Vysoká škola sexu 01 – Poprvé ve třech

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Vysoká škola sexu

Čím více jsem si po nástupu na vysokou školu zvykl na ruch velkoměsta, tím méně se mi postupem času začalo chtít jezdit domů. Rodinné povinnosti jsem si pravidelně odbyl. Matce i babičkám jsem poreferoval o náročných i méně náročných zkouškách, s otcem probral nejnovější sportovní novinky. Tím to všechno skončilo. Nově nabytá svoboda mě dobíjela, dávala mi pocit volnosti, zodpovědnosti a bezstarostnosti.
Žil jsem v Praze jako klasická náplava, postupem času poznávající vysokoškolský divoký život plný alkoholu a zábavy. Jen toho sexu se mi tolik nedostávalo. Vždycky jsem spoléhal spíše na vztahy, na jednorázová dobrodružství jsem většinou neměl odvahu, nebo jsem na podnapilé spolužačky působil až příliš slušně a odměřeně.

Jednoho chladného února jsem se rozhodl, neodjet domů na víkend a zase raději zůstat na bytě, který jsem sdílel s několika dalšími spolubydlícími. Všichni ale už v průběhu čtvrtka zmizeli a já najednou zůstal sám. Nevadilo mi to, aspoň jsem se stihl dodělat resty do školy, bezstarostně si zahrát na počítači, nebo se oddávat noční masturbaci se zvukem naplno. Zmítala se ve mně ale chuť a zvědavost, a tak jsem zavítal na web erotické seznamky. Byl jsem tam už několikrát, nikdy jsem však nikoho neoslovil. Stačilo mi to pro představy a fantazie toho, co je v životě dostupné a možné.
Tentokrát bylo vše jinak. Souhra okolností, konstelace hvězd, možná moje extrémně nadržená nálada. Něco z toho určitě způsobilo, že jsem sebral odvahu, založil si profil a vydal se pročítat erotický chat, kde drtivá většina zoufalých chlapů hledala, byť tu nejmenší příležitost, jak si užít. Ženské profily většinou působily buď nereálně, nebo šlo o starší kousky, které mě nikdy nezajímaly. Neměl jsem ponětí, co hledám, proč vlastně ztrácím čas. Dokud jsem to nenašel.

„Pěkný večer. Nenajde se tady mladý kluk, ideálně bisexuálně zvědavý a submisivnější povahy, pro pár? Rychlá domluva a ještě dnes, dostali jsme chuť.“

Bum. Jako když mě omámí. Nikdy jsem nad ničím podobným nepřemýšlel, nikdy by mě nenapadlo, že bych snad mohl něco takového zažít.
Kluci se mi nikdy nelíbili, ale v téhle větě mě něco vzrušilo natolik, že jsem si dokázal představit cokoliv. Zpětně se to oslovení nezdá být ničím výjimečné, ale prostě mě zaujalo tak, že jsem se jim musel ozvat. A k mému překvapení přišla i rychlá odpověď.
Po pár minutách jsem věděl, že je na druhé straně dvojice jen o něco málo starší než já, taky vysokoškoláci. Na rozdíl od ostatních pisálků, kteří se na chatu očividně pohybovali, ale nechtěli ztrácet čas nějakým vypisováním scénáře, dokonce ani nenapsali, o co přesně jim jde. Jen, že si můžeme vyměnit fotky a pokud přijdou vzájemné sympatie, mám ihned přijet do Dejvic, kde mají byt.
Bez zbytečných otázek, s obrovským prostorem pro mou fantazii a spoustu otazníků. Nuže, neměl jsem co ztratit a poslal jim svou fotku. A na oplátku dostal tu jejich.
Nečekejte vidinu sexbomby, nebyli to modelové, ale prostě normální lidi. Z fotky se na mě usmíval sympatický mladý pár, normální dvojice, kterou bych mohl zařadit mezi své spolužáky nebo kamarády.

Asi to byla právě ona normálnost, uvěřitelnost a vlastně i přímočarost, která mě během chvilky tak přitahovala. Chtěl jsem za nimi přijet, vystoupit ze své komfortní zóny a prostě se pustit do něčeho, o čem dopředu nemám ani tušení.
Slovo dalo slovo. Utíkal jsem do sprchy a za půl hodiny jsem už metrem uháněl směrem k místu, na kterém jsme se domluvili. Srdce mi bušilo, byl jsem víc nervózní než u maturity a přemýšlel, jestli to byl dobrý nápad. Necouvnu na poslední chvíli? Co když mě tam někdo okrade? Co se vlastně bude dít? Nebudu se stydět? Vzrušení u mě ale nakonec převážilo.
To mi dodalo odvahy a já brzy vystoupil z metra a čekal, jestli na smluvené místo opravdu dorazí.
Za chvilku už se ale ke mně přidal vysoký a hubený, zhruba pětadvacetiletý chlap, který mě už z dálky pozdravil. Představil se jako Aleš a společně jsme vyrazili k jejich bytu.
„Sabina šla zrovna do sprchy a mám ti vyřídit, že už se na tebe těší.“
Bylo zvláštní si povídat s člověkem, o kterém víte tak málo a který vás navíc vede k sobě domů, za svou přítelkyní. A hlavně s takovými úmysly! Než jsme si ale stačili říct to nejzákladnější, už jsme dorazili k nim do malého bytu v jedné nevzhledné bytovce.
Ve dveřích mě přivítala usměvavá, červenovlasá Sabina, postavou tak akorát, s trošku větším zadečkem.
Vlasy měla ze sprchování ještě trošku mokré, zadek jí obtahovaly těsné legíny. Pod tričkem jsem na první pohled zaznamenal absenci podprsenky. Jejich uvěřitelnost mě nadále tak vzrušovala, že jsem cítil, že je vše na správné cestě.

