Spoutaná II

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Spoutaná

Následující dny byla Annie jako ve snách, neustále přemítala o prožitých skutečnostech. Chvílemi měla pocit, že se jí to muselo všechno jen zdát, chvíli si přála to zažít na vlastní kůži a pak ji zase ovládl pocit provinění. Spoutaná konvencemi, výchovou a postavením cítila vinu. Toužila za to být potrestána. Jen na to pomyslela, a představila si, jak ji někdo připoutal a trestá ji, okamžitě jí zvlhla kundička. Kolotoč myšlenek se rozjel nanovo na plné obrátky.

Po týdnu neustálého zvažování a přesvědčování sebe sama, se konečně rozhodla. Musí to zažít znovu.
Jakmile k tomuto rozhodnutí dospěla, trochu se uklidnila. Večer z domova kontaktovala agenturu pořádající ty zvláštní vzrušující večírky. Zjistila, že mají různé typy večerů, pro pány, pro dámy, smíšené, tematické i s různým zaměřením.
Rychle přešla k tomu, co hledala. Už při objednávce měla možnost zaškrtnou požadovanou společnost včetně volby preferencí.
Potvrdila objednávku a zaplatila. Už musela jen počkat, až nastane den D. Těšila se jako malá holka na Vánoce.

S přihlédnutím ke zkušenosti z minula se vhodněji oblékla. Zbytečné prádlo nechala doma, vzala si jen volnou sukni a halenku. Přestože věděla, kdy si ji má taxi vyzvednout, s půl hodinovým předstihem ho nenápadně vyhlížela z okna.
Jakmile ho zahlédla, rychle sebrala kabelku, zabouchla dveře, zamkla a vyběhla před dům. Když nastupovala, viděla, jak se řidič usmál její nedočkavosti. Moc dobře to znal. Byl zvyklý vozit nadržené neukojené paničky. Však se mu také často poštěstilo a některou z nich ojel. Bral to jako zaměstnanecký benefit.

Annie vstoupila do známého příšeří klubu. Opět se chvíli rozhlížela, jako by zkoumala, jestli se něco změnilo. Všechno jí přišlo jiné, nebo si teď víc všímala detailů. Minule jí strach a obavy z neznáma částečně zastřely smysly.

Jakmile se prokázala příslušnou vstupenkou ujal se jí přidělený číšník. Prohlédla si ho od shora až dolů. Bohatá kštice hustých vlasů, modré oči a široká ramena. Střih obleku dával leccos tušit. Otočil se k ní zády, aby ji mohl odvést ke stolu. S potěšením si prohlédla jeho pozadí v perfektně padnoucích kalhotách. Uvědomila si, že je to její společník pro dnešní večer, přesně podle toho, co vyplnila.

Nechala se odvést ke stolku a nalít si víno. Společník prozatím postával opodál a vyčkával, až ho bude potřeba. Se zalíbením si prohlížel Annie a v duchu si pohrával s představami. Přemýšlet o tom, co taková žena dělá u nich v klubu, bylo naprosto zbytečné, podobných paniček se tady střídalo spoustu, některé přicházely ze zvědavosti jednou nebo dvakrát, další si zvykly na příval vzrušení pod rouškou anonymity a chodily pravidelně.

Ozval se nevtíravý zvuk gongu, oznamující brzký začátek představení.
To bylo minule také? Hnalo se Annie hlavou.

Opona se rozhrnula, ale panující přítmí nedovolilo nikomu zahlédnout, co se chystá. Ozvalo se jakési vrzání kovových koleček a ve světelném kuželu se objevilo kovové křeslo. Na obrazovkách se bylo vidět, že sedátko je hodně vykrojené. Tak, aby byl dobrý přístup ke genitáliím.

