Zrzavá mamina 3

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Zrzavá mamina

Plán byl jednoduchý, ale jeho provedení se ukázalo mnohem složitější. Nahnaní dětí do vany a nachystání večeře byla běžná rutina, ale jak oznámit jejich babičce, že si zničehonic hodlá vyrazit na rande, to byla věc jiná. Každý sebelepší plán navíc totálně selže při prvním kontaktu s nepřítelem. Zdálo se, že zrovna tento večer má babička nabručenou náladu a děti místo aby byly unavené, překypovaly energií.

„Pohádka dávno skončila, tak vyčistit zuby a šupem do hajan,“ pokusila se je už poněkolikáté nahnat do postele.
„Co na ně furt křičíš? Ty snad někam pospícháš?“ postavila se na stranu vnoučat Michaelina matka a sledovala ji ostřížím zrakem přes obroučky brýlí
„Až budou ráno vstávat do školky, budou zase koukat jako vyorané myši.“
„Neodpověděla jsi mi, milá dcerunko,“ nezapřela v sobě babička léta učitelského drilu.
„Ne, nepospíchám,“ zlostně odsekla Michaela.
„Tak proč se tu teda vrtíš jako káča a pobíháš jako tělo bez duše, co? V koupelně si se natřásala dobře půl hodiny.“
„Tak dobře! Jo, chci si vyrazit ven. Snad už jsem dospělá a mám na to nárok,“ vybuchla Michaela s pláčem na krajíčku.

 „Babí, máma má ráda Matěje,“ zjevil se najednou Eda ve dveřích pokoje.
„Pusinkovali se,“ práskala jeho povedená sestřička a následovalo ťuknutí pěstičkami.
„Jóó? Noo, to asi bude vážný, když se pusinkovali?“ zavrtěla babča hlavou s potutelným úsměvem.
„Matěj taky dostal tu… křeč,“ vzpomněl si Eda.
„Křeč?“ pohlédla babička na Michaelu nechápavě.
Ta začala rudnout, ale než stihla děti zarazit, Lily vše propálila definitivně.
„Jo, říkal, že do třetí nohy,“ pohrávala si s cůpkem a nevinně se usmívala.
„Tak do třetí nohy říkáš? No tak to bude opravdu vážný,“ pošklebovala se babča a vysloveně si užívala Michaeliny rozpaky.
„A teď vy dva uličníci hybaj fofrem do postele, ať mamku nezdržujete. Kdo nebude pod peřinou, než napočítám do pěti, tak dostane sekec na holou.“

„Babičko, a řekneš nám nějaký příběh?“
„Dobrá, dojdi pro pohádkovou knížku.“
„Né, né, my chceme opravdový příběh.“
„Opravdový příběh?“
„Ano, vyprávěj nám, když jsi byla malá holka.“
„Dobrá tedy, vezmu vás sebou na dlouhatánskou projížďku časem,“ přislíbila babička a gestem naznačila zkoprnělé Michaele, aby zmizela.

Tak tohle byla hrůza, otřásla se Michaela zrudlá hanbou.
V pokoji dětí právě ožívali dávní králové a bájní válečníci. Babiččina záliba v dějepisu a fantasy knihách dokázala vytvářet podivuhodné světy. Jako malá holka milovala tyto její vymyšlené příběhy a úplně stejně nyní hltaly děti počínající zběsilou bitevní vřavu.

Jenže teď zbrojila do vlastní bitvy. Poněkolikáté pročesala zrzavé lokny, našpulila rty před zrcadlem a přejela po nich rudou rtěnkou. Nespokojeně prohrabovala své skromné zásoby šatstva v marné snaze najít něco, čím by Matěje ohromila. Jenže pro dnešní večer by jí asi nebyl dost dobrý ani nejdražší značkový kousek.
S povzdechem zkontrolovala faldy na břiše, protože přeci jen léta naskakovala a čas a sílu na nějaké cvičení neměla. Volná prsa už také zemská tíže přitahovala více, než by si přála. Po jejich napěchování do podprsenky se však optický dojem notně zvedl. Spokojeně si pomlaskla a rukama s naditou podprsenkou zahoupala.
„No vida, není to nejhorší,“ pochválila se.
Právě pečlivě upravovala usazení kalhotek na půlkách zadku, když ji osvítil ďábelsky svůdný nápad, jak pořešit oblečení. 

