doktor vyšetřuje gynekologie

Soukromá praxe 07 Eva Sýkorová

Toto je 7 díl z 7 v seriálu Soukromá praxe

Soukromá praxe 06 – Eva Sýkorová

1. Veškerá podobnost popisovaných osob a jevů s reálně existujícími osobami a jevy, je čistě náhodná.
2. Text může obsahovat sprostá slova, gramatické chyby a překlepy. (Sprostá slova, to ano. Ta sem patří, ale gramatické chyby a překlepy, ty by měl vychytat korektor. –
Doplněno Fredem)

3. Tato povídka může obsahovat prvky BDSM anebo „kliniku“. Pokud někdo tento žánr nevyznává, ať raději nečte dále.

4. Čtení textu je na vlastní riziko a autor nenese žádnou odpovědnost za následky, které utrpíte, nebo spácháte na základě přečtení tohoto textu.

5. Komentáře a připomínky vítám, ale nečekejte, že Vám budu odpovídat nebo se Vám omlouvat – viz předchozí upozornění.

6. Pokud se Vám to nelíbí, nečtěte to.

Rád bych poděkoval Fredovi za korekturu a za nápady od některých zdejších komentátorů.

Text po korektuře prošel schválením autora.
———————————————————————————————
Čtvrteční ranní erekce mi připomněla, že konec týdne se kvapem blíží, a proto bych měl dneska večer, až Anička odejde domů, věnovat trochu času přípravě na zítřejší „preventivní prohlídku“ mé nadstandardní klientky. Jelikož je čtvrtek pracovně krátký, bude na to odpoledne, nebo případně v podvečer, dost času a bude to chtít něco speciálního.

Po krátké ranní hygieně a snídani, jsem sešel dolů do ordinace a odemkl dveře. Venku opět krásně svítilo sluníčko a po nebi plulo jen pár ojedinělých obláčků, ze kterých zhoršení počasí nehrozilo. Krátce po půl osmé doplula do ordinace i Anička, opět se skvělou náladou. Hned jsme se přivítali vášnivým polibkem a po nezbytném oblečení do sesterské uniformy mohl začít další ordinační den.
Teploty venku úspěšně stouply a tak se klimatizace začala činit. Den probíhal jako vždy, celkem poklidně. Jediné, co mě zaujalo bylo, že začalo chodit více žen, které když odcházely, měly v ruce těhotenský průkaz. Asi na tom rčení o jaru něco bude a letos se celkem zadařilo.

Kolem poledne, když máme zhruba dvou hodinovou pauzu, jsme si s Aničkou dali výborný obídek a při návratu na „hrad“ jsem byl celkem v útlumu. Na odpoledne jsem měl naplánované již jen čtyři pacientky. Tři z toho byly pravidelné klientky, takže jsem ani od poslední návštěvy nic moc nečekal.

Jméno Sýkorová mi bylo celkem povědomé, ovšem nebyla to Eva, ale Lucie. Což jsem si vzhledem k množství pacientek neuvědomil. Navíc mi přišlo divné, že tato paní Sýkorová byla na prohlídce zhruba před týdnem. Lucie Sýkorová byla udržovaná čtyřicátnice, která byla již od pohledu velmi příjemná. Když se však objevila ve dveřích, zaregistroval jsem, že hned za ní, v závěsu, jde jakási mladá dívka. Přivítal jsem paní Sýkorovou a ta mě hned uvedla do obrazu. Vysvětlila, že dnes tu není jako pacientka ona, ale přivedla poprvé svoji nejmladší dceru. Ta byla zatím jako studentka v péči dorostové lékařky, ale vzhledem k tomu, že holka je už zletilá a paní Sýkorová má ke mně plnou důvěru, doufá, že i její dceru přijmu do evidence. Proto ji také dnes přivedla na vstupní prohlídku.
Vzhledem k tomu, že jsem měl dostatek pacientek, nijak jsem se nehonil po kapitačních platbách od pojišťoven. Mohl bych tedy i odmítnout, ale to, co jsem viděl před sebou, rozhodlo za mne.
Bylo to děvče jako lusk a tím nemyslím, že by byla tak zelená. Byla věrnou kopií své matky, ovšem kopií o generaci mladší. I když bylo vidět, že mají spolu dobrý vztah, bylo zřejmé, že dívka bude raději, když matka u vyšetření nebude. Požádal jsem tedy paní Sýkorovou, aby počkala ve vedlejší místnosti, než skončí prohlídka. Mohou zatím se sestřičkou u kafíčka vyplnit evidenční kartu.
Jelikož tento ostych mladé dívky chápala i Anička, připravila mi nástroje menší velikosti a pak se vydala dělat společnost paní Sýkorové vedle. Před odchodem mi nenápadně pohladila rozkrok a špitla, abych si to hezky užil, ale moc tu mladou dívku netrápil. Při tom na mě lehce mrkla.

