Zajímavá třída 13 – Cesta autobusem

Toto je 13 díl z 22 v seriálu Zajímavá třída
Počet zobrazení: 213

Tak školní výlet je tu! Konečně jsem se dočkal a nejen já. Nastoupili jsme do autobusu a vydali se směrem k vodní nádrži Rozkoš. Bylo krásné počasí, jak už to v červnu bývá a my se těšili na koupání, nějaké ty výlety a hlavně na společné dovádění. Foťák jsem měl sebou nejen já, ale pokud jsem si dobře všimnul, tak i Ilona.

Seděl jsem v předposlední řadě autobusu u okna spolu s Ilonou. Přes uličku seděla Veronika a za námi pak Jana s Petrou a Radkou. Společně jsme se bavili o všem možném a nemožném.
Občas holky zabrousily řečí na věci, které mě nezajímaly a tak jsem si myslel na svoje. A to hlavně na sex, na který jsem musel myslet neustále. Ilona seděla vedle mě v krátké sukýnce a tak můj zrak sklouzl na její stehno. Dostal jsem hříšnou myšlenku, že bych jí mohl  sáhnout mezi nohy. Položil jsem ruku na stehno a jel po něm nahoru. Ilona zrovna něco říkala holkám vzadu a tak se zarazila a podívala se na mě a na mou ruku. Nic neřekla a nechala mě, abych pokračoval dál.

Prsty jsem se dostal až k lemu kalhotek a pohladil jsem přes ně buchtičku. Krásně jsem cítil její pysky a tak jsem prstem přejel po čárce.
„A jejda!“ řekla Jana, která se nahnula, aby se podívala, proč se Ilona zarazila uprostřed věty.
To už se na nás dívala i Veronika a ostatní holky se přidávaly. Usmál jsem se na ně a pokračoval. Prstem jsem přejížděl po její čárce až k poštěváčku. Ilona se pohodlněji svezla a roztáhla více nohy. Podívala se na mě a pak na mou ruku a já to vzal jako svolení, že mám pokračovat. Prstem jsem dál masíroval hlavně poštěváček.
Vyhrnul jsem ještě víc sukýnku a snažil se prstem vklouznout pod kalhotky. Ilona je měla hodně obtažené a tak to nešlo lehce, ale povedlo se mi to. Ucítil jsem na prstu hladce oholenou buchtičku. Když jsem projel po čárce dolů k zadečku, tak jsem cítil, jak se z její štěrbinky pomalu začínají linout šťávy.
„Už začíná být mokrá,“ řekl jsem a vytáhl prst, který jsem nastavil Janě, která seděla hned za mnou. Ta ho slastně olízla. Ilona se po ní podívala a usmála se na ni.

Znovu se pohodlně usadila a zajela si rukama pod sukýnku a stáhla si svoje kalhotky. Chytil jsem okraj sukýnky a zvedl ji tak, abych viděl na broskvičku.
Prohlédl jsem si ji pěkně zblízka. Z její čárky vykukovaly závojíčky a já prstem hned projel mezi nimi. Dostal jsem se až k poštěváčku a Ilona se nadzvedla, tak aby se více přitiskla na můj prst. Podíval jsem se na ni. Měla zavřené oči a oddávala se mým dotykům. Masíroval jsem jí poštěváček, čím dál tím rychleji až začala rychle dýchat. Občas jsem prstem sjel níž a lehce s ním vklouzl do dírky, abych ho namočil do jejích šťáv.
Můj ocas v kraťasech už byl pěkně tvrdý a tak mě napadlo, že bych ho měl taky vytáhnout, aby se měli holky na co dívat. Stáhl jsem si kraťasy ke kolenům a z boxerek jsem vyndal tvrdý ocas.
Ilona se podívala, proč jsem přestal. Usmála se, když viděla ten důvod. Hned rukou chytila můj tuhý kolík a přetáhla mi kůžičku. Prstem přejela po špičce žaludu a začala mi ho zručně honit. Sama vzala mou ruku a strčila si ji do rozkroku.

