Spoutaná 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Spoutaná

Už jí zbývalo udělat poslední krok, stačilo vzít za kliku a vejít dovnitř, nebo se otočit a nechat se odvézt zpět domů. Hlavou se jí hnala spousta myšlenek. Například, jak se dostala až sem. Stačila trocha nudy a alkoholu a najednou byla na stránkách plných tvrdého sexu. Nikdy netušila, že by ji něco takového mohlo vzrušovat. Zaplatila tisíc dolarů a ocitla se tady.
Teď stála přede dveřmi a zvažovala pro a proti. Ona, Annie Addams Smithová, oblastní manažerka velké nadnárodní společnosti a v takovém klubu? Co kdyby ji tu někdo viděl? Ale těch tisíc dolarů… Ne, že by na to neměla, ale pro někoho to bylo hotové jmění.

Dodala si odvahu a zaklepala na dveře. Ty se pootevřely a objevila se natažená ruka. Vložila do ní lístek, vstupenku, kterou obdržela v balíčku společně spolu s jednoduchou škraboškou.
„Nasaďte si masku a vstupte prosím,“ ozvalo se tiše.
Poslechla a poté, co si nasadila masku na obličej, dveře se otevřely a bylo jí umožněno vstoupit.
Následovala průvodce, který ji vedl do potemnělého sálu. Hrála tichá hudba.
Snažila se rozhlídnout po místnosti. Několik stolů, místo židlí pohodlná křesla. Pár dalších návštěvníků už bylo na svých místech. Nechala se usadit ke stolu, nalít si víno a netrpělivě očekávala představení.

„Budete si přát společnost?“ zeptal se její průvodce.
Zmateně se rozhlédla kolem sebe. V přítmí sálu se občas zaleskl zlatý prsten, případně hodinky, jak na ně dopadl zbloudilý paprsek světla. Někteří hosté seděli sami, někdo měl poblíž společnost dle vlastních preferencí.
„Ne, děkuji,“ špitla tiše a nervózně.
„Když změníte názor, stačí stisknout toto tlačítko. Stejně tak, pokud vám dojde pití. Přeji příjemnou zábavu,“ rozloučil se a odešel.

První sklenku si dala na kuráž, vypila ji na ex, aniž by se zabývala tím, jaké víno to vlastně pije.
Zanedlouho se rozsvítilo několik reflektorů nasměrovaných na pódium. Ze tmy se vynořila dřevěná lavice a stůl se spoustou roztodivných pomůcek. Vzadu bylo cosi jako dřevěné X. Po stranách zahlédla řadu loučí a úplně na bocích byly dvě velké obrazovky.

Na scénu vstoupil muž, jeho kožené boty klapaly o dřevo a byl to v tu chvíli jediný zvuk, uměle zesílený reproduktory. Svaly mu hrály na celém těle, světlo loučí i reflektorů tančilo po naolejovaném těle.
Klouzala po něm pohledem. Bohužel pro ni , kolem pasu jakousi koženou suknici.
Nastalo ticho. Všichni s napětím očekávali představení. Zachrastily řetězy a do světla vstoupila dívka. Mladá a krásná, ňadra i klín zakryté lehkou látku, kolem krku obojek.
Obrazovky se rozsvítily. Jedna zobrazovala jeho pohled a ta druhá její.

To zachrastění bylo od řetězu spojujícího obojek s rukou pomocníka v kápi. Pomocník předal dívku a zmizel. Nebyl důležitý a dobře to věděl.
Ten hlavní, označení, které se jí pro něj vylíhlo v hlavě, Kat, používat nechtěla, připoutal dívku za obojek k dřevěnému kříži.
Došel ke stolu. Na obrazovce bylo vidět, jak se lehce dotýkal jednotlivých věcí, okovů a kožených pout, řemínků a provazů.
Vybral si kožená pouta. Přistoupil k dívce. Bylo vidět, jak se chvěje očekáváním. Připoutal jí ruce i nohy. O krok ustoupil. Jedním prudkým pohybem z ní strhl přebytečnou látku. Pomocí kamery ukázal celé její tělo, včetně pečlivě zastřiženého proužku tmavých chloupků zdobících její Venušin pahorek.
Publikum jeho počínání ocenilo potleskem.