Dveře se uzavřely a já vyzval mladou slečnu, ať se posadí do židle naproti stolu, kde spolu nejdříve vyplníme její anamnézu a dohodneme se na dalším postupu. Jelikož dívky byla mladá, zeptal jsem se, jak ji mám oslovovat.
„Eva bude plně
vyhovovat, pane doktore. Můžete mi tykat, ale já vám budu vykat, jestli vám to nevadí,“ odpověděla stísněným hlasem.
Bylo zřejmé, že se na příští okamžiky vůbec netěší. Nasadil jsem uklidňující tón a ujistil ji, že bát se mě rozhodně nemusí. Pokud by se cítila jakkoliv nepříjemně, ať se hned ozve a já budu pokračovat až v přítomnosti její maminky nebo zdravotní sest
řičky. Lehce se usmála a řekla, že to určitě nebude potřeba. Do karty jsem vyplnil její věk, ale nahlas jsem jej nevyslovil. Vím už dávno, že ženy všech věkových kategorií jsou na tohle zatraceně citlivé. Ty starší se za věk stydí, chtěly by, aby jim bylo méně, no a ty mladé by byly povděčné, kdyby byly považovány za starší a zkušené.
Tato studentka před maturitou uvedla, že menzes nemá úplně pravidelný, ale v tomto věku bych se spíše divil, kdyby šlapala jako hodinky.
Šel jsem s ní k váze, která ukázala 51 kg a výška byla podle měření 161 cm. Tlak byl ukázkových 121/80. Také měla krásné, od přírody zrzavé vlasy, zhruba pod lopatky a zelené oči. No – celkově to byla kočka a tak určitě už brzo budou muset rodiče u jejího pokoje stavět stráž. Po vyplnění písemných formalit jsem řekl, že nyní už přistoupíme k té poslední části prevence a sice k prohlídce. Vyzval jsem ji, aby si za plentou sundala tričko a podprsenku, abych mohl vyšetřit prsa.

Když vyšla zpoza plenty, musel jsem se hodně přemáhat, aby mi nespadla čelist. Její prsa byla zatím celkem malá, ale v plném rozpuku. Velikost košíčků bych odhadl tak na B. Ukázal jsem na lehátko a když si sedla, obě prsa jsem celkově prošetřil. Trošku zčervenala, ale jinak to snášela bez problémů. Prsa jsem šetrně prohmatal, nejdříve když měla ruce podél těla svěšené a pak i když měla vždy jednu ruku za hlavou. Při tom jsem vyšetřil i uzliny v podpaží. Bradavky jsem vynechal, abych ji nepřiváděl zbytečně do rozpaků, zvláště, když na první pohled vypadaly v pořádku. Když jsem na těchto skvostech nenašel nic nepatřičného, poučil jsem ji o samovyšetření. To jsem jí názorně předvedl a kladl na srdce, aby jej pravidelně prováděla. Hned jsem také trval na tom, aby mi to sama předvedla. Při tomto představení, které mě normálně nechává v klidu, jsem však já, ani můj společník dole, úplně v klidu nebyli. Naštěstí to nebylo vidět. Ujistil jsem svoji mladou klientku, že prsa má naprosto v pořádku a protože samovyšetření jí jde dobře, nastává čas postoupit dále.

