Nezávazně

Stalo se to brzy po tom, co publikoval na internetu povídku. Rád psal o svých fantaziích, z nichž většinu prožil, o některých ale pouze snil. Tahle povídka byla tou fantazijní, trochu okrajová, svým zaměřením exotická. Eroticky exotická. Těsně obepínala propletená těla.

Nechala mu komentář, kterého si nešlo nevšimnout.
„Líbilo se mi to. Chtěla bych to nejen číst, ale i prožít. Tyhle ujetý fantazie mi chybí. Mám to v sobě, přitahuje mě to úplně stejně a dobře vím, o čem píšeš. Je to pro mě nevyzkoušené, o to víc mě to láká. Bude pokračování?“

Přemýšlel, co by mohl odepsat. Pokračování povídky se nevyhýbal, naopak. Tady ale šlo o víc. V tom vzkazu byla nabídka. Jen takové drobné popíchnutí od lidské samičky, která na chvíli zatoužila po ovoci, které jí bylo odepřeno. Chtěla bych to nejen číst, ale i prožít.
Tak dobře, neznámá, jak moc toužíš po tom to skutečně prožít? Většina takových skončí pouze tím, že si něco přejí, ale už neseberou odvahu jít v tom dál. Jen zatouží a nic víc.

„Mohu sepsat pokračování, chybí mi ale inspirace. Dopíšeme to společně?“
Nabídka za nabídku. Usmíval se, jak ji doběhl a očekával, že už se neozve. Takových je plný internet, co se na chvíli zastaví, okomentují a všechno pro ně skončí.
Jenže ona se nevzdávala, vrátila se a nechala vzkaz. Jednorázový email, na kterém byla jen do jeho první odpovědi a pak jej zrušila. Tam si vyměnili skutečné kontakty. Byl to on, to věděla spolehlivě. Od první chvíle ji obestřel zvláštní pocit, že ho zná a že ji něčím přitahuje. Měla pocit, že cokoli mu řekne, zůstane jen mezi nimi, důvěrně skryto, pochopeno, nepředáno dál.
Ale jak dobrý bude milenec? Byla velmi náročná, zároveň ale nezkušená přesně v tom, co v povídce tak vzrušujícím způsobem popisoval. Minimálně měl ale schopnost v ní probudit vášeň, jakou si myslela, že už nikdy nepocítí. Když usínala, když byla v práci nebo když obědvala, hlavou jí probíhaly jeho slova.

Když poprvé pocítila těsnou, chladivou lesklou látku na svých stehnech, rozlilo se jí v podbřišku známé teplo. Chvěla se a bušilo jí srdce, jak pomalu rolovala pružný materiál dál, až jej dokázala dostat přes boky.

Tak dobře věděl, o čem píše. Tak dobře ty pocity znal, a tak zoufale toužil zažít je znova. Vzrušený tou představou, že sdílí tyto zážitky s partnerkou. Představoval si, jak se oba proplétají a hladí zároveň. Jak v nich narůstá vášeň. Miloval ten pocit, násobil jeho prožitek bujnou fantazií. Ta ho dokázala hnát do divokých představ, které sotva krotil.
Ona byla zvědavá, ochotná vyzkoušet nezažité a nebylo jí proti mysli, že se pro něj obleče, jak bude chtít. Zjistila, že ji ta představa velmi vzrušuje. Neobleče se jen pro něj, ale i pro sebe. Existuje pro ni hezčí představa než to, že je pro muže žádoucí? Že ho neovladatelně přitahuje?

Jejich seznamování probíhalo postupně. V naprosté anonymitě, co se týká soukromí, ale v naprosté otevřenosti, co se týká sexu. Představila se mu jako Jana, on se jí představil jako Robert. Bylo jí kolem pětatřiceti, jemu kolem čtyřiceti, všechno ostatní nebylo prozatím důležité.
Když se rozpovídali, začalo jim být příjemné, kolik toho měli společného. Jana byla zpočátku zdrženlivější, postupně si ale získali důvěru, protože si zavolali. Chtěli se slyšet, ačkoli jen na malou chvíli – pokud mi zvedneš telefon a popovídáme, poznám, jak vážně to myslíš. Šlo tady ale opravdu jen o dopsání společného příběhu? Už věděli, že určitě ne.