Křeslo se zastavilo. Po chvíli přišla na pódium drobná dívka eskortovaná dvěma postavami v tmavých pláštích. I ona měla přes hlavu kápi, na rozdíl od svého doprovodu bez otvorů na oči. Annie si ji prohlížela. Drobná, štíhlá, prsa sotva tak dvojky, ale pěkně tvarovaná, dlouhé nohy a správně vysportovaný pevný zadek.
Pomocníci ji usadili na křeslo, připoutali jí nohy i ruce a zmizeli v zákulisí. Ozval se zvuk bubnů. S každým úderem na jevišti přibylo trochu víc světla, až se zjevil i téměř nahý muž. Vypracované svalnaté tělo přitahovalo Anniin pohled jako magnet. To téměř nahý znamenalo, že měl na sobě jen jakási tanga, a vpředu se mu pěkně nadouvala.
Přistoupil zezadu k připoutané dívce. Vzal lahvičku a obsah vylil na její ramena.

Olej, napadlo hned Annie, ale něco podobného tady bylo i minule. Snad to nebude stejné představení.

Postupně jí ho roztíral po ramenou, krku a ňadrech. Každý dotek si užíval a vychutnával. Jakmile přejel po jejích bradavkách, sálem se rozlehlo zasténání. Annie se zachvěla vzrušením a sama si stiskla svá prsa.
Přesunul se před ní a pokračoval v roztírání oleje i po zbytku těla, po břiše i po nohou. Viděla, jak jí to přináší potěšení, i přes připoutání k židli se chvěla a bradavky hrozivě trčely.

Pečovatel se náhle změnil na trýznitele. Nalité bradavky se ocitly v nečekaném sevření kovových skřipců. Zatáhl za páčku a kdesi cvakly pojistky. Křeslo se se skřípěním začalo pomalu rozkládat. Nahá dívka najednou ležela před publikem s nohama vysoko zdviženýma a široce roztaženýma. On se rozhlédl po pódiu a přiklekl k nabídnutému zákusku. Zhluboka nasál její vůni a ona se viditelně zachvěla, jakmile ucítila jeho dech na svém přirození.
Několikrát prohnětl své koule i ocas a všem bylo jasné, že se chystá k zásunu.

„Dost!!!“ zahřmělo z reproduktorů, až se všichni lekli.
Na scénu vstoupila drsná domina, vysoké lesklé kozačky sahající do půli stehen, kožený korzet svírající hrudník, punčochy s podvazky a lesklé kalhotky mající v rozkroku efektní šněrování. Vše v černé barvě se zlatými cvočky.
Zkoprnělý trýznitel se na nic nezmohl. Jen sklopil hlavu.
„Měl jsi ji jen připravit, ne ji zprznit. Je moje,“ hřímala nadále.
Na scéně se objevilo další křeslo. Stejné, na jakém chtěl trápit dívčinu. Než se nadál, už na něm seděl.

Domina uvolnila holčinu.
„Je tvůj,“ oznámila jí, „dělej si s ním, co chceš.“
Sama si sedla do připraveného ušáku a pozorovala, co se bude dít.
Z oběti se stala mučitelka. Vyplašeně se rozhlížela překvapená nenadálou situací. Její tápání však netrvalo dlouho.
Rychle otevírala zásuvky připraveného stolku a prohledávala je. Našla si anální kolík. Stoupla si před svou oběť a předklonila se. Přímo před obličej mu nastavila svůj zadek i vlhkou pičku. Začala si kolík zasouvat do zadečku. Kousek poodstoupila a pomalu spouštěla svůj klín k jeho trčícímu ocasu. Bylo vidět, jak on sebou cuká a hází, jen aby mohl zasunout, ale pouta ho držela pevně a moc pohybu mu neumožňovala.

Zasténal touhou, když se špička ocasu dotkla horké vlhké štěrbinky. Letmý kontakt ho vyburcoval a sálem se neslo chřestění pout.
Postavila se a zavrtěla hlavou na znamení nesouhlasu. Klekla si před něj jako by chtěla vzít jeho nástroj do úst. Chvěl se v očekávání, místo toho se však ozvalo cvaknutí a křeslo se začalo rozkládat. A najednou, stejně jako ona před tím, trčely jeho nohy vzhůru.

Annie na chvilku stočila pohled stranou na dominu sedící v křesle. Ta měla nohy přehozené přes boční opěradla a před ní klečel nahý mladíček. Činil se ústy i rukou v jejím klíně, za což ho odměňovala tichými vzdechy. Sama po něčem podobném zatoužila.