Usadili jsme se v obýváku, po chvilce popíjeli první skleničku vína a prvních patnáct minut si povídali, jako kdybych k nim přišel na normální návštěvu. Nervozita ze mě sice opadla, ale napětí a očekávání pochopitelně zůstávalo.
„Tomáši, už se s někým někdy takhle sešel?“ ukončil obcházení tématu Aleš. A musel jsem přiznat, že s tímhle nemám absolutně žádné zkušenosti.
„To nevadí,“ uklidnila mě Sabina, „vždyť o nic nejde. My už nějaké podobné zážitky máme, ale vždy je to hodně spontánní. Proto jsme hledali někoho hned, protože jsme prostě dostali chuť,“ přičemž svého přítele pohladila po stehně a na mě se usmála. Sám jsem po chvilce přerušil ticho.
„No a… dostali jste chuť na co?“
„Máme rádi spoustu věcí. Některé jsou normální, některé hodně nenormální. Nám je to jedno. Chceme se bavit. Nevytváříme si žádná pravidla, to člověka jen omezuje. Když se ti něco nebude líbit, tak to řekni. Když se ti naopak něco bude líbit hodně, dej nám o tom vědět,“ mrkla na mě Sabina.
Přišla mi jako má dlouholetá kamarádka, tak důvěrně ke mně mluvila. Byla uvolněná, bezprostřední, nevázaná.
Já zhluboka oddechoval, přikývl a zároveň cítil, že mě strach z neznáma svazuje. To byl přesně ten důvod, proč jsem nikdy u žádné holky na jednu noc neuspěl. Chyběla mi ta aktivita. Tentokrát jsem měl ale velké štěstí. Oni to měli obstarat za mě.
„A té submisivity se neboj. Máme jen rádi, když někdo spíš poslouchá nás, než my jeho.“

Seděl jsem na křesle naproti gauči, kde se na sebe onen pár chvilku jen spokojeně koukal. Nevěděl jsem, co bude následovat, ale hodlal jsem vyčkat na správný okamžik.
Po chvilce si Sabina od Aleše odsedla a bosou nohou mu začala přejíždět po rozkroku, uvězněném v džínách. Alešovi se to očividně líbilo, její péči si vychutnával. Po chvilce její chodidlo navíc zvedl k sobě a políbil jej. A znovu. Koukat na ně, jak jí s neuvěřitelnou láskou a vzrušením olizuje nožičky a cumlá prsty, mě opravdu bavilo. Bylo vidět, že to mají oba rádi a že jsem přítomný jejich intimnímu tajemství.
Když mi Sabina naznačila, abych šel k nim, neváhal jsem.
Ležela mezi námi, hlavu měla pohledně opřenou o můj klín, zatímco nohama stále jezdila po Tomášově holé hrudi a užívala si pozornost jeho jazyka. Takhle zblízka to bylo ještě zajímavější. Měla krásně nalakované nehty a být jim tak poblíž, mě neskutečně rozpalovalo. Však to taky musela cítit, že leží už na opravdu tvrdé bouli.
Spontánně jsem se k Sabině sklonil a políbili jsme se. Na nic nečekala, brzy to bylo vášnivé a naše jazyky se proplétaly. Nový pocit mě naplňoval zakázaností, líbat se s něčí přítelkyní před jeho očima byl opravdu neočekávatelný zážitek.
Zatím jí Aleš mezitím rychle stáhl legíny, takže mezi námi zůstala už jen v kalhotkách a tričku. Já si na její pokyn sundal tričko a nechal ji, ať dělá, co zrovna chce. Znovu jsme se líbali, hladila mě na hrudi, olizovala krk a ušní lalůčky. Skvěle se rozjížděla a do ucha mi šeptala, jak moc je vzrušená a nemůže se dočkat, co přijde.
Přišlo velmi brzy. Zatímco jsem Sabinu líbal, z druhé strany si k nám na gauč  klekl Aleš a rozepnul si kalhoty. Sabina na to hned pozitivně zareagovala, naklonila se k němu, spokojeně mu políbila podbřišek a už mu z trenek osvobodila jeho pomalu se stavící péro.
Takhle zblízka, to bylo pro mě úplně něco jiného vidět, jak Aleše jeho přítelkyně nadšeně olizuje po celé délce, přetahuje mu předkožku a pouští se sáním do žaludu. Bylo vidět, jak moc jí baví ho kouřit a já si takový pohled z jen metrové vzdálenosti, opravdu užíval.
Aleš na tom zřejmě nebyl jinak. Po chviličce jí v puse vyrostl do úctyhodných rozměrů, až jsem se proti němu zastyděl. Začal jí vycházet vstříc, hladil jí po vlasech a něžné kouření se brzy změnilo v solidní šukání pusinky.

