Dva týdny z prázdnin 3

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Dva týdny z prázdnin

Zuzana se obrátila zpátky k Markovi, který připoutaný rukama k pelesti postele a oslepený šátkem jen lapal po dechu a snažil se podle hlasitého křiku odhadovat, co víceméně tušil. Přinejmenším jedna ze sester se udělala a nejspíš to byla mladší Jana.
Pták ztvrdlý na kámen mu dosahoval vysoko nad pupeční jamku a masivně naběhlé koule pulzovaly pod ním.

Jeho starší sestřenice ho pomalounku, majetnicky pohladila po stehně a on se zachvěl a celým tělem včetně trupu se vypjal a zároveň natočil doprava, kde tušil Zuzanino tělo.
Mlsně sjela pohledem po jeho pevném zadku a svalech, které mu jen hrály jedinou touhou, dostat se k ní a konečně se zbavit nálože spermatu, která se mu tak dlouho vzrušením hromadila v rozkroku.

Zuzana pohlédla na sestru, která si ještě udýchaná povylezla na roh postele, pohodlně se usadila a pozorovala, jak sestra s jejich mladinkým otrokem naloží. Spíš na uklidnění se ještě jednou rukou volně mazlila se svou kundičkou a pohled, kterým přejížděla ze Zuzany na Marka, se nedal nazvat jinak než oddaně psí.

Zuzana polosedě líně natáhla dlouhou nohu a nártem něžně sestru pohladila po zčervenalé tvářičce. Jana jí okamžitě odpověděla polibkem na vnitřní stranu kotníku, který se protáhl do rozkošnického olíznutí sestřina dokonale tvarovaného lýtka.
Udělala by pro mě všechno, připomněla si pyšně Zuzana a palcem si znovu, tentokrát už velmi drsně, podráždila ztopořený poštěváček.
Teď už to chtěla a chtěla si to užít se vším všudy. K tomu ale potřebovala vystříkat Marka, který byl už na pokraji sil a šoustat by vydržel maximálně dvě tři vteřiny.
„Chlapeček byl hodný a tak ho vystříkáme,“ pronesla něžně a bratranec se v předtuše vyvrcholení nesnesitelně mučivé rozkoše roztřásl a z úst se mu vydralo úlevné zaúpění.
Tak snadné to ale být nemělo.

Zuzana se opatrně převalila přes jeho napjaté tělo, ale dávala si dobrý pozor, aby se ani nedotkla jeho hladového klacku. Mokrou kundičkou se mu otřela jen o prsa a nedbala na to, že se pod ní zmítá ve snaze dostat špičku svého kamenného čuráka kamkoli do její blízkosti.
„Necukej sebou, nebo tě tu takhle necháme,“ varovala ho a on okamžitě přestal.
Tahle představa ho vyděsila. Jezero horké šťávy, které cítil ve varlatech a na půli cesty ven, rozhodně nechtěl vstřebávat zpátky.
„Hodný,“ pochválila ho Zuzana, přesně jako když panička chválí psa, a neušlo jí, že Jana už se znovu v pravidelném rytmu sama masturbuje a oči se jí zamžily.

Starší z obou sester se mezitím pomalu posunula nahoru, blíž k Markově hlavě, a předložila mu k ústům svůj krásně opálený rozkrok i s vyholenou čárkou kratičkého ochlupení. Ucítil na tvářích stehna a okamžitě pochopil. Napjal krk jak to jen šlo a jazykem začal hladově vylízávat kapičky vlhkosti po okrajích, než našel hlavní otvor a ponořil se do něj ústy i nosem, aby sál vůni i tekutinu, která se z něj řinula.
Zuzana nahlas zasténala a znovu se už málem udělala. Připomněla si ale svůj plán a místo dírky, která už byla rozpálená na maximum, přisunula stále ještě oslepenému Markovi k ústům svá malá prsa.
Sál je se stejnou prosebnou náruživostí jako její kundičku, a bradavky, krásně ztvrdlé a bezmála centimetr dlouhé, žužlal jako děcko.