Moment, blesklo jí hlavou, vždyť tu mám společnost.
Okamžitě ukázala na svůj doprovod a přikázala mu pokleknout mezi nohy, jež pohotově roztáhla. Přestávala vnímat, co se děje na pódiu, a jen užívala péči o svůj klín.
Hbitý jazyk jí přejížděl po stehnech, zatímco sama se dráždila na prsou. Musela se v křesle trochu posunout, aby umožnila lepší přístup k obě dírkám. Zkušený společník pochopil a dal se do lízání obou dírek. Metodicky je zpracovával a vedl Annie jistou cestou k vyvrcholení.
Zavřela oči a vnímala jen rejdění hbitého jazyka po klitorisu, jeho sání i lehké stisky zubů. Zrychlený dech a tvrdé naběhlé bradavky svědčily o míře jejího vlastního vzrušení. Cítila, jak se jí tělem rozlévají vlny rozkoše. Každé zabrnkání jazyka o poštěváček vyvolalo elektrizující pocit, který se šířil z klína. Stále se stoupající frekvence těchto záchvěvů brzy ovládla její tělo i mysl.
„Aaaahhh…“ vykřikla do přítmí sálu právě prožitou rozkoší.
Její společník ji už jen lehce dráždil, aby prodloužil ustupující orgasmus. Po chvíli se zvedl a s boulí v rozkroku se opět stal tím neviditelným číšníkem stojícím za křeslem.

Annie se vydýchala a sáhla po sklence vína, aby svlažila vyprahlé hrdlo. Pozornost opět upřela na pódium.

Situace se změnila. On měl v zadku nacpaný kolík a ona stála nad jeho obličejem. Prsty kmitaly po kundičce a z reproduktorů se neslo její vzdychání. Jemu se tak nabízel dokonalý výhled na uspokojovanou kundu. A podle cukání v ocase se mu to líbilo. Hekání a sténání nabíralo na intenzitě, jak se blížila k vrcholu. Několik dalších trhaných pohybů a s táhlým zavzdycháním se zhroutila na jeho hrudník. Pička cukající rytmem orgasmu byla kousek od jeho obličeje.

Tantalova muka, problesklo Annie hlavou.

Její hlava byla kousek od jeho ocasu, musel cítit její přerývaný dech.
Nakonec se postavila. Prsty nabrala své vlastní šťávy a přejela mu s nimi po rtech. Hladově po nich chňapal, aby mohl alespoň trochu ochutnat. Znovu nabrala trochu kundí tekutiny a znovu se nad ním rozkročila. Vlhkou rukou se dotýkala fialového žaludu. On se pod ní prohýbal a hlasitě sténal. Pevně ho sevřela v dlani a mučivě pomalu ho začala honit.
Vždycky, když už to vypadalo, že se udělá, tak ho pustila. Nechala ho odpočinout a znovu se dala do honění. A znovu a znovu. Koule měl bolestivě nalité a k výstřiku už jen maličký krůček. V tom se ona usmála a trochu se uvolnila. Vytryskl z ní proud moči a ve chvíli, kdy na něj dopadl mu v ocase zaškubalo a začal chrlit mocných proudech bílou lávu.

Annie, aniž by si to uvědomovala, zatínala vzrušením jednu ruku do opěradla a druhou měla zaraženou hluboko v pičce. Uvědomovala si, že potřebuje v sobě cítit kus pořádného chlapa.
Opět mávla kamsi za křeslo. Než se číšník-společník stihl zeptat, co by si přála, už mu rozepínala poklopec. Několikrát rukou pohonila stojící péro a už se nastavovala na křesle a vystrkovala na něj svou umolousanou dírku.
Během chvilky si nasadil kondom a vnikl do Annie. Jeho rozměry, ač si je sama v dotazníku specifikovala, ji trochu překvapily. Brzy si však zvykla a s potěšením se oddávala jeho nájezdům. Využíval celou délku svého pětadvaceticentimetrového nástroje. Roztahoval její kundičku na maximum. Něco takového už dlouho nezažila. Tak vyplněná, tak roztažená a vydaná na milost jeho přírazům. Razil si cestu jejími útrobami, dokud nedosáhl dna, aby poté opustil dobyté území. S pravidelností parního bucharu jezdil dovnitř a ven.
Poševní svaly se začaly stahovat, ždímat a svírat nástroj, který je dráždil a roztahoval. Každé další vniknutí bylo těžší a těžší. Annie vnímala, jak se ten obří utahovák ještě více nalévá, jak mohutní uvnitř jejího lůna.
Poslední příraz a už cítila, jak sebou škube a plive jednu dávku semene za druhou, která, nebýt šprcky, by zkrápěla její vnitřnosti. To bylo tou poslední příslovečnou kapkou, která držela příval slasti. Tělo se jí třáslo a zmítalo v záchvatu orgasmu.

