Soukromá praxe 06

Toto je 6 díl z 7 v seriálu Soukromá praxe

Veškerá podobnost popisovaných osob a jevů s reálně existujícími osobami a jevy je čistě náhodná.
Text může obsahovat sprostá slova, gramatické chyby a překlepy.
Tato povídka může obsahovat prvky BDSM a/nebo „klini­ku“. Pokud něk­do tento žánr nevyznává, ať raději nečte dále.
Čtení textu je na vlastní riziko a jeho autor nenese žádnou odpovědnost za následky které utrpíte na základě přečtení tohoto textu.
Komentáře a připomínky vítám, ale nečekejte, že Vám budu odpovídat nebo se Vám omlouvat viz předchozí upozornění.
Pokud se Vám to nelíbí, nečtěte to.

Rád bych poděkoval Fredovi za korekturu a za nápady od některých zdejších komentátorů. Text po korektuře prošel schválením autora.

Lucie Nováková

Slunečné ráno slibovalo další povedený den. Anička přišla, jako vždy, usměvavá do práce a jak jsem uviděl, zvedla se mi hned nejen nálada. Dělalo to i její oblečení. Měla na sobě krátké upnuté tričko s docela velkým výstřihem a že by sukně byla nějak extra dlouhá, o tom se nedalo mluvit ani s přivřenýma očima. Hned na uvítání mi vtiskla sladkou pusu, kterou jsem přeměnil v ještě sladší polibek. Při tom mé nedočkavé ruce putovaly po jejím luxusním tělíčku, až jsme to museli utnout. Jinak bychom dneska nezačali ordinovat. Otevřel jsem dveře do ordinace, kam jsme vstoupili společně.
Naštěstí po předchozích hrátkách zde nebyly žádné viditelné stopy. Jelikož plášť nenosím, šel jsem vařit ranní kávičku. Anička na sebe hodila úbor sestřičky a když jsem jí uviděl, v duchu jsem si říkal, že jestli přijde nějaká lesbička, bude mít asi docela problém. Společně jsme vypili dnešní první šálek. Pak jsem poprosil ještě o jeden pořádný šálek zeleného čaje. Ten jsem si nachystal na stůl v ordinaci a mohli jsme začít ordinovat.

Den probíhal celkem poklidně. Pacientky přicházely spokojené a většinou i spokojené odcházely. Anička mě kontrolovala a většině pacientek i dělala garde. Nebylo by to tím, že by se pacientky bály, ale spíš mě chtěla mít hezky pod dozorem, abych nezlobil. Ale narovinu, jako gynekolog jsem toho už viděl tolik, že mít klidný den, byla pohodička i pro mě. Sestřička se činila a tak prostě v rámci možností idylka… Jenže – zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

Krátce po poledni přišla pacientka s bolestmi břicha. Když jsem se vyptával na možnou příčinu, bylo vidět, že jí je nepříjemné, o tom mluvit. Poslal jsem tedy sestřičku Aničku do vedlejší místnosti s tím, že tato pacientka si přeje soukromí. Kupodivu to Aničce ani moc nevadilo. Šla si připravovat věci na další den a dělat nezbytné papírování. Jen mi ještě přinesla kartu pacientky a že kdyby bylo něco potřeba, je vedle.
Jednalo se o paní Lucii Novákovou. Byla to velmi elegantní mladá paní, ročník 1985. Výška 163 cm váha 51 kg. V obličeji velmi milá, blond vlasy zhruba pod ramena. Prsa velikosti B, a zadeček jako moje Anička. Zde doslova platilo, že méně je někdy více. Když jsme osaměli, pokynul jsem paní Lucii ke gynekologickému křeslu a vyzval, aby přesněji popsala své obtíže.