Slečno Evičko, nyní přistoupíme k vyšetření vašeho pohlaví. Jelikož uvádíte, že pohlavní styk jste ještě neměla, nejdříve zkontroluji vaší panenskou blánu a pokud to půjde, vyšetřím vás přes otvor, který se v ní přirozeně vyskytuje. Pokud by to nebylo možné, musel bych vás vyšetřit přes konečník, ale to zatím nechci předbíhat.“
Evička celá zčervenala a když viděla, že tato část vyšetření ji nemine, vydala se na „křížovou cestu“, k pro ni tak obávanému gynekologickému křeslu. Působila proti němu kř
ehce, ale o to půvabněji. Pomalu se usadila na okraji, záda si opřela o opěrku a nohy pomalu umístila do podpěr po stranách. Rukami se chytla madel po stranách a to tak silně, že jí úplně zbělely klouby. Uklidňoval jsem ji, že se nemusí ničeho bát a slíbil, že se budu snažit být maximálně ohleduplný.

Sedl jsem na stoličku u křesla a zaujal místo mezi rozevřenými stehny krásného, mladého děvčete. Viditelně jsem byl první muž, který ji takto viděl, soudě podle toho, jak byla červená v obličeji. Kupodivu měla celkem červený i dekolt což značilo, že ji situace nenechává úplně v klidu. Vstup do jejích intimních partií byl jako u dospělé ženy, ovšem s tím drobným rozdílem, že byl stále panenský. Vnější závojíčky plně překrývaly ty vnitřní a byly úplně k „nakousnutí“.
Samozřejmě, jsem této situace nehodlal nijak zneužít. Nasadil jsem si rukavice a opatrně se výstavně nastavené broskvičky dotkl. Nepatrně se zachvěla, ale jinak zůstala v klidu. Pomalu jsem závojíčky rozhrnul a uviděl neporušenou panenskou blánu. Měla v sobě sice několik nepatrných otvorů pro odtok menstruační krve, ale na vyšetření ani nejmenšími zrcadly, které jsem měl připraveny, to opravdu nebylo.
Taktně jsem jí sdělil, že budu muset provést vyšetření jejích vnitřních orgánů přes konečník. Měla vyděšené oči, ale ani slzička neukápla. Nesla to celkem statečně a snažila se nedat svoje znepokojení navenek vůbec znát.
Po zjištění, že vaginální vyšetření není možné, jsem ji prohmatal velké i malé stydké pysky. Samozřejmě, vše bylo naprosto v pořádku, což se dalo předpokládat. Při této příležitosti jsem ty rozkošně růžové lístečky pomalu rozhrnul a tu na mne vykoukl malý, růžový hrášek. Sice přímo svůdně lákal k dalším hrátkám, ale ukázněně jsem se odolal pokušení a nahlas jsem dívce oznámil, že
i tady je vše v pořádku.

Nyní vám zasunu prst do konečníku, Evo. Nebude to bolet, ale také to nebude moc příjemné.“
Ukazováček rukavice pravé ruky jsem potřel gelem. Levou rukou jsem lehce rozevřel půlky krásného zadečku a když na něm ucítila závan vzduchu, lehce se zachvěla. Když pak ucítila i chlad gelu, trochu se otřásla, ale statečně držela. Zadeček se jí sice samovolně stáhl proti průniku nezvaného hosta, ovšem proti stále postupujícímu tlaku, podpořeném gelem, neměla šanci.
Netrvalo dlouho a prst vnikl do panenského, horkého konečníku. Prst v rukavici pronikal stále hlouběji a nyní jsem s ním začal nepatrně kroutit, abych se dostal co nejhlouběji. Když byl celý prst uvnitř, začal prozkoumávat místa, kam jsem se nemohl dostat jinudy. Z úst Evičky vyšel slabý sten, který jistě nebyl úmyslný, ale prostě se nedokázala ovládnout. Levou ruku jsem položil na bříško a prstem prozkoumával vnitřní orgány, na které bych se jinak nedostal. Děloha i oba vaječníky byly na pohmat v pořádku a tak jsem začal prst pomalu vytahovat.