Vzpamatování tentokrát trvalo o něco déle. Když byla opět schopná alespoň trochu vnímat i své okolí, zjistila, že představení na pódiu skončilo. Dala se tedy do pořádku a vratkým krokem se vydala ven směrem k taxíkům.

Večery v klubu se pro Annie staly každotýdenním rituálem. Byla při nich víc a víc odvážná a v podobě společníků si plnila tajné sny o milencích.
Ale stále tomu něco chybělo. Ne, že by nebyla spokojená a uspokojená, ale jistá její část toužila po něčem víc.
Přemýšlela nad jednotlivými představeními a scénami, v mysli si je přehrávala, vzrušovala se jimi, když doma divoce masturbovala. Její sbírka hraček se pozoruhodně rozrostla, i o věci, nad kterými nikdy před tím ani neuvažovala.

Vzpomínala na svůj první večer, na spoutané děvče na lavici, jak smyčky provazu těsně obtáčely její pružné tělo, jak byla vydána na milost svému partnerovi. Annie se u těch představ divoce narážela velké dildo a prožívala jeden orgasmus za druhým.
Oh shit, prošlo jí hlavou poznání, které jí celou tu dobu unikalo.

O několik týdnů později…

Annie nervózně postávala v přímí. Sál byl plný lidí, kteří čekali na zahájení vystoupení. I ona sama se nemohla dočkat, až to začne.
Ozval se gong. Sál potemněl a tentokráte jen několik loučí, citlivě podpořených několika reflektory, osvětlovalo dějiště představení.
Spustila se hudba a světla na pódiu přibylo. Byla vidět velká dřevěná lavice na níž byly naházené kožešiny. Vedle byl dřevěný sloup.

Mučící kůl, označila ho Annie, než ji kdosi zatahal za ruce.
Už je to tady, už není kam couvnout.
Pohledem sklouzla ke svým svázaným rukám, které sebou opět cukly, jak někdo netrpělivě zatahal za provaz.
Vykročila tedy nevelkými krůčky, ne proto, že by se bála nebo si to chtěla rozmyslet, ale delší kroky jí neumožňoval řetěz táhnoucí se mezi jejími kotníky.
Věděla, co bude následovat, však to také několik týdnů zkoušela bez obecenstva. V rytmu bubnů ji někdo vedl krok za krokem k mučícímu kůlu. Hlavu měla sklopenou a soustředila se jen na chůzi. Ozvalo se cvaknutí a rázem se nemohla moc hýbat, ruce měla nad hlavou pevně uchycené ke kůlu. Cítila žár. Žár ze světel, která na ni mířila, žár z chtivých pohledů z publika, jak všichni hltali její tělo zakryté jen tenkou tunikou. Žár touhy a chtíče, který rozpaloval její útroby, chvěla se vzrušením. Žár očekávání.

Už to tady bylo. Vrzaní kroků. Někdo se blížil. Rozhlížela se kolem sebe. Ze sálu nic neviděla a ani příchozího nezahlédla. Přistoupil k ní zezadu.
„Máš se na co těšit, kočičko,“ tiše jí pošeptal do ucha.
Pak oběma rukama uchopil tenkou tuniku u krku a prudce trhnul. Ozval se zvuk trhané látky a Anniieino tělo bylo vystavené všem chtivým pohledům. Téměř na sobě cítila ti hladové oči nadrženců z publika, jako by ji ohmatávali.
„Tak jaké to je?“ zeptal se neznámý. „Cítíš, jak tě všichni chtějí, jak touží po tom si s tebou zašukat? Jak tě chtějí vidět przněnou a pokořenou?“
S každým jeho tichým slovem v ní narůstalo vzrušení a napětí, nejraději by mu odpověděla, ať to nezdržuje a začne, ale roubík, který jí hbitě nasadil, jí v tom zabránil.

