Zápočet 2

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Zápočet
Počet zobrazení: 83


Doučování? Přemýšlel jsem o tom, co tím myslela. Prospěch jsem zase neměl tak špatný a tak asi půjde jen o ten sex, udělal jsem si konečný závěr. Profesorka tedy není žádná extra kočka ale zase mít možnost si jednou týdně vrznout a vyklepat pytlík, mně přišla docela lákavá. Navíc, přiznávám, že šukat vlastní profesorku mně přišlo docela rajcovní a pokud to přinese i nějaký bonus mému školnímu prospěchu, tak to bude jen užitečné.

Během týdne jsem absolvoval několik jejích přednášek a jednu konzultaci ale naprosto na sobě nedala nic znát. Chovala se, jako kdyby se nic nestalo.
V pátek jsem ji potkal na chodbě při odchodu ze školy a jak jsem jí míjel, jen suše prohodila.
„Nezapomeňte na to doučování, čekám vás dnes, v 19 hodin,“ řekla jako by se nechumelilo a odešla.
Věděl jsem, jak si potrpí na dochvilnost a tak jsem na domovní zvonek u ní zazvonil přesně, tak jak určila.
Musela čekat u okna, protože jsem skoro nestihl pustit tlačítko zvonku a už otevírala okno.
„Dole je otevřeno, pojďte dál,“ sdělila mně a okno ihned zavřela.

Vyšel jsem do prvního patra vilky. Jako posledně, čekala na mě u stolu, na kterém ležela hromádka listů papíru a když jsem se na její vyzvání posadil, poznal jsem, že jsou to testy.
„Takže mladíku, dnes to uděláme trochu jinak, máte sklony k lajdačení a zatím vám to procházelo. Dnes vás naučím, že nic není zadarmo a že získání vysokoškolského titulu vyžaduje plné nasazení.
Dnes vám nebudu chyby známkovat, ale za každou budete rovnou potrestán, aby jste si to dobře pamatoval a řádně se věnoval studiu. Vezměte si první test. Máte na něj deset minut a čas vám právě začal běžet,“ oznámila komisně.

Sakra, pomyslel jsem si, co to má znamenat? Jaké trestání myslí? Že by mě vážně jen chtěla doučovat? Pustil jsem se do testu a stihl ho tak, tak v limitu.
Přesně po desti minutách mě ho sebrala a prostudovala.
„Žádná sláva to tedy není,“ okomentovala výsledek. „Moc jste se nesnažil, musím vás potrestat. Postavte se, stáhněte si kalhoty a opřete se o opěradlo židle,“ nařídila přísně.
„No tak, bude to,“ popohnala mě, když viděla, jak na ní překvapeně koukám a z komody u stěny vzala jakýsi bičík.

V rozpacích jsem udělal co chtěla a sotva jsem se opřel, dopadla první rána a pěkně mě překvapila, až jsem sebou trhnul. Síla úderu nebyla ale nijak veliká, jen to lehce štíplo a další dvě rány následovaly vzápětí.
„Tak, to by pro začátek stačilo, budeme pokračovat dalším testem.“
Chtěl jsem si natáhnout kalhoty, ale hned mě zarazila.
„Ale kdepak, neoblíkejte se, raději si je rovnou sundejte úplně, nevěřím, že by jste další testy udělal bezvadně a tak se alespoň nebudeme zdržovat,,“

Nezbylo mě nic jiného, než si tedy kalhoty sundat a pokračovat v dalším testu jen ve slipech. Bylo mně trochu trapně ale na druhou stranu mě to i trochu vzrušovalo.
Psal jsem a ona se dívala z okna. Dnes měla na sobě zase kostým, ale ne šedý, tentokrát v bílé barvě, z lehké letní látky a jak stála proti světlu, látkou sukně prosvítala kontura jejího klínu a stehen.
Všiml jsem si, že má v rozkroku docela slušnou mezeru mezi stehny a bílé spodní kalhotky až do pasu a doufal, že až skončí tohle ,,mučení,, nechá mě, abych ji zase ošukal. Úplně se mi z té představy ztopořil penis.