Také Matěj neprožíval nejklidnější večer. Čekala ho šichta trošku zkulturnit svůj staromládenecký příbytek.
Kuchyň sice Michaela viděla při výrobě draka, ale u ostatních místností měl prozíravě pozavírané dveře.
Neopomenul čerstvě převléknout letiště v ložnici. Všude pootvíral okna a zkontroloval obsah lednice. Konstatoval, že výběr není nic moc, ale nasucho případně nezůstanou. Nakonec zmizel pod sprchou. Při mytí penisu mu trošku způsobily problém čerstvé vzpomínky, při kterých se mu postavil.
„Nech si to na později,“ hudroval na své menší já. „Běda ti, jestli mě necháš na holičkách.“

Několikrát se pokusil zatáhnout břicho, ale svalstvo už dávno ztratilo pevnost, dříve utužovanou tréninky. Nebyl tlustý, ale drobná vanička se už začínala rýsovat. Pohodlný život si na fyzičce vybral svojí daň.
Umytý a natěšený zapnul televizi, ale nedokázal se vůbec soustředit na vysílané pořady. Vypnul bednu a potichu pustil směs metalových balad. Stále číhal, jestli neuslyší ťukání na dveře. Čekání se protahovalo a Matěj začínal být nervózní z obavy, že něco neklaplo.
Ze stolku vzal telefon a našel si odpolední video. Na displeji sledoval kmitající ruku po vlastním údu a rychle se na něm začalo projevovat vzrušení.
Z neřestné chvilky ho vyrušilo toužebně očekávané zaklepání. Doběhl ke dveřím rychleji než Usain Bolt, otevřel a zarazil se při pohledu na Michaelu v prapodivném baloňáku.
„Co to máš na sobě?“ stačil říct, když se přes něho tlačila do bytu, jako kdyby ji někdo pronásledoval.
„Zavři! Honem,“ sykla.

Otočil se tedy, zavřel dveře a na schodišti zaslechl rázné kroky. Po otočce zpět se mu málem zastavilo srdce.
Plášť zrovna dopadal na podlahu a Michaela stála proti němu oblečená pouze v punčochách a spodním prádle. Zatřepala hlavou a měď jejích vlasů se zablýskala ve světle žárovek. Nedokázal ze sebe vypravit jediné slovo, jen okouzleně hltal pohledem tu nádheru.
„Líbím se ti?“ ozvala se nejistě.
„Uhmm… chmm,“ odpovědělo jí nesrozumitelné zamumlání.
Zrzka se svůdně pootočila vpravo a poskytla Matějovi pohled na skvostné křivky z profilu. Vypnula poprsí a dráždivě zaklonila hlavu.
„No?“ mrkla po něm.
„Jsi nádherná!“ protlačil konečně staženým hrdlem pár slov.

Vrhla se mu do náruče, div ho nepovalila. Nohama ho obemkla kolem pasu a rukama se zavěsila okolo krku.
Hladová ústa se spojila v téměř nekonečném polibku. Jazyky se proplétaly jako dvě užovky.
„Co tě zdrželo,“ zafuněl Matěj, sotva se na okamžik od sebe odtrhli.
„Přemýšlela jsem, co si vezmu na sebe,“ vykouzlila nevinný kukuč a natěsno se přitiskla poprsím na jeho hrudník.
„No, vymyslela jsi to fakt náramně.“
Další hovor opět přerušila hromada polibků.
Matěj osahával zadek ve svých dlaních a pomalu se přesouval do ložnice k letišti. Svalili se na něj plnou vahou, až namáhané dřevo varovně zapraštělo. Michaela se vyhoupla nahoru a dychtivě rozepínala knoflíčky Matějovy košile.
On se rukama dobýval na její prsa, takže si vzájemně překáželi a chvílemi to vypadalo, jako když se perou.

Konečně oba vybojovali svou část bitvy s oblečením. Matěj si přitiskl Michaelu k sobě a přetočil ji pod sebe. Prsa se vábivě rozvalila přímo před jeho pohledem. Rukama uchopil a hnětl kypré bochánky. Ústy se hladově přisál k naběhlé bradavce. Něžně ji laskal jazykem a nevynechal ani citlivý dvorec okolo. Ochutnal i její sestřičku a obě mu přišly báječné. Zabořil hlavu mezi prsa a mazlil se s nimi.

Po celou dobu se Michaela snažila dostat do jeho kalhot. Sotva se jí povedlo porozpínat knoflíky poklopce, vjela rukama dovnitř. Neomylně nahmatala tuhý úd a koule. Okamžitě rozehrála naplno své šikovné prsty při jejich laskání.

Nabažený Matěj přerušil cumlání bradavek a klekl si mezi roztažená stehna. Chytil do prstů kalhotky a donutil Michaelu zvednout nohy do výše při jejich svlékání. S potěšením pohladil zarostlý venušin pahorek. Jednou rukou si vláčně honil péro a druhou prozkoumal připravenost kundičky. Lepkavá vlhkost na prstech mu naznačila, že je dokonale nachystaná.
Přisunul se a žaludem lehce rozhrnul růžové závojíčky. Poťukal na hrášek poštěváčku a vrátil se slzícímu otvoru. Pomalu zatlačil a pronikl dovnitř. Couvnul a zajel o kousek hlouběji.
Michaela to už nemohla vydržet a tak si ho patami na zadku přitiskla do klína. Zajel tak hluboko, až se mu šourek opřel o její zadek. Jen tak se zavlnil pánví a vychutnával si hebké sevření okolo ocasu.
Postupně rozhýbal boky a stále přidával na síle přírazů i jejich rychlosti. Michaela pod ním, mu vycházela vstříc svými pohyby. Ozývalo se nejen hlasité pleskání těl o sebe, sténání a vzdychání, ale i vrzání a skřípění dřeva postele.

