Soukromá praxe 05

Toto je 5 díl z 7 v seriálu Soukromá praxe

Soňa Jahodová – 2/2

Předem bych se omluvil za to, že mi pokračování trvalo tak dlouho. Bohužel bylo to způsobeno několika faktory, které se sešly dohromady (že zde nejsou komentáře na to už jsem zvyklý, takže to k tomu ani nepřispělo, ale to neznamená, že bych neuvítal odezvu a to jak kladnou tak zápornou). Proto prosím případné čtenářky i čtenáře, aby se vyjádřili k možnému budoucímu pokračování, třeba v tom bude i část jejich inspirace. I když předem upozorňuji, že nějakou vizi už mám. Tato povídka je pouze fiktivní a jakákoliv podobnost místa či osob je čistě náhodná a nezakládá se na skutečnosti. Rád bych případné čtenáře upozornil, že tento text obsahuje prvky BDSM, potažmo kliniku, takže pokud by tedy někdo tento žánr nevyznával, ať to raději nečte. Dále by to neměli číst jedinci se slabší psychikou. Komentáře a připomínky samozřejmě vítám, ale hodnocení typu „jsi úchyl“ apod. si odpusťte, viz varování pro ty, kterým tyto druhy čtení „nechutnají“. Rád bych poděkoval Alimedě za ilustraci k této sérii. V neposlední řadě též děkuji Fredovi za korekturu.

… Soňu jsem měl nyní nejen skvěle vyčištěnou, ale i uvolněnou pro další průběh vyšetření. Přeci jen nemůžu jí jen tak odbýt, zvlášť, když podle její karty vím, že nechodí nijak pravidelně, pokud jí něco vyloženě netrápí. Jelikož byla na „koze“ připoutaná, nemusel jsem se bát, že by mi někam utekla a tak jsem v klidu odešel ke dveřím, které jsem pro jistotu zamkl. Přeci jen nestojím o nějaké překvapení či vyrušení a také nehodlám ze své ordinace dělat noční pohotovost, což se mi při situování mého domu v relativní blízkosti nemocnice klidně mohlo stát.

Vrátil jsem se k Soně, na které bylo vidět, že se již vydýchala z předešlého zahřívacího kola a těší se na věci příští. Oči jí úplně svítily a čertíci v nich jen poskakovaly. Usoudil jsem, že na zábavu máme dost času a tudíž je potřeba udělat to, proč sem přišla a tudíž jí opravdu velmi důkladně vyšetřit. Už jen při pomyšlení na toto se můj nejlepší kamarád začal opět probouzet k životu což Soně samozřejmě neuniklo a jistě si myslela, že hned budeme pokračovat v tom, co se jí před chvílí tak líbilo. Sice jsem i toto měl v plánu, ale nyní byl čas na jiné povyražení. Podíval jsem se na stolek, jaké nástroje zde mám připravené. Bylo zde klasické speculum a také Collinovo spekulum. Obě ve velikosti M což je většinou pacientek dostačující, ale pro paní Soňu by to chtělo spíš velikost L případně XL, které nejsou moc obvyklé, ale samozřejmě, pro zvláštní případy jich pár mám. Na stolku bylo připraveno i anální spekulum. To se od ostatních liší tím, že má tři čelisti, které se od sebe vzdalují. Jelikož konečník není na roztahování moc zvyklý, kromě své klasické funkce, tyto tři čelisti mají výhodu, že jeho tlak rozloží na větší plochu. Pak je menší riziko poškození rekta, které se dá bezpečně roztáhnout do opravdu až neuvěřitelné velikosti. I když nutno přiznat, že to už je bolestivé, zvláště pro ženy, které na anál nejsou zvyklé.

