montér

Zaměřění bytu

Radek stiskl zvonek se jménem Sojkovi.
„Haló? Sojková,“ zachrčelo z domovního telefonu.
„Dobrý den. Jsem Janeček. Na to zaměření od pana Hanáka,“ vysvětloval.
„Ano. Pojďte nahoru, bydlíme v posledním,“ a bzučák mu otevřel dveře.
Radek vyběhl čtyři patra a paní Sojková už stála na prahu.
„Dobrý den,“ podávala mu ruku a Radek oněměl.
Usmívala se na něj ztepilá, hezká hnědovláska. Mohlo jí být nejvýše pětatřicet. Ani volné triko a domácí tepláky nezakryly její plné a přitažlivé tvary. Radek vešel do bytu a žena ukázala na botník, aby se zul a dál hovořila.
„Dáte si kafe?“ zvedla ruce a dlouhé vlasy si stahovala do ohonu.
Jak pozvedla ruce, její prsa se vypnula dopředu a přes triko se jí krásně rýsovaly bradavky.
„Bože, to je samice,“ projelo Radkovi hlavou a raději uhnul pohledem stranou.
„Jo, díky,“ hlesl a začal si vyndávat věci z batohu. Papíry, laser i klasický metr.
„Potřebujete mě ještě k něčemu?“ zeptala se ještě a když zavrtěl hlavou, šla do kuchyně a dala vařit vodu.
„Kafééé,“ zavolala za chvíli a dodala. „Sedněte si, já dám prádlo do pračky a hned přijdu.“
Radek šel pomalu za ní. Viděl ji ohnutou přes vanu, jak vybírá prádlo. Tričko se jí vyhrnulo a odhalilo část zad. Už to nevydržel, přistoupil k ní a sáhl ji na odhalená záda.
***
Když Edita otevřela dveře a spatřila urostlého mladého muže, přejel ji mráz po zádech. Takový muž se jí vždycky zjevoval ve snech, jak se jí zmocňuje a miluje. Zatímco její kamarádky ji vyprávěly o úžasných bokovkách v práci, Edita nevěru nevyhledávala. V sexu s manželem už sice byl stereotyp, ale Edita se „uspokojovala“ ve snech, kde se to přitažlivými muži jen hemžilo. Teď tu jeden z nich stál proti ní. Nabídla mu kafe a šla rovnat prádlo do pračky. Náhle pocítila teplý dotek ruky na zádech a tělem ji projela elektrizující jiskra.
***
Radek se celou dlaní dotkl hladké kůže a vnímal, jak žena strnula, ale neuhnula, ani se nepostavila. Přidal i druhou ruku a od páteře ji rukama sjel k pasu a jemně ji tam uchopil. Žena se stále nehýbala! Od pasu ji rukama zase jel nahoru a současně vyhrnoval i triko. Dotkl se prsou, prsty je obkroužil a lehce zavadil i o stojící bradavky. Žena se zachvěla a vzdychla. Pak se postavila, jeho ruce překryla svými a více přitiskla k tělu. Prsa mu zcela vyplnily dlaně, jak je stiskl. Sklonil hlavu a políbil ji krk a ucho. Žena opět vzdychla.
„Ach bože,“ a nechala ho dál ji líbat.
***
Mladík stál za ní a položil jí dlaň na záda. Pak přidal druhou ruku, sjel k pasu a uchopil ji, jako kdyby se jí chtěl zmocnit zezadu. Pak ji rukama zase vyjel nahoru a dotkl se prsou. Když zavadil o bradavky, projelo jí tělem maximální vzrušení. Potřebovala však silnější stisk. Postavila se a stlačila mu jeho ruce svými. Mladík pochopil a plnil její přání. Když přidal i polibky, hlesla jen „ach bože“ a cítila, jak se jí podlamují kolena.
***
Radek cítil, jak se mu ocas napíná v kalhotách. Pokračoval v polibcích a jedním máchnutím ji zcela zbavil trička. Pevná prsa teď mohl laskat a mačkat zcela volně. Žena se přes vanu zapřela o zeď a jen slastně vzdychala. To už se nedalo vydržet. Radek jí stáhl tepláky i s kalhotkami a sám si ho uvolnil ven. Žena se hned více rozkročila a ohnula.
Radek si ho pohonil, pak nasadil mezi úžasné půlky zadečku a zatlačil. Šlo to, žena byla vzrušením mokrá, takže pomalu do ní pronikal za jejího slastného sténání. „Anooo…aahhh… ahh…oooh.“
***
Edita už byla zcela odzbrojena. Mladík jí svlékl triko a naplno ji laskal prsa a dál ji líbal. Když jí stáhl tepláky, věděla, co bude následovat a sama se mu nastavila. Vzrušením byla celá mokrá a když ho do ní zatlačil, šlo to docela snadno. Neměl takovou kládu jako manžel a to jí vyhovovalo. Projel ji až na dno a nasadil pomalé rytmické přírazy. Byla to nádhera, a tak začala slastně vzdychat. „Anooo…aahhh… ahh…oooh.“
***
Radek začal přirážet stále rychleji a držel si ji pevně v pase. Žena mu šla naproti a sama se nabodávala na jeho ocas a hlasitě křičela slastí.
„Ááách…už…budu…božeee…eee…jéééh.“
Radek si na řeči moc nepotrpěl, sám byl v transu, že šoustá takový tělo, a tak mlčel. Rytmicky ji mrdal a užíval si to, dokud nepocítil vlastní vyvrcholení. Co teď? Mám ji napustit? Nakonec se jí raději zeptal.
„Už..budu…můžu do tebe?“