Nemluvilo se ji lehce a lezlo to z ní doslova, jako z chlupaté deky. Nakonec, s krutými rozpaky vylíčila, že si s manželem v noci hráli a v ní uvízly dvě erotické hračky, které se jim nepodařilo vyndat. Jedna uvízla v zadečku a druhá, jak jinak v kundičce. Bylo vidět, že je na vše připravená a proto si pouze vyhrnula pletené šaty, které končily v půli stehen. Kalhotky, z pochopitelných důvodů, na sobě neměla. Ještě mi od obou hraček předala leták, abych měl představu o jejich tvaru a velikosti. V kundičce bylo vibrační vajíčko (na dálkové ovládání) a v zadečku anální kolík, který se tam bohužel dostal i přes své rozšíření na konci. Dokázal jsem si představit, jaký to asi bude cirkus, až ho budu vyndávat. Byl jsem proto rád, že mám jednotlivé místnosti ordinace zvukově oddělené a to včetně dveří, takže o tom co se děje v jedné místnosti nemá osazenstvo druhé místnosti ani potuchy.

Usadila se tedy, v rámci možností, pohodlně na křeslo. Štíhlé nohy si vložila do podpěrek. Odhalila mi tak úplně holou kundičku a stejně upravený byl i zadeček. Jelikož nikde nebyl viděl ani pozůstatek po chloupku, bylo jasné, že musela být před několika dny na důkladné brazilské depilaci a to jak kundičky, tak i zadečku. Musím říct, že tento způsob úpravy se mi velmi zamlouval. Určitě o něm řeknu Aničce a doufám, že nebude proti. Pohled na výsledek depilace a hříšné myšlenky, to vše způsobilo, že mi začalo být těsno v kalhotách, čehož si Lucie naštěstí nevšimla.

Přešel jsem ke skříňce, kde jsem měl méně často používané nástroje a vyndal na misku potřebné předměty. Několik druhů různých kleští a peánů a v neposlední řadě i vaginální a anální retraktor. Když to Lucie uviděla, rozšířily se jí oči hrůzou, ale pak si uvědomila, že pokud se chce svého „nadívání“ zbavit, jiná cesta není. Sedl jsem si na stoličku před gynekologické křeslo a stolek si přitáhl vedle, abych měl vše potřebné při ruce. Viděl jsem v očích pacientky, že je vyděšená, ale zároveň lehkým přikývnutím naznačila, že je připravená a tedy mohu začít.

Konejšivým hlasem jsem Lucii vysvětlil, že nejdříve vyjmu nežádoucí předmět z vagíny a následně z análu. Vycházel jsem z poznatku, že vagína je více elastická, takže zásah bude méně bolestivý. Zároveň se uvolní prostor pro manipulaci ve druhém otvoru. Nanesl jsem si na prsty dostatek lubrikačního gelu a začal jej pomalu nanášet do okolí a na vstup do kundičky. Nevynechal jsem při tom ani poštěváček, ale samozřejmě jen tak, aby to vypadalo, že to je součást úkonu. Ale i tento nepatrný dotek stačil, aby to pacientku vzrušilo. Nejspíš to bylo způsobeno i nahromaděným sexuálním napětím, které nebylo nijak uvolněno, díky uvízlým hračkám. Přidal jsem si na prsty další gel a začal jej nanášet i na vnitřní stěny, nyní již celkem uvolněné kundičky. Byla opravdu krásně holá a díky věku i neobyčejně pružná a světlá. Bylo vidět, že o ní majitelka velmi pečuje.