Vzal do ruky důtky a na tváři se mu objevil úsměv. Připoutaná dívka se lehce zachvěla. Několikrát ji švihl přes břicho a přes stehna. Evidentně ne nějak bolestivě, jen tak, aby pásky zanechaly na kůži rudé stopy.
Vše se odehrávalo, aniž by kdokoli cokoli řekl, vše jen podkreslovala nevtíravá hudba. Z reproduktorů se ještě ozýval zrychlený dech obou aktérů a tiché sténání trápené holčiny.
Důtky zasvištěly vzduchem a další stopy se objevily na prsou. Tentokrát se zazmítala o poznání víc. Stoupl si před ní.
Díky obrazovkám ale bylo vše vidět. Otočil si v ruce důtky a vhodně tvarovaný konec důtek jí vrazil jedním pohybem do kundičky. Vyhekla překvapením i rozkoší.
Jakmile rukojeť vytáhl, zblízka se na ni podíval. Celá se leskla vlhkostí. Jednou rukou ji chytil za tváře a přiměl ji otevřít ústa. Oslizlý konec mučícího nástroje jí nacpal do úst.

Annie zírala na to představení s otevřenou pusou, lehkým zděšení a ke svému velkému překvapení i vlhnoucí mušličkou. Přistihla se, že si nohama svírá ruku v klíně.
Mezitím, co přemýšlela, se představení posunulo o kousek dál. Dívka už ležela na lavici, na očích masku, v ústech roubík. Ruce nad hlavou pevně připoutané k lavici.
Její mučitel stál u stolu probíral se rozličnými provazy. Každý vzal do prstů. Konečně našel ten správný. Vzal ho do ruky, obtočil si ho kolem dlaní a několikrát škubl. Uchopil její nohu u kotníku a začal ji pomalu a pečlivě obtáčet provazem.
Jako by vytvářel sochu nebo obraz, napadlo Annie.

Vytvořil úžasný ornament. A stejným způsobem omotal i druhou nohu. Dalším provazem přidával smyčky okolo břicha a hrudníku. Pokrčené nohy připevnil ke smyčkám přes hrudník a mezi kotníky připnul jakousi rozporku. Ruce jí uvolnil jen na okamžik.
Podobnou tyč, která držela nohy od sebe, jí připnul na ruce, a nakonec je obě spojil. Obešel své dílo kolem dokola.
Zblízka zkoumal každou smyčku a každý uzel, stejně tak kontroloval její tělo. Promyšleně se jí dotýkal. Shora se spustily karabiny. Zručně je přicvakl k tyčím a nechal dívku vytáhnout do vzduchu. Strhnul jí masku a z úst sundal roubík. Ve vzduchu ji otočil kolem dokola. Jedním škubnutím odhodil svou koženou suknici na zem a ve světle reflektorů se zaleskl mohutný tvrdý ocas. Otočil svou oběť tak, aby její pusa směřovala do jeho klínu. Na obrazovce se objevil mohutný úd, tak tlustý a dlouhý… s rudou hlavou.

Takového macka nemůže polknout, to snad ani nejde, prošlo Annie hlavou. Sama nevěděla, co sledovat dřív, jestli dění na pódiu, nebo na obrazovkách.

Bez nějakých cirátů jí vrazil klacek mezi rty a postupoval dál. Až ho polkla celého. Chvíli jí přirážel do pusy, než ji nechal nadechnout.
Když se Annie rozhlédla kolem, všimla si, že ti, kteří měli společnost, se už značně činili.
Někteří z pánů si ho nechávali kouřit, jiní už zběsile prznili slečny svolné ke všemu. Ani dámské osazenstvo nezůstávalo pozadu. Tu a tam v potemnělém sále zahlédla bělostná ňadra, hlavy jejich společníků tisknuté k rozkroku případně k hrudníku. A sténání se neslo místností.
Pohledem se vrátila k dění na pódiu.
To tlusté péro si zrovna razilo cestu do dívčiných útrob. Pán ji držel za nohy a vytrvale přirážel. Dívčina potěšením sténala.

