Alimeda a Suthai 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Alimeda a Suthai
Počet zobrazení: 53

Touha po společném reálném orgasmu plavala už dlouhou dobu ve vzduchu a potřeba zrealizovat ji, byla vyloženě nutná. Při společných plánech se oba konečně sblížili s velikými chutěmi, v jedné z nabízených restaurací. Jen jedna z mnoha pořádně vyhovovala svým osvětlením a volbou posezení. Vytapecírované boxy v zadní části restaurace nabízely víc, než jen soukromí. Bylo jasno, že stůl s dlouhým ubrusem zažije hodně a obsluha s veškerým vybavením zaslechne víc, než by v přítmí chtěla.

Posezení nahrávalo společnému vzrušení, dialog přibližoval jednoho k druhému a díky velmi dobrému vínku, bylo ve vzduchu cítit už jen kvalitní vzrušení. Provokace se měnila v činy, aby se nakrmila chvíle, kdy oba potřebovali zrealizovat svoje orgasmy. Letmé doteky se měnily v cílené hlazení a šeptání povzbuzovalo ji i jeho k dalším provokacím. Alimeda si rozepla pár knoflíčků na halence, aby ochladila rozpálenou kůži v dusném prostředí a nechala nahlédnout do bujarého výstřihu. Suthai s radostí v očích nakláněl tělo k voňavé samici, aby si užíval pohledu na dvě velké bóje, které se mu štědře nabízely. Pod dlouhým ubrusem mačkal stehno a sunul se rukou výš. Jen se konečky prstů dotknul schované pičky, zatvářil se velice vážně.

„Zajedeme ke mně?“ nabídl a pod stolem tiskl v dlani viditelně bouli přes kalhoty.
„Není brzo?“ provokovala Alimeda s hladícím prstem v járku mezi velikými prsy. Její dekolt byl hlubší, než se Suthai odvážil doufat. Ať se snažil vést dialog, jak chtěl, jeho oči byly zabodnuté do látky halenky, kde na bohatém hrudníku hledal ukryté bradavky.
„Zkus to takhle,“ zvedla dlaň z boule k naducanému výstřihu, aby si ji přitiskla na svoje natěšené prso a na oplátku natáhla ruku na trčící stan. Přisunul se blíž, natiskl se na vonící tělo a promáčkl kozu s něhou, která okamžitě dvorce s bradavkami probudila. Stačilo málo a čudlíky byly vidět víc než zřetelně. Přes látku je dráždil cvrnkáním a pevnou tuhost udržoval mezi prsty. Zpátky se odtáhl ve chvíli, kdy se tímto pohledem chtěl pokochat. Poodsedl si a zabořil pohled na dvě anténky, které vysílaly prosbu po pomoc.

„Ty bys to chtěla, viď?“ zaútočil sebevědomě a znovu si promáčkl bouli na kalhotách.
„Ano,“ špitla Alimeda poslušně a nahnula se, aby viděla víc, z toho odvážného divadla. Sledovala jeho prsty, které do boule narážely, tiskly ji ke dnu, rýsovaly zip kalhot a pomalinku ho rozepínaly.
„Tady?“ lekla se Alimeda, ale když si znovu uvědomila, že jejich stůl je úplně mimo restaurační dění, tak zvědavost vyhrála nad leknutím. Ten odvaz ji bral. A bral ji natolik, že vůně její mokré kundy cítil i nadržený přísedící. Stačilo se nahnout a sledovat, jak z pod boxerek vytahuje Suthai ulepený prst a dává jí ochutnat.
„Ocumlej to! Pochutnej si!“ rozkázal a Alimeda nasála voňavý ukazováček do pusy. Jen to horko a měkko v jejích rtech ho vyburcovalo do dalšího kroku.
„Udělej se. Teď a tady. Předveď mi ten svůj samovolný orgasmus!“ nedočkavě dorážel, a protože se Alimeda nemusela už dvakrát pobízet, vypustila svoje chutě na povrch. Pohodlně se opřela o opěradlo boxu, ruce spustila podél těla, vypnula záda, aby vynikla její prsa a spustila svoje čarování, kdy svaly v kundičce zatínala v pravidelných pulsech. Semkla dírku pevně k sobě, aby ji v zápětí povolila. Chvíle, kdy její micka políbila dotekem sama sebe, bylo to pravé, co potřebovala. Každým nenápadným sevřením se jen pousmála, aby hned na to znovu zaťala tu svoji poslušnou pičku. Užívala si a sledovala pohledy na kamen tvrdého Suthaie. Zabodnutý v jejích očích sledoval a nevěřícně čekal na chvíli, kdy se jeho samice udělá bez jakékoliv pomoci, oblečená a na místě, které oba rajcovalo. Stačilo málo a Alimeda se slastí hlesla trochu víc nahlas, než chtěla. To vzrušení bylo tak silné, že neukočírovala svůj projev a přeci jen vzdechla do přítmí, které hlídalo jejich soukromí.