S pohledem upřeným na svou mladší sestru, která rychle spěla k dalšímu orgasmu, tentokrát už nerušená příkazy své paní, uchopila Zuzana konečně za sebou Markův penis opatrně do dlaně a nejprve ho jen lehce sevřela.
Místo zaúpění už skutečně vykřikl vzrušením a přestal jí olizovat a okousávat prsa, na což zareagovala stejně střelhbitě a ptáka zase pustila.
Marek ze sebe vydal něco mezi zavzlykáním a zaúpěním, a znovu vzepjal hlavu tak, aby mohl své vládkyni zpracovávat její malé, ale krásně vytvarované kozičky. Spokojeně se usmála na Janu, ale ta už měla oči přivřené a nezdálo se, že by byla schopná reagovat na tak drobné nuance.
Zuzana tedy začala rukou pomaličku, s nesnesitelnou opatrností přetahovat Markovi předkožku. Třásl se, a kdyby neměl střídavě plná ústa jejích bradavek, asi by vydával jeden souvislý sten.

Pohladila ho po varlatech a konečně začala rukou přidávat na tempu. Stačilo samozřejmě málo. Zapumpovala celkem čtyřikrát a Marek táhle a chraptivě zaúpěl, jeho tělo se pod jejím zazmítalo a cítila, jak jí záda bombardují cákance jeho vroucího spermatu. Jeden, dva, tři, čtyři… bylo jich šest, a sedmý, osmý a devátý viděla ještě vyřinout se z dírky v žaludu na Markovo vlastní břicho, než se pod ní vyčerpaně svalil zadkem zpátky na postel.
Jana se ozvala o pár vteřin později a její křik si nic nezadal s tím Markovým, oči opět hypnoticky upřené na bratrancova nádherně cákajícího ptáka.

Jak Zuzana doufala, bratrancův penis ještě vůbec nezměkl. Využila toho, okamžitě se obratně posunula, a aniž by to čekal, nasedla si na něho.
Vykřikl překvapením a zazmítal se rukama, jak si chtěl konečně strhnout šátek a vidět to, o čem celou dobu snil, jak divoce šoustá svou nádhernou sestřenku a její mladší sestra se na to dívá.
Zasmála se a místo odpovědi se nad ním sklonila a vlepila mu dlouhý, francouzský polibek, kterým umlčila jeho protesty. Jeho ptáka měla zabořeného v rozpálené mokré kundičce a cítila, že teď to teprve bude ta pravá jízda.

Marek pochopil, že vylepšení se prozatím jeho splněný sen už nedočká, a poslušně se začal vlnit v rytmu, jaký mu Zuzanino opálené tělo určovalo.
Jana se přidala zezadu a hladila sestře střídavě záda a prsa, takže Zuzana zavřela oči a nechala se unášet šoustáním přesně takovým, jaké si pro dnešek vysnila.

Čerstvě vystříkaný bratranec tentokrát nemusel bojovat s prvotním přívalem a jeho urostlý klacek dokonale plnil její dírku. Po pár minutách cítila, že se to blíží a že to bude velké, větší než obvykle. Společná přítomnost Jany a zároveň svalnatého Marka, která jí od začátku násobila její vzrušení, stupňovala příchod jejího orgasmu a pochopila to i Jana, která jí zezadu pravou rukou drsně dráždila bradavku a levou sjela dolů a navyklým pohybem uspokojovala sestřin klitoris.
Zuzana se kromě určování rytmu nemusela starat vůbec o nic a vlna vzrušení se blížila.
Ještě chviličku.
Ještě deset vteřin.
Pět.
„Už… to… bude!“ zasténala a pak se její dlouhý výkřik rozlehl pokojem.
I Jana byla překvapená, přestože se sestrou šoustala mnohokrát a prováděla spousty perverzit, o kterých Marek ještě neměl ani tušení, takhle nahlas ji ale nikdy na vrcholu křičet neslyšela.

Orgasmus odezníval pozvolna a jen chviličku poté, co se Zuzana zvedla a propustila Markovu chloubu ze svých útrob, se stihl s úlevným vyheknutím a za Janiny pomoci znovu vystříknout i on.
Zuzana pohladila něžně sestru po tváři, Marka po stehně, rozvázala mu šátek (pouta zatím ne) a svolila, aby mu její mladší sestra slízala část ze semene, které bratranci ulpělo na jeho vypracovaném břiše.