Když bylo vše dostatečně promazáno, vzal jsem do ruky vaginální retraktor a také jej dostatečně pokryl gelem. Pak jsem jej na svislo přiložil ke kundičce pacientky a pomalu začal zasouvat dovnitř. Když byl uvnitř asi tak 6 cm, začal jsem jej pomalu přetáčet do vodorovné polohy. Pozorně jsem sledoval mimiku pacientky. Viděl jsem, jak zavírá oči, svírá zuby a zatíná pěsti bolestí. Zatím se ale držela statečně. Když byl retraktor ve vodorovné poloze, začal jsem ho zasouvat hlouběji. Stále jsem viděl v tváři bolestivý výraz. S tlakem jsem přestal, až když se část, za kterou jsem ho držel, dotkla její hráze. Viditelně se jí ulevilo, ovšem nebylo to nadlouho. Nyní jsem jí upozornil, že teď to bude trochu víc bolestivé. Ať se snaží to vydržet, že se budu snažit pracovat co nejrychleji. Začal jsem retraktor pomalu rozevírat.

Na pěstech jí úplně zbělaly klouby, ale nevydala ani hlásku. Když byl rozevřen asi tak na 7–8 cm usoudil jsem, že by to mohlo stačit. Viditelně si oddechla a bylo vidět, jak zhluboka dýchá a snaží se co nejvíce uvolnit a tak ulevit svému mučenému pohlaví. Namířil jsem světlo do jejího lůna a konečně uviděl uvízlou hračku. Nebyla až tak velká, ovšem chyběl jí jakýkoliv úchyt. Navíc, byla zasunutá hluboko pod děložní čípek, čímž tlačila i na hračku v zadečku. Vzal jsem do ruky kleště a pokusil se dotyčný předmět zachytit. Na poprvé mi proklouzl mezi čelistmi. Podruhé se mi jej však podařilo celkem dobře zachytit. Zaklapl jsem úchyty a měl jej v pevném sevření kleští. Pomalu jsem zatáhl. Vtom se paní Lucie vzepjala a snažila se rukama chytit mé ruce.
„STOP! Prosím, dál už ne!“
Uklidňoval jsem ji a zároveň pohrozil, že bych ji musel připoutat a to jistě nechce. Pomalu se uklidnila a se slibem, že už se to nebude opakovat, se opět položila. Bylo vidět, že ji ta malá pauza dodala sil a odhodlání. Chytla se podpěr pro nohy a křečovitě je sevřela.

Znovu jsem do ruky pevně sevřel kleště a pomalu s nimi začal viklat, abych pomůcku uvolnil. Kupodivu se to podařilo a já ten nežádoucí předmět pomalu vytáhl. Vibrační vajíčko bylo konečně venku. Udivilo mě, že nemělo žádný úchyt. Paní Lucie mi potvrdila, že tam žádná šňůrka na vytažení nebyla. Po pár minutách jsem provedl prohlídkou, ale vizuálně jsem neviděl žádné vnitřní poškození, jen lehké zhmoždění, což se dalo očekávat. Pomalu jsem uzavíral retraktor a následně jej celý vyjmul.

Na tváři pacientky byla znát blažená úleva. Ještě jsem jí upozornil, že nyní jí ještě vyšetřím pohmatem. Vyměnil jsem si rukavice a celou pravou ruku až po zápěstí jsem si potřel gelem. jelikož kundička byla ještě docela roztažena, čtyři prsty mi v ni zmizely úplně bez problémů. Bohužel palec se mi tam již nevešel. Levou rukou jsem tedy začal Lucce lehce masírovat pobřišek, až jsem se dostal k jejímu poštěváčku. Lehce jsem ho promnul a za stálého tlačení mi konečně dovnitř vklouzla celá ruka. Prohmatal jsem dělohu i vaječníky, za vydatné pomoci druhé ruky, která tlačila na její břicho. Nikde jsem neobjevil nic abnormálního i když jsem ucítil obrysy análního kolíku který tlačil přes tenkou stěnu, oddělující tyto dva prostory od sebe. Už jsem se chytal ruku pomalu vytáhnout, když v tom Lucka začala rychle dýchat a křičet, abych tam ruku nechal. Prosila, abych jí udělal, že to už nemůže vydržet. Začal jsem tedy rukou uvnitř pohybovat a doslova ji rukou šukat. Párkrát jsem natlačil i na její géčko. Ona si současně přes šaty dráždila svá prsa.
Rukou, kterou jsem jí tlačil na břicho jsem se opřel o Venušin pahorek a palcem začal rychle honit poštěváček. To už sebou docela slušně mlela. Sevřel jsem ruku v pěst a po dvou pohybech uvnitř Lucka úplně explodovala. Zřetelně jsem cítil, jak mi její slintavka úplně ždímá ruku. Když se trochu uklidnila, narovnal jsem prsty a pomalu opustil krásnou kundičku.
Bylo vidět, jak je uvolněná a pomalu se uzavírá. Lucka byla celá úplně červená a začala se omlouvat, že vůbec neví, co to do ní vjelo. Uklidnil jsem jí, že to je v pořádku a že pro to mám pochopení, už i kvůli tomu, že byla celá napnutá od toho okamžiku, kdy v ní hračky zůstaly uvězněny.

