Strýček

Počet zobrazení: 248

Agáta se dostala na vysokou, ale neměla kolej. Zasedla rodinná rada, až se otec náhle plácl do čela a otočil se na manželku.
„Vzpomínáš na strýce Aloise, jak byl Andule na svatbě?“
„Jo, ten divnej….,“ zabručela matka.
„Jo, ten vlivnej. Vzpomínám si, jak říkal, že rodina musí držet pohromadě a on zrovna tam někde bydlí. Seženu u Anduly číslo a zavolám mu.“

***

Alois Siola okamžitě souhlasil s možností ubytování své vzdálené neteře ve svém bytě a sotva položil telefon, spokojeně si zamnul ruce. Byl to už sedmdesátník, dlouholetý vdovec, ale stále vitální a představa pobytu mladé slečny v jeho blízkosti mu zvedala ocas, který už dlouho nepoznal těsnost a vlhkost ženského lůna.

Hned v dalších dnech provedl v bytě stavební úpravy. Ve stěně mezi obývákem a koupelnou vyboural otvor, kde osadil zrcadlo, průhledné z druhé strany. Pak k otvoru přisunul velkou skříň, kde si zřídil pozorovatelnu. Dívku tak bude mít hezky na očích, až se bude koupat a podobně.

***

Když Agáta přijela v doprovodu rodičů, nebyla ze strýčka tak nadšená jako oni.
„Plesnivej dědek už mě svlíká očima,“ říkala si, ale jinak se tvářila mile, protože bydlení opravdu potřebovala.
Alespoň přes první semestr. Strýček jim ukázal pokoj, který jí vyčlenil a ševelil, že si zajisté budou rozumět a pak rodičům vystavil účet. Ti samozřejmě nepředpokládali ubytování zadarmo, ale částka se jim moc nezdála.

„Je to i za stravu prosím,“ objasnil jim Alois, „vařím rád a dobře. Aspoň „U kozatý báby“.. ehm..pardon…“U nádraží“ je správně…si nikdo z hostů nestěžoval. Vařil jsem tam přes dvacet let…pak i jinde…zkrátka….Agátka tu bude jako v bavlnce a ještě vám ztloustne,“ hovořil a zálibně sjížděl její tvary.
Otec tedy bez odmluvy zaplatil, pak rodiče políbili dceru a opustili byt.

***

Když zašuměla sprcha, strýc se vydal na pozorovatelnu. Vzrušeně sledoval štíhlé dívčí tělo s poměrně velkými prsy a černým porostem mezi nohama. Ocas se mu začal hlásit o svá práva, a tak si ho hned začal honit. Agáta smývala pot i nervozitu z cizího bytu a netušila, že za sklem, tvářícím se jako zrcadlo, stojí strýc, tiše, slastně heká a ruka mu kmitá po tvrdém péru. Když jí ruka zajela do klína, aniž by chtěla něco dělat, strýc vyjekl a proud semene vytryskl na zeď. Agáta se dosprchovala, Alois žmoulal v ruce povadlý ocas a pak zahájil ústup a vylezl ze skříně ven.

„Děje se něco?“ pohlédla na něj dívka, když kolem něj šla do svého pokoje.
„Ne…proč?“ hlesl strýc sedící v křesle.
„Seš nějakej…rudej a udejchanej,“ poznamenala.
„Jo..občas mám takový návaly…to je v pořádku,“ odtušil a když dívka zašla, broukl si pro sebe, „ty teď asi budou častější.“

***

Soužití obou osob bylo vcelku bezproblémové. Agáta měla dost starostí se školou a strýc ji nijak a s ničím neobtěžoval a vařil vskutku skvěle.
Cákanců na zdi přibývalo a Alois se dostával do fáze, kdy by rád do neteřinky zasunul. Zatím však nevěděl, jak by to navlékl. Dívka nebyla prudérní a reagovala se smíchem na nějaké ty dvojsmyslné narážky, ale jinak si zachovávala odstup a hodně času byla zavřená ve svém pokoji, kde se na noc i zamykala, jak Alois jednou zjistil, když se vrátila odněkud zvenku opilá a chtěl tudíž využít příležitost…..a narazil tvrdě na dveře.

***

Agátě časem začal chybět sex.. Na nějaké seznámení to na škole nevypadalo, a tak si to dělala sama. Tedy, myslela si, že je sama. Na gumové náhražky nebyla a stačil jí jen silný proud sprchy namířený na správná místa, případně vlastní prsty.