Udýchaný Matěj se svalil na matraci a Michaela si ho osedlala. Rukou si nasměrovala tvrdý kolík přesně tam, kde ho chtěla cítit nejvíce. Zakroužila boky a celý ho pohltila. Hned se na svém oři rozjela v pořádném cvalu. Divoce nadskakovala jako při rodeu. Její zadek neúprosně bušil do kovadliny pod sebou.

Ani jeden z milenců nepostřehnul, že protestující skřípění dřeva se změnilo v praskání. Po jednom prudkém dosednutí se celé letiště za hlasité křupnutí naklonilo. Rozdováděná zrzka ztratila rovnováhu a svalila se na zem. Vyděšená strnula a hleděla Matějovi do očí.
„No co, je to jen kus ztrouchnivělého dřeva,“ rozesmál se Matěj. „Nestalo se ti nic?“
„Ne, dobrý, ale co bude teď?“
Matěj se postavil, přešlápnul a zamyšleně podrbal v rozkroku. Pohupující ohon pomalu ztrácel na své tvrdosti a ohýbal se k šesté hodině.
„Co asi? Já jsem pro pokračování, tam kde jsme skončili.“
Rázně uchopil velkou matraci a sesunul ji na podlahu. Uvelebil se na ní a přitáhl si zaraženou zrzku k sobě. Schoulila se mu v náručí a sevřela v ruce povadlý ohon.
„Moc mě to mrzí,“ zamumlala tiše.
„Vůbec se s tím netrap. Ňákej blbej červotočí kazišuk nám přece nezkazí zábavu,“ uklidňoval ji hlasem i něžným hlazením. „Hezky si lehni a buď v klidu.“

Pomalu pokládal jeden polibek za druhým na zpocenou kůži na jejím krku, prsou, břiše, až konečně doputoval k cíli své cesty. Špičkou jazyka polaskal zduřelý poštěváček a poté několikrát přelíznul hebké závojíčky.
Michaela mu prsty čechrala vlasy. Vtlačil jazyk do mokré branky rozkoše. Zakroužil s ním, co mu jen délka dovolila. Michaela slastně zakňourala a přitiskla mu hlavu pevně do rozkroku. Rozkmital jazyk po klitorisu a zrzčino sténání zesílilo. Funěl nosem do chloupků nad kundičkou a jazykem pracoval jako žíznivý pes.
Michaela se prohnula v zádech, stiskla k sobě stehna a zatnula prsty do prostěradla. Stočila se na bok, hlavu zabořila do matrace a táhle sténala.
Z jejího orgasmu chlapsky ješitně nadšený Matěj naposledy přelíznul rozechvělou kundičku a přitulil se jí k zádům. Bez nějakého vyčkávání vtlačil tvrdé péro mezi vyšpulené pysky. Klidnými pohyby boků klouzal kundičkou. Rukou uchopil jedno ňadro a s potěšením ho masíroval.
Rovnoměrnými šťouchy přirážel až do úplného konce. Hlasitě hekal a přitom hryzal Michaelu do krku. Chytil zrzčin bok a s až po koule zasunutým ohonem škubal pánví při orgasmu. Hladová jeskyňka mu mlela ocas jako ždímačka.
Znaveně zůstal ležet těsně přimáčknutý ke hřejícímu zadku. Zhluboka se vydýchával, bez jakéhokoliv pohybování. Ptáček pomalu ztrácel ztopoření a opouštěl rozhicované hnízdečko.
Zrzavá hříva se pohnula, jak Michaela otočila hlavu. Rozzářené oči se potkaly s těmi Matějovými a vše znovu skončilo vášnivým líbáním.