I když bylo jasné, že se Evě toto vyšetření líbí, celá se studem červenala a byla ráda, že už končíme. Sundal jsem si rukavice, odhodil je do koše, podal Evě pár ubrousků na otření a propustil ji z křesla. Byla celá ráda, že to má konečně za sebou. Za plentou se oblékla a pak se posadila naproti mně u stolu. Spokojeně jsem oznámil, že vše je v pořádku a zeptal se, zda by chtěla předepsat antikoncepci. Jelikož projevila zájem, upozornil jsem ji, že nejprve musíme pro jistotu provést jaterní testy a pokud budou OK, dostane ode mne příště recept.
Zavolal jsem Aničku, aby slečně udělala odběr krve a poslala na rozbor. S Evou jsem se domluvil, že může za týden přijít sama a domluvíme se na dalším postupu. Byla viditelně ráda, že už má to martýrium za sebou. Všiml jsem si, že se jí tak nějak zvláštně lesknou oči a začal jsem mít z její další návštěvy trochu „obavy“. Rozloučil jsem se s oběma dámami Sýkorovými a pro dnešek jsem již měl padla.

Sotva se za oběma klientkami zavřely dveře, skočila mi Anička do klína a já si stačil všimnout, že nemá kalhotky. Vůbec nemám tušení, kdy si je sundala, ale její horkou kundičku jsem cítil přes slabé kalhoty jasně. Začala mě vášnivě líbat a při tom mi zručně rozepnula kalhoty, aby vysvobodila uvězněného ptáčka. Ten se ovšem během chvilky změnil v ptáka ohniváka. Anička mě nepřestávala líbat a při tom mi kundičkou jezdila po naběhlém nedočkavci, ale dovnitř mě nepustila. Přes sesterskou uniformu jsem jí masíroval prsa a ona mě vlastně „honila“ svou žhavou kundičkou. Poskytovala mi fantastickou kundí masáž, ale dovnitř mě prostě pustit nechtěla. Vášnivou jízdu si dirigovala sama a měla vše ve své režii. Sama se během chvilky začala svíjet v orgasmu, ke kterému se dovedla sama, jízdou na mém tvrdém kamarádovi.
Když se po chvilce probrala zjistila, že já jsem ještě nebyl a tak v jízdě pokračovala. Díky jejímu vzrušení to krásně klouzalo a protože jsem ještě před chvílí měl v křesle roztomilou inspiraci a Anička se činila seč mohla, nebylo divu, že v krátké době jsem se dočkal vrcholu i já. Samozřejmě jsem postříkal sebe a ohnivák se začal pomalu, ale jistě, opět měnit v ptáčka, ze kterého před nedávnem povstal.
Anička seskočila, chňapla po něm šikovnou pusinkou a celého jej dokonale očistila. Potom mi přislíbila, že tohle byla pouze ochutnávka toho, co mě čeká o víkendu. Mám se prý na co těšit, jelikož na víkend si pro mě něco chystá. A nebude na to sama, ale budou dvě. Pak mi ukázala fotku spolužačky ze zdrávky. Polkl jsem nasucho, protože ta holka na fotce, byl vskutku krásný kus ženské. Prý budu jejich pacient a tak se mám na co těšit. Samozřejmě jsem jí připomněl, že zítra ji čeká „preventivní prohlídka“. Na to mě s ohníčky v očích varovala, abych si pořádně rozmyslel jaká bude, protože o víkendu mi to může s kámoškou i s úroky vrátit.

Pomalu jsem se zvedl z křesla, upravil se a po rozloučení s mojí vílou zapnul alarm a zamkl ordinaci. Anička se vydala domů a já rovněž. Stále jsem přemýšlel o zítřejším vyšetření Aničky a snažil se představit si, co mě asi o víkendu čeká. Protože jak Aničku znám, má to asi hezky naplánované…

Autor

Navigace v seriálu<< Soukromá praxe 06
4.8 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
26 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina

Zezačátku jsem byla dost zmatená, alébrž jsem nějak nechápala, o kom je řeč. Chvili se mluví o muži, pak prišla sestřička a „přivítaly jsme jsme se“…

gogo

cenzor prostě nebyl ve formě….

Martin

Spíše byl myšlen korektor 😉

Pepik98

Pod jakým názvem? „Toto je 1 díl z 1 v seriálu Soukromá praxe“. Ani vyhledávání „soukromá praxe“ nic dalšího neukáže.