Vzal jsem ze skříňky, kde jsou sterilizované nástroje ukládány, klasické speculum velikosti XL a Collinovo spekulum velkosti L a dal je na vyšetřovací stolek místo již připravených. Anální jsem zde nechal, jelikož to je dostačující na většinu případů. Jediné, když ho nepoužívám při vyšetření per-rectum, je u mladých pacientek pro které by to bylo velmi bolestivé. To si většinou vystačím pouze s vyšetřením pohmatem pomocí prstu. Když jsem měl takto vše připravené, sedl jsem na sedátko u gynekologického křesla a vzal do pravé ruky klasické Cusco spekulum, lehce ho potřel gelem a přiblížil se s ním s Sonině, stále ještě žádoucí slintalce. Prsty levé ruky jsem roztáhl od sebe stydké pysky a špičku nástroje přiložil k vchodu do její svatyně. Když ucítila dotek chladného kovu, lehce se zachvěla, ale ostatní pohyby potlačila asi i s vědomím, že díky připoutání by jí to stejně nebylo nic platné. Zrcadlo jsem vsunul celé a když ucítila dotek chladného kovu na děložním čípku, mírně se díky tomu zachvěla. Pomalu jsem zrcadlo rozevřel a začal pohledem zkoumat vnitřek pochvy.

Nezjistil jsem nic abnormálního, ale přesto jsem odebral stěry na laboratorní rozbor. Když jsem se dostatečně vynadíval a zjistil, že ani přítomnost cizorodého tělesa v jejích útrobách nezastavila příliv milostných šťáv, rozhodl jsem se jí trochu potrápit a zapojil jsem do akci k jednu ruku. Pomalu jsem vsunul 2 prsty dovnitř, aniž bych se dotknul jejích stěn a začal nejdříve lehce, ale pak stále silněji stimulovat bod G, který byl díky své velikosti snadno lokalizovaný. Soňa vytřeštila oči, začala přerývaně dýchat a snažila se mi vycházet pánví vstříc. Ne, že by se jí to dařilo, ale snaha byla vidět naprosto zřetelně i díky tomu jak se řemeny, kterými byla připoutána, zakusovaly do jejího zpoceného těla. Najednou její zrychlený dech ustal a ozval se výkřik, který oznamoval její orgasmus. Až jsem se podivil jak rychle ho po stimulací tohoto místa dosáhla.

Dopřál jsem jí chvilku na uklidnění, aby si mohla vyvrcholení pěkně vychutnat. Rozevření spukula jsem jen o něco zmenšil a vytáhl jsem ho roztažené což se neobešlo bez dalších milostných vzdechů. Nyní jsem usoudil, že je čas na vyšetření pohmatem. Pomalu jsem do Soniny roztažené pochvy vsunul dva prsty levé ruky. Ucítil jsem, že dva prsty jsou málo a tak jsem přidal ještě třetí. Sice by zvládla určitě i čtvrtý, ale tři na vyšetření bohatě stačí. Pomalu jsem jimi nahmatal vaječníky, za pomocí pravé ruky, položené na její břicho. Když jsem je lokalizoval trochu, jsem nejdříve na jeden a pak i na druhý přitlačil, na což paní Soňa zareagoval lehkým výkřikem, jelikož toto může být i bolestivé. Naoko jsem se zeptal: „a copak bolí?“
Když ovšem uviděla můj ďábelská pohled raději zavrtěla hlavou, že ne. Tak jsem ještě lehce přitlačil, což už se neobešlo bez výkřiku. Samozřejmě ani toto vyšetření neukázalo nic abnormálního a tak jsem pravou ruku přemístil z břicha na její krásné prsy a začal je mnout a hrát si s jejími bradavkami. Ty zareagovaly jak se patří a byly okamžitě v pozoru. Takto jsem je dál lehce dráždil a nezapomněl jsem ani na její stále vlhkou slintalku. Tu jsem projížděl prsty a palcem si hrál na honěnou s jejím vlhkým poštěváčkem. Tentokrát jsem jí ovšem orgasmus dopřát nehodlal. Když jsem viděl, že už k němu má opravdu jen kousek, ruku jsem nečekaně a prudce vytáhl a přestal jsem i se stimulací jejího hrudníku. Neobešlo se to bez vzdechů a proseb abych okamžitě pokračoval… bez jakéhokoliv výsledku.