On pořád stál za ní. Prsty něžně přejížděl po pokožce rukou až do podpaží a zpátky. Pak ji znenadání sevřel ňadra. Tvrdě a divoce je mačkal. Cítila, jak sama hoří touhou, jak se její štěrbina rozevírá a roní šťávu. Přesunul se dopředu a detailně zabíral její prsa. Mezi prsty bral její bradavky, tahal za ně a kroutil je, dokud nebyly celé rudé.
Annie se u toho kroutila v podivné směsici rozkoše a bolesti. Poklekl před ní a pozoroval její kundičku. Lehce po ní dvěma prsty přejel a pak je do ní prudce zarazil. Byla tak mokrá, že to šlo snadno. Když prsty vytáhl, dal si je před obličej a před kameru, rozevřel je a všem ukázal, jak se mezi nimi táhnou provazce kundího šlemu.
Odvázal ji od sloupu. Annie sebou škubala a házela, ale on byl silnější. Jedním pohybem s ní smýkl a hodil ji do připravených kožešin. Sotva tam přistála, už zase měla ruce spoutané nad hlavou.
Nohy jí tentokráte zacvakl do nachystaných úvazů pokrčené a mírně roztažené. Chvíli si ji jen tak prohlížel, jako by byla vystavený kus masa. Rukou zašátral pod kožešinami a vytáhl provaz. Uvolnil jednu její nohu a začal ji obtáčet provazem. Jako by ji s láskou balil. Každou smyčku, každé obtočení intenzivně vnímala. Stále nechápala, jak něco takového dokáže. Druhá noha se dočkala podobného osudu. Odpoutal její ruce a přiměl ji se posadit na svázané nohy. Než se nadála, další smyčky poutali její ruce k nohám a k hrudníku. Okolo hrudníku pod prsy, křížem mezi nimi zleva i zprava, a nakonec nad prsy. I roubík byl nahrazen provazem. Shora se spustil hák. On na něj zavěsil volné oko provazu a Annie najednou byla ve vzduchu.
Zvolna se otáčela, aby ji všichni viděli, jako umělecké dílo kdesi v galerii. Lehl si na záda pod ní. Annie byla pomalu spouštěná dolů. Na své štěrbince ucítila dotek tvrdého klacku nemalých rozměrů. Stále se pomalu otáčela. Jako by ji na něj někdo šrouboval. Konečně ji spustili až dolů. Celou kundičku měla tím obřím utahovákem vyplněnou.
Její mysl najednou vybouchla v tisících, v milionech hvězdiček. Rozletěla se do celého širého vesmíru. Osvobodila se od všeho. Nic pro ni neexistovalo, jen nekonečný prostor a rozkoš zaplavující její tělo. Zdálky vnímala hlasitý výkřik. Výkřik dlouho potlačované touhy, odpírané rozkoše, výkřik konečně svobodné nespoutané duše, která našla, co hledala.

Autor

Navigace v seriálu<< Spoutaná 01
4.8 33 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Dobře napsané, ačkoli to není můj šálek kávy. Ale je dobře, že se autor vydal i tímhle směrem, byť už jen proto, abychom tady neopakovali stále stejný typ povídek.

Clark

Chválím, dobře napsané, čtivé a také nové, zajímavé téma. Budu se těšit na pokračování.

Gourmet

Souhlasím. Je to napsáno natolik skvěle, že mi téma, které často bývá jen o násilí, vůbec nevadí. Jeden z nejlepších textů o BDSM, jaký jsem kdy četl.

Harai

A to se ti povedlo.

Jirkaf

Jako další přede mnou, BDSM nijak zvlášť nemusím ale tohle se mi líbilo

Junior

Díky skvělé pokračování. Těším se na další povídky.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x