Šmajda

Předchozí díly tohoto seriálu jsou dostupné na starém eFenixu, link zde https://stary.efenix.cz/eroticke-povidky/klinik/soukroma-praxe-1

Pokusíme se tuto sérii v dohledné době přenést i sem.

dedek.Jeff

I korektoři jsou jen lidé a chybička se může vloudit. Stačí vyměnit měkké i za tvrdé, a hned se změní smysl textu. Důležité je, že se všichni po chvilce zorientují. Chyba byla odstraněna.

Tomáš

On s tím má hlavně problém zákon. Stále platí, že i v erotických povídkách nesmí být popisována sexuální praktika na dítěti a dle trestního zákona je dítětem osoba mladší 18 let. Je to bohužel tak a nikde jsem za ty roky nenašel jiné vysvětlení. Proto tu musí být, možná nesmyslně, ta věková hranice 18 let, i když v reálu sex může mít osoba od 15 let. A věřte, že i díky tomuhle, má tento web 10 let. Už tu pokusy o trestní stíhání a žádosti o zrušení hostingu a smazání webu, byly. Naposledy tři měsíce zpět.

Martin

Tak nevím na co se mám těšit dřív zda na vyšetření Aničky a víkend s kamarádkou , nebo na další setkání s Evou . V každém případě doufám , že nás nebudeš dlouho napínat na skřipci a napíšeš další pokračování dřív než za rok . 😉

Martin

Když s tím nebudeš mít problém , tak klidně jen pro mě 😀😀 To je, ale asi málo .😉 Podívej já ten problém s věkem chápu . Je to tu korektní , takže aby nebyl problém s pedofilií .

Fanyn

No jo, s tím mám bohužel své zkušenosti. Ono předělávání povídek z původní na novou verzi je věc ošemetná. Občas přehlédnu jméno, souvislost s věkem… Nevšimnu si toho, nevšimne si ani korektor, protože se zaměřuje na pravopis či sloh… I to i/y v zápalu psaní ujede… Ale což, jsme přece jenom povídkáři-amatéři, tak nebuďte malicherní, přátelé.

Martin

Ale jinak Ti jde psaní povídek výborně 😀

Junior

Já bych to zas tak neřešil, vždy se najdou rejpalové. Piš pro ty co to čtou a těší se na další pokračování.

dedek.Jeff

Autoři povídek i korektoři jsou vázáni určitými předpisy a pravidly, které musí dodržovat. A už se to týká věku postav příběhů, tak i praktik, jako pedofilie, zoofilie, nekrofilie a pod. Je to v zájmu všech, vyhnout se textům s těmito tématikami, abychom se nedostali do rozporu se zákonem. V nejhorším případě by to mohlo vést až k zrušení tohoto webu, což by byla samozřejmě škoda. Korektoři mají navíc práci s odstraňováním případných gramatických chyb a slohových nedostatků. Může se opravdu někdy stát, že něco přehlédnou. Věřte, že největší snahou autorů i korektorů je vysoká kvalita a snaha, abyste se na… Číst vice »

Honza

Chtěl bych pochválit tuto povídku, avšak malá chybička se vloudila 😉 rektálně lze palpovat vaječníky pouze u krávy a klisny… U drobné Evičky by to dost dobře nešlo 😀 jen maličkost.. těším se na pokračování 😉

Mato

Teším sa na pokračovanie úžasne čítanie 😍

Pet

Moc vzrusujici cteni. Tesim se na pokracovani.

Knight Rider

Moc se tento seriál moc líbí je dobře napsaný a já bych nic neměl na stylu jakým je napsán .
Rozhodně je zajímavý seriál ze soukromé praxe a to se mi na tom moc líbí .
Víte já jsem se také v jedné nemocnici vyučil na jedno povolání a tak mám slabost pro takové povídky jako je tato .
Doufám že ostatní autoři ještě nějaké ty povídky jako je tato napíší .
Jinak moc se těším na další díl této povídky a doufám že to už nebude dlouho trvat než se tu oběví .
Děkuji

tommy

chtělo by to pokračování

Junior

Jen bych se chtěl zeptat zda bude nějaké pokračování, nebo to dopadne jako některé jiné seriály kdy autor začne napíše několik dílů a pak skončí.
Doufám, že toto nebude ten případ.

26
0
Would love your thoughts, please comment.x