hromadně vystříkaná

Záměna

Ten večer se nepovedl už od začátku. Jarka měla přespat u přítele, jenže ten uvázl někde na D1 v zácpě, když se vracel ze služební cesty a volal, že to vypadá, že přijede až ráno. Nechtělo se jí ještě domů, a tak přemluvila jednu kamarádku a vyšly si do baru.
Trochu se rozjely a v nejlepší náladě se zrovna u záchodů náhodně srazila se svou dávnou láskou.

„Bože… Stando, co ty tady?“ prohodila, což u záchodů zaznělo poněkud zvláštně.
„No… jdu se vych…vyvenčit,“ ušklíbl se Standa, ale hned se opanoval a vychválil ji, jak krásně vypadá.
Snad to bylo alkoholem, nebo náhlým vzedmutím vášně, ale oba skončili v jedné kabince ve vášnivém objetí a líbání. Jarka mu honila tvrdého čuráka, zatímco on ji prsty rejdil v klíně, až je vyrušil kdosi neodbytný s tím, že vyrazí dveře, když ho nenechají vysrat.
Když vypadli ven, vzrušení náhle opadlo a Jarka rychle zamířila zpět ke kamarádce a po Standovi se ani neohlédla.
K domovu pak dorazila lehce opilá, vzrušená a neuspokojená.
Okna bytu byla potemnělá. Libor už asi spí, říkala si. Synovi bylo sice už osmnáct, ale o žádné holce nikdy nemluvil a netoulal se po nocích, jako jiní kluci jeho věku.

***

Vystoupila z výtahu a první co ji zaujalo, bylo jakési vzdychání a šramot ze schodiště. Nedalo ji to, aby tam nenakoukla, a spatřila souložící dvojici.
Mladá dívka stála zády opřená o zábradlí, nějaký vyholený mladík jí držel pozvednutou nohu a prudkými přírazy do ní vnikal. Dívka tiše sténala a hekala v rytmu přírazů a oba si to evidentně velmi užívali.

Jarka rychle zamířila k bytu a vtom si všimla, že je otevřeno.
„Co se děje?“ prolétlo ji hlavou a potichu vstoupila.

Uvnitř bylo přítmí, v obýváku hrála tlumená hudba. Zamířila do kuchyně a tam vstoupila přímo do děje. Její syn tam měl na lince posazenou holku a prudce přirážel pánví mezi její roztažené nohy.
„Jo..jo…mrdej mě…ahh..ahh…ještě!“ vyrážela dívka a Libor jen hlasitě funěl.
Vůbec nevnímali okolí a Jarka, zcela konsternovaná, vycouvala do předsíně a přemítala o taktickém ústupu.

Vtom se z obýváku vynořil nějakej polonahej kluk a zahlaholil dovnitř. „Hele, už tu máme tu objednanou kurvu!“ a za ruku ji vtáhl dovnitř. „Tak jen dál!“
Na gauči seděli dva kluci, jeden si nerušeně honil ptáka a v koutě se třetí obíral s holkou a nevěnovali jí pozornost.

Jarce došlo, že si ji spletli s jinou návštěvou.
„Tak to by stačilo! Já nejsem žádná…,“ nestačila doříct, jak se věci mají, protože kluk ji nevnímal a se slovy: „Tak dělej, na co čekáš? Klekni si a kuř!“ ji hned tlačil na kolena a volnou rukou si ho vyndal ven.
Už mu pěkně stál a Jarka, snad opilostí a lehkým vzrušením si klekla a začala mu ho kouřit jako nějaká skutečná kurva. Kluk slastně vzdychal a ještě ji rukama tlačil za hlavu, aby ho v sobě měla co nejhlouběji.
To Jarce až tak nevadilo. Pevně sevřenými rty si ho pouštěla hluboko do krku, jazykem tepala naběhlý žalud a střídavě ho honila rukou, až jí ho náhle prudce zarazil do krku a vyjekl, „Jooo“, a začal jí stříkat do pusy mohutnou dávku semene, že málem nestíhala polykat.
Potlačila zvednutí žaludku a pocit na zvracení a všechno spolykala.