Sledovala hodinky a test mně sebrala vteřinu po uplynutí limitu. Pročetla ho a přikázala, abych se postavil. Jakmile jsem si stoupl, hned uviděla stan na slipech a rovnou to okomentovala.
„Koukám, že myslíte na něco úplně jiného, než aby jste se soustředil na test,“ ušklíbla se. „Svět se netočí kolem vašeho přirození a abych vám to dokázala, zase vás potrestám.“
Chtěl jsem se tedy zase opřít o židli, ale zarazila mě.
„Ne, tak snadné to teď nebude, otočte se čelem ke mně a sundejte si slipy,“ nařídila přísně.
„Tak bude to,“ dodala, když viděla, že váhám.
Tak jo, babo, říkal jsem si v duchu, aspoň se podíváš, jak vypadá pořádný ocas, slipy jsem si sundal a uvolněný penis se okamžitě napřímil jako kopí.

Chvilku si ho jen prohlížela, ale pak přistoupila až ke mně, přejela dlaní po ocasu a pak mě tak prudce zmáčkla koule, až jsem se postavil na špičky.
„Copak, nelíbí se vám to? Pamatujte si dobře, že když vás žena pustí do sebe, tak je to vždy jen odměna, a ne žádné automatické právo a velikost vašeho přirození na to nemá žádný vliv.“
Ještě okamžik mě mačkala koule a přesně v okamžiku kdy se mě to začínalo líbit a ocas mě ještě více ztvrdnul, ho pustila a přistrčila přede mě další test.
„Jistě jste si myslel, že si dnes jenom ulevíte, ale teď už víte, že proto musíte nejdříve něco udělat. Tak se snažte, nebo vás pošlu domů a můžete si to pak udělat rukou,“ dodala nakonec výhružně.
Nechtěl jsem se připravit o zážitek vystříkat se do její teplé a pohostinné vagíny a tak jsem se tentokrát skutečně hodně snažil. Test jesm napsal včas a bezchybně a když si ho zkontrolovala, pochvalně prohlásila: „Vidíte, když jste správně motivován, tak to umíte. Za tento test vás už mohu odměnit.“
Zvedla si sukni až do pasu a prohlásila, že jí mohu sundat kalhotky.
Nedočkavě jsem se na ní vrhnul, za pár vteřin jsem jí ten kousek prádla sundal a hned jsem se jí snažil trochu ohmatávat. Okamžitě mě ale zarazila a spustila si sukni.
„Tak tohle si ještě nezasloužíte, uvidíme, jak dopadne další test.“

Zmobilizoval jsem všechny znalosti a test jsem napsal znovu bez chyby v rekordním čase, popoháněn adrenalinem a touhou po její kundičce.
Když test kontrolovala, poprvé jsem na její tváři zahlédl něco, připomínajícího, letmý, lehký úsměv.
„Dobře, teď si můžete vybrat část svojí odměny,“ prohlásila, rozepnula a sundala si sukni a v mírném rozkroku se postavila přímo přede mě.
Nadržený jak stepní vlk jsem sklouzl ze židle na kolena a hned ji začal hladit v rozkroku, rozhrnoval jsem ochlupení abych viděl její frndu a hledal poštěváček.
„Pomalu,“ napomenula mě, když jsem zaútočil prstem na otvor skrytý mezi pysky, „máte mě uspokojit, ne otrhat, vidím, že ještě budete potřebovat spoustu doučování.“

Vzal jsem si její radu k srdci a mírnil svoji nedočkavost, pomalu jsem ji hladil a nakonec jsem se dopracoval i k tomu poštěváčku. Vypadal jako malá, růžová oliva a jeho větší část byla ukrytá pod záhybem pokožky, nahoře, kde se stýkají oba pysky.
Jednou rukou jsem to zralé okvětí rozhrnul a sevřel ho mezi palec a ukazovák druhé ruky, skoro stejně silně, jako když mě ona chytila za koule.
Z úst jí uniklo krátké zasyknutí ale neprotestovala a tak jsem si s tím oříškem rozkoše zkusil trochu pohrát a co nejvíce ho vyprostit z jeho zajetí.
Vzrušením jsem sotva popadal dech, v penisu mě škubalo a nejraději bych ji zase otočil, ohnul a zarazil ho do ní, ale něco mě říkalo, že by se jí to nelíbilo a tak jsem zatím pokračoval v dráždě rukama, dokud jsem neucítil, že její vagína vlhne.
Když jsem už měl prsty, co laskaly pysky celé mokré, pomalu jsem je do ní začal zasunovat. Bylo to stejné jako minule, začal jsem jedním prstem a pak pokračoval, dokud tam neměla tři. Teprve potom jsem s nimi začal jezdit dovnitř a ven a bříška prstů tlačil co nejvíce proti klenbě dělohy, dokud nezačala vzrušeně oddychovat.