Osmělil jsem se a vyhrnul Sabině tričko nad kozičky. A byl jsem hodně příjemně překvapen. Vůbec jsem neočekával, že budou tak velké, plné a s tak velkými bradavkami.
Neodolal jsem a na jednu z nich se přisál, hrál si s nimi, kousal do nich a cumlal je. Dostával jsem se do toho stejně, jako oni. A Sabině se má péče zřejmě pozdávala, protože mi prsa ještě více natlačila na obličej, zatímco Aleše stále zpracovávala pusou.
Změnu tempa a pozic naznačili oba v podstatě ve stejný čas. Jako by byli tak sehraní.
Aleš si spokojeně a už úplně nahý sedl na gauč. Sabina si k němu klekla, do ruky chytla jeho varlata a začala kouřit ještě vášnivěji než před tím. Mezitím na mě vystrčila zadek.
„Tome, jak to Sabině uděláš dobře pusou, odvděčí se ti, že jsi to ještě nezažil,“ vybídl mě Aleš a nemusel mě dlouho přemlouvat.
Motivací navíc ještě bylo, že i Sabina s plnou pusou nadrženě přikývla.
Neváhal jsem, jedním pohybem jí stáhl kalhotky a naskytl se mi zezadu ideální pohled na obě její dírky. Ona to ještě přiživila tím, jak se zkušeně prohnula v zádech. Kundičku měla už orosenou, pysky vzrušením od sebe a nad poštěváčkem jí zdobil chuchvalec hustých chloupků, jinde důkladně vyholených.
Ježíš, ta byla tak sexy.

Tak vlhkou holku jsem ještě nikdy nelízal, doslova se mi po první dotyku jazykem vyplavila do pusy a já měl co dělat, abych to stíhal polykat.
Věnoval jsem se hlavně klitorisu, protože jsem cítil, jak u toho skvěle vrní. Občas jsem ale zajel i dovnitř, abych jí ještě více ochutnal.
„I análek, prosím,“ žadonila, když zrovna Aleše hbitě honila a on u toho stále hlasitěji vzdychal.
Její prosba mě překvapila, ale neodradila. Vypláznutým jazykem jsem jel pomalu od kundičky výš až k vystrčenému análku, obkroužil jej jazykem a pak začal na druhé dírce jazykem kmitat a dráždit ho. Jemně jsem do něj přirážel, vnímal, jak se mému jazyku poddává a sám jsem si to užíval.
Zkoušel jsem to už dříve, ale jen krátce. Tentokrát jsem to vnímal mnohem intenzivněji a bavilo mě sledovat, jak Sabina reaguje. Zdálo se, že je spokojená, i s plnou pusou vzdychala a užívala si to a já byl štěstím bez sebe, že zažívám tak nečekaný a vzrušující večer.

Když mě po chvilce Aleš vystřídal a už se chystal svou přítelkyni zezadu poprvé nabrat, myslel jsem, že zase budu chvilku jen koukat.
„Proč má ještě ty kalhoty? Svlíkat.“
A tak jsem zabral Alešovo místo na gauči a nahý se rozložil před Sabinu, která právě začala křičet pod návaly prvních přírazů.
Vzal jsem si do ruky péro, jenž mi celou dobu stálo jako kámen, a spokojeně honil, zatímco Aleš přidával na intenzitě svých přírazů. Koule mu pleskaly o Sabinin zadek a oba chytli podle všeho tempo, které mají nejraději.
To jí přesto nezabránilo, aby se neposunula kousek ke mně. Najednou jsem cítil její rty na vlastních koulích a vydechl spokojeností. Miluji to tam a ona jako by to věděla. Nadšeně mě lízala, sála a hrála si, zatímco jí její přítel šukal, jako smyslů zbavený.
Když mě Sabina začala celého sát a kouřit, měl jsem co dělat, abych se hned neudělal. Na chvilku jsem jí zastavil, přišlo mi líto stříkat tak brzy.
Mezitím ustal i Aleš a znovu se na ni přesunul jazykem, což přijala s povděkem. Větší prostor a menší tempo jí ale poskytlo prostor na něco jiného.
Šibalsky se na mě usmála, chytla mě za nohy a mírně mi je zvedla.
Zcela ochromený situací jsem jí najednou poskytl nejen své péro a koule, ale také odhalený zadek. Nikým zatím nedočtený.
Sabina neváhala a stejně jako jsem to dělal před tím já jí, mi začala anál lízat. Zdálo se, že ji to baví a ze mě opadly přirozené zábrany. Nikdy jsem to nezažil, ale kecal bych, kdybych tvrdil, jak mě to nezajímalo a nikdy nenapadlo. Napadlo a mnohokrát a tentokrát jsem měl skvělou příležitost to zkusit. Lízala mě po celém povrchu, kmitala na otvoru, jazykem kroužila kolem, a přitom mi rukou pomalu přetahovala předkožku.
Byl jsem prostě v sedmém nebi, vzdychal jsem víc, než bych sám do sebe řekl.
Cítil jsem, jak se pomalu uvolňuji, jak ze mě opadají poslední zbytky nějakého tabu. Byl to opravdu intenzivní pocit, nečekaný nástup rozkoše.
Nevím, jestli to byl fyzický či psychický pocit, možná oba dohromady.
Obdivoval jsem, jak jsou oba otevření, jak Aleše očividně vzrušovalo, když se mi jeho holka věnovala. Sabina byla stále soustředěná na můj požitek, zkušenou rukou mi honila péro a neustávala v lízání análku. Neštítila se mě, naopak jí to zřejmě bavilo a vzrušovalo, protože se na mě neustále dívala a bylo jasné, že klukovi prostě ráda dělá dobře.
Díky jejich přístupu jsem úplně zapomněl, v jaké se nacházím pozici, že vystrkuju zadek na neznámou holku, že mi dělá něco, co jsem dříve nezkusil ani s dlouhodobou přítelkyní. Přesně to mi vždycky scházelo. Žít okamžikem, ne se zabývat tím, co může a nesmí.