„Další ji může načnout!“ pustil ji kluk a druhý povstal z gauče, a jak klečela, jen si ji porovnal na všechny čtyři a vykasal ji sukni.
„To je omyl!“ konečně se rozhodla Jarka bránit, ale kluk jen zasyčel.
„Mlč, děvko, musím zkusit, jak jsi mokrá!“ a odsunul ji tanga a prohmátl ji rukou mezi nohama.
Jarka se začala kroutit a proti své vůli vlhnout.
„To je vono, už seš hezky připravená,“ usmál se kluk a zarazil ho do ní prudce a hluboko, až hlasitě vyjekla: „Ahhh…seš moc…hluboko!“
Měl ho opravdu dost velkýho, že ji zcela vyplňoval a cítila v sobě každý jeho pohyb.
Kluk začal přirážet a byl úplně ve svém živlu, rukama ji brouzdal pod tričkem a vychutnával si prsa, chtivě je mačkal a prsty mnul naběhlé bradavky. Jarka už rezignovala. Pohyby ocasu ji přinášely vlny slasti a cítila, jak úplně teče a taky přírazy byly volnější.
„Pojď mi děvko hezky naproti!“ funěl a zarážel do ní dlouhé tvrdé péro až na dno. Mrdal ji jak smyslů zbavený a Jarka jen držela a sténala.
„Bože…už nemůžu…oh..oh,“ čekala, kdy se konečně udělá, až pojednou ji pevně sevřel prsa v dlaních, ocas v ní zaškubal a už cítila teplou záplavu semene.„Proboha, snad mě ještě neoplodní!“ proběhlo ji hlavou.
„Poslušná kurvička,“ pošeptal ji do ucha a vstal.
„Tak může další,“ a vrátil se zpět na gauč.

Jarka si stihla jen povšimnout, že v koutě už holka kouří klukovi péro a už na ní nastoupil ten třetí. Nejprve ji před obličejem zamával ocasem. „Vykuř mi ho!“
Hned ho začala olizovat, kroužit jazykem po žaludu a pak ho vsála do úst a kouřila. Kluk jí pevně držel rukama hlavu, šoustal do pusy a byl úplně v transu nadšením.
Ostatní kluci jí roztahovali nohy, strkali do ní prsty a dráždili ji, že nemohla ani pořádně kouřit, jak byla rozdychtěná. Pak ji položili na záda, vyhrnuli triko, kluk si ji nazdvihl v pase a prudce do ní vnikl až na dno.
„Bože, proč všichni mají tak velké ptáky,“ bolestně si pomyslela Jarka. Kluk byl už dost nadržený, že dlouho nevydržel, ještě dvakrát prudce přirazil a začal ji plnit svou dávkou.

Jarka zůstala bezvládně ležet s rozevřenýma nohama a z kundy jí vytékal přebytek semene a šťáv.
Kluci jí dali dva tisíce a šli pomáhat třetímu s tou jeho, které se ale moc nelíbilo šukat se všema, a začala se cukat.
Jarka se zatím vzmátořila a co nejrychleji se dala do pořádku a vypadla z bytu.

Na chodbě se srazila s tou pravou návštěvou. Zmalovaná blondýna v síťovaných punčochách a vypasovaném triku bloumala po jmenovkách na dveřích bytů.
„Tady seš správně,“ nasměrovala ji do dveří a noc strávila v hotelu, plna rozporuplných pocitů ponížení a vzrušení.

***

Když ráno dorazila domů, kupodivu, byt byl uklizen a Libor spokojeně spal v pokoji. Přichystala se na vážný hovor, jenže se ukázalo, že syn o její včerejší návštěvě nic neví a jelikož sám o mejdanu mlčel, nechala to být.
Vypadalo to, že všechno skončilo, jenže ten večer se jí ještě jednou připomněl, když šel syn do kina a řekl: „Mami, měl by se tu stavit Radek pro sešity, nechal jsem je na stole.“
„Jasný,“ a když o hodinu později zazvonil zvonek, šla v klidu otevřít.
Pak strnula úlekem a hlavou ji projel bolestný blesk vzpomínek. Před ní stál Radek, onen kluk, kterému ten večer jako prvnímu vykouřila čuráka. Ten se lekl také, že má před sebou matku spolužáka, kterou si spletl s najatou kurvou.

