Made in doma 03

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Made in Doma

Po skvělé koupeli se Karolínka odpočatá s nabranými silami, vydala nahá a ještě od pěny, do ložnice. Kráčela důstojně před Martinem, aby ukázala dokonalost, která převálcovala na plné čáře jeho kýčovitost. S poslušným otrokem u nohou, dokráčela ke kosmetickému stolku v ložnici hotelového pokoje, hodila po něm osušku a nastavená se nechala obmačkávat měkkou látkou.

Drsné tření ručníkem se k její kráse nehodilo a tak se jen nechávala s úctou a něžně obtlačovat ze všech stran. Osušená a spokojená, podala nule butelku s krémem a s přísným pohledem sledovala jeho ruce, které něžně hladily božské tělo. S posměchem se dívala do utrápených očí, prosících o výstřik. Tohle hlazení Martinovi v ničem neulehčovalo. Jasně cítil pod rukama alabastrovou pokožku své Paní, tvrdé bradavky škrtaly o nataženou dlaň a záhyby mezi stehny, kde se jasně dotýkal i pysků, mu nalívaly ocas krví. Nechal se, plný štěstí, trápit. Oddaně sloužil jako masér na kolenou, dokud sama Bohyně nepřikázala přikleknout blíž a sledovat její proměnu.

„Uč se! Budeš to za chvíli potřebovat!“ usadila se luxusním, nahým zadečkem na vytapecírovaný trůn a pustila se do make-upu. Martin přihlížel, jak pročesávala dlouhé husté řasy, zvýrazňovala pohled černými stíny, rámovala sexy oči černou tužkou a něžné růžové a přirozené rty donutila k přísnosti vybarvením rudou rtěnkou. Přepudrování labutěnkou jen podtrhlo její krásu. Pak nabídla konečky prstů Martinovi a tím svolila, aby je políbil. Vzalo mu to dech. Jen se jemně dotknul, aby nepošramotil krásu nejúžasnější ženy v jeho životě a poslušně se usadil na místo, které mu jeho Vládkyně vymezila. Seděl naproti zrcadlu a sledoval všechny barvičky, voňavé lesky na rty, štětečky, peřinky, pudry a parfémované pomůcky k podtržení ženskosti.

„Lekci jsi dostal. Pusť se do toho,“ přikázala Karolínka a ohnutá a krásně vystavená, sledovala zblízka odličování už předtím neodborně zmalované transky. Za spoustou špinavých tampónů se opět vyloupla krásná mužská tvář. Se zamlaskáním Karolína zavelela k důkladnějším nánosům. Nechtěla mu dát nic levně a tak vztekle sem tam plivla na stojící ocas pod deskou stolku jako důkaz, že je pod dohledem.

„Zamaskuj si ten ksicht, špíno!“ stála ukřičená nad Martinem s rukama v bok. Jediný pohled směrem vzhůru, kde se houpaly dva obrovské balóny, ho vrátil zpátky do výcviku.

Vybranými barvami zamazal horní víčko, podtrhl oko tužkou, přemazal obočí a rty přejel stejnou rtěnkou, jakou použila sama Madam. Hladce oholenou tvář si nechal poprášit pudrem přímo od svojí Dámy a se šťastným srdcem, se po kolenou plazil k už sbaleným kufrům, kde čekalo oblečení pro oba. Nutné bílé elastické minišatky, vybrané právě pro mužské tělo a samodržící černé punčochy se válely na zemi, protože je Karolínka bez pardónu hodila klečícímu psu.

Nožkou k němu dokopala červené lodičky na vysokém podpatku a přihodila podprsenku gigantických rozměrů. Veškeré, povalující se oblečení spolu vybrali právě na téhle dovolené. Jako trofej si balil Martin domů tuhle libovou památku, kterou měl pro dnešek svolenou vyzkoušet. V kleče u hromádky ošacení pozoroval dychtivě vážné kroky Vládkyně, kráčející ke koupelně a poslušně čekal bez jediného pohybu. Radostně zamrkal, když se Bohyně vracela s dokonalou prsatou postavou a v rukou se jí přelévaly dva nafukovací balónky plné vody. Hned pochopil, že pro tento večer bude vyzbrojený krásným poprsím, jako jeho žena.