Robert měl za sebou mnoho zkušených žen, z nichž některé byly opravdu výborné milenky. Nebránil se žádným praktikám, velmi brzy začal rozvíjet svou bujnou fantazii i zde a rozmazloval je jako královny. Poznal divočení v chatových osadách, kdy se po tmě chodili umývat pod studenou vodu, aby ze sebe smyli sexovací směsi šťáv. Prozradil jí, že měl několik zkušeností se submisivními partnerkami, které toužily být v posteli ovládané silnějším mužem. Rozuměl erotickým hračkám a rád je s chutí zapojoval do her. Miloval dobré jídlo, které sám vařil a dokázal jednu z partnerek přivést k mokrému orgasmu. Těsně potom, co v ní skončila celá jeho pěst. Ačkoli nepatřil k pohledným mužům, podlehla mu spousta krásných a atraktivních žen.

Jana měla klidný život, její minulost ale byla divoká, protože se nebránila nabízeným rozkoším. Bisexuální orientace z ní dělala neutahatelnou milenku, co ráda pestrý jídelníček o mnoha chodech.
Měli mnoho podobných zážitků, a dokonce se vyskytovali na některých místech v podobnou dobu. Museli se tomu smát. Janě v posteli končily ženy i muži, milenky i milenci. Přiznala se, že je dominantní povahou, pokud si ji ale partner zkrotí, submisivita ji hodně vzruší. Milovala nepoznané, nebránila se výprasku ani spoutání. Ráda se koukala chlapům na zadek, ostatně jako většina jejích kamarádek. I přes svou atraktivitu nevyhledávala možnosti, jak uniknout k sexu za každou cenu. Když ale zjistila, že by to stálo za to, neváhala. Bohužel končila spíše v náručí jednorázových milenek, s muži si rozuměla čím dál méně.
O to více byla Robertem překvapena.

Svým společným dopisováním vytvořili koncept povídky, kterou ale nikdy nepublikovali. Naopak, čím víc plánovali, co jejich hrdinové udělají, tím větší chuť měli realizovat to sami.
Až padlo rozhodnutí, že se sejdou naživo a pokud na sebe zapůsobí, pak se rozhodnou co dál. Nebránili se tomu, vzrušení z vlastních představ, které mnohdy zacházely hodně daleko. Návrhy zkušené Jany zacházely do míst, kam se nikdy neplánoval v povídce dostat. Z lehce erotické četby se staly odstavce plné vlhké vášně.

Hele, tak mě napadlo, že by jí tam mohl nakonec strčit všechny prsty a pořádně ji protáhnout.

Z některých Janiných návrhů mu příjemně vysychalo v ústech a zrychloval se tep.

Když ji uviděl poprvé, musel uznat, že byla kus. Bylo léto, do sluncem prozářené kavárny vstoupila a zavlnila boky, pěkně ze strany na stranu. Vlasy vyčesané nahoru a dlouhý cop, který jí sahal až na zadek. A ten měla pro jeho vkus doslova výstavní. Bylo vidět, jak na sobě neustále pracuje a že její ženskost je tím, čím k sobě muže i ženy připoutává. Přitom nebyla nijak vysoká, dokonce ještě o půl hlavy nižší.
On se jí zpočátku tolik nelíbil, pak si ale všimla jeho šlachovitých paží a ramen, upřímného úsměvu a její zájem o poznání stoupl. Ráda se na něj dívala, když něco popisoval a velmi brzy zjistila, jak umí být přirozeně vtipný. To bylo přesně ono, co na mužích postrádala. Tu nenucenost. Umět se nenásilně bavit bez přetvářky, bez egoistických manýrů, kterých byla tahle doba plná. Seděl proti ní muž, který měl i přes svůj věk chlapecké rysy a bylo vidět, že rozvíjet fantazii mu nebude dělat problém v žádné situaci.

Po jejich první schůzce si napsali jen několik vět. Kašleme na psaní, pojďme to spolu realizovat, když to mezi námi funguje. Ale chci to tak, jak jsi napsal, zněla jasná podmínka Jany. Chci s Tebou zažít mazlení v čemkoli, co uznáš za vhodné a oblékneme se vzájemně. Chtěli oba to samé, být uzavřeni pod druhou kůží, poznávat se doteky. Víc erotiku než sex. A co se bude dít dál, to se stane. Objednám hotel, ty zajistíš ostatní věci. Za měsíc nebo za týden? Znáš nějaké místo, kde budeme naprosto nerušeni jenom sami dva? Nesmí to být u nikoho, koho oba jakkoli známe. Nikdy jsme nepřekročili anonymitu, a to se nezmění. Jedna noc a dost.