Tyto události mě nenechaly klidným a můj těšitel byl také celý napnutý od předešlých událostí. Lucka na mě mrkla a řekl, že by se mi za toto ráda nějak odvděčila. Odpověděl jsem, že to necháme, až ji zbavím i análního kolíku, s čímž souhlasila. A navrhla, že by se mi ráda odvděčila pusou. Bylo jasné, že její dolejšek po nějakých radovánkách ani netouží. Vyšpulila na mě rty a vyplázla jazyk, na kterém jsem uviděl piercing, kterého jsem si doposud nevšiml. Byla to celkem nepatrná kulička a proto mé pozornosti ušel. Na to mé kalhoty zareagovaly ještě větším napnutím. Samozřejmě jsem této nabídce neodolal a kývl na ní s poznámkou, že kundička a zadeček budou chtít minimálně 3 denní oddych, aby se vzpamatovaly.

Nyní byl již čas na odstranění druhého vetřelce. Tím byl anální kolík a ten bude, díky svému tvaru i umístění, větší oříšek. Upravil jsem křeslo tak, že před sedákem jsem umístil část, na kterou se dalo kleknout. Lucku jsem nyní vyzval, aby si tam klekla, abych měl lepší přístup k jejímu zadečku. Ladně sundala nohy z opěrek a pomalu si stoupla na zem. Pomalu si klekla na tuto část a trup si položila na zbytek lehátka, které jsem mezitím narovnal. Požádal jsem:
„Prosím, ještě se trochu rozkroč,“ což bez otálení udělala, jen co jí rozměry lehátka dovolily.
Byl to vskutku úchvatný pohled, který se mi nyní naskytl. Měl jsem před sebou krásně vystrčený zadeček, který mi odkrýval nejen růžici kakaové dírky, ale i sladkou kundičku. Znovu jsem usedl na stoličku a přitáhl si stolek se zbývajícími nástroji. Naštěstí Lucka neviděla, které to jsou. Ale asi tušila, že ji nečeká nic moc milého a tak se pro jistotu rukami chytla po stranách křesla. Pro klid duše jsem ji upozornil, že tato procedura nebude moc příjemná a nejspíš bude i bolestivá. Poprosila mě, abych byl co nejvíce něžný, protože i když si takto se svým análem hraje, je zde velmi citlivá. V této vystavené poloze a při vyřčení těchto slov jsem myslel, že mi prasknou kalhoty z toho, jak na mě tato situace zapůsobila. Ani pohled na připravené nástroje mě neuklidnil, ale spíše naopak, když jsem si představil co a kde s nimi budu za malou chvíli provádět. Lucka se ohlédla s tím, že můžu začít, i když věděla, že jí teď nečeká nic hezkého. Při tom zpozorovala to, co se mi rýsovalo v kalhotách a tak se olízla a zatvářila se, jako když se děcko těší na svou oblíbenou pochoutku. Pomalu jsem napočítal do deseti a rozhodl se začít. Nanesl jsem si na prst dostatek gelu a začal jsem ho vtírat do okolí a i na sevřený anál. Trochu se zachvěla, protože gel nebyl ohřátý na teplotu těla, ale měl okolní teplotu. Bylo tu sice 25°C, ale teplota těle je přeci jen o něco vyšší. Přidal jsem na prst ještě trochu gelu a začal jej pomalu aplikovat i dovnitř. Análek byl sevřený, ale gel plnil svoji funkci na jedničku. Pokračoval jsem v aplikaci gelu, až ho bylo dostatek zvenku i zevnitř. Prst jsem vsunul dovnitř a cítil, jak se i přes maximální možné uvolnění brání průniku nezvaného vetřelce. Masíroval jsem svěrač a cítil, jak se pomalu víc a víc uvolňuje. Bylo vidět, že Lucce se toto velmi líbí. To prozradila šťávička, která se začala pomalu objevovat v okolí jejího druhého otvůrku. Co jsem viděl, to jsem i cítil, ale i přes tlak v kalhotách jsem musel pokračovat. Přidal jsem i druhý prst, abych kakaovou dírku co nejlépe připravil na věci příští. Když bylo cítit celkové uvolnění, pomalu jsem vytáhl oba prsty. Vzal jsem do ruky anální třílistý retraktor. Nanesl jsem gel i na něj a po celé ploše ho rozetřel. Špičku jsem přiložil na vyšpulený análek. Když to Lucka ucítila, chtěla trochu ucuknout. Ale toto nastavení křesla je určeno pro anální zákroky a nebylo kam uhnout. Přesto se stále snažila vrtět. Co nejklidněji jsem na ní promluvil:
„Snaž se co nejvíce uvolnit a zhluboka dýchej. Uvidíš, že to nebude tak hrozné.“