„Pojď, půjdeme. Už musíme,“ tahala ho za ruku, aby mohla ze sebe dostat všechno to svoje nastřádané vzrušení. Sám chtěl také odejít do soukromí, ale nešlo mu nemyslet na to, co právě viděl. Přikovaný v sedadle boxu uklidňoval sám sebe a přemlouval svůj prut, aby poslušně lehl. Věděl, že tohle chce brzy vidět na vlastní oči ještě jednou a pěkně zblízka.

Nemuseli ani volat číšníka, protože po tom hlasitějším projevu se sám objevil. Asi tušil, že ho nikdo nevolal, ale musel se přesvědčit, že ho uši nezradily. V šeru rozpoznával zčervenalý obličej Alimedy a když si všiml i majáku v Suthaiových kalhotách, tak mu muselo být už úplně všechno jasné. S lišáckým úsměvem poděkoval za návštěvu a chápavě se loučil s viditelně rozrajcovanou dvojicí.

Cesta na byt byla rychlá. V autě se neodehrálo nic, než vzrušivý dialog, aby ani jeden z nich nevychladl. Jen slovy se navzájem udržovali při chuti a povedlo se jim to, až do usazení na sedačce v tamním pokoji. Náhlé ticho během okamžiku vyléčil Suthai, když se přitiskl rty na Alimedinu tichou pusinku. Jazykem projel její rty, nechal se stejně laskat na oplátku a spolu je proplétaly s mlaskáním až ke chvíli, kdy začaly zaměstnávat i ruce. Jeho dlaně se potýkaly s velikými prsy, kdy se přelévaly z prostorných chlapských dlaní do stran a její ručka si začala přivlastňovat ten, delší dobu trčící stožár. Nadrženost byla cítit na hony daleko a oběma to dělalo víc než dobře.

„Udělej se ještě jednou! Zase jako v hospodě. Teď hned, prosím,“ škemral o další Alimedin orgasmus, když jí kroužil jazykem okolo ouška. Nestačila ani odpovědět a už cvičila svojí mickou, jen aby předvedla svoje vystoupení. To soukromí jí dodávalo větší odvahu a tak se nechala svlékat, při zatínání svojí kundičky. Když jí rozepínal podprsenku, aby se nechal zavalit těmi nádherně nadrozměrnými melouny, nadešla chvíle, kdy se znovu s červenými tvářemi prohla v pase, aby konečně nahlas vyvzdychala svoje udělání.

„Šikovná holčička,“ chválil Suthai Alimedu a přisátý svými rty, se sunul po kůži dolů k místu, které bylo sice spokojené, ale dnes ještě nedotknuté. Roztáhl nohy, aby si prohlédl tu oholenou šikulku. Prstem přejel rýhu mezi pysky, nabral šťávu a podal Alimedě ochutnat. Ta poslušně mokrý prst rozkouřila a sama si zajela ručkou pro další dávku svojí šťávy. Nabrala svůj sekret, aby ho rozmázla Suthaiovi po obličeji. Natřela jeho tvář, za vlasy si jej přitáhla k sobě a svoji sladkou tekutinu ochutnala z jeho tváře i rtů. Lízala jako kočka, když čistí svůj kožich a šepotem prosila o další pokračování.

„Chci vidět ještě jeden. Chci ho vidět takhle zblízka a zjistit co se tam dole děje. Prosím,“ provokoval dál a pro případné protesty rozkmital tuhý poštěváček prstem. Přeskočil k její kundě, roztáhl pysky a sledoval, co se začne dít. Alimeda si nabrala do dlaní svoje prsa, složila hlavu pohodlně na opěradlo sedačky a znovu zatnula pizdí svaly. Byl zřetelný nejen minimální pohyb jejích boků, ale i viditelný pohyb nevyšukané díry. Pička se semkla a uvolnila. Pro pořádné prozkoumání tohoto zvláštního orgasmu přidal Suthai prst. Zajel s ním za okraj dírky a nechal si ho jejími svaly žmoulat kolem dokola.

„Já už budu,“ upozorňovala ho s uvzdychaným hlasem. Kdykoliv jindy by zvládl sledovat do konce, ale pro dnešek toho bylo víc než příliš. Nedalo mu jinak, než se zabořit obličejem a vylizovat dírku před ním. To Alimeda zvládala s velkým přemáháním. Měla v tu chvíli chutě perverznější, než kdykoliv jindy a sama sebe přestala ovládat. Prolizující jazyk ji dostával za práh normálnosti. Jen se stačila přidržovat jeho vlasů a v rychlosti vnímat svoje myšlenky.

