učitelka a žák

Zápočet 1.

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Zápočet
Počet zobrazení: 92

V posledním ročníku na vejšce jsem si jeden semestr trochu zalenošil a ve finále mi chyběl jeden zápočet. Naháněl jsem příslušnou profesorku, ale bylo mě řečeno, že má celý týden dovolenou. Průšvih jako hrom, co s tím?
Neměla to ráda, byla to taková starší, mírně nerudná dáma ale přesto jsem se jí pokusil zavolat.
Samozřejmě jsem dostal vynadáno, že ji obtěžuji, když má dovolenou ale nakonec se mě povedlo jí vysvětlit, co mám za problém a uprosit ji.
Nakonec se uvolila, že mně dá šanci a nařídila, abych přesně v 19 hodin naklusal k ní domů, na adresu, kterou mě nadiktovala.

Pět minut před devatenáctou jsem na udané adrese zazvonil u vrátek postarší vilky.
Profesorka mě z okna vyzvala, abych šel dovnitř, do prvního patra.
Našel jsem ji sedět u stolu s knihou v ruce a když jsem pozdravil a začal se omlouvat, přerušila mě prudkým gestem ruky. Teprve když dočetla stránku, odložila knihu, na stůl položila test a vyzvala mě, abych se posadil.
„Mladíku, máte na to dvacet minut, pak vám test seberu a vyhodnotím. Dobře si rozmyslete, co napíšete,“ poučila mě a odešla z pokoje.

Psal jsem, až se ze mě kouřilo, test nebyl snadný a dost jsem toho jen hádal, ale přesně v okamžiku kdy vstoupila do pokoje, jsem dopsal poslední slovo testu.
Beze slova mi test sebrala a ve stoje ho začala studovat. Snažil jsem se na jejím obličeji poznat, jak si stojím, ale měla kamenný výraz, ze kterého jsem nic nevyčetl.
Byla takovým prototypem profesorky, vlasy do drdolu, brýle, šedivý kostýmek, ve kterém vypadala starší, než byla a bez přísného výrazu ji snad ještě nikdo nikdy nespatřil. Nejspíše jí ještě ani nebylo padesát let, ale působila tak a také se tak chovala.

Konečně dočetla, podívala se na mě spoza skla brýlí a prohlásila: „Na zápočet to tedy není. Přečtěte si, co jste napsal a doufám, že to dokážete obhájit, jinak vám zápočet nedám.“
Položila test zpátky na stůl, poklepala na něj prstem s dlouhým, rudě nalakovaným nehtem a milostivě prohlásila, že mám ještě deset minut. Pak zase odešla vedle do pokoje.
Sakra, baba jedna, říkal jsem si v duchu, ta mě tedy dusí a jestli mi to nakonec nedá, tak jsem v háji. Přečetl jsem si, co jsem napsal a usilovně přemýšlel, na co se může zeptat a jak bych měl odpovědět.

Za deset minut se ozvala z pokoje.
„Tak jste připraven?“
„Ano, paní profesorko, jsem.“
„Tak si ještě jednou ujasněte v hlavě, co je v sázce a až to budete vědět, přijďte sem za mnou. Ať vám to ale netrvá dlouho.“
Co jsem komu udělal, běželo mi hlavou, co po mně chce?
„Tak čekám,“ ozvala se.
Nadechl jsem se a šel za ní.

Vstoupil jsem do velikého starožitně vybaveného pokoje a strnul jak socha.
Profesorka stála opřená o parapet okna a dívala se do zahrady. To ale nebylo příčinou mého ustrnutí.
Ona totiž na sobě neměla sukni! Ta ležela pečlivě složená na židli vedle ní a na mě koukal její vystrčený zadek v kalhotkách.
„Tak už jste si rozmyslel, jaké použijete argumenty pro svůj zápočet,“ zeptala se suše a ani hlavu neotočila.
„Já vám asi nerozumím, paní profesorko,“ koktal jsem rozpačitě.
„Pokud chcete ten zápočet, měl by jste rychle začít rozumět,“ pronesla úsečně a stále se dívala z okna.
Horečně jsem spekuloval, co mám udělat, co po mně vlastně chce, zkouší mě. Mám jí snad ten zadek hladit nebo co?

Upřímně řečeno, zezadu zase nevypadala nijak špatně. Zadek měla sice rozměrnější ale pěkně oblý, nohy v punčochách také nebyly k zahození a podvazky které je držely, vypadaly docela zajímavě.
Vlastně jsem je viděl poprvé naživo, myslel jsem, že dnes už je ženy nenosí.
Netrpělivě pohodila hlavou.
„No tak,“ pronesla.
Přistoupil jsem tedy k ní a risknul to. Položil jsem dlaň na její zadek a očekával vzteklou reakci. Nepřišla a tak jsem jí ten zadek trochu pohladil a zase strnul.
„Doufám, že to není všechno, co jste ochoten udělat pro svůj zápočet, ne?“
Sice to jen tak ucedila mezi zuby ale i tak jsem měl jasno. Ona prostě očekává, že za ten zápočet zaplatím. No, co se dá dělat, není to nic hrozného, dám se do toho, rozhodl jsem se.