A čas letěl jako voda. Robert si vzal její míry, věnoval výběru overalu hodně času a pak objednal i sobě. Na email mu přišla přeposlaná hotelová rezervace, kterou si pečlivě zapsal. Bylo to daleko, pojede tam dlouho. Neutrální území, pro každého z nich.

Na hotel v centru města, jehož název zde není vůbec důležitý, přijeli každý po vlastní ose. Jana o hodinu dříve než Robert, takže ho přivítala už převlečená v pohodlných šatech. Krásně voněla a rozdávala úsměvy na všechny strany. Jejich vzájemná přitažlivost byla přímo hmatatelná, Jana se na jejich společné chvíle neskutečně těšila.
Zjistila, že si jeho společnost oblíbila, ačkoli se znali osobně jen chvíli. Vybalení sešli dolů do recepce a nechali si doporučit restauraci, kde se dobře najedli. Ti, kdo je nezávazně pozorovali by řekli, že se tihle dva musí znát už hodně dlouho. Hlasitě se smáli, často tak, až Janě tekly slzy. Jejich ruce vyhledávaly kontakt a kdykoli měli možnost, dotkli se.
Pak si pod stolem zula boty a dotkla se ho prsty, dovádivě a svůdně. Její oči mu naznačovaly, že už je čas vrátit se na pokoj.

Když kráčeli večerním letním parkem, propletli prsty a cestou se poprvé několikrát políbili. Polibkům nechyběla vášeň a touha, kterých byli plní až po okraj. Hotel téměř prolétli cestou k pokoji, jak se těšili, až budou sami.

„Pokud se do toho nedostanu, bude to průšvih,“ prohlásila se smíchem Jana a pozorovala, jak Robert vybaluje tašku plnou překvapení.
„Trochu mi narostl zadek a boky, protože si s Tebou stále píšu sprosťárničky a nemám čas na cvičení.“
Rozesmál se, nechal to být bez reakce. Jana byla perfektní, oba to věděli.
Když dal vedle sebe na gauč dva průhledné pytlíčky, přisedla si blíž. V jednom červený overal, ve druhém černý. Cítili vzrušení, které v nich narůstalo. Líbali se, mazlili a nedokázali se od sebe odtrhnout.
„Už to chci, neoddalujme to. Dáme si oba sprchu a pak začneme,“ nedokázala se udržet Jana a vstala.
Robert jí za to byl vděčný, protože z nich cítil touhu pokračovat, cestou otevřenou až k sexu. Jenže oba to chtěli zažít jinak, po svém.

Ve sprše se vystřídali velmi rychle. Jana kolem něj prošla v krátké, svůdné košilce a malých kalhotkách, které jí pěkně tvarovaly boky a zadek. Všiml si konečně odhalených velkých prsou, kterými pohupovala při chůzi.
Vodu si dal zpočátku raději studenou, aby v sobě zahnal všechnu touhu a chvíli se soustředil. Tohle bude noc, na jakou nezapomene. To samé cítila i Jana, která zatím rozestlala velkou, bíle povlečenou, postel.

Přišel a využil její pozice, kdy k němu stála zády. Obejmul ji a jemně pohladil po bříšku, prohnula se a nechala ho, aby ji políbil na krk. Ucítila jeho velký penis mezi půlkami a koukla na něj, potěšena jeho velikostí. Pak se sehnula a naprosto přirozeně, s omamnou lehkostí, si přidřepla. Vzala penis do úst a přidržela si ho tak, aby jí neunikl. Zasténal. Podívala se na něj a hluboce ho polkla do sebe. Rozechvěl se, nečekal, že to udělá.

Nedokázala přestat, dokud ho nepovalila na gauč, kde se mu usídlila mezi stehny. Vlasy nadále stažené do copu, aby nepřekážely. Nádhernýma modrýma očima se na něj vyzývavě dívala od jeho ztopořeného údu. Chvíli ho jen olizovala ze stran, pak se věnovala okrajům a sledovala se zájmem jeho reakce.
„Ty jsi ale číslo, Jani,“ řekl překvapeně Robert, který sotva mluvil.
„Musíme se předtím uvolnit, nebo ho tam takhle nedostaneš…“ oponovala mu a prohnula se v bocích, jak se zvedla a sevřela mu penis mezi ňadry. Jejich objem a hebkost ho doháněly k šílenství, o což sebejistě usilovala. Ztvrdlé bradavky si o něj třela tak, až to škrábalo.
„Znám hodně způsobů, jak se tě zmocnit a pomoct ti. Vždyť se podívej, jak trpíš. Ty můj tvrdý chudáčku.“