Prstem jsem okamžitě přejel po jejím poštěváčku a hluboko v dírce si ho namočil. Vrátil jsem se k poštěváčku a pořádně jej dráždil. Sledoval jsem Iloninu ruku, jak klouže po kolíku ve velké rychlosti nahoru dolů. Snažil jsem se svoje vzdychání co nejvíce tlumit, ale moc mi to nešlo.
Po chvilce si toho všimly holky na sedačce před námi a otočily se na nás. Seděla tam Sabina a Karolína. Obě to byly moc pěkné holky a tak jsem se na ně usmál a bez přestání jsme se dál věnovali s Ilonou své zábavě.
Na chvilku jsem vytáhl ruku z Ilonina rozkroku. Oběma rukama jsem chytil její ruku na ocasu a pořádně jsem si ho začal honit její rukou. Tlumeně jsem vzdychal a bylo slyšet mlaskání, jak i můj žalud začal pouštět šťávu.
Po chvíli jsem se vrátil rukou do Ilonina rozkroku, kde bylo nádherně mokro. Prstem jsem vklouzl do pochvičky, projel ji, kam jen to šlo. Pravidelně jsem ho zasouval dovnitř a ven. Sem tam jsem pořádně masíroval poštěváček. Sama se tiskla na mou ruku. Její ruka také nezahálela. Kmitala mi po ocasu nahoru dolů. Občas přejela prstem po žaludu a oba dva jsme se společně blížili k orgasmu. Měla zavřené oči a plně si vychutnávala pohyby mých prstů v kundičce a na poštěváčku. Já už to nemohl vydržet.
„Už budu stříkat,“ vyhrkl jsem a v tom okamžiku mi z ocasu vystříkla dávka semene a za ní hned další a další. Ilona mi ho dál honila a pomalinku zpomalovala. Já zase prsty zrychloval pohyb do dírky a ven.

Natočil jsem se pořádně k Iloně. Prsty jedné ruky jsem zasouval do jeskyňky a prsty druhé ruky jsem masíroval poštěváček. Začala se ještě více tisknout na mou ruku. Když jsem najednou na prstech ucítil, jak se její štěrbinka stahuje.
Ilona se začala celá chvět, přesně tak, jak jsem znal projevy jejího orgasmu už z dřívějška. Zhluboka oddechovala a sama odtáhla mou ruku od štěrbinky.
Přivoněl jsem si k prstům, které byly krásně mokré. Pohodlně jsem se usadil a mrkl jsem na Sabinu s Karolínou.
„Tak co? Líbilo, holky!“ zeptal jsem se a usmál se na ně.
„No,“ řekla Sabina, „líbilo, ale já bych si dovedla představit i jiné věci.“
Usmál jsem se na ni, zatím co jsem utíral nadílku semene do kapesníku.

V duchu jsem si říkal, že i já bych si ty věci s ní dovedl představit. Sabina byla pohledná blondýnka. Měla krátce ostříhané vlasy. Její prsa byla malá, ale častokrát jsem ve třídě postřehl její nádherně tuhé bradavky.
„Já bych si taky dovedl s tebou představit jiný věci,“ řekl jsem jí a mrkl jsem na ni.
„Nechceš za mnou přijít na chatku a vyzkoušet to?“ zeptal jsem na tvrdo.
Sabina se na mě usmála a sedla si na své místo.
„Že by se náš klub rozrostl,“ ozvala se zezadu Petra.
Sabina to zaregistrovala a hned se zase otočila na Petru a vyptávala se. Petra jí ochotně všechno vyprávěla.
Sabině se to líbilo a ke všemu se přidávala i Karolína, která v tomhle nechtěla zůstat pozadu. Zaujalo je především to, že si všechno fotíme.
Petra jim ještě řekla, že jestli se k nám chtějí přidat, tak nám musí něco předvést společně. Holky se po sobě podívaly a souhlasily s tím. Dál už se pak na nic nevyptávaly. No tak tohle bude opravdu výlet, pomyslel jsem si.

Počet zobrazení: 213

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 12 – Trojka u mě domaZajímavá třída 14 – Sólo Sabiny a Karolíny >>
4.3 27 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Pěkně se mu ten školní harém rozrůstá, jsem zvědav na pokračování výletu.

Kittikit

Akorat na dalsi dil jsme cekali rok 🤔

Junior

No pokud vím tak se to bere z archivu, ale bylo by hezké kdyby byly další díly pokud teda existují.

Kittikit

Procital jsem serii od pocatku, abych si ji pripamatoval, vcetne diskuzi, melo by byt 30 dilu, pokud se dobre pamatuji.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x