Žena zavrtěla hlavou.
„Ještě…chviiiilkuuuuu…úúúú…pak….do…pusy…uuááá…jééééé,“
vyvrcholila a začala stahovat pochvu kolem zasunutého ocasu. Náhle z něj sjela otočila se, dřepla si a vyplázla jazyk.
„Joo…jooo,“ hekl Radek a proud semene ji zamířil do pusy.
Žena vše spolkla, usmála se a řekla.
„Právě jsi mě znásilnil, víš to?“
***
Mladík začal zrychlovat, což byla předzvěst, že se brzo udělá. Pak ještě se ptal, jestli může stříkat do ní. To Editu vyplašilo. Jen to ne! Nic nebere a nechat se oplodnit neznámým mužem? To by byl průser! Sama už měla vrchol na krajíčku, tak mu řekla, ať vydrží a pak mu ho vezme do pusy. Moc tomu neholdovala, ale rozhodla se to vydržet.

Když se jí orgasmus valil tělem, začala hlasitě sténat rozkoší, ale vzápětí cítila, jak v ní ocas mohutní a celý se cuká. Rychle se mu nastavila pusou a prudké výstřiky semene ji už dopadaly na vyplazený jazyk. Vše spolkla a pak si neodpustila malý žertík.
Právě jsi mě znásilnil, víš to?“
Mladík ztuhl, ale jelikož ona nevydržela být vážná a rozesmála se, pochopil to i on a ke smíchu se přidal.
***
Tím odbourali rozpaky, které svým činem mohli mít, a navrátili se k vychladlé kávě. Trochu se vzájemně styděli, ale pak Radek dělal svou práci a Edita se věnovala prádlu a když se loučili, řekli si jen „ahoj,“ a tím vše skončilo.

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek, Jeff

Na tebe Shocku nezvykle krátké, ale pěkné.

Shock

Díky. Po vzoru ostatních povídek holt zkracuju a zkracuju. Ale myslím, že ode mě máš ke kontrole něco většího 🙂

Bob Romil

Nemusí to být pokaždé „román“, aby povídka potěšila. Tady je to navíc neotřele 2 v 1 s náhledem z obou stran.

Martin

Krátká a velmi povedené . Zajímavé prolnutí pohledů na sex z obou stran . Takové oživení .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x