valí. Trhla hlavou zpět, aby si to vychutnala. On se v té chvíli lehce zakousl do poštěváčku, až měla mžitky před očima. I ona cítila, jak z ní něco vystříklo a on se snaží všechno spolknout.
Vysála asi i tu poslední spermii a vysíleně odpadla. Otočil se a jejich rty se spojily v polibku.

Stulila se mu do náruče a když ji objal, zavřely se jí oči.
„Ještě chvíli…“ zašeptal, když se snažila vymanit se mu z objetí a ještě víc ji k sobě přitiskl.
Jednou rukou ji držel za prso a druhou měl mezi nohama, na té hladké kundičce. Cítila, jak se jeho bodlo znovu zvětšilo a má ho zasunuté v mezeře mezi nohama. Zahýbala zadečkem, aby se jí tam srovnal a když se dotkl jejího pokladu, znovu spokojeně zavřela oči.
„To je krásné!“ vydechla, když ucítila, jak do ní opět zajel. Hladil prsa, lehce pomačkával bradavky a druhá ruka se také snažila. Nahmatal poštěváček a hrál si s ním tak dlouho, až znovu vybuchla.
Vytrhla se mu a otočila se. Chytila ho za to, co jí dělalo tak dobře a polkla ho. Vtom se z něj vyřítil horký proud a Kamila si nenechala uniknout ani kapku. Vše do poslední kapičky vysála a olízla se.
„Ještě mi ho nech!“ pevně ho držela, když se chtěl oddělit.
To zázračné zařízení se znovu začalo zvětšovat a Kamila ho lehce svírala. Špičkou vystrčeného jazyka ho celého olizovala a cítila, jak jí oplácí stejnou mincí.
„Už dost!“ vytrhl se jí.
Obrátil ji do kleku a roztáhl nohy, co to šlo. Lízal oba otvory, co se tam nacházely a Kamila křičela slastí.

Autor

4.6 39 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Doufám, že se dozvíme jak to bude pokračovat.

Shock

Povídka dobrá. V reálu jsem měl celkem 3 panny, ale žádná nechtěla kouřit ani před, ani po…. Tohle je výjimka. Jsem holt z „nekuřácké“ generace (asi).

2
0
Would love your thoughts, please comment.x