Zarýval se zadkem do sedačky, když mu penis masírovala mezi prsy. Až když viděla, že se blíží vrcholu, nechala toho a zkušeně si ho chytila dole u kořenu. Stisk byl velmi pevný a říkal si o pozornost. Vydýchával to, překvapený její hrou.
„A co si počneš ty? Nejsi z toho mokrá?“ zeptal se jí a přitom cítil, jak jí pulzuje v ruce.
Místo odpovědi si ho zasunula do úst tak hluboko, že v ní zmizel celý. Ještě další přírazy, dokud jí nevytekly sliny ven. Pracovala sevřenými rty, jemně ho třela, kmitala jazykem. Obdělávala ho jako svého krále, se vší péčí a něhou. Zjistil, že se druhou rukou prstí mezi stehny, aby ani ona nestrádala. Uslyšel známé mlaskání, jak si zarážela prsty dovnitř. Jen zakroutil hlavou nad tím, že mezi nimi nemělo nic být. Nic takového. Někdo to prostě moc ovlivnit nejde.

„O moji pipinu se starat nemusíš, ta si ještě užije dost péče,“ odbyla ho a začala se pomalu přesouvat dolů, kde se soustředila na citlivou hráz až po anální vstup. Kdykoli ho uslyšela zasténat, chytila penis pevně do ruky a pohonila tak, aby ho dostala zase zpět do hry.
„Víš, že takhle bych mohla pokračovat dlouho? Jenže už se chci obléct, užít si tě jinak. Dělat to tak, jak to neznám,“ rozpovídala se a šikovnýma rukama Roberta dostala přesně tam, kam chtěla.
Podebrala si ho pod zadkem, jeden nasliněný prst mu na špičku zasunula do análního otvoru a začala krouživými pohyby dráždit. Dost ho překvapila, ale líbilo se mu to. Penis mu pevně svírala až dole a cítila, jak se k ní pohybuje, v pravidelných přírazech touhy. Pobídla jej těsně předtím, než ho opět obklopila rty a šikovným jazykem. Sevření rtů ho nepouštělo, zkušeně sála a v dávkách se nadechovala. Přitom z něj ani na chvíli nespustila oči.
Dívala se na něj i ve chvíli, když pomalu stoupala k žaludu, kde se zastavila a věnovala se tření přes jeho kraje. Tam to začínalo být k zbláznění.
Robert to cítil, blížil se a Jana tentokrát nepřestávala. Už se na něj nedívala, plně se věnovala jeho touze. Když ucítila, že jeho vrchol bude bouřlivý, nechala ho vyklouznout z úst a přešla v honění rukou, dokud se nezačal kroutit. Nezastavila, když vrcholil, věděla, jakou chybu dělá spousta nezkušených žen, když toho příliš brzy nechají. V průběhu jeho orgasmu naopak ještě zrychlila, ale stisk povolila.

„Svedl jsi ďáblici, můžeš si za to tak trochu sám,“ prohlásila Jana a utírala mu ručníkem postříkaná stehna semenem, které nestačila pochytat do nastavených úst. Zároveň si olizovala prsty od svých šťáv, které z ní proudily ven i nadále. Věděla, že teď je řada na ní, ale chtěla to jinak. Byli oba předtím tak nažhavení, že by jí explodoval, jakmile by se ho dotknula. To nechtěla, toužila po dlouhé noci plné mazlení, o svou odměnu přijít nemohla.

Když se vydýchali a napili vody, nastal konečně čas na to se obléct. Oba si vytáhli lesklé, zvláštně vypadající overaly, do kterých nejdříve museli najít správný vstup. Příjemný, chladivý materiál je vzrušoval.
Když Robert našel zadní vstup na zip, rozepnul ho a oblékl si spodní část. Jana mu pomáhala, soustředěně povytahovali látku tak, aby byla co nejvíce napnutá. Vybral pevnou verzi, která měla vyšší gramáž, a tak cítil, že ho silná látka opravdu příjemně stahuje.

