Neznámé číslo 5 – Druhý zkušební týden

Toto je 5 díl z 8 v seriálu Neznámé číslo

Marika se vrátila z obědu s Markem, během něhož se jí otevřel nový svět plný fetiše a lehkého BDSM.
A teď se měla rozhodnout, jestli do tohoto světa vstoupí nebo ne.
Na jednu stranu se jí představa poslušnosti a toho, být něčí hračkou, moc nelíbila, protože nekorespondovala s jejími pracovními ambicemi a úspěchy.
Jenže hlas rozumu byl přehlušen její tělesnou stránkou, která si minulý týden opravdu užívala.
A užívala si nejen vlastního fyzického potěšení ale zejména zájmu, vlastní snahy splnit úkol i toho, že byla pochválena.

Nedokázala si to vysvětlit, ale při předvádění se Markovi v jeho kanceláři se cítila tak nějak být víc sama sebou.
Byla tím vnitřně naplněná, následná pochvala rezonovala s jejími niternými potřebami a povolená masturbace pak už byla jen třešinkou na dortu vnitřního uspokojení.
A tak chtěla v této hře pokračovat, teď jenom potřebovala zjistit, čeho by se měl týkat její druhý zkušební týden.

Marek jí poslal různé odkazy na vše, o čem jí vyprávěl a tak vše začala pomalu studovat.
Některé praktiky ji odpuzovaly, jiné zase přitahovaly a u některých článků a fotek dokonce pocítila mírné vzrušení.
A jakoby to Marek poznal, napsal ji, že se při tom prohlížení nesmí vzrušovat, teprve až něco vybere, tak že se uvidí.

Marika se dlouho probírala různými praktikami, nejvíce ji lákaly různé fetiše týkající se oblečení; boty, punčochy, korzety, latex a dokonce i kukly.
Trochu to odpovídalo její vlastní představě o ní samotné jako o přísné šéfové, ale sklony k sadismu neměla, šlo jí opravdu jen o tu estetiku.
Ta ji zaujala i u bondage, což vypadalo esteticky zajímavě a dokonce uvažovala o tom, jaký je to asi pocit, být svázaná a bezmocná.
Bondage ji přitahovalo i přes to, že to úplně kontrastovalo s představou o mocné a přísné šéfové, kterou o sobě měla, bylo to všechno tak složité a zmatené.
Zkrátka se před ní otevíral úplně nový svět, o němž nic nevěděla, v němž se teprve musela zorientovat a najít jeho hranice a pravidla.

Dlouho přemýšlela a vybírala, čeho by se mohl týkat druhý zkušební týden, postupně volila a zavrhovala jednu možnost za druhou.
Nakonec si vzpomněla na příjemné pocity, které měla při hlazení se po nohou a tak si vybrala foot fetish, i když vůbec neměla představu o tom, co ji vlastně čeká.
Poslal tedy Markovi zprávu o své volbě a čekala na jeho reakci, ale Marek její volbu pouze potvrdil a nic dalšího nenapsal.
Marika byla trochu zklamaná, byla již lehce vzrušená a trochu čekala, že bude za svou snahu odměněna, začínala však chápat, že i tohle patří ke hře.
Jenže žádná zpráva nepřišla nejen v neděli ale ani v pondělí, což ji zklamalo, protože se už docela těšila, až se zase půjde předvádět do Markovy kanceláře.

Marek ji schválně napínal, ale hlavně sám potřeboval vymyslet, co by měla plnit za úkoly.
Její volba foot fetishe ho sice potěšila, jenže sám nevěděl, jak by to mělo probíhat.
Celá situace se totiž vyvíjela trochu jiným směrem než čekal, sice velmi lákavým a zajímavým, jenže si také uvědomoval zodpovědnost za další průběh.
A také mu docházelo, že jedna věc je o něčem snít a druhá věc je začít toto snění převádět do reality.
Měl už sice Jitku, ale s tou bylo všechno přímočařejší a jednodušší, rozvíjející se rafinovanost s Marikou ho na jednu stranu lákala a na druhou stranu děsila.

Jitka, druhá dívka, se kterou si Marek podobně hrál, zaregistrovala Maričiny návštěvy v jeho kanceláři a o jejím zapojení samozřejmě věděla.
Ve skutečnosti byla vlastně ráda, protože ze začátku ji vše bavilo, ale když přišla utahaná z práce, potřebovala si uklidit, vyprat a uvařit a do toho si měla vyfotit zadek nebo přemýšlet o análním kolíku, tak na to často neměla sílu ani náladu.
Její prvotní nadšení nad submisivitou upadalo, v praktickém životě to nebylo tak skvělé jako ve fantaziích, představách a povídkách.
Nakonec se sice vždy přemohla, protože uspokojení stálo vždy nakonec za to, ale pokud na to budeme dvě, tím líp, říkala si.