Opět jsem se posadil mezi nohy pacientky a vzal do rukou druhé spekulum. Nebylo ani potřeba ho potírat lubrikačním gelem. Vzhledem k bohaté nadílce šťáv, které paní Soňa produkovala, vklouzlo dovnitř bez větších obtíží. Hned, jak ho ucítila, vytušila, že jí čekají další vzrušující chvilky. Začal jsem ho rozevírat, až lehce vzdychla a pak jsem přestal v roztahování. Viděl jsem úplně vše, od překrveného děložního čípku, až po odhalené místo kde byl schovaný bod G. Stoupl jsem si mezi její nohy a vytáhl namlouváka z kalhot. Párkrát jsem s ním zaklepal na zduřelý poštěváček a pak jsem ho začal zasouvat do roztažená kundičky. Šel tam až moc lehce a tak jsem trochu zmírnil rozevření, abych si to také více užil. Zůstalo ale dost rozevřené na to, abych v pohodě zajížděl bez problémů dovnitř a ven. Měnil jsem rychlost i směr přírazů, takže chvilku jsem bušil do její dělohy a během okamžiku jsem změnil směr a stimuloval špičkou ptáka vzrušením naběhlé Géčko.

Mé přírazy nezůstaly bez odezvy a Soňa při nich ječela, jako bych jí na nože bral. Užívala si ten příval slasti, který se jí z kundy šířil do celého těla. Rukama jsem ji drtil rudé kozy a trochu jsem se jich i přidržoval. Cítil jsem, že už to na mne jde a tak jsem ho vytáhl a ještě špičkou párkrát pošimral poštěváček. To jí přivodilo výbuch obrovského orgasmu. Bylo vidět, jak se jí kundička, nebo v této chvilku spíš kunda, začala stahovat v orgasmické křeči a nasávat to, co bych do ní já, nebo kdokoliv jiný napustil. Ale spekulum jí to nedovolilo a tak to bylo zřetelně vidět na místech, kde nebylo. Možná by ho i vytlačila, ale toto spekulum má tvar obráceného trychtýře a tudíž se jí ani toto nepovedlo. Bylo vidět, že má dost a tak jsem nyní nástroj uzavřel a pomalu ho vytáhl. Byl celý mokrý a tak i trochu klouzal. Když se paní Soňa po chvíli vzpamatovala, s úlevou konstatovala, že snad už je vyšetření u konce a mohl bych jí tedy odpoutat. Opět se mi zablýskaly oči a řekl, jsem, že zatím vše dopadlo nad očekávání dobře. Ale protože pravidelné prohlídky dlouho vynechala, nechtěl bych nic zanedbat. Takže máme před sebou ještě vyšetření přes konečník.

Začala mě prosit abych to nedělal, že je tam hodně citlivá, ale z mého přístupu ji muselo být jasné, že jí od tohoto nic nezachrání. Pomocí elektrického pohonu křesla jsem si nastavil vhodnou polohu. Paní Soňa měla nyní zadek o něco výš a nohy dál od sebe. Její anál byl teď skvěle přístupný a ona neměla sebemenší šanci mi v čemkoliv zabránit.
Vyměnil jsem si rukavice a na ukazováček pravé ruky jsem nanesl trochu gelu, který jsem začal roztírat po jejím zadním vstupu. Přidal jsem trochu gelu a i když jsem cítil odpor, gel jí nedal šanci a prsti mi vklouzl dovnitř. Neobešlo se to bez vydechnutí, které bylo cokoliv, jen ne úlevné.
Prstem jsem masíroval její svěrač i zevnitř, aby se uklidnil a i trošku uvolnil. Když jsem konstatoval, že by to mohlo stačit, vzal jsem ruky anální spekulum a jeho čelisti potřel gelem. Jeho špičku jsem ji přiložil k análu a opět byl cítit odpor. Řekl jsem jí, aby se uvolnila a i když se o to snažila, byl odpor znát. Přeci jen, je tato část těla stavěna na spíše jednosměrný provoz a tak tento vstup do „jednosměrky“ nebyl sevřeným konečníkem přijímán zrovna pozitivně.

