Alimeda a Suthai 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Alimeda a Suthai

Po obídku, kdy měl přijít odpočinek, se oba vydali procházkou do svého soukromého útočiště. Už za chodu dráždil jeden druhého. Suthai ji rajcoval nenechavými doteky a Alimeda jeho na oplátku přidrzlým chováním, kdy se prsila a provokovala vymyšleným scénářem. Cesta by netrvala tak dlouho, kdyby jeden druhého tolik nepřitahoval.
„Udělej se,“ zastavil krok Suthai.
„Tady?“ stavěla se zády ke stromu Alimeda a jen čekala na poslední povel mezi občas procházejícími lidmi.
„Ano. Strašně rád to sleduju,“ těšil se a pozoroval, jak se jeho coura zadnicí dotýká kůry kmene, rozkračuje stehna a s rukama za zády se jen mírně natlačuje na tvrdé dřevo.

Vyprsená, aby se schválně kabát na hrudi rozevíral a k tomu každé zatnutí kundích svalů, ho dostávalo do extáze. Všechno bylo poznat, i když nic nebylo k vidění.
Podle dechu odhadoval mokré finále a netrvalo dlouho, když se Alimeda naposledy propnula. S rukou opřenou za její hlavou se namáčkl zipem k měkkému boku, rukou si ji přitáhl za vlasy, ochutnal vykukující jazyk a těšil se nahlas ze zhlédnutého představení.

„Tohle mě bere! A o strom ty couro? Potřebovala bys asi potrápit na dubové lavici, co?“ dráždil ji dál rajcovním hlasem.
„Ano! Prosím!“ škemrala naukojeně i když cítila jak ukapává šťávu do látky spodního prádla. Suthaiova ruka nenápadně vklouzla za zadní díl promáčených dámských kalhot, nabral mezi prsty krajku a zatáhl. Zatáhl tak silně, že pročvachtaná kunda spolkla rozkrok té jemné látky jako malinu. Kalhotky se zdárně zařízly a tak, jak mezi půlkami sladce zabolely, tak vepředu důrazněji podráždily už tuhého poštěváka.

„Postaráš se o mne, ano?“ rozkázal přísně a ještě pro větší bolest zatáhl. Alimeda se jen vyšplhala na špičky a s rukama za zády jen poslušně přikývla. Odměnou jí byl opět jeho slastný jazyk mezi rty a dál už jen doprovázel jeden druhého k bytu.
Znovu na chodbě stačil jediný pohled do Alimediných očí, aby pochopila, že má vypustit ještě trochu šťávy. Chytil ji za kozy, namáčkl je k sobě, přisál se rty na krk a ona spustila další orgasmus bez dotyku. Vnímala jen bolest na prsou, jemný jazyk na krku a horký dech. Tak málo jí stačilo k tomu, aby zadkem narážela do žlutě vymalované stěny studené chodby. Jen na vteřinu jí hlavou problesklo, že být teď nahá, tak za ní zůstane stoprocentně mokrý flek.

Dál už se jen řídila jemným nakusováním kůže a nedočkavého funícího dechu u zvědavého ucha. Zatnula kundu s finální razancí, aby co nejdřív mohla zažít víc. Poslední stah byl tolik silný, že pička vyplakala tenký proud, jen aby mohla způsobit další flek na kalhotech. Dál se nemuselo čekat už na nic. Suthaiův jazyk dál olizoval Alimedinu pleť, zatím co on jen po paměti hledal v kapsách klíče. Vzrušený, bez jediného pohledu, se trefil do zámku, odemknul a vtáhl nadrženou samici do předsíně.
Otočenou k sobě zády,  ji rychle opřel o zeď, dřepnul a roztahoval její nohy. Jen mlčky přihlížela, co bude následovat a když ucítila jeho obličej, už se nemusela hlídat. Vzdychala nahlas jako coura a rukou si tlačila obličej co nejsilněji k sobě. Jeho vlasy si zmačkala do dlaně, aby měla sílu se víc přizpůsobit a nechala ho slídit v promočeném rozkroku. Nasával tu vůni ženské mrdky a ochutnával onu chuť přes osnovu látky.

„Pochčij se! Pročurej se mi na jazyk!“ rozkázal tlumeně do samičí zadnice a na důkaz čekání namáčkl hlavu co nejhlouběji to šlo. Hlavou nadzvedl chtivou pičku a čekal. Alimeda zvážněla, zvrátila hlavu dozadu a soustředila se na zlatý mok.
„Jde to! Už to jde!“ pochválila sama sebe.
„Bože! Pojď! Ještě!“ nalízával mokrý flek Suthai a začal se u toho svlékat. To samé prováděla Alimeda. Oblečení letělo pár metrů daleko a hned za ním oba naháči. Nastrkal ji čelem k sedačce, ohnul ji a napíchl se zezadu. Rukama hladil promočenou kůži a vypichoval řinoucí se šťávu s hlasitým projevem. Čvachtání nadržené pičky provokovalo k divočejší akci oba. Přiráželi jeden na druhého až to pleskalo. Velké cecky se houpaly v taktu, až je musely Suthaiovy ruce krotit. Znovu je bolestivě zmáčkl a držel se jich jako řídítek.