A tak ve sprše masturbovala, vzrušovala a uspokojovala se proudem vody a Alois se mohl za sklem uhonit nad tou podívanou. Tvář dívky staženou ve slastné křeči a tiché steny ho přiváděly na nejvyšší míru vzrušení, a tak jednoho dne, ve chvíli orgasmického výbuchu, uslyšela Agáta vedle silnou ránu.

Vyběhla ven a v pokoji spatřila nehybného strýce ležícího napůl ve skříni a z kalhot mu trčet tvrdý obnažený ocas! Nakoukla do skříně a hned všechno pochopila.
„Ten prasák!“ řekla si a jala se ho křísit.
Zdatně ho profackovala, polila vodou a strýc ztěžka obživl. Agáta se vytratila do pokoje a Alois si uložil splihlý ocas do kalhot a nasadil vylomená dvířka skříně nazpět.
„Jdu do kina, čauky,“ Agáta jen prošla pokojem a zmizela.
Alois si nic nepamatoval. Ani že omdlel, ani kdo ho křísil, nic.

***

Po prvotním šoku Agáta dumala, co dál. Dědek už se vynadíval, takže bylo jedno, že se bude dívat i dál. Ona však musela myslet na jeho ocas. Tak velké, žilnaté péro ještě nikdy naživo neviděla! Jaké to asi je, mít ho v sobě? Kluci o ní říkali, že ji má úzkou a pochvalovali si, jak je pěkně svírá. Představa, že do ní vniká takovýhle macek, ji docela vzrušovala. No jo, ale dát strejdovi jak nějaká kurva?

***

Agáta byla plna chmurných myšlenek a neutěšil ji ani vtipný strýček. Ten si vesele dál honil péro nad vnadnou neteřinkou uspokojující se ve sprše, netušíc, že je to jen divadélko pro něj, protože Agáta už potřebovala mít v sobě živé péro!
Jednou se jí chmury v hlavě nahromadily přespříliš, že si lehla v pokoji na postel a tiše se rozplakala. Strýček pohotově přispěchal s útěchou, ale Agáta plakala dál.

Alois přisedl, posléze přilehl k ní a nenápadnými doteky a laskavými slovy ji konejšil. Dívka přestala plakat a cítila, že jemné doteky v ní vyvolávají příjemné pocity. Nehýbala se, aby strýce nevylekala a čekala, co bude dál.
Její nečinnost naopak Aloise vybízela k pokračování a odvážnějším dotykům. Když ji zajel dlaní pod sukýnku a přejel pevnou polokouli zadečku, Agáta jen hlasitě vzdechla. Alois pokračoval dál a přes stehna jí vystoupal pod tričko až k prsům. To už mu ocas tvrdě stál, jak věž, a přes těsné přitisknutí jejich těl to cítila i Agáta. Zvolna sáhla rukou dozadu a přes kalhoty mu ho sevřela v ruce.

„Agátko?“ vydechl překvapeně, ale dívka stále mlčela a snaživě mu dál třela úd.
Alois si ho uvolnil ven, aby se mu mohla věnovat opravdu důkladně a sám už prohmatával pevné obliny jejích prsou. Stále mlčky leželi, přitisknuti k sobě na boku, ale oba už tlumeně vzdychali stoupající slastí.
Agáta už měla zmáčené kalhotky a Aloisův tvrdý ocas byl popoháněný dívčí rukou k vrcholu. Když jí rukou zajel do klína, sama mu nadzvednutím těla umožnila stáhnout kalhotky a pak jednu nohu mírně pokrčila dopředu. Teď už byla cesta volná a připravená. Alois se šteloval s trčícím ocasem mezi půlky a hledal ten správný otvor. Pak zvolna přirazil a po letech cítil vlhkost a stažení dívčího klína. Agáta ho za hlasitého sténání pomalu pouštěla dovnitř a sama prožívala vrcholky rozkoše z jeho tvrdosti a velikosti.

„Bože, to potřebuju!“ míhalo se jí hlavou a vnímala, jak ji ocas roztahuje stěny a pokračuje do hlubin pochvy.
Alois na tom byl obdobně a jen doufal, že ho z přemíry slasti neklepne pepka. A tak tam souložili, aniž spolu promluvili a věnovali se jen sami sobě. Agáta stoupala k vrcholu z velkého ocasu, rytmicky jí projíždějícího až na dno, a Alois z úzké pochvy, krásně mu ho masírující.
„Anooo…anooo…ještě…chvilkuu…úúúh…júúú,“ kvílela Agáta a Alois, drže ji za kozy, celý rudý, přirážel co mu síly stačily a cítil dávku semene proudící do dívčina lůna.