Zatlačil jsem a čelisti pomalu pronikly dovnitř. Zavřené mají průměr něco málo přes 1 cm a tak, po proniknutí, jsem pomalu a citlivě pokračoval. Nedostal se dovnitř celý, protože se zastavil, díky překážce uvnitř. Lucka lehce vykřikla a já na chvíli přestal tlačit. Počkal jsem chvíli, než se dala dohromady a pokynula mi, abych pokračoval. Čelisti se začaly roztahovat a rozevíral jsem je, dokud Lucka nezasykla bolestí. Zastavil jsem rozevírání nástroje a nastavil aretační šroub, aby nástroj zůstal takto rozevřený. „Lucko, budu tě muset ještě trochu rozevřít, abych ti neublížil při vyndavání kolíku.„
Bylo vidět, že má na krajíčku.
„Když to musí být, tak pokračuj, ale už teď to bolí.“

Ujistil jsem jí, že si toho jsem vědom, ale jinak to nejde. Rozevřel jsem dilatátor ještě o pár milimetrů a opět dotáhl aretační šroub. Lucka zase lehce zasténala a zahlédl jsem, že ji s očí ukáplo pár slziček. Ovšem pohled do jejího nitra jsem měl skvělý. Nasměroval jsem reflektor, aby mi osvítil místo, kam slunce nesvítí a zahlédl barevného vetřelce. Vzal jsem do ruky peán a jeho konec zmizel v nastavených útrobách. Když jsem narazil na vetřelce, chvilku jsem s ním zápolil, protože se mu uvíznutí v čelistech evidentně nelíbilo a byl proti. Lucka se při tom kroutila a lehce vzdychala. Po chvilce je mi povedlo čelistmi ten nežádoucí předmět konečně pevně zachytit a začal jsem jej pomalu vytahoval. Lucka u toho vzdychala. Nebylo to čistě z bolesti, ale něco mezi vítaným uvolněním a zároveň vzrušením, které jí pohyb této hračky v zadečku způsoboval. Když na mě kolík potom vykoukl, hodně jsem se divil, kam až se dostal a co všechno způsobil. Ještě jsem ale musel zkontrolovat, zda hračka nezpůsobila nějaké vnitřní zranění. V této chvíli již bylo zřejmé, že Lucii se nejen ulevilo, ale že si mého počínání docela užívá. Vizuálně jsem nikde žádné zranění nezpozoroval, proto jsem se rozhodl, že ji už nebude déle trápit a prohlídku pohmatem jí trochu zpestřím. Vypnul jsem světlo a pomalu jsem začal zavírat rozevřený dilatátor. Když byl ve své původní velikosti pomalu jsem ho vytáhl. Lucka si ulehčeně vydechla, ale já jí upozornil, aby ještě chvilku zůstala v této pozici, protože ještě musím provést vyšetření per-rectum. Na to se jen trpitelsky ušklíbla a dál mi nevěnovala pozornost. Vyměnil jsem si tedy rukavice a na dva prsty pravé ruky jsem vymáčknul trochu gelu. Na růžici jejího zadečku ho nebylo třeba, protože se jen pomalu uzavírala a poranění tudíž