Samozřejmě jsem odpor překonal, což se neobešlo bez hlubokého dýchání. Nechal jsem jí chvilku na přizpůsobení a začal jsem spekulum rozevírat. Když bylo rozevřené zhruba na 2,5 cm přestal jsem, zasunul dovnitř jeden prst a prohmatal vaječníky i z této strany. Nic jsem nezjistil, což jsem paní Soně sdělil a bylo vidět že ji toto sdělení potěšilo. Předpokládala totiž, že tím tato část prohlídky končí. Spekulum jsem pomalu zavřel a aniž by si toho pacientka všimla, nanesl jsem gel na svoji osobní sondu. Pak jsem spekulum vytáhl a postavil se tak, že když se růžička zadečku začala pomalinku zavírat, po opuštění nezvaného hosta, ucítila opět provoz v druhém směru. Než se stačila sevřít, měl jsem již špičku žaludu uvnitř.

Pani Soňa vykřikla, že toto přece nesmím a ať toho okamžitě nechám! Na to jsem jí chladně odpověděl, že toto si měla rozmyslet dříve a nechodit takto pozdě, navíc mimo ordinační hodiny. Průnik živého vetřelce pochopitelně vyvolal v jejím těle další vzrušení. Začal jsem do análku pomalu přirážet a zároveň ji rukou pomalu stimuloval klitoris. Prsty druhé ruky jsem ji strčil do pusy a když mi je olízala, začal jsem jimi nejdříve mnout prsy a pak bradavky. Netrvalo do dlouho a mé přírazy nabraly na obrátkách. Nyní jsem jíž na nic nehleděl a pokračoval jsem v nezměněném tempu až do úplného konce, kdy jsem jí vykropil zadeček dávkou nahromaděnou za ceĺé toto rajcovní vyšetření. V přírazech jsem ještě chvíli pokračoval, což dodělalo i Soňu. Pár sekund po mě vykřikla i ona v mohutném orgasmu. O síle jejího prožitku svědčilo i to, že mě celého postříkala. A jelikož cévkování cokoliv jiného vylučovalo, bylo jasné, o co šlo. Vytáhl jsem z ní ochabujícího bojovníka a z uvolněného zadečku se začala řinout bílá záplava. Vzal jsem do ruky papírové utěrky a utíral to nadělení, dokud proud neustal.

Následně jsem paní Soňu odpoutal a sdělil ji, že vyšetření je u konce. Bylo vidět, že má dost, ale tvář jí zářila uspokojením. Potom jsme se oba oblékli, tedy spíš ona, protože já se jen trochu společensky upravil. U stolu jsem ještě napsal kompletní zápis a lékařskou zprávu do její osobní složky. Bez pochyb byla úplně zdravá a i když jsem jí dal pořádně zabrat, byla ráda, že mě tu zastihla a já ji věnoval vskutku nadstandartní péči. Slíbil jsem ji, že pokud by bylo něco v nepořádku ve výsledcích stěrů, dám ji okamžitě vědět, prostřednictvím emailu, nebo SMS. Jinak se uvidíme na příští preventivní prohlídce. Ona mi na oplátku slíbila, že na prohlídky bude chodit pravidelně, aby zbytečně neriskovala své zdraví. Předepsal jsem jí HA. Divila se, že dnes už na to nejsou potřeba jaterní testy, ale doba holt pokročila a jelikož v její anamnéze nebylo nic abnormálního, nebylo toto potřeba.

Když jsem paní Soňu vyprovodil, podíval jsem se na hodinky a zjistil, že tato důkladná prohlídka se protáhla na 2 hodiny. Uklidil jsem nepořádek, který naším řáděním vznikl a že mi nějaký čas zabralo. Pochopitelně jsem nechtěl, aby Anička něco poznala a proto jsem uklidil pořádně. Zamkl jsem dveře ordinace a pro dnešek jsem měl padla.

Autor

Navigace v seriálu<< Soukromá praxe 04Soukromá praxe 06 >>
3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x