„Já…já…dobrý den,“ koktal ze sebe.
„Co si myslíš, že teď udělám?“ cítila Jarka převahu a chtěla si ho vychutnat, jenže Radek se tak divně ušklíbl.
„Nevím co ty, ale doděláme, co jsme nestihli!“ a zatlačil ji do bytu.
„Co si myslíš, že jsem nějaká děvka? Co si to vůbec dovoluješ? Nech mě a vypadni…ty hajzle, ty!“
To už jí Radek silou přitiskl ke zdi a vyštěkl: „Dělej, kurvo, na zem a hezky do pusy, jak posledně! Nebo ti zmaluju ksicht, že se nepoznáš!“

To byla nehezká změna situace. Vyděšená Jarka poslušně poklekla, stáhla mu kalhoty a rozhodnuta rychle to odbýt, hned ho vsála do pusy a začala olizovat jazykem. Cumlala a kouřila ho tak důkladně, že Radek cítil, že za chvilku bude stříkat. Jenže dnes tu mrchu chtěl vymrdat.
„Vstaň a jdem!“ vzal ji za rameno a postrčil před sebou do ložnice.
„A hezky donaha!“ přikázal a sám šel příkladem.

„Ale…já..,“ Jarka byla bezmocná, stydlivě se svlékla a pak už na ní Radek vletěl jak nadržené zvíře. Začal se zaobírat jejími velkými prsy. Zuřivě je hnětl, jazykem polaskal a pak mezi zuby drtil bradavky, až vyjekávala bolestí.
Ruce mu pak sjely mezi nohy a prsty jí zajížděl mezi pysky. Jarka tlumeně sténala a vlhla, jak bylo poznat z mlaskavých zvuků při dráždění. Když ji klín projel jazykem a Jarka pocítila jeho kmitání na klitorisu, projel ji tělem první orgasmus. Nedalo se to zadržet. Pánev se jí vypjala dopředu a uvolněné šťávy mu vytryskly přímo do pusy.
Teď už to nemohl vydržet ani on, nasadil žalud na rozevřenou štěrbinu, vnikl do ní a hned začal tvrdě přirážet.
Jarka ležící na zádech, nohy doširoka rozevřené, jen apaticky a s pocitem ponížení a bezmoci přijímala přírazy a nevnímala jeho radost, vyžívající se ze štěstí dostat pod sebe tak pěknou maminu spolužáka. Pln euforie do ní rytmicky zarážel žilnatý ocas až po kořen, když náhle prudce přirazil a začal jí plnit dělohu dávkou semene.
„Úúúhhh….třeba budeš mít se mnou parchanta, hahaha,“ smál se, zůstal na ní ležet a vychutnával si pocit vítěze.
Nakonec mu čurák zvadl a vyjel z ní ven.

„Neboj, zas někdy přijdu, seš dobrá kurvička,“ říkal drze, když se oblékal a odešel. Jarce chvíli trvalo, než se úplně vzpamatovala a pak už jen zvedla telefon.
Za chvíli měli na policii hlášení o znásilnění s přesným udáním totožnosti pachatele. To pak měli snadnou práci.….

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lex

Doufám, že ti kluci dostanou pořádný výprask.

Trysky

Jo, alkohol je svině. Pod vlivem se dějou věci.
Holt Radek šel dvakrát, tak to odnesl za všechny.

Bob Romil

Konec nečekaný, ale naprosto zasloužený. Očekával jsem tradiční postup, že se jí to nakonec začalo líbit, ale naštěstí to dopadlo uvěřitelněji. Během nočního mejdanu to mohla zkousnout vzhledem předchozím událostem v baru, ale druhý den už měla čistou hlavu. Jinak jako vždy čtivě sepsáno.

Martin

Tak jsem si říkal jak to po tom mejdanu dopadne . Čekal jsem , že se mamce zalíbí role laciné holky . Naštěstí to vzalo správný směr i s nečekaným a hlavně zaslouženým koncem pro Radka .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x