nehrozilo. Prsty zajely dovnitř jako po másle, až to Lucku zaskočilo. Začal jsem v jejím zadečku pomalu zkoumat, zda něco neobjevím. Samozřejmě, vše bylo v pořádku, ovšem během chvilky jsem si všiml, že Lucka zase zrychleně dýchá a vychází mým prstům vstříc. To ostatně bylo i mým záměrem. Zadeček jsem ji projížděl prsty a druhou rukou si začal pohrávat s poštěváčkem. Byla to jen otázka chvilky a zanedlouho se dostavil další orgasmus. Celá se zatřásla a já přestal s kopulačními pohyby, aby si to mohla pořádně vychutnat. Pak jsem prsty vyndal, sundal rukavice a podal ji papírovou utěrku na utření. Zářila jako sluníčko a bylo vidět, že je jí o hodně líp, než když za mnou přišla. Následky stále trochu cítila, ale určité pohmoždění je po této příhodě zcela normální. Ujistil jsem ji, že potíže bude ještě pár dní mít a určité hrátky zcela jistě ráda vynechá, ale tak za 3 až 4 dny bude opět jako rybička.

Celkový výkon odstraňování vetřelců trval přibližně 20, pro Lucku jistě perných minut, ale teď se dostavila mohutná úleva. Proto ji hned napadlo, že teď by se mi mohla nějak odvděčit za odbornou a ohleduplnou pomoc. Ostatně, před tím mi to slíbila a lhal bych, kdybych tvrdil, že je mi to proti mysli. Mezitím, co se utírala, křeslo jsem upravil zpátky do jeho původní polohy. Spustila si dolů šaty, stoupla si před mě a rukou mě strčila do hrudníku. Nečekal jsem to a tak jsem sebou žuchl do křesla, kde ještě před chvílí seděla ona. Poslala mi vzdušnou pusu, rty si objela svým hbitým jazýčkem a už rukou lovila z kalhot napruženého nedočkavce. Protože se mu předchozí činnost velmi zamlouvala, měl se čile k světu. Moje nohy náhle vězely v podpěrách a Lůca mezi nimi zaujímala bojovou pozici.

Jednou rukou jej obratně udržovala ve stavu nejvyšší pohotovosti. Spiklenecky na mne mrkla a už se na něj přisála jako klíště. Její sladké rtíky po něm klouzaly nahoru a dolů. Rukou si ho přidržela u kořene, díky čemuž byla předkožka úplně stažená a to práci jejích sladkých úst jen zintenzivňovalo. Potom do práce zapojila i svůj hbitý jazýček. Piercingem mi jezdila po dírce na vrcholu těšitele a bylo jasné, že při tomto tempu to nebude mít dlouhého trvání. Samozřejmě jsem jí nic nechtěl dát zadarmo a snažil se co nejdéle odolávat. Pochopila to a na chvíli mě ze sevření rtů propustila. Držela ho stále napjatého a začalo ho lízat se stejnou chutí, jako by to byla ta nejlepší zmrzlina. Při tom měla ve tváři výraz nezbedné školačky, která má tyto hrátky velmi ráda.