Sledoval líně se povalující černé vlasy na zádech a nedalo mu, než si z nich uplést opratě. Jako klisnu si ji osedlal a společnou mrdačku kočíroval taháním za ně. Řídil se hekáním své děvky, dloubal do rozpálené mrdnice železným kopím, nohou opřenou o opěradlo sedačky si pomáhal v taktu a myslel při tom na vůni, kterou cítil ještě z předsíně.
„Neuděláš se, slyšíš? Neuděláš! Musíš to vydržet!“ křičel na ni a zabodával se jak rozdrážděná vosa do kůže. Alimeda ani odpovědět nemohla, protože měla micku před výbuchem. Jen zabraňovala mlčky pocitu, který se blížil. Suthai poznal, že pokud nepřestane, nesplní se jeho další plán.
Vybodl ocas ven, sedl si pohodlně do hrubého čalounění a zamával na svoji děvku trčícím čurákem.

„Nasedni! A vyždímej mi ho!“ mrkl a čekal. Alimeda poslušně rozkročila nohy a sedla na klín. S rukou v rozkroku jemným hlazením uklidňovala nedošukanou pičku. Jen opatrně si ji hladila a snažila se nemyslet na zakázaný orgasmus.
„Jen mi ho ždímej! Žádný udělání, jasný? Uděláš se až já budu chtít!“ těšil se a naťukával pysky žaludem.
„Ano,“ poslušně přikývla coura a pomalu si rolovala tuhouna do sebe. Jemně nasedla na koženou tyč, natiskla výstavní vemena na mužnou hruď a objala ho pažemi za krkem. Potřebovala ještě chvíli nutného klidu, protože bez něho by kunda praskla finálem. Proto se nasála na jeho rty a oba se začali vzájemně ochutnávat.

Suthaiova ruka dávala za chvíli rytmicky najevo, že chce cítit kundí svaly. Ocas, který v sobě Alimeda cítila byl stále tvrdý a potřeboval pomasírovat. Natiskla se šestkami ještě blíž, dotkla se tváří té jeho a spustila ždímací um nadrženou dírou. Svaly stahovala a povolovala, zase zatínala a znovu polevovala, kradla ho co nejhlouběji do sebe a znovu propouštěla. I když šlo jen o milimetry, oba cítili obrovskou rozkoš. Navenek dvojice v naprostém klidu, kdy vypadali spíš jako odpočívající po akci a uvnitř kundí peklo. Rodidla mu vtahovala ocas a sálo ho to jako nejrozkouřenější placená huba z okolí.

„Půjde to! Uděláme se spolu! Poddej se tomu, ano?“ pobízela ho nahlas při každém vnitřním zatahání.
„Neuděláš se se mnou, ty moje kurvičko, že ne?“ zjihl Suthai a přivíral slastí oči.
„Neboj se. Líbí?“ uklidňovala ho šeptajícím hlasem.
„Moc! Ždímej mě!“ burcoval ji a užíval si šimrání v koulích, které upozorňovalo na brzký výstřik.
„Tak se do toho pustíme pořádně,“ pobídla oba jako v sedle a s hlavou zvrácenou zatínala kundu, že to na něj působilo skoro jako lis.
„Já to ale s takovou nevydržím,“ škemrala Alimeda nenápadně o svolení k orgasmu.
„Ty ano! Ty musíš!“ rudnul Suthai a už mu šla skoro pára z uší.
„Už se to dere ven! Slez kurvičko moje! Honem!“ zaprosil ramlici a chytil mokrého ptáka do dlaně. Nastavil si druhou ruku a vypumpoval do ní celou hustou dávku vonícího spermatu. Sledoval u toho nadrženou Alimedu, která si mačkala cecky a olizovala se při sledování bílé mrdky. Poslední kapku utřel ze žaludu hřbetem ruky a nesl dávku opatrně k jejím rtům.

„Pojď sem a slízej to!“ pobídl udýchaně naposledy couru. Volnou rukou držel trčícího poštěváka a za hekotu jí dával sežrat smetanovou dávku, jako klisně kostku cukru. Poslušně lízala, pochutnávala si a prožívala orgasmus s mléčnou příchutí na jazyku. Pohled, kdy mu zobala z ruky a přitom se třásla ve svém vítězném finále, ho uspokojoval víc, než cokoliv si kdy mohl představit.
Pro zklidnění obou nastalo hrobové ticho, ve kterém se ozývalo jen domlaskávání ženského jazyku. Mrskala jím mezi prsty i když vylizovala už jen vůni, protože chuť byla už dávno spokojeně a poslušně spolknutá. Ještě dlouho si hrála s olízanou dlaní a pomalu navnazovala chuť na další rej…

Autor

Navigace v seriálu<< Alimeda a Suthai 01
4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x