Tyhle dva týdny budou rozhodně stát za to, pomyslela si a přistihla se, že se při té představě cítí úplně stejně nedočkavě jako před hodinou.
Teď ale přišel čas na trochu výchovy, rozhodla se.
„Jakpak se ti to líbilo?“ usmála se zářivě na Marka, který přerývavě oddychoval, a na čele se mu v letním horku leskly malé krůpěje potu.
„Moc,“ polkl nasucho a nespouštěl ze Zuzany oči. Tak se jí to líbilo.
„Co máš na nás nejradši?“ vyzvídala dál, zatímco Jana teď seděla na kraji postele a potutelně se usmívala.
Zuzana se nahá pohodlně uvelebila přímo před Markovýma očima, aby měl na rozdíl od předchozí situace na celé její opálené tělo dobrý výhled a zároveň se s rukama v poutech nemohl ničeho dotknout.

Bratránek zaváhal a střelil pohledem mezi oběma sestrami. Ta starší černovláska, štíhlejší, mladší naopak do zrzava a maličko krev a mlíko, takže výraznější prsa. Markovy priority ale byly jinde.
„Nohy,“ přiznal se. „Máte ty nejnádhernější nohy, co jsem kdy viděl.“
Zuzana se v duchu ušklíbla, protože její postřeh nezklamal. Na tenhle fetiš otaxovala mladíčka hned napoprvé, a navíc se s ním dalo skvěle pracovat, přinejmenším v duchu hry na královnu a otroka. A to byla hra, kterou měla nejradši.
„Mám je hezčí já, nebo Jana?“ položila záludnou otázku a Marek podle očekávání zaváhal.
Pak si dovolil očima obě své sestřenice ve spodních partiích zevrubně prohlédnout.

Zuzaniny nohy byly klasicky štíhlé, s výrazně dlouhými stehny a elegantní linií lýtek, nehty měla ozdobené decentně bezbarvým lakem a prsty dlouhé, jako štíhlá chodidla. Jana měla oproti ní přeci jen o poznání plnější tvary jak nad koleny, tak pod nimi, přesto ale její nohy rozhodně splňovaly ta nejnáročnější estetická kritéria. Obě sestry si samozřejmě potrpěly na hlaďounké oholení, přesněji řečeno pečlivou depilaci, ta mladší pak, jak už bylo řečeno, měla na Zuzanin výslovný pokyn nehty nalakované černě. Tahle barva starší sestřičce připadala dokonale vhodná pro její submisivní roli.
Volit mezi jedním a druhým sexy pojetím jeho vlastních dráždivých fantazií bylo pro Marka neřešitelné.
„Obě je máte absolutně nádherné,“ vydechl po chvilce a jak se snažil ty krásné nohy svých sestřenic polaskat aspoň pohledem, napínal vleže krk, až mu na něm naběhly žíly.
Zvolená odpověď přišla Zuzaně uspokojivá.
„Jestli budeš pořád tak hodný a poslušný jako před chvilkou, možná se na ně jednou budeš moct vystříkat,“ slíbila a Marek okamžitě omámeně přikývl, jako kdyby měl hlavu na nitkách.
„Zatím nám ale musíš ukázat, jak moc se ti líbí, takže budeš pěkně cumlat prstíky,“ rozhodla se jeho bohyně a on okamžitě znovu poslušně natáhl krk směrem k jejím nohám, jak mu jen pouta a nepohodlná pozice dovolovaly.

Zuzana se potěšeně zasmála, protože tohle byla ta nejlepší odpověď na otázku, které nohy se mu líbí víc. Její věrná mladší sestra ale nesměla přijít zkrátka.
„Moje nohy prozatím lízat nebudeš pejsku, to sis ještě zdaleka nezasloužil. Ale když otevřeš hezky pusu. Ano, tak je to správně…“ a Zuzana to ani nedořekla a chápavá Jana už nastrčila prsty a levé chodidlo, aby na ně Marek právě tak ústy dosáhl. Hladově se přisál na její malíček, a jak povolovala blíž, přidal i ostatní prsty a nadrženě je obepínal rty a laskal jazykem.

