nahá třída

Zajímavá třída 11 – Rychlovka ve škole

Toto je 11 díl z 22 v seriálu Zajímavá třída
Počet zobrazení: 247

V úterý ráno jsem vstával a těšil se do školy. Kdo by se také v mém případě do školy netěšil, že? Sice nebylo nic domluvené, ale jelikož máma měla přijít domů až večer, tak jsem si říkal, že snad nebude problém se na něčem smluvit.
Plný očekávání jsem vstoupil do školy a hned na chodbě zahlédl Petru. Přišel jsem k ní a zezadu ji štípl do zadečku. Pozdravil jsem ji a pošeptal jí do ucha.
„Kdypak budeš zase prosit a tak krásně sprostě mluvit?“ zeptal jsem se. Chytila mou hlavu a pošeptala mi do ucha.
„Chtěla bych co nejdřív,“ odtáhla se a mrkla na mě.
„Jako myslíš třeba tady?“ pošeptal jsem jí znovu já a ona jen kývla hlavou.

Měli jsme ještě tak dvacet minut než začne první hodina. Hned jsem začal přemýšlet, kam bychom se spolu ztratili. Napadl mě jen pánský záchod, hlavně vzhledem k tomu, že na téhle škole moc kluků nebylo.
Navrhl jsem jí to a ta mě vzala za ruku a táhla mě tím směrem.
Nejdřív jsem tam vešel sám a zkontroloval, jestli uvnitř nikdo není. Vykoukl jsem ven a Petra za mnou vklouzla.
Začali jsme se hned za dveřmi vášnivě líbat a já jí nedočkavě mačkal prsa přes tričko a podprsenku.
Sice jsem se včera dvakrát krásně vystříkal, ale cítil jsem se strašně nadržený.
Zatáhl jsem Petru do jedné z kabinek a pro jistou zamkl. Hned jsem se na ni vrhnul a jednou rukou zajel pod tričko. Zmáčknul jsem jí prso, které měla ještě stále v podprsence.

Oba jsme se zase vášnivě začali líbat. Jazykem jsem vklouzl do úst. Rukou, kterou jsem mačkal prso, jsem sjel po bříšku a zajel pod lem sukně. Přes kalhotky jsem pořádně celou dlaní zmáčkl buchtičku.
Lehce zavzdychala a já ji začal přes kalhotky lasturku pěkně masírovat. Cítil jsem hned, jak jí kalhotky vlhnou. Zajel jsem rukou i do svého rozkroku a rozepnul si kalhoty.
Vylovil jsem z nich těšitele, který už byl krásně napnutý. Chytil jsem Petře ruku a položil ji na kolík.
Hned ho pevně stiskla a začala mi ho honit. Dál jsme se líbali a vzájemně jsme si masírovali rozkroky.

„Strč mi ho tam,“ řekla po chvilce.
Vyhrnula si sukýnku a jednu nohu zvedla na záchodovou mísu. Rukou si odsunula kalhotky na stranu, tak aby mi nepřekážely. Já jsem si stáhl kalhoty ke kotníkům a už jsem kolík směroval do štěrbinky.
Žaludem jsem projel mezi závojíčky a už jsem ho cpal dovnitř. Petra se na něj taky tlačila, v momentě jsem byl v mokré štěrbince až po kořen. Pomalinku jsem začal přirážet.
Dále jsme se vzájemně líbali a já jí jednou rukou vyhrnul tričko. Vysvobodil jsem prsa s podprsenky a dráždil jí bradavky. Sem tam jsem se k nim sklonil a jazykem kolem nich kroužil. Něžně jsem do nich kousal a prsa mačkal.

„Pořádně mě šukej,“ začala mě povzbuzovat, protože věděla, že se mi to líbí. Tak jsem trochu zrychlil a tvrdě zasouval kolík do té nádherně mokré dírky. Petra byla opřená o zeď a tak mi nemohla nikam uhýbat.
Zajížděl jsem do ní, jak hluboko to jen šlo. Cítil jsem na ocasu, jak má Petra jeskyňku nádherně mokrou.
Najednou vrzly dveře a dovnitř někdo vešel. Přestal jsem přirážet a zůstal jsem uvnitř. Oba dva jsme skoro nedýchali.
Ten někdo došel až k pisoárům a vykonával svou potřebu.
Petra provokativně začala sama přirážet, ale jen lehce a pomalinku. Usmívala se na mě při tom a já jí to začal oplácet. Pomalinku jsem jí vycházel vstříc.
Uslyšeli jsme, jak pisoár splachuje a jak si dotyčný umývá ruce.

Hned, jak se za ním zavřely dveře, tak jsem znova spustil. Namáčkl jsem Petru ještě více na zeď a pořádně rychle a tvrdě přirážel do mokré mušličky. Díval se jí u toho do očí a cítil, jak to na mě rychle přichází.
„Už budu,“ řekl jsem jí.
„Já taky…, dělej…, šukej mě…,“ povzbudila mě zrovna v okamžiku, kdy se ozvalo zvonění.
Vůbec jsme si toho nevšímali. Pokračoval jsem v rychlém přirážení.
„Jooo…, jooo…,“ začala vykřikovat Petra a já cítil, jak se stěny pochvy stahují kolem mého ocasu. Ze štěrbinky jí vytékal pramínek šťávy, který stékal po mých koulích.
Ještě několikrát jsem hluboko přirazil a raději ho vytáhl, protože jsem cítil, jak to na mě přichází. Chytil jsem si ho rukou a několikrát si po něm přejel. V ocasu mi začalo škubat a já stříkal Petře na bříško. V několika dávkách jsem jí ho zkrápěl. Usmál jsem se na ni a ona na mě.
Naposledy jsme se políbili a společně toaletním papírem poutírali tu mou nadílku.
Opustili jsme záchod a do třídy přišli samozřejmě pozdě.
Učitelka se na nás podívala škaredě, ale nic neřekla. Veronika s Janou a Ilonou se na nás usmívaly a asi jim bylo jasné, co se mezi námi dvěma odehrávalo.

Počet zobrazení: 247

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 10 – Petra pod mostemZajímavá třída 12 – Trojka u mě doma >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Začíná to být stále stejné. Krátký text, šukání s tou a tou, stále dokola. Ne, že by se to nelíbilo, ale je to fádní na to, co to má dílů……

1
0
Would love your thoughts, please comment.x