Život na kolejích

Tenhle příběh je pravda a sním svůj oběd, jestli jsem vám lhal. Čtenářky prominou, že se budu nepěkně dotýkat dívek, ale tak to opravdu bylo, nic jsem si nevymyslel a hrdinové této povídky dosud žijí a mohou podat svá svědectví…..

***

Do jednoho stověžatého města přišel studovat ČVUT jistý Petr a jak už to tak bývalo, mimopražským studentům se přidělovaly koleje. Pro studenty techniky tenkrát sloužily spartakiádní budovy na Strahově.

U zápisu na fakultu Petr dostal přidělenou budovu a vyrazil se ubytovat. V té době u nás bylo též nemálo studentů ze spřátelených lidově demokratických států. Ti byli rozmístěni po celém areálu kolejí a na koho už nevyšel volný pokoj s krajanem, byl přidělen k cizinci.
A to se stalo Petrovi. Jeho nový spolubydlící se jmenoval Yaser Kwahald a byl to Syřan, možná Jordánec, prostě Arab z blízkého Východu. Hovořil obstojně česky a s Petrem se spřátelili. Chodili spolu do stejné paralelky i skupiny, a tak po večerech mohli spolu probírat i věci ze školy, které nepochopili nebo jim nerozuměli.
Většinou moc nechápal Yaser. Nebyl vůbec studijní typ, ale peněženka jeho otce z rozvojové země byla plná dolarů, a tak tu Yaser prostě byl.
Petrova peněženka z rozvinuté socialistické země byla prázdná a tento rozdíl dost těžce nesl. Yaser tak oplýval velkými částkami v české tvrdé měně a uměl si je i dostatečně užít.

Noci trávil po barech, vracel se nad ránem, někdy v doprovodu sličné děvy. Petr nebyl blbec, aby nepochopil, že jde o placenou službu a dívku rozhodně více zajímá obsah peněženky než arabský ocas. Roztoužená dvojice ale vždycky ohleduplně odešla mrdat do sprch a Petra nechali spát.

***

Jednou se ale Yaser vrátil uprostřed noci, spíše ho přiváděly dvě dívky. Hlučně vešli do pidi pokoje a ve snaze zachovat spícímu Petrovi soukromí, padli na Yaserovo lůžko. To neodolalo náporu tří těl a praskly mu nohy. Petr už byl stejně vzhůru, a tak se kluci věnovali opravě zborcené postele a dívky si zatím odložily, že jim je horko.

Horko bylo pak chlapcům, když zjistili, že dívky si odložily vše a zůstaly jen ve svůdném spodním prádle zahraniční provenience. Petrovi se naduly trenýrky, Yaser zase zálibně pomlaskával. Dívky se chichotaly a nechaly se okoukávat.

„Jestli chcete potěšit, dostaneme tisícovku,“ pronesla pak blondýnka Ivana. Zatímco na Petra šly z ceny mrákoty, Yaser vytasil z peněženky dvě pětistovky a podal jí je se slovy. „A chci tebe.“
Ivana nic nenamítala a zamířila k němu.
Druhá, odbarvená dlouhovláska, také velmi pěkná, se usmála na Petra.
„Já jsem Dita,“ a svůdně se pohupujíc, šla k němu.
„Poškat. Srazíme postele, abysme se vešli,“ prohlásil Yaser a vytvořilo se dvojlůžko, pro čtyři stejně dost malé, protože stavitelé kolejí nepočítali se čtyřkami na pokojích.

Všichni se tam nějak porovnali a začali se sebou zaobírat. Petr se zpočátku styděl, šukat takhle na hromadě, ale Dita mu nějaké zábrany spolehlivě zbořila. Hned mu začala ručně zpracovávat už tak tuhý ocas k ještě větší tvrdosti a připravenosti. Sama mu nabídla svá prsa. A tak Petr jí líbal a hnětl plná pevná prsa a olizoval bradavky, zatímco Dita mu honila čuráka a druhou rukou mu mnula koule.

Když se z druhého klubka osob ozvalo rytmické vzdychání a sténání, přistoupili k zásunu i Petr s Ditou.
Ta ho položila na záda, nasadila mu ochrannou pláštěnku a hned si ho osedlala. Petr jen sledoval jak mu ocas pozvolna mizí v tmavé houštině s roztaženými růžovými pysky. Dita hlasitě vzdychala, dokud v ní nebyl celý. Pak se usmála a sama rozjela jízdu podle svých potřeb. Přivřela oči a vychutnávala si v sobě velikost ocasu a sténala nad mačkáním prsou a drážděním bradavek, jak je Petr mnul mezi prsty.