Jana zasykla vzrušením, ale Zuzana měla připravenu ještě další zápletku.
„Kterou rukou sis to tehdy posledně dělal?“ vyslýchala Marka, a když chtěl odpovědět a na okamžik ústy opustil Janino chodidlo, okamžitě ho dlaní přetáhla přes svalnaté stehno, až mu na něm zůstala červená stopa.
„Neřekla jsem ti, abys přestal!“
Pokorně se vrátil k prstům mladší sestry, zatímco ta starší opakovala.
„Kterou rukou si ho honíš, když si nás v noci představuješ?“
„Pravou,“ přiznal se Marek trochu nesrozumitelně, protože tentokrát neudělal stejnou chybu jako prve a věnoval se dál Janě.
„Výborně,“ ušklíbla se Zuzana a uvolnila mu z pout levou ruku. „Tak uvidíme, jak to zvládáš tou slabší. Ale jestli se ti nepovede se vycákat dřív, než se udělá některá z nás, tak budeš mít smůlu,“ slíbila zlomyslně.

Markova levačka hned vystřelila k jeho klacku, který už se zase vzpamatovával, tentokrát ale přeci jen o poznání pomaleji.
Jana, kterou měl na pravém kraji postele, mu dál nabízela levé chodidlo, které si nechala laskat i zespodu a až k patě, načež se Markův jazyk vracel zpátky k prstíkům a sem tam se vypjal i k otrockému olíznutí jejích půvabných lýtek. Jeho levá ruka mezitím zpracovávala ocas a oči bloudily po Zuzanině těle, především po jejích nohách.

Královna nelenila, roztáhla je tak, aby bylo dobře vidět mezi ně a svou levou natáhla před obličej Janě. Ta okamžitě věděla, co má dělat, a vzala ji do úst, tak jak byla zvyklá. Zuzana začala masturbovat a její mladší sestra se hbitě přidala, což jen násobilo Markovo vzrušení.
Pomyslný závod, kterému domina tentokrát nechala zcela volný průběh, doprovázelo za pár okamžiků vzrušené sténání, v němž hrála co do hlasitosti prim Jana. Vyhovovalo jí, že nemá na rozdíl od Marka žádná omezení, a navíc byla takříkajíc v centru dění. Napůl spoutaný bratranec jí oddaně lízal nohu a viditelně ho to vzrušovalo, protože mu čurák zase naběhl do nadměrné velikosti, zatímco ona samotná věrně ústy zpracovávala sexy chodidlo své starší sestry, což dokonale sedělo její poddajné povaze.
Nebylo proto divu, že jako první zakřičela, obě nohy napjala nadoraz a několik vteřin byla jako bez dechu, zatímco se jí z kundičky vyřinul pramínek tekutiny.

O vítězi bylo tentokrát rozhodnuto.
„Smůla, chlapečku,“ oznámila Markovi Zuzana a přes jeho protesty mu levou ruku vrátila zpět do pout.
Když se dopustil náznaku odporu, vlepila mu bez mrknutí oka lehkou facku, po které rázem zkrotl.
„Pokud vím, sliboval jsi, že budeš poslouchat,“ okřikla ho a bratranec schlíple mlčel.
„Budeš si tady muset hodinku odpočinout, aby tě ty roupy přešly,“ rozhodla Zuzana, a ačkoliv Marek zoufalým zaúpěním poukázal na už znovu velkolepě ztopořený úd, kývla na Janu a obě se z pokoje vytratily jak pára nad hrncem.

Autor

Navigace v seriálu<< Dva týdny z prázdnin 2Dva týdny z prázdnin 04 >>
4.7 39 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Opravdu se mi to moc líbí. Je to vzrušující, přitom žádné násilí, jak je většinou BDSM prezentováno. 5* a víc.

Sasha

Perfektní díl i série. Sice mladší sestra dostala trochu víc volnosti ale i tak super.

JK_

Bude další díl? Moc se na něj těším.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x