„Šmarjá, to je nadělení,“ zaskučela Michaela. Stála na matraci a sledovala mokrou skvrnu na prostěradle. Z přeplněné kundičky se vyvalila záplava semene. Něco steklo po stehně a něco rovnou dopadlo na prostěradlo.
„Nemusíš mít strach, vždyť víš, že tě nemůžu… tento…“ snažil se jí uklidnit rozvalený Matěj.
„To vím, z toho strach nemám. Ale nejdřív ti zničím postel a pak ještě pobryndám povlečení.“
„Snad jsme postel zničili společně a povlečení jakbysmet. Prostě se to vypere. Žádný problém, paní.“
„Tebe fakt nic nerozhází. Bohužel už budu muset běžet.“
„Ty někam pospícháš?“
„Hele, tohle už jsem dneska jednou slyšela,“ pohodila zrzka hlavou a dala ruce v bok.
„Kam se ženeš? Děti už určitě spí a stařenka nejspíš taky.“
„Ta stařenka moc dobře tuší, co my dva tu děláme. Ti dva malí bonzáci jí vyžvanili úplně všechno. Hlavně to o třetí noze. Myslela jsem, že se propadnu hanbou.“
„Tak vidíš, není důvod pospíchat pryč. Pojď ke mně ještě na chvilku,“ přemlouval ji Matěj prosebně.
„Vážně musím, ráno jdou děti do školky.“

Michaela se sklonila, aby Matěje políbila na rozloučenou. Volné prsy se vábivě zhouply a vyprovokovaly ho k akci. Chytil obě bradavky do prstů a pevně je stiskl.
„A teď už tě nepustím. Zůstaneš tu se mnou navěky.“
Místo vzepření nebo vytržení si na něho lehla. Stehnem se začala otírat o měkký úd a ten poslušně začal reagovat na její mazlení. To bohatě stačilo, aby všechny myšlenky na odchod hodila za hlavu. Svezla se níže a polkla tuhnoucí péro do pusy.

Z Matějova bytu vyrazila potichounku jako myška, aby snad nenatrefila na někoho ze sousedů, co brzo po ráno vyrazí do práce. Pospíchala a proto si ani nezapínala kabát, jen si přehrnula jeho cípy přes sebe. Přestože se opravdu snažila, tiché cvaknutí zámku a zavrzání pantů do ranního ticha zaznělo strašlivě nahlas.
Vracela se po promilované noci notně unavená, ale nadopovaná endorfinem.
Rozhodně nechtěla probudit děti, natož matku. Jenže jako na potvoru, se ozvalo spláchnutí na záchodě a otevřely dveře. Prudké světlo Michaelu bodavě udeřilo do očí. Zvedla ruku, aby si je zastínila a přestala tím svírat cípy pláště.
„Máti, co tu strašíš, proboha?“
„Já že straším? Já jsem už prostě stará ženská, co se musí v noci dojít dvakrát vytento, jinak by měla mokro v posteli,“ odsekla matka.
„Promiň, ale děsně jsem se lekla.“
„Když nemáš čistý svědomí a plížíš se tu jako lupič, tak se… co to máš na sobě?“ strnula matka při pohledu na Michaelu v rozhaleném kabátě.
Ta si pozdě uvědomila, že je jen ve spodním prádle a stydlivě se zahalila. Pohodila hlavou, vzdorně pohlédla matce do očí a nadechovala se něco odseknout.
„Ne, nic neříkej,“ zarazila jí včas matka. „Doufám, že sis to užila, ale taky doufám, že tenhle „můj“ kabát vypereš, když už ses pod něj zapomněla slušně obléct. A teď si mazej lehnout a trošku se prospat, abys přes den nečučela jako ta vyoraná myš. Děti do školky odvedu.“
„Díky mami,“ vrhla se Michaela vpřed, aby matku objala a vlepila jí vděčnou pusu.
„Kuš, kdoví s kým ses naposledy cicmala. Nebo s čím,“ na svůj věk babka hbitě ucukla a znovu si škodolibě užívala dceřiny rozpaky. „Sice jsem stará, ale spoustu věcí ze života si ještě pamatuju, dcerunko. A teď už padej, než si to rozmyslím.“

Autor

Navigace v seriálu<< Zrzavá mamina 2
4.9 72 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Jak ze života…. Vidím sám sebe, jak jsem byl nervózní (o selhání jsem se nebál – bylo mi 30), když jsem měl rande s novou přítelkyní. Ten trik s baloňákem jsme si taky zahráli, jako „předehru“ 🙂 Jsem zvědav, kam ten příběh zavedeš. Snad to nebude mít moc dílů. Je to tady přeseriálováno a jednorázovou povídku snad píšu už jenom já 🙁

Gourmet

Je to veselé a zábavné.

Junior

Výborné pokračování. Skvělý Michaelin nápad s baloňákem. Rozumím tomu, že další pokračování nebude. Ono to nejspíš dopadlo tak, že se takhle scházeli a pak se vzali. Děti měli Matěje rády on je taky tak asi nebyl problém.

Juli

Velice příjemné lehké čtení 👍. A pokračování? Řekl bych že 3 jsou přiměřeně 😉.

Marťas

Vtipné, veselé a akorát tak dlouhé. Rád bych zde zase viděl vtipné povídky ve stylu Nerestné čtveřice a nebo Kalhotkových patalii.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x