Zrovna jsem tak pěkně tiskl mezi prsty naběhlý poštěváček, když jsem na hlavě ucítil její ruku, kterou si sice mírným, ale rozhodným tlakem přitahovala mojí hlavu do klína.
Nenechal jsem se přemlouvat, byl jsem zvědav, jak tato zralá žena bude chutnat.
Několika kamarádkám jsem už frndu lízal ale tohle bylo úplně jiné. Ty holky chutnaly a voněly docela jinak, jemně nevtíravě, jako nějaké luční květiny ale tahle žena voněla daleko silněji, opojněji a chutnala daleko výrazněji. Luční květ versus santal? Nevím k čemu to přirovnat, ale bylo to hodně vzrušující.
Zabořil jsem jazyk do lůna mezi pysky a ještě pokračoval prsty.
Profesorka už vzdychala docela nahlas a když jsem vzal poštěváčka mezi rty, stiskl ho a dráždil jazykem, frekvence jejího vzdychání se ještě rapidně zrychlila.
„To stačí,“ prohlásila náhle. „Půjdeme vedle.“

Šel jsem za ní do pokoje, tentokráte se neopřela o okenní parapet ale zezadu o opěradlo křesla, roztáhla nohy, prohnula v zádech a krásně na mě vystrčila zmáčenou dírku.
Na nic jsem nečekal, jednou rukou jsem rozevřel pysky, druhou navedl ocas mezi ně a zatlačil. Vklouzl tam jen to mlasklo, přidržel jsem si ji za boky a zajel do ní na doraz, až hekla.
Konečně jsem se dočkal a hodlal si všechno patřičně vynahradit. Nasadil jsem svižné tempo, přirážel tvrdě proti jejímu kulatému zadku, jen to mlaskalo, ale jak jsem se jí pokusil chytit vpředu za prsa, okamžitě mně ruce z nich ruce sundala.
„Ne, dokud to sama nepovolím,“ reagovala nekompromisně.
V tom, co řekla, byl určitý příslib, že se jednou dočkám a tak jsem se tedy plně věnoval přirážení a patřičně si to užíval.
Vrážel jsem ho do ní už asi deset minut, když se konečně začala celá třást a její poševní svalstvo mě sevřelo ocas jako do pružného svěráku.
Jasně jsem cítil, jak jejím tělem probíhají vlny orgasmu, to mě spolu s tím stiskem dorazilo a já se také krásně udělal.
Vlny semene, nastřádaného za týden naplnily její lůno, které se začalo pomalu uvolňovat, až jsem z ní vyklouznul ven.
Beze slova si došla ke stolu, z krabice vyndala několik papírových kapesníků, část mně podala, abych se mohl otřít a zbytek přeložila a přitiskla si je do rozkroku.

„Pro dnešek končíme, oblečte se a nezapomeňte zase v pátek, v devatenáct hodin, budeme pokračovat v doučování. Po dnešku začínám doufat, že z vás nakonec i něco bude,“ dodala, když už jsem se oblékal.
„Ještě vám dám domácí úkol, přes víkend mě hezky napíšete slohovou práci, kde podrobně popíšete svoje erotické představy a v pondělí mně ji přinesete do kabinetu. Doufám, že to bude podnětné čtení, jinak vás trest nemine.“

S tím mě propustila a já odešel domů.

Počet zobrazení: 83

Autor

Navigace v seriálu<< Zápočet 1.Zápočet 3 >>
4.7 53 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Horsedikk.mpeg

Super pokračování, hezky se to rozvíjí a už se nemohu dočkat dalšího dílu !

Juli

Je li správná motivace učení jde lépe 😉. Škola Života 👍

Sasha

Rozvíjí se to slibně, čekal jsem klišé student – profesorka, ale ta (zatím lehká a jen naznačená) dominance je slibná…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x