Vedle nich zatím Yaser ležel mezi rozevřenýma nohama Ivany, která hlasitě sténala a povzbuzovala ho k vyššímu výkonu.
„Mrdej měě….jo…jo…víc…přidej…ještě…ještě…úúúúh,“ vzdychala a Yaser jen funěl a kmital zadkem, jak do ní přirážel v maximální rychlosti.

Naopak Dita odsedávala pomalu a plně si to užívala a ani Petr zatím neměl potřebu stříkat. Guma dělala svoje.
Pak však dosedy začaly zrychlovat, Dita se mu zapřela o hruď, pevně mu hleděla do očí a začala zhluboka dýchat a sténat.
„Jo…jo…už…budu…vydrž….ještě…chvilkuuuu…úúúú…jééé,“ vyjekla, tělem ji projela silná rozkoš a začala stahovat poševní svaly.
Petr jen hekl a cítil, jak to z něj jde ven. Hekavě se do ní vyprazdňoval, zatímco Dita na něj uvolněně padla a začala ho líbat.
Pak z něj sjela a ležela vedle něj, slastně se usmívajíc.

Petr náhle cítil na povadlém ocase cizí ruku. Byla to Ivana, která už s Yaserem došukala a teď Petrovi opatrně stahovala gumu plnou semene.
„Máš tam ještě něco pro mě?“ usmívala se sladce a začala mu péro honit ke tvrdosti.
„Ten je můj!“ ozvala se Dita.
„Půjč mi ho. Arabák už nemůže,“ a hodila hlavou na spícího Yasera. „Navíc tenhle je větší,“ leskly se jí oči chtíčem.
Dita se tedy stáhla stranou a přenechala Petra kamarádce.

Ta mu vykouřila ocas k pevné erekci, také ho opláštila a pak se mu nastavila zezadu. Měla krásný pevný kulatý zadeček a Petr ji nabodl ocasem přímo s radostí.
Dita tak s trochou závisti sledovala slastně sténající Ivanu, pevně zapřenou a rytmicky se kývající pod mlaskavými přírazy. Petr si ji držel pevně v pase a mrdal ji rychle a prudce. Dita mu zezadu sáhla mezi nohy a jemně mu mnula visící se koule. To byla slast, že Petr ještě zrychlil přírazy a do právě se udělající Ivany začal stříkat.
„Ááááh…joooo,“ vzdychal uvolněně.

Obsah gumy již nebyl tak značný a na další číslo už stejně neměl ani pomyšlení. Taky holky ho už nehodlaly dál obtěžovat a začaly se oblékat.
„Odkud jste?“ zajímalo Petra, kde k nim Yaser vlastně přišel.
„Studujeme FAMkU. Měli jsme večírek a tenhle se k nám vetřel. Platil nám pití a pozval nás sem. Prej má bezva kámoše. A nelhal, péro máš dobrý a peníze taky přijdou vhod,“ usmála se Ivana.
„Uvidíme se ještě?“ zeptal se a holky pokrčily rameny.
„Promiň, ale my na vztahy nejsme. Jestli máš peníze, seženeš nás přes telefon, ale jinak nemá cenu se vidět,“ pousmála se Dita a dala mu papírek s telefonním číslem.
„Bydlíme na privátě, ale je nás tam víc a máme přísnou domácí,“ zachichotala se. „Proto nemůžete k nám, ale my k vám. Ahoj,“ políbily ho obě a opustily kolej.

***

Jak šel čas, Petr si našel známost. Andrea byla černovláska, sportovní postavy, stále veselá a přátelská. Neměla problém zajít v partě kluků i do hospody, pila pivo a v posteli si taky rozuměli. Byla velmi aktivní a vynalézavá. Měla malou ohmatanou knížečku, kde bylo schematicky vyobrazeno nesčetně milostných poloh, které pak zkoušely. Některé se snad nedaly ani provést, aby se přitom člověk ještě uspokojil. Oba to však bavilo a tak spolu spali, chodili a pochopitelně i pilně studovali.