Najednou se na mě Sabina usmála do pusy si strčila vlastní ukazováček.
Naslinila jej a promluvila: „Tady se to někomu líbí, co?“
Zmohl jsem se jen na přikývnutí. Tušil jsem, co přijde.
Bez optání přiložila svůj nasliněný prst k okraji mého análku a přitlačila. Díky předchozímu dráždění jsem byl uvolněný tak, že to šlo bez problému. Zajela do mě celý prstem a já jen vydechl. Byl to nečekaný tlak, ale rozhodně ne nepříjemný.
Chvilku pozorovala mou reakci, načež začala s prstem uvnitř pohybovat. Líbilo se mi to, víc, než jsem si snad chtěl přiznat. Kmitala prstem tam a zpátky a upřeně mě pozorovala. Sklonila se ke mně a opět mi jazykem dráždila koule. Byl jsem rád, že přestala s honěním, jinak bych během vteřiny explodoval.
„Tome, chtěla bych, aby tě Aleš ošukal… Necháš ho?“ zeptala se Sabina, zatímco mi do zadečku zrovna zasunula druhý prst.
Na Alešovu přítomnost jsem během několika posledních okamžiků úplně zapomněl. Stál přitom kousek za Sabinou, hladil jí prsa, kundičku i zadeček a zapojoval se hlavně pohledem. Došlo mi, že to byl jejich plán, že mě měla pro něj připravit. A chvilku jsem váhal.
„Když já nevím,“ znejistěl jsem a cítil jsem, jak jsem se celý sevřel, což poznala i Sabina, která mě zrovna prstila dvěma prsty.
„Uvolni se, bude se ti to líbit. Miluju ten pohled na dva chlapy.“
Její přání mně namotivovalo. Soustředil jsem se na příjemné pocity, nenadálou rozkoš spojenou s vlastním análkem a velkým očekáváním.

A pak jsem přikývl. Oba se na sebe usmáli a začali se na pár vteřin líbat. Očividně se splnilo to, co chtěli a přáli si.
Aleš vstal a se stojícím pérem podal z poličky gel, zatímco se mi Sabina stále věnovala. Znovu mě začala honit a zvyšovala tak ten obrovský příval příjemných pocitů.
„Ničeho se neboj… ještě si tě připravím,“ slíbila mi, zatímco si na prsty přikládala trošku gelu a začala mě mazat.
Aleš si mezitím klekl na gauč vedle své přítelkyně a bez optání obepnul můj žalud svými rty a začal mě sát. Vydechl jsem. Protože navíc Aleš začal pohybovat hlavou a regulérně mně kouřil, cítil jsem, že to na mě jde. Ve spojení s roztaženým análkem a děsně sexy holkou pode mnou se to už nedalo vydržet.
„Jestli nepřestaneš, udělám se!“ skoro jsem vykřikl. Aleš přestal.
„To by bylo brzy, to je pravda…“
Znovu se proto postavil a podíval se na vlastní péro, které mezitím ztratilo trošku na své tvrdosti. Usmál se na mně a pak se zeptal: „Postavíš mi ho?“
Najednou jako bych ztratil veškeré zbývající zábrany. Už mi bylo všechno jedno, rozhodl jsem se žít okamžikem.
Samozřejmě už jsem nad takovými věcmi někdy přemýšlel, ale teď jsem měl prostě chuť. Chuť jej vykouřit. Ochutnat ho. Prostě to udělat.
Znovu jsem tedy přikývl. Ležel jsem tam tak na jejich gauči, nohy jsem měl stále dost od sebe na to, aby se mi Sabina mohla věnovat, a Aleš mě přitom překročil, postavil se nade mnou a pánví se blížil směrem ke mně.
Poprvé jsem tak měl před sebou cizí penis. Byl úplně vyholený a rozhodně byl větší než můj. Dříve jsem nad tím takto nepřemýšlel, ale tentokrát můžu říct, že se mi prostě líbil.

Koutkem oka jsem zahlédl, jak nás Sabina pozoruje. V jejích očích jsme viděl, jak si situaci užívá, jak ji baví nás pozorovat.
Plácla Aleše po zadku a hodila na něj tak láskyplný pohled, jaký jsem jim mohl jen závidět. Šlo poznat, že se mají opravdu rádi a vycházejí si vstříc. Z toho, co jsme si řekli během úvodního povídání, jasně vyplynulo, že se skvěle sešli. Oba byli dost zvrhlí, Sabinu vždycky vzrušoval pohled na dva kluky a Aleš byl zase bisexuál, který měl rád obojí pohlaví. Skvělá shoda.
Alešův penis jsem měl už jen pár centimetrů od hlavy. Nesměle jsem jej chytil do ruky a přetáhl mu předkožku. Péro měl horké, žíly naběhlé. Takhle zblízka to bylo mnohem více přitažlivé, než někde na videích. Žalud měl vlhký, zřejmě kombinací vlastních kapek touhy a Sabininých šťáv. Vždyť jí ještě před chvilkou hezky šoustal.
Věděl jsem, že nemám zkušenosti, že budu asi neohrabaný, ale prostě jsem si řekl, že to udělám tak, jak mně povede instinkt a jak to mám sám rád.
Vyplázl jsem jazyk a celým jeho povrchem přejel Alešovi od žaludu až přes kořen penisu. Vrátil jsem se zpátky a obkroužil mu jazykem a rty špičku. Hořkou chuť jsem vůbec neřešil. Zavřel jsem oči a zasunul si jej do pusy. Nejprve pomalu, jen na okraj, po pár vteřinách hlouběji. Zjišťoval jsem, co umím a co zvládnu.
Cítil jsem, jak se mu do něj hrne krev, stále se zvětšoval a byl o to více tvrdší. Pootevřel jsem pusu o to víc a hrnul mu rty předkožku tam a zase zpátky, u toho jezdil jazykem přes uzdičku. Po chvilce mě ještě napadlo, že bych mohl ještě přidat pocit sání, a tak jsem jej zapojil. A Aleš vzdychal, zdálo se, že se na svůj začátečnický postup mi to nejde úplně špatně. Za chvilku jsem dostal i slovní důkaz.
„Jooo, hezky mi ho kouříš. Zrychli trošku,“ a já se nenechal pobízet.
Zrychlil jsem a samotného mě vzrušovalo, že mi to kouření jde. A bavilo mě to. Sice mě už trošku bolela pusa, přeci jenom neměl žádného drobka a já samozřejmě nebyl na takové pohyby zvyklý, ale nepřestával jsem. Přitom jsem cítil, že Sabina přestala s drážděním mého análku. Pomalu ze mě vytáhla dva prsty a já vnímal, jak jsem všude dole namazaný a uvolněný.