Znovu jsem tedy přitlačil na dlaň, zase jí začal po zadku hladit a kupodivu jsem zjistil, že mě to docela vzrušuje a láká. Nikdy jsem o tolik starší ženu neměl, tak si to aspoň vyzkouším.
Hladil jsem ji přes hebkou látku kalhotek pěkně dlouho, až se mi z toho postavil a tehdy mě napadlo, jestli mě také nechá zasunout, nebo jestli to najednou přeruší a pošle mě pryč.
Zatím na sobě nedávala nic znát a tak jsem jí začal zajíždět mezi půlky, snažil se nahmatat rozkrok, ale nohy měla u sebe a tak se mi to nedařilo.
Místo toho jsem ale zajel z vrchu pod kalhotky, hladil ji na holé kůži, až se pojednou sama trochu rozkročila a tak udělala prostor, pro mé zvědavé prsty.

Hned jsem se snažil zajet rukou dolů mezi nohy ale kalhotky překážely a také ona na to zareagovala.
„Myslím, že by bylo lepší, kdyby si mně ty kalhotky sundal, dříve než je roztrhneš“, ohradila se, ale už to nebyl ten chladný tón jako před tím a já musel uznat, že má pravdu.
Kalhotky jsem sroloval přes boky, popotáhnul dolů a pak už samy spadly na její kotníky. Ona z nich jednou nohou vystoupila a pak se zase rozkročila.
Zajel jsem jí rukou mezi stehna a tam mě čekal hustý porost jejího klína. Dlaní jsem tam několikrát projel, přitlačil na pysky a skoro okamžitě jsem měl ruku mokrou a když jsem zapátral prstem dovnitř, poznal jsem že je otevřená a vlhká.
Jeden prst zdaleka nestačil, tři byly nutné k vyplnění její vagíny ale moc dlouho mě tam řádit nenechala.  Prohnula se v zádech, ještě více se rozkročila a pobídla mě, abych do ní vstoupil.
„Už je čas,“ prohlásila, „nebudeme to zbytečně protahovat, doufám, že to umíš lépe než učební látku?“

Tady si ale naběhla, šukat jsem uměl rozhodně lépe než se učit a hned jsem jí to dokázal.
Kalhoty šly dolů i s boxerkami a já jsem svůj kolík, který stál dávno v pozoru jako voják na přehlídce, nasadil žaludem na vyšpulenou dírku, lehce zatlačil, aby vklouzl dovnitř a pak do ní zajel jak auto do garáže, že stačila jen heknout.
Neřekla ani slovo, jen se ještě více vyšpulila a tak jsem začal přirážet.  Ocas jezdil sem a tam v její zralé, mokré vagíně, jen to mlaskalo a já pomalu zrychloval tempo a sílu přírazů. Přidržoval jsem si ji za boky, ale když jsem ji pak chtěl chytit za prsa a trochu si je pomačkal, stáhla n ruce zpět na boky tak prudce, že jsem se o to už po druhé ani nepokoušel a raději se soustředil, abych do ní narážel plnou silou co nejhlouběji.

Po chvilce jsem poznal, že už také trochu roztála, začala mně totiž vycházet zadkem mírně naproti a trochu rychleji dýchala.
Přidal jsem na maximum, narážel jsem do ní plnou silou a pomalu cítil, že se blížím okamžiku, kdy už začnu stříkat jak gejzír. Napadlo mě, jestli jí nebude vadit, když to pustím do ní, ale když vlastně nic neříkala, nechal jsem to plavat a pokračoval.
Oba už jsme pěkně hlasitě oddychovali a já se vzmohl k poslednímu náporu, který v ní vyvolal mohutnou reakci.
Začala se celá třást, nohy jí podklesávaly a vagína mlaskala přívalem, který jsem za okamžik doplnil svým semenem.
Stříkal jsem do ní jeden výtrysk za druhým, dokud jsem nevyčerpal zásobník, ale ještě jsem pokračoval, dokud jsem z ní ochablý nevyklouzl.

Teprve teď se pomalu otočila, sjela mě pohledem od hlavy k rozkroku a pak když popadla dech, mně nakázala: „To stačí, obleč se a na stole máš podepsaný index,“ ukázala rukou na stolek, „cestu ven znáš, že?

Natahoval jsem si kalhoty a tak jsem jen pokýval hlavou a rychle dokončil oblékání. Sebral jsem index ze stolku a otočil se k ní.
Stála tam nehnutě, v saku a punčochách,  na vnitřní straně stehen mokrých až skoro ke kolenům, z rozkroku jí koukal mokrý kožíšek, ale tvářila se jako by se nic nestalo.
„Děkuji za zápočet paní profesorko,“ rozloučil jsem se zdvořile a odcházel.
„Myslím, že by jste mladíku potřeboval trochu doučování,“ uslyšel jsem za sebou, když jsem už téměř otevíral domovní dveře. „Navštivte mě zase za týden,“ dodala na konec.

Počet zobrazení: 92

Autor

Navigace v seriáluZápočet 2 >>
4.7 61 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Paní profesorka si užila a možná bude mít někoho na uspokojení i do budoucna. Těším se na další povídky.

mimik

pekny , svizne, sexy

Bbob

Čtivé, správně stručné a inspirativní. Škoda že u měe na škole to byl samý špatný věkový průměr 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x