V celé hotelové ložnici zavládlo naprosté ticho. Jen podle velitelských posuňků plnil přání Dámy svého srdce. S poslušností mu vlastní si navlékl samodržky, nechal si mužná stehna sevřít elastickou krajkou a pozoroval Bohyni, jak si ladně natahuje síťovaný obleček. Zapínal na zádech háčky obrovské podprsenky, natahoval popruhy na ramena a pomalu se převtěloval do podoby dokonalejší ženy. Při dalším kroku, kdy si vycpával košíčky nalitými balóny, pozoroval se zájmem další kousek z garderóby své Bohyně.

Kraťoučká těsná sukýnka z bílé kůže zvýraznila dokonalé křivky, stejně jako vyplněné košíčky na jeho vodní podprsence. Podebral je s radostí dlaněmi a olízl si nenápadně rty. Nemusel se skrývat, ani se obávat trestů, protože Karolína sama radostně zatleskala, nad pohledností téhle povedené transky. S dalším kouskem sporého hadříku se pohledem věnoval opět manželčinu tělu, kdy sledoval sexy souboj dvou jemných ruček se dvěmi obrovskými bójkami. Zamykala je pracně za háčky bílého korzetu a při každém nádechu se jí oba melouny nadmuly jako páv. V bílé prosvítila celou místnost.

Martin nelenil a poslední kousek minišatků na sebe navlékl rychlostí světla. Stál, sledoval překrásnou Dámu svého srdce a v odrazu zrcadla na skříni, sledoval dlouho žádanou proměnu. Pomalu zaplul do lakovaných střevíců a snažil se vypadat jako opravdová i když laciná dámička. Oddaně čekal na kudrnatou paruku s dlouhým vlasem, kterou mu jako korunu všeho, nasadila spokojená Karolínka.
Stál naproti ní, dmul se pýchou, protože si připadal strašně sexy a nechal se doozdobit cetkami, v podobě naušnic, náramků a korálů.

„Ještě tuhle kabelku si vem,“ natáhla malé psaníčko na kýčovitém řetízku na Martina, jako šerpu. Provoněla obě těžkým parfémem a uznale přikývla.

„Děkuji, má Paní,“ odvděčila se už hotová transka.

„Pojď za mnou,“ s klidným hlasem vedla za loket k zrcadlu na skříni klopýtající nulu.

Stanuly vedle sebe. Dvě ženy. Jedna nádherná a přirozená šelma a druhá uměle vyrobená štětka.

„Sleduješ ten rozdíl?“ pousmála se posměšně nad Martinem a ten jen se sklopenou hlavou poníženě přikývnul.

„Nikdy nebudeš jako já. Nikdy se mi v ničem nevyrovnáš a vždycky budeš jen hadr. Předložka u záchodu. Nic než hračka určená pro mé rozmary,“ polohlasně připomínala Karol a ničila tím zvedlé sebevědomí své transce.

„Ano Paní,“ souhlasila s obrazem v zrcadle oddaná nula a nechala se dál vést hotelovou chodbou k výtahu.

Dole u recepce, se Martin, cestou do místního baru pohupoval na vysokých jehlách, poblíž své dokonalé krotitelky. Metr za Vládkyní sledoval její osobnost, jako světlo na konci tunelu. V bílém rozzářila celou hotelovou halu a agresivní odlesky z její dokonalosti tlumila jen černá dlouhá hříva a síť vykukující z vysokých kozaček na dlouhých nohách. Šel za ní jako za bludičkou. Následoval vůni parfému, sekal pohledy po slintajících čumilech, než zjistil, že víc jak půlka slintá i nad ním samotným. Jeho srdce se zatetelilo a při vstupu do barevně osvíceného lokálu se už choval víc povolně.