„Už je připravený, zlato,“ zašeptala Sabina Alešovi a seshora se oba podívali na mě, jak mám Alešovo péro v puse.
„Já taky,“ usmál se Aleš, když jí ukázal jeho stojícího ptáka. Bleskurychle změnili polohu a Aleš si na péro nasadil kondom. Sabina se přitom přesunula vedle mě, dala mi pusu, ve které jsem cítil zvláštní pachuť, a přitom mě hladila po hrudi.
„Budu opatrný. Prostě si to užij,“ doporučil mi Aleš, když mi zvedl nohy a pomalu přikládal své péro k mému „panenskému“ análku. Sabina u toho sjela svou rukou níž, chytla mé přirození pevně do ruky a jen jej tak držela, bez honění.
Aleš nejprve jen tak přitlačil. Dole to klouzalo, Sabina odvedla dobrou práci.
Cítil jsem nečekaný tlak, zprvu dost nepříjemný, ale věděl jsem, že musím vydržet. Snažil jsem se užívat si to. Tušil jsem, že jinak si jen škodím a zbytečně se blokuju.
Aleš nespěchal, ale šel si za svým. Najednou stačila vteřina a byl ve mě. Prostě přitlačil a dostal se tam, kde si přál. Vydechl jsem, nevím, jestli rozkoší nebo bolestí. Intenzita toho všeho mě zaskočila, ale přitahovala. Zhluboka jsem se nadechl, ještě více jsem zvedl nohy a vnímal, co všechno cítím.
Aleš začal pomalu přirážet, při každém dalším přírazu se do mě dostával více. Cítil jsem, že jsem zase uvolněnější, že je vše jen o trpělivosti. A čím déle to trvalo, tím víc jsem si na ten pocit zvykl tak, že mi to bylo příjemné. Péro mi stálo jako snad ještě nikdy a já byl vzrušený, už jen z toho pocitu, že mě někdo šuká. Místností se ozývaly mé i Alešovy vzdechy, očividně se mu to zamlouvalo.
„Zrychlím, jo?“ zeptal se, ale bylo to spíše oznámení než otázka.
Bylo jasné, kdo drží tu dominantnější roli. Ani jsem nijak nereagoval, jen jsem neprotestoval.
Aleš se více zapřel rukama, jednou mě pevně chytl za nohu a zrychloval své přírazy. Probojovával se stále více a totálně mě zaplnil celým svým pérem a byl ve mně až po koule. Zintenzivnil své tempo, až mu koule začaly pleskat o můj zadek. Tím, jak jsme lehce změnili úhel, jsem začal pociťoval zase nové pocity.
A tentokrát to bylo nejblíže rozkoši. Dráždil mě takovým způsobem, že jsem cítil, jak spokojený pocit zaplavuje celé mé tělo. Vzdychal jsem, koukal jsme se na jeho soustředěný výraz, jak do mě proniká.
Sabina nezůstávala pozadu. Hladila mně po celém těle, občas mě honila, chvilku kouřila nebo mi olizovala koule. Chtěla být toho všeho součástí. Pak se zvedla blíže ke mně a vášnivě jsme se líbali. Všiml jsem si, že si u toho rukou prohání kundičkou. Kroužila si prsty na klitorisu a potichu vzdychala, zatímco se našeho jazyky proplétaly. Byla nadržená, a to se mi líbilo.