Marek nakonec poslal v pondělí večer Marice zprávu s úkolem: „Pošli mi fotku nohou, šlapky a kotníky ve vaně.“
Marika na nic nečekala, ihned napustila vanu vodou, dala do ní pěnu, vlezla do ní a lehla si do pěny, vystrčila z ní kotníky, vyfotila nohy trčící z pěny a odeslala je a brzy následovala pochvala od Marka.
Fotka to byla opravdu krásná, to musel Marek uznat, stále však přemýšlel, jaké úkoly zadávat.
Foot fetish ho zajímal i lákal, představa Maričiných nohou se najednou díky fotce stala velmi vzrušující a nejraději by si ho jimi nechal vyhonit.
Ale to mu přišlo na zkušební týden příliš odvážné, pořád se nemohl rozhodnout, jestli má mezi nimi dojít k fyzickému kontaktu nebo ještě ne, teoreticky byl pánem situace a mělo vše probíhat podle jeho představ, jenže…
A tak zatím jenom pochválil fotku a vymýšlel, co dál, nakonec se pro začátek rozhodl pokračovat v duchu minulého týdne.

Mariku pochvalu potěšila a brzy přišel další úkol, totiž aby v úterý přišla do jeho kanceláře, jednu nohu měla na zemi a druhou položila na stůl.
Marika to ráno skutečně provedla a docela se při tom zastyděla, protože její obyčejné, sešlapané a ochozené boty byly sice pohodlné, ale vypadaly jako pro důchodkyni.
Takže když jí přišla zpráva s dotazem, jak se u toho cítila, tak opatrně připustila svůj stud a nespokojenost s botami.
Ani ji nepřekvapila odpověď, že si má odpoledne koupit lodičky na co nejvyšším podpatku a zítra provést totéž.

Po práci vyrazila Marika do obchodu a vybírala z mnoha lodiček a nemohla se rozhodnout: červené, modré, zlatě třpytivé, klasické černé nebo s květovaným vzorem?
Z možností byla zmatená a lehce bezradná, ale nechat si poradit od Marka se styděla.
Dlouho přemýšlela a vybírala, nakonec zůstala při zemi a vybrala černé lodičky se střední platformou.
Pořádně v nich neuměla chodit ale přesto se cítila mnohem více vyzývavě a sexy, takže se ve středu ráno při předvádění bot a nohou cítila mnohem lépe, přišlo ji to dokonce zajímavější, vzrušivější a perverznější, než když minulý týden ukazovala kalhotky nebo zadek.

Na čtvrtek měla za úkol sehnat a obléci si síťované punčochy, kterým se také říká fishnet, a opět je ukázat Markovi v jeho kanceláři.
Marika dorazila do práce oblečená jako v té pohádce o chytré horákyni, oblečená neoblečená.
Měla dlouhou sukni až na zem, aby nebyly punčochy vidět, ale v Markově kanceláři si sukni vyhrnula a pěknou chvíli ukazovala nohy, kotníky, stehna a lýtka zdobená pravidelným vzorem černě ohraničených čtverců, což si užívali oba dva, každý však úplně jinak.
Marika se cítila žádoucí a přitažlivá, což jí velmi lichotilo, Marka vzrušoval jak pohled na ni, tak vědomí moci nad ní i to, že vše dělá na jeho přání a rozkaz.
Když Marika odešla z jeho kanceláře, přemýšlel, co má dělat, protože byl docela vzrušený.
Uvažoval, že zavolá Jitku na rychlovku, jenže… najednou mu to přišlo příliš obyčejné a málo rafinované.
Nakonec tedy napsal Marice: „Před tím, než půjdeš domů, tak mi ty punčochy dones. Doma si to můžeš za odměnu sama udělat jak budeš chtít, ale budeš mi o tom psát.“