Pocit výstřiku semene do těla, dovedl Agátu do výbuchu orgasmu, jaký ještě nezažila. Silnými stahy vymačkala z ocasu všechno semeno, byla omámená záchvěvy rozkoše a celá se třásla.
Alois byl hotový, fyzicky i psychicky. Odvalil se stranou a hlasitě funěl. Agáta zůstala v neměnné pozici a cítila, jak jí z kundy vytéká semeno. Jinak byla také naprosto hotová. Psychicky taky byla rozhozená, že nedokázala na strýčka pohlédnout a nehnula se, dokud se sám nesebral a neodešel….

***

Další dny byly naplněny oboustranným vyhýbáním a mlčením. Nakonec to utnul sám strýc a řekl, že co se stalo, je přece normální, když oba nemají protějšek a mohou tak činit i nadále, když nejsou blízcí příbuzní. Agáta se styděla za náklonnost k muži, který ji nepřitahoval tak, jako jeho ocas, ale již druhý den plnila své „manželské“ povinnosti a slastně vzdychala pod strýčkovým přirážením a proudy semene do dělohy byly zárukou silného orgasmu. Nakonec se to ustálilo na sexu dvakrát za týden.

***

Vše bylo téměř idylické až do jednoho odpoledne, kdy Agáta vyšla z koupelny a v obýváku s Aloisem seděl soused, jehož tam předtím neviděla. Tak jako Alois, byl celý udýchaný a zrudlý, takže dívce bylo jasné, že byli oba za sklem a ukájeli se. A ona zrovna dnes tam masturbovala, aby strýčka naladila ne večerní hrátky! Tohle se jí velmi dotklo, ale nedala na sobě nic znát.

Soused Pepan nebyl důchodce jako Alois, ale normální chlap, padesátník s dominantní manželkou. Asi mu dává jen za dobrý chování, ušklíbla se Agáta nad důvody, které souseda vedly ji sledovat. Ale Alois ho sám musel pozvat, zmetek jeden, došlo jí hned poté. Tohle teda přehnal!

***

Pepanova manželka Jarmila byla hovorná žena a k Agátě se chovala přátelsky. Snad v ní viděla dceru, kterou neměla, nebo se potřebovala vypovídat, zkrátka Agáta v hovorech s ní vyzvěděla spoustu informací z jejího manželství a později i z postele, jak si Jarmila nebrala servítky.

„No představ si,“ sdělovala jí Jarmila při jednom setkání, „ten můj je v poslední době jak vyměněnej. Cejtim z něj kurvu!“
„Proč zrovna kurvu?“ opáčila Agáta udiveně.
„No…je nějakej zasněnej a nadrženej. Odmítá se mnou spát, ale přitom si pak tajně pod peřinou honí ptáka a ráno jsou všude zaschlý fleky! Má nějakou kurvu buď v reálu, nebo v představách! Mám to těžký!“ lamentovala sousedka, „ale já už mu to z hlavy vytluču, to mi věř!“

Agáta tušila, co je příčinou změny chování souseda a rozhodla se Jarmile pomoci. K tomu ovšem musí použít i sebe a do toho se jí moc jít nechtělo. Nebylo však vyhnutí.

***

Byl teplý podvečer, strýček byl v klubu důchodců a Agáta vyhlížela z okna ven, kdy se Pepan bude vracet domů z hospody. Měla jistý plán, který by mohl zabrat.

Nakonec se dočkala. Hřmotná postava souseda vstoupila do domu a těžké kroky zněly schodištěm. Agáta vyběhla na chodbu, byla přioděna jen v nejnutnějším oblečení a spíše vše odkrývala než naopak. Ulehla na poslední schod a začala bolestně sténat a plakat, drže se za nohu.
Pepan došel k Agátě a zatvářil se vyděšeně.