„Pochčiju tě,“ upozorňovala dopředu svoji choutku a zpevnila pohyby, aby se moč dostala přímo na jeho šikovný jazyk. Byl to impuls k ještě většímu výboji. Jen co ucítil zlatou transfuzi na jazyku, pustil se do její micky, jako do další večeře. Prolizoval se k tomu nejlepšímu, občas něžně kousl a tahal její poštěváček, až mu o zuby cinkala její tajná ozdoba v něm. Byla to ližba nejlepší, kterou kdy zažila. Ve chvíli, kdy svůj orgasmus už nemusela oznamovat, protože byl zřetelně k poznání, se jeho tělo vzpružilo na kolena a tvrdý ocas se prosebně zapíchl do nahého ženského stehna.
„Vyhoň mi ho,“ zavelel když naklekal vedle ní.

S tou největší radostí, vzala tuhé kopí do dlaně a přetáhla předkožku. Sledovala, jak se nalitý žalud nestydatě obnažil a zrudnul. Honem ho znovu zarolovala zpátky, aby si s ním pohrála dál. Předkožku stahovala až ke kořeni, druhou rukou dbala šimráním o plné koule a sledovala zblízka to, co jí nikdy nebylo dopřáno. S velkým zájmem prožívala tvrdost ocasu v ruce. Každou naběhnutou žilku přejela prsty druhé ruky, aby znovu stiskla dlaň k honitbě. Mokrý ocas v ní burcoval všechny chutě, ale plány na všechny možné způsoby šukání se ztrácely, díky jejímu, právě plněnému snu. Držela Suthaiovu chloubu v ruce a rozhodovala o jeho výstřiku. Tuhle vládu měla moc ráda, ale v dnešní večer se rozhodla být poslušná. I když semeno chtěla spolykat díky šikovné ručce, stačilo se párkrát mlsně olíznout a už jeho ruce pokládala na svoje vlasy.

Suthai pochopil ve vteřině, z dlouhých vlasů jí vyčesal bohatý culík, aby zataháním za něj navedl Alimedu lačnými rty, ke své zbrani. Poslušně vyplázla jazyk a ochutnala jeho ocas od koulí po žalud. Ještě poslušněji jej olízala dokola a pocumlala. Milovala chvíli, kdy rty zapadly do ráfku za žaludem. Ten okamžik, kdy žalud překážel mandlím, a tvrdost ocasu skoro zvonila o zuby. Nechala se dávit hlubokými přírazy, dusila se s jiskrami v očích a svoje pohledy věnovala nahoru, jeho vzrušenému obličeji. Ten svým býčím pohledem jen kontroloval pravidelné a tvrdé zásuny. Ovládal celou kuřbu sám a Alimedina pusa byla jen místo k vystříkání.

Tohle jí dělalo moc dobře. Chtěla jej polknout do krku. Narážela se sama, svojí silou, i když byla ovládaná. Hltala každé zaražení a jazykem podlizovala čuráka až ke koulím, kdykoliv jí zajel do krku. Prsty si honila pičku, prstovala už několikrát spokojenou dírku a lačně pokuřovala tvrdého mladého ptáka. Suthai hlídal pohyby masturbující dlaně mezi stehny a snažil se stihnout její orgasmus. Tento závod ho nutil k výstřiku. Nešlo nestihnout. Oči stíhaly sledovat šikovnou pusu, bimbající kozy a rychlou ručku. Všechno se to v něm míchalo do chvíle, kdy odhadl správnou chvíli, vytáhl ocas z jejího krku, nechal ji vyhekat se z orgasmu a vystříkl celou dávku na růžový vyplazený jazyk.

S velkou spokojeností sledoval, jak z hluboka dýchá nosem a poslušně polyká husté semeno. Dopřál si něžnou očistu jazykem, aby mohl oplatit stejným. Bavil se nad cukajícím tělem, když přejel špičkou už několikrát uspokojený poštěváček. Blaženě se usmíval a hrál si s citlivou mickou, dokud nevypil veškerou vytékající šťávu. Poslední francouzský polibek, který voněl kundí šťávou, semenem i močí, ukončil jejich ne poslední spojení. Protože tuhle radost po dnešní večeři si určitě zopakují už po zítřejším obědě.

Počet zobrazení: 53

Autor

Navigace v seriáluAlimeda a Suthai 02 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Tohle sice není moje parketa, ale musím uznale konstatovat, že je to napsáno velmi zdařile. Je velká škoda, že Alimeda už u nás nepublikuje.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x