Marika znovu dorazila do jeho kanceláře těsně před koncem pracovní doby, strčila ruce pod dlouhou sukni, stáhla si síťované punčocháče, položila je na stůl a beze slova odešla.
Marka tato scéna velmi vzrušila, byť z jejího těla zahlédl jen minimum, takže sotva odešla, osvobodil ptáka z kalhot, obalil ho síťovanýma punčochama a začal si ho honit.
Marika cestou po chodbě přemýšlela, jak si to má doma udělat, z předvádění a pochval byla už docela vzrušená.
Ve výtahu třela stehna o sebe a dokonce se chvíli třela rozkrokem o zábradlí v podzemní garáži, takže když došla k autu, byla pěkně vlhká.
Okamžitě vše napsala Markovi, který pomalu honil v kanceláři s jejíma punčochama, ani nečekal, že se ozve tak brzo, ale byl více než rád.
„Jsem úplně mokrá a sedím v autě v garáži,“ pokračovala.
„Dobře, nemusíš čekat až domů, udělej se hned,“ odpověděl.
„Nemůžu to vydržet, zajela jsem prsty pod sukni, odhrnula kalhotky a začala se laskat,“ psala dál.
A Marek byl rád, že vydržel, udržoval stojící ocas v pohotovostí jejíma punčochama a čekal na další zprávy.
„Už mám uvnitř tři prsty levé ruky, to je tak báječné,“ psala dál Marika, která seděla s roztaženýma nohama v autě v potemnělé garáži.
„Já už nemůžu psát, to nejde vydržet,“ a opravdu, už se nemohla na nic soustředit, rychle prohodila ruce, protože pravou jí to šlo líp, zavřela oči a jen doufala, že nepřijede nikdo z kolegů a nepřistihne jí.
V tu chvíli jí to ale bylo celkem jedno, rychle se hnala k vrcholu a za chvíli se dočkala krásného orgasmu, který byl odměnou za její poslušnost a snahu.
A skoro ve stejnou chvíli vyvrcholil i Marek v kanceláři, vše nastříkal do chomáčku punčoch, které už mohl jenom vyhodit.

V pátek Marek napsal, že jí v sobotu udělá masáž nohou a pak si ho nechá vyhonit jejíma nohama a tím se ukončí druhý zkušební týden.
Když odeslal tuto zprávu, čekal napjatě, co mu Marika odpoví, bál se, že použije stopku a tím vše ukončí ale Marika se vším souhlasila.

V sobotu přijela Marika k Markovi.
Usadil ji do křesla, sundal ponožky a strčil nohy do připraveného lavórku.
Pečlivě je omyl, osušil a poté začal masírovat.
Vše se odehrávalo v naprostém tichu, beze slov, což situaci dodávalo tajemnou atmosféru.
Masíroval jednotlivé prstíky, šlapky, paty, kotníky, jemně je hladil i přejížděl nehty.
Oba si to náramně užívali, Marek přitom myslel na různé erotické povídky a videa na toto téma.
Nyní mohl vše prožívat ve skutečnosti, ale nedařilo se mu to tak, jak si vysnil.
To, co v povídkách vypadalo smyslně a vzrušivě, bylo ve skutečnosti sice příjemné a jak cítil v rozkroku i vzrušující, ale…

Ale jak rostlo jeho vzrušení, přestal o tom přemýšlet.
Vysvobodil péro z kalhot, chytil Maričiny nohy za kotníky a stikl obě šlapky k sobě, musela přitom dost roztáhnout stehna, aby se to povedlo.
Pak mezi šlapky vsunul péro a sám začal pohybovat jejími kotníky a tím si ho honil.
Marika brzy pochopila, co má dělat a jako v transu začala sama mírně hýbat šlapkami nahoru a dolů, takže Marek její nohy pustil a jen si užíval.
Marice se dokonce podařilo občas pošimrat jeho péro prsty u nohou, masírovat jej jednou či druhou šlapkou a Marek jen sykal slastí, tohle bylo něco úžasného.
Seděl na zemi před Marikou. Ta plně oblečená jen bez ponožek masírovala jeho úd, zdánlivě nezúčastněná na dění.
I ji bavilo, že si její šlapky s něčím hrají, byly to příjemné doteky a vlastně pokračování masáže, takže si ani plně neuvědomovala, že mu ve skutečnosti honí péro.
Hrála si s ním, obemkla ho prsty a šlapkou a pomalu masírovala, třela ho a jen vnímala Markovo funění.
Co se děje ji vlastně došlo až ve chvíli, kdy začal Marek stříkat na její nohy, v tu chvíli jí projela vlna velkého štěstí a spokojenosti.
Ani se sama nepotřebovala udělat, vědomí toho, co se právě stalo i to, že nad ním seděla a on se plazil pod ní bylo samo o sobě dostatečné.

Markovi chvíli trvalo, než se z toho úžasného zážitku vzpamatoval, poté otřel sperma z jejích nohou a ještě jednou je omyl a osušil.
Vstal a nejistě prohlásil: „Tak druhý zkušební týden máš za sebou, zítra se dozvíš o třetím týdnu,“ a s těmito slovy ji vyprovodil.

Autor

Navigace v seriálu<< Neznámé číslo 04 – První zkušební týdenNeznámé číslo 6 – Nečekaná odměna >>
4.2 17 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Dobré to je. Těším se na pokračování.

harai1

Tahle série má výrazný potenciál. Čte se to dobře a myslím, že tady naplno rozvíjíš svůj potenciál. Fetišista potřebuje oživit, ale to nechám na tobě.

Marťas

BDSM mi sice nic neříká, ale v případě tvých povídek, je to super vzrušení.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x