„Chci tě ještě lízat!“ řekl jsem jí najednou a ona se nenechala nijak pobízet. Zatímco Aleš nepřestával ve své aktivitě, naopak stále držel velmi solidní tempo v mém uvolněném zadečku, Sabina si klekla nad můj obličej.
Měl jsem před sebou její krásnou kundičku. Na chloupcích se ji zachytily vlhké kapky. Klekla si ještě blíže, až mi pysky přejela přes rty. Vyplázl jsem jazyk a začal jí to dělat. Nejprve jsem znovu ochutnal u vchodu, pak se ale přesunul na klitoris a kroužil kolem něj.
„Ano, nepřestávej. Udělej mi to!“ zaznělo od ní.
Normálně si na mě sedla a já neustával. Byl jsem motivovaný, ponížený a zároveň vzrušený a hodlal jsem v této sexuální zkoušce obstát. Slíbil jsem, že budu ten submisivní. A vyhovovalo mi to. Lízal jsem jí, zatímco mě chytila za vlasy a ještě více se natlačila na mou pusu. Vzdychala stále hlasitěji, jednou rukou si pevně držela prsa a zdálo se, že se blíží k orgasmu.
Najednou se propnula a naposledy vykřikla. Ještě jednou se kundičkou otřela o můj obličej a pak se sesunula zpátky vedle mě. Hlasitě oddechovala a užívala si jemnou křeč orgasmu. Byl jsem se sebou spokojen, nikdy by mě nenapadlo, že zvládnu obojí najednou.

Orgasmus jeho přítelkyně zřejmě ještě o něco víc namotivoval Aleše. Během pár vteřin zrychlil asi na své maximum, začal se hlasitěji projevovat a zdálo se, že se blíží ke konci. A já poslušně držel.
Už jsem si na jeho úd ve mně zvykl, až nečekaně jsem se přizpůsobil. A líbilo se mi to, péro mi stálo i bez jakéhokoliv dráždění. Dokážu si představit, že bych se z toho mohl i takto udělat.
Aleš ještě párkrát přirazil a poté ho ze mě vytáhl. Byl to zvláštní pocit, cítit najednou jakési prázdno. Ležel jsem na gauči, zatímco si Aleš sundal kondom a stále si honil péro. To jako by byl signál pro jeho Sabinu, která se rychle svezla na kolena, klekla si pod něj a bez řečí vyplázla jazyk. Stačilo krátké pohonění a už se jejich pokojem ozvalo Alešovo orgasmické nadšení.
Upřeně jsem pozoroval, jak začal na svou přítelkyni pořádně stříkat. Pokropil jí celý obličej, pusu i jazyk, část spermatu dopadlo i na její prsa. Bylo toho opravdu hodně a vůbec mně nepřekvapilo, že se Sabina chovala tak, že se jí to líbí. Nastavovala se mu, tu část, která se jí dostala do pusy, nadšeně spolykala. Po skončení ho pak očistila a naposledy sála, až Aleš znovu vykřikl a pak se svalil do křesla naproti mně. Byl vyřízený.

„Ty vole, Tomáši, tohle jsem nečekal. Máš dobrej zadek,“ pochválil mě Aleš.
Trošku mě tím uvrhl do rozpaků, jakmile to totiž skončilo, měl jsem trošku morální kocovinu. Bylo to ale jen tou nezvyklostí situace, sám jsem věděl, že se mi to líbilo. Jen jsem netušil, co mu na to odpovědět.
„Ani jsi pro něj nic nenechala, ty mrško,“ obrátil se mezitím Aleš na Sabinu a mířil tím na to, jak ho právě spolykala.
To mi upřímně ani nevadilo, na první zážitek jsem měl bisexuálních prvenství až až.
Sabina ze sebe zrovna utírala zbytky, a tak si to znova napochodovala ke mně na gauč. Usmála se a pak mi vlepila francouzáka. Opět bez optání, prostě rovnou. Na spodním rtu ještě měla zbytek Alešova sperma, ale už jsem to neřešil. Cítil jsem jej, ale prostě jsem jí pusu oplatil. Byl to určitě její záměr, když už, tak už.
Před pár vteřinami jsem si říkal, jestli to takhle náhodou neskončí. Oba se udělali, tak asi půjdu domů. Péro mi ale pořád stálo a oba mě rázem hned přesvědčili o tom, že nejsou žádní sobci.
„A teď mi ji pěkně ošoustej!“ vybídl mně Aleš, který stále unavený seděl v křesle.
Se Sabinou jsme na sebe jenom mrkli, ona pohotově vytáhla kondom a nasadila mi jej.
Jasně, přišel jsem tím o intenzivnější pocit, guma toho umí hodně zkazit. Na druhou stranu se mi ale jejich zodpovědnost zamlouvala. Dávala mi vědět o tom, že jsou to chytří a rozumní lidi, že jsem v dobré společnosti.
Sabina ale nehodlala ztrácet čas uvažováním, chytla mě za péro, sedla si na mě a navedla jej do sebe. Ihned dosedla a já ji celou zaplnil. I přes kondom jsem cítil, jak je vlhká. A překvapilo mě, že je tak úzká.
Společně jsme začali vzdychat a Sabina na mě pomalu skákala a zvedala se na nohou. Já ji pevně chytil za obě půlky a tím vlastně udával tempo.
Jemně jsem se jí zakousl do krku a užíval si to, zatímco jsem periferně viděl, jak nás Aleš soustředěně pozoruje. Sabina šoustala skvěle a já to už moc dlouho nemohl vydržet.
Chtěl jsem si ale její kundičku ještě chvilku užít, a tak jsem jí povalil na záda a pokračoval v misionáři ve vlastním tempu. Jiný úhel jí očividně potěšil, dala mi nohy na ramena a rukou si pomalu projížděla poštěváček.
Chvilku se dívala na mě, chvilku na svého přítele, rozhodně ale dávala hlasitě najevo, že je s dnešním večerem spokojená. Chodidla si opřela o mou hruď a pak jedno lehce přisunula k mé puse.
Vzpomněl jsem si, jak vlastně celá dnešní akce začala a strčil si její prsty do pusy. Cumlal jsem je a přitom stále přirážel, hrozně mne to vzrušovalo. Do toho se ozvala Sabina.
„Už budu, už jseeem…,“ a dokonale vydechla.
Nevím, jestli jsem ji udělal já, nebo si orgasmus přivodila sama přes klitoris, vlastně mi to bylo jedno. Ještě chvilku jsem pokračoval a věděl jsem, že už se konečně musím udělat. Sám jsem nechápal, jak jsem to tak dlouho vydržel.