Yaser zase pilně plenil klíny dívek a nezaměřoval se jen na město. Kolem sebe na kolejích měl spousty dívek, které byly ochotné za šustivé bankovky dát na chvíli kolena od sebe a nechat na sobě arabského hřebce vydovádět.
Yaser pak Petra seznamoval s detailním popisem aktu i půvabů té které dívky a nadržený Petr si musel jít ulevit na záchod. Nebo si vzal ručník a šel si dát sprchu. A tam se mu jednou stala milá příhoda.

***

Koleje byly smíšené a tak byly WC a sprchy rozděleny po patrech na mužské a ženské. Některým dívkám se ale zajídalo chodit o patro výš, anebo byla potřeba příliš silná, že se stávalo, že občas chlapci stojícímu u mušle za zády prošla dívka do kabinky a některá i hrdě použila chlapeckou sprchu. A to stalo Petrovi.

Yaser mu zas vyprávěl nějaký mrdací příběh s divokou černovláskou a nadržený Petr se šel vysprchovat a vyhonit si přitom péro. V jedné kabině šuměla sprcha, a tak zalezl do vedlejší a pustil vodu. Péro mu stálo, a tak si ho pomalu honil. Stěny byly vykachlíkované a nehrozilo, že by ho soused viděl. Jen si musel hlídat, až dotyčný vyleze ven. Sprchové zástěny už dávno někdo potřebný zcizil.
Petr si slastně honil péro a představoval si, jak mrdá dotyčnou děvu, o níž mu vyprávěl Yaser, že nepostřehl, že vedle sprcha zmlkla a náhle ven vyšla dívka.
Byla omotaná v osušce a jen tak hodila okem do sousední kabinky. Čekala tam nahého kluka, ale ne se ztopořeným ocasem v ruce. Dívka ztuhla.

Také Petr se probral, zrudl a rychle se stydlivě otočil čelem dozadu. Dívku tu tedy nečekal a dost ho to vzalo.
„Do prdele, to nemáte sprchu nahoře?“ vyjel na ni.
„Mně se tam nechce. No a co? Neviděl si nahou holku? A přede mnou se taky stydět nemusíš, nemáš za co,“ promluvila dívka, stáhla si osušku a začala se otírat.
Na odiv tak Petrovi dala prsa i zarostlý klín. To mu rozhodně erekci nevzalo a tak se dál choulil v koutě, což dívku rozesmálo.
„Hele, mě si prohlížíš, co kdyby ses mi taky ukázal?“
Petr se přestal stydět. Ta holka byla tak bezprostřední, že ho to zcela odzbrojilo.
„Hm. Máš ho pěknýho. Chceš s ním pomoct?“ pronesla dívka a nečekaje souhlasu, vlezla k němu a vzala ho do ruky.
„Co děláš?“ hlesl Petr, ale dívka se usmála. „Chci ti ulevit…máš s tím problém?“
„Já…..taky se tě chci dotknout,“ nesměle zvedl ruku k jejím prsům.
„Já nejsem vzrušená,“ pronesla zastřeně, oči se jí leskly a ruka jí rychle kmitala po ocase. „Ale sáhni si.“

Petr ji odvážně stiskl pevné plné ňadro a přejel dlaní po vztyčené bradavce. Dívka přivřela oči a táhle vzdychla. Petr ji sjel rukou přes břicho mezi nohy. Projel prsty mezi ochlupením do štěrbiny. Byla sice mokrá sprchou, ale stažená. Prsty jezdil po pyscích, ale to už náhle cítil příliv slasti z nezadržitelného vrcholu.
Trhavé dávky semene potřísnily dívce nohu, ale vše hned mizelo pod proudem vody v odtokovém kanálku.
Dívka z něj mazlivými pohyby a stisky vymačkala všechno semeno a držela ho v ruce až do ochabnutí.
Pak se Petrovi vysmekla, rychle se obalila do osušky a zmizela. Už nikdy ji Petr nepotkal.

***

Nastal zkoušek čas. Petr se učil doma a na koleje jezdil jen přespat před zkouškami. Vztah s Andreou tak byl utlumen, neboť každý měl zkoušky v jiné dny, a tak si alespoň telefonovali.
„To zas budou účty,“ hudral otec nad jejich hovory, když se dozvěděl, že Petrova dívka je až z Tábora, ale matka ho chlácholila, že také byli mladí.