Moc dobře věděla co dělá a čeho chce dosáhnout. Opět jsem se ocitl ve sladkém vězení jejích rtů. Jazýček se také dal do práce a mně to připadalo, jako dotek motýlích křídel, jemný ale velmi vzrušující. Zintenzivnila pohyby rtů, jazyka i ruky a během chvilky bylo zřejmé, že se blíží k vytčenému cíli. Neustávala v započaté činnosti a když zaútočila kuličkou piercingu na dírku v žaludu a začala se s ní dobývat co nejhlouběji, už nebylo cesty zpět. Dostavilo se mohutné vyvrcholení a já, několika gejzíry, naplnil její pusinku bílou záplavou. Byla na to připravená a tak ji neunikla ani kapička. Vše hltavě spolykala a na závěr pozorně olízala ochabujícího fešáka. Při tom si pochvalovala chuť mého semene. Oba jsme předchozí chvíle tak silně prožívali, že jsme zapomněli na čas. Letmý pohled na hodiny prozradil, že celý zákrok i s lahůdkovým zakončením trval 40 minut. Chvatně jsme se upravili a já ještě zkontroloval, zda se nikde nenachází zbytky po odměně. Pak jsem zavolal na Aničku, že už jsme hotoví.

Když přišla do ordinace a uviděla mé úlovky v misce, raději se na nic neptala a začala ordinaci připravovat pro další pacientku. S Lucií jsem vyřídil nezbytné formuláře, dokumentaci jsem založil a s pacientkou se rozloučil. Pohlédla na Aničku a když viděla, že asi ví své, docela se začervenala a chvatně odešla.

Aničce jsem vše podrobně vyprávěl a samozřejmě vynechal „nepodstatné“ detaily, které jistě nebyly důležité. (Jako například skvělá orální práce pacientky, či můj prstový koncert, o kterém už také věděla své). Trofejní úlovky pořádně umyla a založila do sbírky, která se časem docela pěkně rozrůstala. Ani mě nepodezřívala, že bych s Lucií prováděl něco jiného, než se by se na slušného pana doktora patřilo. Jelikož mě Lucka celkem navnadila a Anička měla hezky vyzývavé oblečení, trošku jsem své děvče škádlil, ale dnes mi v ordinaci úspěšně odolávala. Bylo zde pár polibků a lehké osahávání, ale do konce pracovní doby již k ničemu nedošlo.

Když jsem Aničku odpoledne doprovodil domů k jejich rodičům, rozloučila se se mnou velmi žhavým polibkem a při tom rukou nejdříve pohladila můj zadek a posléze i zkontrolovala, zda mi kalhoty dobře sedí i vpředu. Po jejích dotecích mi seděly více, než přesně. Zašeptala mi, že na víkend si nemám nic chystat, protože má na něj své plány, ve kterých jsem důležitým aktérem. Těsnost mých kalhot to ještě více zvýšilo, ale po tom mi vlepila jen pusu na tvář a provokativně zmizela za brankou domů, tak, jak to ostatně umí jen ona.

Když jsem se vracel, přemýšlel jsem, co asi chystá a také jsem si uvědomil, že se pomalu blíží pá­tek a to měla Anička slíbenou další preventivní prohlídku. I když, po tom, co mi řekla minule, že by to měla ráda o něco tvrději než posledně a také po zjištění, že na víkend něco chystá, jsem si nebyl už vůbec ničím jistý. Ale co, ono se to nějak vystříbří…

Autor

Navigace v seriálu<< Soukromá praxe 05Soukromá praxe 07 Eva Sýkorová >>
3.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x