Jestli ale něco ti dva opravdu uměli, tak vystihnout okamžik a udávat směr celého večera. Nenechali ani na moment prostor pro mou iniciativu, pravidla tady udávali oni.
„Lásko, jaký dopřejeme Tomovi orgasmus?“ zeptal se Aleš své milované.
Ta chvilku neodpovídala, jen se podívala mým směrem, jak tam stojím se stojícím pérem a kondomem na něm.
„Vyšukej mi pusu,“ oznámila Sabina rázně.
Odhodil jsem kondom a čekal, protože jsem si pod jejím pokynem nedokázal přesně představit, co má na mysli.
Ona ale mezitím změnila na gauči polohu, otočila se o sto osmdesát stupňů. Lehla si opačným směrem tak, že měla nohy nahoru, zatímco jí hlava přepadla přes okraj gauče směrem k zemi.
Už jsem pochopil. Viděl jsem to takto několikrát v pornu, ale sám jsem to nikdy nezkoušel. Nepřestávali mě překvapovat.
Sabina otevřela pusu a naznačila, abych jí tam zasunul péro.
„Prostě se udělej,“ řekla skoro tak, že mě prosila.
A tak jsem zaujal pozici směrem k její puse a péro vsunul dovnitř. Byl jsem opatrný, nevěděl jsem, jak hluboko můžu, jak rychle. Tak jsem si to nejprve jen tak užíval a pomalu jsem si to o její pusu dělal. Před sebou jsem měl její krásné tělo, dole se pohybovaly její kozičky a koulema jsem se dotýkal jejího obličeje.
Sabina mě pevně chytila za zadek a naznačila, že můžu zrychlit. Opřel jsem se tedy rukama o čelo gauče a zrychloval jsem. Začínal jsem jí péro zasouvat hlouběji do krku, až občas zakašlala a já jej na chvíli vytáhl. Hned jsem ale pokračoval. Bylo to něco neskutečné, skvělý pocit. Už jsem se potřeboval udělat. Párkrát jsem tedy znovu přirazil. Ještě jednou, dvakrát. A pak jsem vybuchl. Všechno, se ve mně za poslední zážitky vařilo, jsem vypustil ven, Sabině do krku. Byl to naprosto famózní orgasmus, zkroutily se mi prsty na nohou a já musel zavřít oči. Tak intenzivní to bylo.
Ještě pár posledních vteřin jsem si užíval tepla její pusinky a potom jsem z ní vyjel. Olízla mi jej a naposledy všechno spolkla, než si zase sedla.
„Děkuju,“ vypadlo ze mě.
Možná to bylo zvláštní, ale prostě jsem to tak cítil. Stál jsem uprostřed obýváku úplně cizího páru, který jsem ještě před pár hodinami neznal. Jí jsem se zrovna udělal do pusy, její přítel na to spokojeně koukal. Těžko uvěřitelné.
„To my děkujeme,“ řekli oba tak nějak současně.
A jak jsem tam tak stál, začal jsem se cítit trošku nepatřičně. Nevěděl jsem, jestli mám hned utéct domů a nechat jim prostor. Přeci jen jsem nechtěl nikomu narušovat vztah.
Na druhou stranu by mi to ale přišlo neslušné. Zdáli se mi fajn a já je nechtěl využít jen k sexu, i když oni spíše využili mě, k našemu společnému potěšení. Rozhodnutí jsem odložil a raději jsem se zeptal, jestli můžu do sprchy.

Ve sprše jsem si všechno přehrával v hlavě. Poprvé jsem ochutnal péro. Nechal jsem se regulérně ošukat. A líbilo se mi to.
Věděl jsem sice, že mě kluci pořád nijak nepřitahují, ale pokud se člověk pořádně otevře, má šanci zažít zcela nevídané. Věděl jsem taky, že kdyby u toho nebyla Sabina, její nadrženost a zřejmé vzrušení z toho všeho, nikdy do toho nepůjdu. Ale v tomhle zážitku, takto společně, to působilo hrozně přirozeně, celistvě. Věděl jsem, že to takhle mělo být. Oba byli skvělí a měl jsem z nich pocit, že ani já jsem je nezklamal. Osprchoval jsem se, oblíkl si trenky a vrátil se zpátky za nimi.
Sabina ležela přikrytý pod dekou, usmála se na mě, ale zdálo se, že upadá do spánku. Aleš na mě mrkl a přiložil si prst na pusu. Ukázal mi směrem k balkonu. Oblékl jsem si tričko a vydal se za ním, zrovna si zapaloval cigaretu. A já, i když nekuřák, jsem si dal s ním.