Annie si vyhrnula sukni a vrážela si prsty do zmáčené pičky. Druhou rukou drtila obnažená prsa. Už nevnímala nic kolem sebe. Představovala si, jak je na místě svázané oběti, jak se musí podvolit jeho vůli, jak to tlusté dlouhé péro plení její těsnou štěrbinu. Tělo jí zachvacovaly vlny rozkoše.
Sál naplnilo hekání aktérů představení.
Annie dosáhla svého vrcholu zrovna ve chvíli, kdy se z kundičky vyvalilo sperma a začalo ukapávat na zem.

Mezitím zhasla světla na pódiu. Když se znovu rozsvítila, scéna byla přestavěná.
Uprostřed přímo v záři světel seděla na židli další mladá žena. Drobnější brunetka s menším poprsím, nohy roztažené a připoutané k nohám židle, ruce pravděpodobně spoutané za opěradlem.
Tentokráte se na scénu dostavila obdařená domina, jen ve vysokých černých kozačkách a titěrných kalhotkách, které vypadaly jako z kůže, a v ruce držela bičík.
To už zase Annie zírala na další kolo představení.

Po nástupu na podium ukázala bičíkem kamsi dozadu a pak vedle sebe. Hned na to se dostavil pomocník tlačící vozík s nástroji. Urostlý nahý chlap, ale domina v kozačkách s podpatkem byla o nějaký centimetr vyšší. Nesouhlasně zavrtěla hlavou a okamžitě ho přetáhla přes zadek bičíkem a hned dvakrát. Poníženě se uklonil a rychlým krokem zmizel vzadu. Během minutky byl zpět a přinesl ještě podnos se svíčkou a několika miskami. Postavil se vedle. Domina se postavila ke stolku, nalila cosi do misky a postavila to nad svíčku.
Při pomyšlení na to, co se bude dít dál se trochu zachvěla, částečně nepříjemným pocitem, částečně vzrušením.
Po chvíli sundala misku. Přistoupila k židli. Z výšky začala tu drobnou nebožačku polévat. Po jejím těle stékal teplý olej. Domina podala misku pomocníkovi a jala se roztírat teplou tekutinu. Dávala si přitom obzvlášť záležet na erotogenních zónách. Holčina lehce zavzdychala.
I na pomocníkovi to bylo vidět. Péro mu stálo jako telefonní stožár. Domina na něj úkosem pohlédla. Bez varování vytáhla bičík a přetáhla ho přes nalitý ocas. Sykl, úklonou poděkoval a o krok ustoupil.
Domina sáhla na stolek, vzala z něj kápi a nasadila ji brunetce na hlavu. Pak zalovila v další misce, zachrastilo to a jí se v ruce objevil kus ledu ve tvaru tyčky. Do druhé ruky vzala skřipce. Přejela ledem přes bradavky a ty okamžitě zareagovaly. Teplý olej a pak led udělaly své a bradavky se okamžitě nalily. Připnout na ně skřipce bylo dílem okamžiku.
Ozvalo se bolestivé syknutí.
Až po chvíli si Annie uvědomila, že to byla ona sama, když si stiskla svou vlastní bradavku.