Karolínka vybrala stolek, odkud byl ten nejlepší rozhled a zároveň totální soukromí. Objednala lahev šampaňského a pustila se do výběru prvního zákazníka pro svoji transku.

„Tohle si narvi do držky!“ urychleně vytáhla pár plátků žvýkaček, aby je nacpala do zmalované huby.

Přežvykování byla poslední doladěná tečka, než Karolínka začala nenápadně poukazovat na samotně sedící muže u okolních stolků.

„Chvíli počkáme, jestli na někoho nečekají. Až pak zkusíme vybrat toho pravého pro tebe,“ zveřejňovala šeptem nahnutá k umělé šlapce.

„Dobře. Vyberete mi ho vy, Madam?“ polkl sladké sliny ze žvýkačky Martin a pročechral umělé vlasy paruky.

„Jedině já! Ty pak jen zajdeš mu posloužit,“ zdůraznila pravidla vymyšleného plánu, Karolínka.

Martin s přežvykováním souhlasně kývnul a rozhlížel se zvědavě po baru. V pár boxech sedělo několik osamělých mužů, kteří přišli vyloženě na lov. Mlsně se rozhlíželi a pomrkávali na kdejakou samici v zábavním podniku. Bylo jasně vidět jak se občas povzbuzují i navzájem. Dokonce spolu zašli i na WC, kde si určitě postěžovali a svěřili jeden druhému, jak moc by který šukal.

Karolínka si libovala, protože osamělých mužů přibývalo a jen občas nenápadně ukázala prstem na někoho zrovna vybraného. Nechovala se nijak tajně. Hlasitě a sebevědomě jednala se svojí gumou, servírky proháněla pro každý rozmar, probodávala přísně podlahu jehlovými podpatky kozaček, když se přemisťovala na záchodky, aby zblízka okoukla mlsné pány. Lákala je pro svou nicku. Tahala jejich semeno na dálku a voněla jim pod nosy, když si přišla vyžádat informaci o mapě hotýlku, půjčit jídelní lístek, nebo se zeptat na další bar v okolí. Vracela se vyzbrojená informacemi ke stolu, kde prsatá transka pomrkávala na slintáky u okolních boxů. Martin vypínal záda, aby se voda v umělých kozách přelévala a dekolt se mu rajcovně rozpohyboval.

„Mám vybráno. Jdi támhle za tím pánem v saku. Vyžádej si zapalovač a pořádně se kruť, děvko!“ rozkázala a natěšeně sledovala nafintěnou hračku v dámských šatech, jak se přibližuje vyzývavým krokem k postaršímu pánovi. Transka kroutila boky, držela si prsatou figuru na vysokých šteklích a s úsměvem se odvážně přibližovala k vyhlídnuté oběti. V miniaturních šatičkách se nahnula k obličeji pána a do zlatých brýlí se ho tajemně zeptala, jestli by jím ke stolu nemohl zapůjčit oheň. Starší muž si pohladil lesklou, opocenou pleš a s trčícími malíčky, ozdobenými zlatými prsteny, vytahoval z kapsy benzínový poklad.

„Nechte si jej na památku, krásná dámo,“ zalichotil zmalované masce a při podání do žilnaté transčí dlaně, ji dychtivě pohladil po cinkajícím předloktí plném přívěšků a náramků.

„Och, děkuji. Kdyby bylo potřeba, tak sedíme támhle v tom tmavém boxu,“ zašvitořila transka a ukázala na nedaleké klidné posezení, ozdobené živou perlou v podobě Bohyně.

„Třeba bych se mohl k takhle krásným dámám připojit, co říkáte, slečno?“ zkusil se vnutit mlsný pán v letech a čekal na svolení od nadšené prsatice. Nadšené proto, že to bylo vlastně poprvé, kdy s transkou někdo zacházel jako se ženou.