Chvilku jsme tam jen tak stáli, bylo to divné ticho. Nevěděl jsem, o čem se bavit.
„Líbilo se ti to?“ zeptal se mě.
„Vypadal jsem, že ne?“
„No to rozhodně ne. Hodně jsi překvapil. Nevěřili jsme, že najdeme tak narychlo někoho, kdo do toho půjde tak naplno,“ řekl mi.
„Sám jsem trošku překvapenej. Ale bylo to super. Máš skvělou přítelkyní. A baví mě, jak jste otevření…“
„To by ses ještě divil, co všechno nás baví a co všechno máme rádi. Ale dneska můžeš chodit s hlavou nahoru. Sabina je hodně náročná a když jsi byl ve sprše, říkala, jak boží jsi byl…“
„… No.“
„… a já byl taky spokojený. Fakt pořádný odvaz, tak to máme rádi,“ dokončil pochvalu Aleš.
„Rád bych si to s vámi zase někdy zopakoval,“ reagoval jsem.
„To jsem ti právě chtěl navrhnout. Když jsem Sabině před dvěma lety přiznal, že mně to v posteli baví i s klukama, byla hrozně nadšená. Chvilku jsme se vídali s jedním mým kamarádem, ale ten odjel do zahraničí. A od té doby marně hledáme. Sice jsme s pár kluky byli, ale ty seš nejvíc v pohodě. Takže tě rádi zase uvidíme.“
Potěšilo mě to. Už ve sprše jsem si říkal, že bych se nebránil opakování.
V tomhle spojení bych se těšil na kundičku i péro, prostě na trojku se vším, co k ní patří. A navíc jsem si uvědomil, kolik dalšího jsme nezkusili, kolik možností se takto ve třech otvírá.
Věřil jsem, že tohle byl jen začátek. Navíc mi vyhovovalo, jakým způsobem jsme se s Alešem na balkoně bavili. Žádný náznak větší náklonnosti, prostě pokec mezi známými. Intimní tajemství, která se děla vevnitř, tady zůstávala skrytá. Necítil jsem se být jako gay a dodnes se tak necítím. Jen jsem se rozhodl jít naplno do všeho, co život přináší. A aspoň si nebudu muset za několik desítek let vyčítat, že jsem něco promeškal.

Poté, co Aleš dokouřil, jsem se oblékl a rozloučil jsme se.
Sabina spokojeně spala, s Alešem jsme si podali ruku a já se vydal směrem na noční rozjezd a domů. Kéž by bylo takových večerů více…

 

 

 

Autor

Navigace v seriáluVysoká škola sexu 02 – Pomáhat se musí >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
18 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomash

Zdravím všechny zdejší autory i čtenáře. Efenix čtu dlouho, ale konečně jsem se rozhodl podělit o svá „díla.“ Touto povídkou tak zahajuji svůj seriál Vysoká škola sexu, který je inspirovaný mými reálnými zážitky i čistými fantaziemi, poznání oné hranice už nechám na vás. Už z první povídky si všimnete, že jsem grafoman, že sleduju dost i pocity hlavního hrdiny a chápu, že ne každému to musí vyhovovat. Jde ale prostě o můj styl 🙂 Zároveň je tahle povídka věnována všem mužům, kteří někdy (třeba jen na moment) přemýšleli nad tím, že by okusili i nějaký bisexuální zážitek. Začínám tedy pro… Číst vice »

harai

Tak za mě palec nahoru. Za novou povídku i za prolomení určitého tabu, určitě víme, o co jde. Párkrát jsem už směřoval k napsání podobného tématu, ale vždycky jsem v poslední chvíli ucuknul. A když už jsem to napsal, tak jsem to smazal..
Jinak samozřejmě dobře napsané, čtivé a dobré.

Shock

hezky napsané a poutavé čtení, ač „bi“ není můj šálek kávy.

Michal

Myslím, že toto je dost velká otázka u většiny chlapů. A myslím, že hodně velká část by to asi zkusila… Sólo bych to nedal, ale takhle ve trojce bych taky nebyl proti.

dedek.Jeff

Dodatečně mezi námi vítám nového autora a přeji mu do další práce, spoustu tvůrčí invence. Již první komentáře dokazují, že jeho příspěvek se setkal s kladným ohlasem.

childe

I když tématika bi není můj šálek kávy tak uznávám, že napsáno je to hezky. Určitě ve psaní pokračuj.

Šmajda

Bi mezi chlapy není můj šálek kávy, ale ve tvém podání a pod vlivem příběhu ve mně toto téma nevyvolávalo pocity odporu či nechuti pokračovat ve čtení. Až jsem byl z toho sám překvapen :-).

Reniem

Vy se nám tu teda vybarvujete kluci;-) Ale je to jen dobre a třeba to ve vas zboura určitá tabu a trochu se rozepisete na toto téma…ze bych se konecne dočkala a nebude tu už prelesbino?:-D

harai

Ty si nestěžuj, máš přístup do mého soukromého archivu… 🙂

Šmajda

To myslíš jen povídkový archiv anebo i nějaké ty home videa 😀

harai

Přístup k povídkám, které nebyly nikdy publikovány…

Reniem

To je pravda a myslím ze je skoda je nechavat v šuplíku 😉 Snad ti tahle povídka pomuze se trochu osmelit..

Šmajda

A to mi píšeš jako jen tak jo? ;-). V mailu čekám link :-).

Reniem

Teď nevim jestli myslíš jen jeho homevidea nebo jeho a moje..?😜

Šmajda

Ufff… zase dnes neusnu 😉

Reniem

Někde brat inspiraci musí a hlavně přece nemůže psat o něčem co nezkusil na vlastní kuzi😜

Šmajda

Vůbec mi nepomáháš! 😉

Martin

Nejsem Bi , ale píšeš stejným způsobem jako Alimeda . Ona také psala stejné povídky a barvilo mě to číst . Moc dobrý začátek .

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x