Domina přicvakla na skřipce nějaká závažíčka. Znovu se chvíli přehrabovala na stolku. Vítězoslavně vytáhla vakuovou pumpu. Přitiskla nástavec na pičku a zapnula odsávání. Lapličky okamžitě zrudly přísunem krve a patřičně se zvětšily.
Po chvíli to sundala a odložila vedle sebe na podlahu a natáhla ruku. Pomocník okamžitě přispěchal na pomoc a uklidil pumpu zpět. Do nastavené dlaně vtiskl masážní hlavici. Domina ji zapnula na plný výkon přitiskla ji k nateklé pičce. Brunetka se na židli zazmítala, jak citlivý orgán drážděný silnými vibracemi vystřeloval impulsy na pomezí rozkoše a bolesti do celého těla, a snažila se dostat svůj klín dál od vibrující nástroje.
Z pod kápě se ozývalo hlasité sténání. Na obrazovkách byla vidět stahující se kunda a třesoucí se kolena. Brunetku zachvacoval jeden orgasmus za druhým. Stahy poševních svalů nabíraly na intenzitě až do okamžiku, kdy došlo k mohutnému výstřiku, který trapitelku celou zkropil.

Domina zanechala dráždění znavené dívčiny a přesunula pozornost k pomocníkovi. Ten neodolal a pomalými tahy si honil ocas.
Jí se to nelíbilo a švihla ho bičíkem přes ruce. Ze stolku sundala kožený postroj, který mu zručně navlékla na penis i šourek a patřičně ho utáhla. V jeho tváři se zračila bolest.
Jednu ruku si namočila do teplého oleje a do druhé vzala led. Pustila se do ruční práce. Střídala ruce a s tím i teploty. Evidentně ho to vzrušovalo. Péro ještě nabývalo na objemu.
Jakmile vycítila, že se blíží jeho vyvrcholení, okamžitě přestala. Takhle ho dokázala trápit nejméně deset minut. Nakonec uvolnila postroj a ustoupila o pár kroků. Pokývla na znamení souhlasu. On poklekl a políbil jí ruku.
Ukázala na sedící dívčinu. Pochopil, otočil se k ní a uchopil ocas nalitý k prasknutí do dlaně. Sotva po něm třikrát přejel vychrlil ze sebe ohromné množství semene.
Světla zhasla a pódium se ponořilo do tmy.
Annie se po prožitém vzrušení musela napít. Dopila víno a musela uznat, že bylo vynikající.

Na jevišti se objevila další dvojice, opět muž a žena. Žena si vedla muže na vodítku, ten měl ruce i nohy spoutané. Dovedla ho k dřevěnému X, kam ho připoutala.
Annie jen zírala na tu hadici, co mu houpala mezi nohama. Tenhle kousek byl zjevně určen pro dámské publikum. Žena velitelka mu zkušeně na pyj i šourek nasadila postroj z kožených řemínků. Na doteky zareagoval jako každý mužský, chlouba se mu vztyčila. Ona si vzala do ruky bičík a několikrát ztrestala trčící klacek.
K překvapení Annie muž slastně zasténal a čůrák se mu ještě zvětšil. Domina nelenila a na postroj navěsila závaží. Evidentně mu to dělalo dobře.
Domina jako by se chvíli rozmýšlela, co dál. Nakonec zatáhla za páku a kříž se i s „mučeným“ nebožákem položil. Postupně mu odpoutala nohy, zvedla mu je do výšky a delším řemenem je připoutala do stejných míst jako ruce. Měl teď sice možnost trochu se vrtět, ale to nevadilo. Divákům teď vystavovala jeho řiť.

Annie se opět napila a rozhlédla po okolí. Kupodivu nejen ženy, ale i muži, téměř bez dechu zírali na představení.
V přítmí se leskly naběhlé hlavy ocasů pánského osazenstva, ani dámy nezůstaly pozadu se svými odhaleným poprsí a trčícími bradavkami.
Annie si udělala také pohodlí. Halenku odhodila na zem, stejně tak i zbytečnou sukni, kterou měla stejně vyhrnutou. Netušila, že by ji mohlo vzrušovat i tohle. Při pohledu na ty dva, se pomalu prstila.
Kdybych tu tak měla nějakou hračku, pomyslela si.
Trochu pohodlněji se posunula v křesle a nohou přitom zavadila o stolek, který tam ještě před pár minutami určitě nestál.
Podívala se na něj pozorněji. Vibrátory rozličných tvarů a velikostí, různé kolíky, kuličky, ba i skřipce. Všechno pečlivě zabalené v sáčcích. Okamžitě hrábla po jednom z těch větších. Přestože nevěřila, že by se do ní vešel. Roztrhla obal, zapnula vibrace a cpala si ho do své mindy.