„Já se zeptám své Paní,“ špitla transka rádoby ženským hlasem a odklapala vyzývavě k jejich stolu, až si skoro boky vykloubila. Nadhazovala houpající se cecky, nesla se jako pravá levná děvka a radostně doklapala až k Bohyni, kde se svěřila s prosbou o připuštění.

„Tyyyyy čubko jedna! Nejsi dáma! Obyčejná šlapka jsi!“ křičela Královna a opět si libovala v krásné ostudě.

„Já vím, má Paní. Ale víte, jaké je moje přání…,“ posmutnělo tývýčko.

„Přilákej si ho, nulo,“ svolila Vládkyně a se zalíbením znovu sledovala sexy chůzi dokonalé štětky vlastní výroby.

Pán v letech nabídl rámě prsaté cetce a doprovodil ji ke stolu, kde je už očekávala krásná Karolínka. Možná pochopil situaci, protože víc se věnoval právě převlečenému Martinovi, který si hned při bližším seznamování dal jméno Alenka.

„Takže Alenka. Krásné jméno, k ještě krásnější ženě,“ slizounsky podlézal vyšňořené kurvičce plešoun a nenápadně se dotkl vodních koz.

„Líbí se vám?“ vyptávala se Karolína a podebrala rukou jedno poddajné umělé Alenčino prso.

„Nádherné! Mám rád velká prsa,“ přisouval se k položenskému tělu a s rukou nedočkavou chytil Alenku kolem pasu.

„Chcete ji?“ drze nabídla Karolína nulu k prodeji.

„Za kolik?“ okamžitě zareagoval upocený brejloun a Alenka už jen nadrženě sledovala svůj prodej starému chlípníkovi.

„Dá vám levně. Ale je vám jasné, že kundu má jen vzadu a vepředu jen přerostlý poštěvák?“ ujišťovala se Bohyně, která chtěla mít jistotu, že osobní čubku prodává tomu správnému uchylákovi.

„Vážně? Takže nejen velká prsa? I poštěváček máte velký?“ stále vykal už na půl koupené oběti starouch a jel rukou po stehně.

„Předveď se pánovi,“ rozkázala Karolínka s nahnutým tělem, aby líp viděla počínání svého převlečeného manžela.

Martin se opřel, roztáhl stehna a nadkasal šatky, aby ukázal tuhý a opravdu přerostlý poštěvák. Sevřel ho v dlani a namířil se studem kupci lásky.

„Takhle veliký poštěváček, má slečinka?“ zkusil se dotknout páprda a s roztomilým štěbetáním ho pevně sevřel v dlani. Přetáhl předkožku a podíval se na přimhouřené oči zmalované masky.

„Brzdi se!“ rozkázala Karolínka.

„Ano má Paní,“ poslechl Martin a zvonil cetkami na ruce, jezdící vděčně po stehně svého galána.

„Beru ji! Okamžitě! Můžu s ní na pokoj?“ vytahoval naditou peněženku a vytahoval obočí, aby se dozvěděl sumu.

„Zajdeme na náš pokoj. Tam je její doupě a jedině tam si vodí kumčafty,“ přikázala Karol a pobídla starce, aby zaplatil útratu u baru, zatím co dá poslední instrukce své štětce.

Staroušek odešel a Martin se v ženské pozici okamžitě oddával pohledem překrásně perverzní Bohyni. Vyposlechl si poslední rady a úkoly, nechal se znovu ponížit a urazit krásnou dračicí a oddaně čekal na blížícího se prvního zákazníka, který si za chůze česal hřebínkem bílý knírek.

„Můžeme jít. Účet je vyrovnán a pokoj nás určitě už čeká,“ nabídl znovu rámě, tentokrát už oběma ženám. Obě se zaklesly a staroušek si je slavnostně vedl do hotelového separé.

(Text neprošel redakční úpravou)

Autor

Navigace v seriálu<< Made in doma 02Made in Doma 04 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x