***

Jednoho dne přijel Petr na kolej. Byl už večer, tma a a jak potichu otevřel dveře, ozval se Yaser: „Peter? Potychu, prosim, mám tu holku.“
„Hm,“ zabručel Petr a ulehl na svou postel a jen tak polosvlečen usnul.

Probudil se záhy. Už svítalo a tak mžoural kolem sebe. Na zemi bylo poházené oblečení a na Yaserově lůžku se opravdu tísnila nějaká dívčina. Nebylo z ní vidět nic, jen zpod deky vystrčený zadeček. Petr ztuhl. Ta piha na levé půlce byla nezaměnitelná! Ta holka byla Andrea!
„Ty kurvooo!“ zařval Petr a strhl z dvojice deku.
Skutečně to byla Petrova přítelkyně. Teď jen vyděšeně vykřikla a nahá se schoulila do klubka.

Yaser byl neméně překvapen. O té dívce nevěděl víc, než potřeboval. Šukal ji už měsíc, když se nechala sbalil ve studentském klubu a za peníze mu klidně dala. Byla velmi aktivní a vynalézavá, a tak ji za prachy píchal pravidelně. Vůbec netušil, že jde o Petrovo děvče.
Petrovi okamžitě naskočily v hlavě ta vyprávění o vášnivé černovlásce a šťavnaté popisy sexu. Yaser mu vyprávěl o Andree!
„Petře…já..promiň..bůůů,“ Andrea se zoufale rozplakala.
Nic jiného v podstatě dělat nemohla.

Yaser se zoufale bránil, že o ní nic nevěděl, ale to už mu na bradu dopadla sevřená pěst a jen se bezvládně skácel na postel. Petr pak Andreu popadl tvrdě za rameno.
„Seber se a vypadni! A už mi nechoď na oči, nebo ti taky jednu fláknu, ač holky nebiju! Seš prodejná kurva a já tě měl rád!“ křičel vztekle a Andrea se chvatně začala oblékat. Nevzmohla se na jediné slovo a jen plakala.
„Promiň,“ jen pak špitla ve dveřích a rychle běžela pryč.
Petr vzkřísil knokautovaného Yasera a v podstatě se mu omluvil, když ten mu přísahal, že o ní nic bližšího nevěděl.

Od té doby po celou dobu studia Petr vedl jen známosti založené na sexu a city do toho nepletl. Kupodivu takových dívek se našlo dost, které si jen chtěly užívat života a nezaplétaly se do vztahů.

EPILOG:

Po letech se Petr řízením osudu dostal na stejnou Vysokou školu jako vyučující. Samozřejmě vše bylo jiné, jen metody studujících dívek se dobou nějak nezměnily.

Při zkouškovém období se mu stalo, a ne jednou, že studentky mu bez uzardění nabídly vykouření za pěknou známku z daného předmětu. Nepochodily, samozřejmě, ale jak vidno, studium a sex tvoří dvě spojité nádoby a to na věky věků.

Autor

4 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Co oko nevidí, to srdce nebolí. Jestlipak byl tak naštvaný, že mu zahýbala nebo mu vadilo, že zahýbala za prachy? Sám byl přitom taky s máslem na hlavě.
O prachatých studentech s ropnou kreditkou se traduje hodně historek – třeba ta, jak si u nás jeden průmyslovák připaloval cigáro srolovanou stovkou, což v době před sametovkou byl balík peněz a chudý čecháček si popálil prsty, když jí hasil. No a o levném horizontálním přivýdělku studentek není třeba se nějak dlouze rozepisovat 🙂

Shock

Dík za komentář. Myslel jsem se že se zapojí víc čtenářů s podobnými zkušenostmi, ale asi už tu dobu nezažili….

Martin

Ach ta doba toho reálného socialismu , kdy všichni měli vše a nikdo neměl nic . 😀 Já dělal v textilce , plno bab kolem sebe od učnic až po důchodkyně . Dělali tam hlavně holky z Vietnamu . Zlatá doba . Pátek a sobota na diskotéce nebo zábavě i nějaká svolná se našla i v práci . 😀 A na studenty z rozvojových zemí dojeli dvě spolužačky i se jedna vrátila s ním domů . Láska jako trám a u něj doma byla jen jednou ze 4 😀😀 byla pěkná a nakonec držela celé rodině . Nakonec ji prodal… Číst vice »

Kittikit

Tak holky spojily prijemne s uzitecnym 😁

4
0
Would love your thoughts, please comment.x