Usmívající se Jana byla mezi stehny úplně mokrá, až jí malé kapičky stékaly po stehnech dolů na zem. Už se stihla zbavit všeho, v čem přišla z koupelny a její nahé tělo se pomalu nechávalo obklopovat těsnou červenou látkou. Vynikající elasticita dosáhla kýženého efektu, když povytahovali látku na prstech a pak nechali obepnout stehna. Sama si už přetáhla elastický lem přes zadek a boky, vytáhla si vše tak, aby byl oblek dokonale vypasovaný.
„To je fakt dokonalý, jak to hned začalo hřát. A připadám si v tom sexy, takhle lesklá…“ broukala si tiše Jana a věnovala se svému tělu.
Robert už si natáhl zbytek, obě ruce dokonale vytažené a schované. Obklopené a sevřené. Byl to zvláštní pocit, jaký by nepřirovnal k ničemu na světě. Dole pod bradou měl viset kuklu, kterou zatím ponechal tam, kde byla.
„Jsi krásná, tvaruje Tě to naprosto dokonale,“ prohlásil, když ji omrkl a pomohl s rukávy a navléknutím prstů.
Opět povytahovali vše, co mohli a dopli vzadu zip. S tím si pomohli vzájemně, Robert potřeboval dopnout také. Až teď ucítili plné sevření overalu, který je naprosto obklopil a roztáhl se kolem nich jako lesklá kukla. Jana se usmívala a zkoušela si v něm zacvičit, protahovala si končetiny a procházela se po místnosti.

Pak se našli a chvíli se jen tak objímali. Vzal ji za ruku a přešli na postel do ložnice, kde se položili vedle sebe na postel. Chvíli se jen tak mazlivě hladili, prohlíželi si jeden druhého.
„Chci v tom být celá…“ tiše pípla Jana. „Pomůžeš mi?“
Chvěla se, když si před něj klekla a nechala se chytit zezadu. Pomalu jí elastickou kuklu přetáhl přes obličej a vzadu sepnul tak, aby cop dostal dovnitř a kukla byla uzavřená. Pak mu pomohla ona, dokud jejich těla nebyla zcela uzavřena. Našli se, protože přes kukly je dobře vidět.

Mazlili se všude po těle, nic nevynechali. Robert ji hladil oběma rukama po hlavě, po obličeji, zajížděl dolů pod krk a zase zpět. A ona jako by se u něj protahovala, kývala hlavou, zakláněla ji a poddávala se každému jeho doteku. Zevnitř olizovala napnutý vstup pro ústa, který byl teď svůdně, dráždivě uzavřený. Vzrušovalo ji, že ji ze všech stran těsně objímá látka, která nikomu nic nedovolí, a přesto všechno ukáže. Nacházela Robertovo tělo, všechny jeho záhyby, šlachovité paže a krásná ramena. Připadali si nazí a přesto nepřístupní, zakuklení uvnitř druhé kůže.

Když ji převalil vedle sebe na postel, ihned byla u něj, a tak si ji k sobě povytáhl nahoru. Doteky se stávaly intimnějšími, prsty se dožadovaly pozornosti v místech, která byla doposud skryta. Převalila se z části na něj, aby ji laskal a on se jí zmocnil.
Konečně jeho prsty ucítila mezi stehny, kde už byla látka úplně promočená. Dráždil ji bříškem palce, krouživým pohybem, kterému se nastavovala. Brzy docílili rytmu, který jim vyhovoval, až si ji na sebe vytáhl celou. Byla na bříšku, třela se jím o něj, kolena zabořená do matrace. Chytil si ji oběma rukama za vyšpulený zadek, který obejmul a zabořil do něj prsty.
Pro Janu bylo přirozené dostat se o něco níž a najít tak jeho skrytý penis, tvrdý pod elastickou látkou. Našla si své místo a třela se přes tak, aby to bylo maximálně intenzivní. Když se rozkošné vlny začaly šířit do celého těla, přitlačila. Slyšela Roberta vzdychat a přidala se k němu. Cítil její pevný hrbolek, jak mu přejíždí po nejcitlivějších místech na penisu.

Nemluvili přitom, protože nemohli. Byl to zážitek, který si těla sdělovala sama, neslyšně a v hlubokém souznění. Sex, který je vzrušoval právě tím, že vlastně mnoho věcí neproběhlo a bylo jim odepřeno. Poloslepí díky kuklám, senzitivní díky zostřenému vnímání, které jejich těla přijala s potěšením. Když si ji chytil pod krkem a stiskl, až ji přidusil, s námahou vydechla a nahmatala jeho tvrdý výstupek pod sebou. Začala ho divoce třít. Byl hladký, lesklý a poddajný. Stisk na krku povolil, ten její ale ještě zesílil. Zrychlila a když ucítila, že potřebuje ještě chvíli, otočila se na něm pro snazší přístup. Dráždivá uspokojovací poloha, kdy byla Jana nahoře a Robert pod ní, nastavila páru další level.