Mezitím na jevišti domina shodila svůj plášť a stála tam nahá. Ze stolku sebrala pro Annie podivný vibrátor. Měl tři konce. Na všechny nanesla trochu gelu.
Když byla v podřepu a zaváděla si dva konce, Annie pochopila, k čemu slouží. Domina vstala a předvedla se publiku. Vypadala, jako by měla vlastní penis, který rozhodně patřil mezi ty větší kousky.
S vítězoslavným úsměvem přistoupila k připoutanému nebožákovi a jedním pohybem pánve mu toho macka vrazila do zadku. Nečinilo jí to žádné potíže, asi byl na podobné hrátky zvyklý a měl je v oblibě, protože hlasitě zasténal.
Na obrazovce, která ukazovala pohled dominy, bylo vidět, jak mu v ocasu zaškubalo a na špičce se objevila kapka touhy. Ona mu ho drsně sevřela a palcem tu uroněnou slzu rozetřela po celém žaludu. Dál se pevně držela té trčící tyče a tvrdě mu vyšukávala zadek. On u toho ryčel rozkoší.
Domina dosáhla vrcholu s blaženým výkřikem. Přirazila ke své oběti a uvolnila sevření jeho chlouby.
V ten okamžik se zazmítal a začal cákat. Kamera to zabírala pěkně z blízka. Mohutné stříkance spermatu dopadaly oba dva. Tvrdolín začal měknout a uvadat, poslední záběr na unavený ležící úd, který opouštěly zbytky semene.
Obrazovky zhasly a opona se zatáhla.

Annie odložila robertka na stolek a dopila víno. Své oblečení našla úhledně složené vedle sebe. Teď už chápala to drahé vstupné, ale sama uznala, že to bylo nejlépe utracených tisíc dolarů.

Autor

Navigace v seriáluSpoutaná II >>
4.5 41 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
FranK

Někomu tenhle styl a žánr může připadat jako ujetý, ale mně se tohle líbí a těším se na pokračování. Jsem zvědavý, za jak dlouho Annie dostane to, po čem pravděpodobně touží a jak na to bude reagovat, protože pro ni to bude určitě něco nového. Protože představy a realita jsou většinou dost rozdílné.
FranK

Bobík

Souhlas. Taky se mne to libi.

Gourmet

Trochu jsem se bál, že to bude nějaké prvoplánové. Nebylo, je to napsáno hezky a také jsem zvědavý na pokračování.

FranK

Ale to se nemusí úplně vylučovat. Znám povídky jak tvrdšího tak i sladšího charakteru. A i povídka o zlomení rozmazlené holky a její převýchova v poslušnou a oddanou subinku je svým způsobem slaďárna.

Clark

Téma které se tu moc neobjevuje a pro mě tedy příjemná změna. Těším se na pokračování.

Junior

Výborná povídka. Tenhle žánr se mi líbí. Jsme zvědav na pokračování a zapojení Annie do představení a jaké praktiky si vyzkouší. Zatím není jasné jestli je spíše submisivní nebo dominantní takže jsem zvědav jak se tem příběh vyvine.

Juli

Příjemné letní čtení 👍. Dost lidí si svou pracovní doinanci právě tímto způsobem kompenzuje.

Kittikit

Sice to neni muj salek kavy, ale je to hezky napsano.

Marťas

Po krásných seriálech Kristýnka, Dešťová víla a další, pro mě dost netradiční povídka. Ale musím uznat, že mě chytla. Pokud bude mít nějaké pokračování jsem zvědav na další vývoj, kam až se Annie dostane. Rozhodně velmi příjemná změna . Díky

14
0
Would love your thoughts, please comment.x