Přitáhl si její zadek na sebe, až mu pomalu dosedla na obličej a položila se. Svírala mu tak hlavu mezi stehny a oběma rukama se věnovala tření jeho penisu, kterému už moc nechybělo. Robert začal rozevírat nohy, chvěl se a vychutnával si požitkářskou Janu, která ve vypjatých chvílích jeho posledních vln před vrcholem přestávala, aby se pověnovala dalším partiím. On se jí věnoval se stejnou intenzitou, ačkoli jen ve chvílích, kdy se dokázal soustředit. Oba byli blízko, ale jakoby se ani jeden z nich nechtěl rozeběhnout plnou silou až do blaženého konce.

Nakonec vyhrála opět Jana, která mu zasedla obličej tak, aby cítil jenom ji a pak už nepřestala. Třela po něm zkušeně dlaněmi tak, až Robert vyvrcholil. Bylo to pro ni úžasné představení kontrolované divokosti, kterou zvládla na výbornou. Dostala ho vždy přesně tam, kam chtěla, a nakonec ho odměnila divokým orgasmem.
Když se svíjel a křičel, neustávala a zalehla ho tak, aby ho měla pod kontrolou.

Odměnit Janu tím, že ji i on dovede až do konce, nebyl pro zkušeného Roberta žádný problém. Už ji měl u sebe. Roztaženou, obě nohy rozkročené tak, aby dokázala přijímat všechnu rozkoš.
Nedalo mu žádnou velkou práci ji třít na správných místech tak, aby se opět přiblížila a došla k vrcholu. Měl ji kousek od sebe, úplně mokrou, kombinace prstů a vzrušujícího úchopu, udělaly své. Uzavřena v obleku, zkušeně obdělána mužem, co věděl kam sáhnout a kde přitlačit. Vyvrcholila divoce, nechala rozkoši po dlouhé době naprosto otevřený průchod a on moc dobře věděl, jak dlouho ji má ještě dráždit. Nepustil ji, dokud se chvěla a zarývala nohy do matrace.
Unavená a vysílená z něj sklouzla do peřin, odhozených stranou a hlasitě vydechovala.

Když si sundali kukly, byli mokří potem. Usmívali se a hladili, postupně se vysvlékali, ještě roztoužení a vzrušení. Pomohli si do sprchy, kde se dlouho mazlili a líbali. Věděli, že není na co spěchat, že tenhle prožitek bude ještě dlouho doznívat. Rezonovat.
Když pak leželi nazí vedle sebe v posteli, přitulení jeden k druhému, mluvili a mluvili. Pocit, že ze sebe musí dostat všechny dojmy, byl teď důležitý.
„To byl nejzvláštnější sex, co jsem kdy zažila. Myslím v dobrém,“ zašeptala Jana a pohladila Roberta po vlasech.
Ten jen tak ležel a vypadal, že přemýšlí. Splnil se mu sen, který byl ještě odvážnější a intenzivnější, než by si kdy myslel, že bude.
„Byl to vlastně sex?“ zeptal se jí.
„Tak nesouložili jsme, to je pravda…“ zauvažovala Jana nahlas. „Ale chybělo nám to vlastně?“
„Toužil jsem po tom předtím, než jsme se začali oblékat. Pak už ne. Fakt krásný bylo, že jsme si prožili všechno a vlastně k ničemu nedošlo.“
„K ničemu? Fakt? To bych se skoro urazila,“ usmívala se Jana a schválně přehrávala, aby si ji na chvíli přitáhl k sobě a našel pod peřinou její nahý zadek. Věděla, jak to myslel.

Tak je ponechme jejich hrám a můžeme si sami domyslet, zda mezi nimi ještě proběhlo něco víc nebo ne. To vlastně není vůbec důležité. Důležité je pouze to, zda jste si to s nimi užili. A zda si u sebe umíte představit, že to někdy sami zkusíte. Všechno je o tom zkoušet nové chutě.

Autor

4.3 29 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Pěkná povídka. Je zajímavé, že se dá provozovat erotika bez sexu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x