„Agáto? Co se vám stalo?“
„Noha! Blbě sem našlápla a zvrtla si ji… aúúú…pomůžete mi dostat se domů?“ kňourala dívka snaživě.
Pepan ji vzal do náruče a přitom neopomněl ji zrakem sjet po těle. Viděl ji sice už nahou, ale i polooblečená dívka má své erotické kouzlo. Po čtyřech pivech byla víc než přitažlivá a péro mu napnulo kalhoty. Donesl dívku do bytu a položil na postel.

„Děkuju vám… a co jsem dlužna?“ optala se Agáta a zakroutila tělem jak zkušená hétera.
„To nestojí..ehm..za řeč…to..je v pořádku,“ blekotal soused, přitahován jak magnet dívčím tělem.
„Jen neříkejte. Zdá se mi, že se vám líbím,“ pronesla Agáta svůdně a registrovala mu v nohavici napnutý ocas.
„To…jistě….ale já a vy…ehm…jsem ženatý,“ nemohl Pepan uvěřit, že by ho Aloisova neteř sváděla.
„To je hloupá výmluva. Přijďte zítra v šest. Strýček chodí na fotbal a já se vám odměním, že na to nezapomenete, ano? A tohle je závdavek,“ přitiskla se mu na rty a projela mu pusu jazykem.

Pepan se domů odpotácel ještě více opilý, než ve skutečnosti byl. Doma to pak schytal od Jarmily, že chlastat umí, ale píchat ne, ale to mu nevadilo. Věděl, že zítra zažije, co už dlouho ne….

***

DRUHÉHO DNE

„Co je tohle?“ podívala se Jarmila na obálku s jen nadepsaným jménem ležící ve schránce. Otevřela ji a uvnitř byl list psaný na počítači.
„Pokud chcete vědět, co je příčinou změny chování vašeho muže, přijďte dnes v 18.15h do bytu p.Sioly. Bude otevřeno. Vejděte do obýváku, otevřete velkou hnědou skříň a vše pochopíte. Vaše známá-neznámá, která už to dál nemůže snášet.“
Jarmila v zamyšlení pokývala hlavou a podívala se na hodinky. Bylo právě pět.

***

„Jdu na jedno,“ zahalekal Pepan v šest hodin a hrnul se ven. Jarmila bleskově skočila k oknu a …viděla, že ven z domu nevyšel. Ten anonym měl pravdu, hryzala si rty a vše pochopila. Ten prasák prcá tu děvku Agátu! Ona se k ní chovala jako ke vlastní, a ta děvka jí zatím píchá manžela! No ona už jim zatne tipec! Přesto počkala na určenou dobu, než, plna zlosti, vyrazila.

***

MEZITÍM

„Ahoj,“ Pepan se nervózně ošil, když Agáta otevřela dveře a svůdně se usmála.
„Ahoj. Jsem ráda, že sis to nerozmyslel,“ řekla, oděná jen v županu.
„Dáme si sprchu?“ zeptala se a Pepan jen pokrčil rameny.
V koupelně si odložili, Pepanovi se hned postavil a zálibně stiskl Agátě prsa.
„Jsi krásná,“ řekl chraptivě, „proč sis vybrala právě mě?“
„Protože seš pořádnej chlap. Máš svaly, pevný tělo i skvělý péro,“ stiskla mu ho a pohonila.
„Potřebuju potěšit a nemám s kým,“ zašeptala a políbila ho.

Pepan ji sevřel do náruče a začali se vášnivě líbat a mačkat a hladit se všude po těle. Dlouho trvalo než se odtrhli a vlezli pod proud horké vody. Dál se mazlili, až ji Pepan náhle přirazil ke stěně, pozvedl za nohu a zatlačil jí ocas do klína.
„Ááách…seš..velkej…pomaluuu,“ zasténala Agáta, jak si velký ocas razil cestu do jejího těla.
Rozdychtěný Pepan ji však nevnímal a jen cítil slast z úzké pochvy, který mu krásně svírala pronikajícího čuráka. Náhle v ní byl až po kořen a hned začal přirážet. Nadhazoval si její tělo jak peříčko na tvrdý ocas a Agáta jen sténala a hekala do rytmu přírazů a čekala, až to každou chvíli skončí.

***

Udeřilo čtvrt na sedm a Jarmila vyrazila k bytu souseda Sioly. Dveře byly skutečně otevřené, a tak proklouzla bytem do obýváku. U stěny stála velká skříň, a tak ji hned zvědavě otevřela. Skříň byla prázdná, zato uprostřed bylo okénko, kterým prosvítalo světlo a ozývaly se hekavé zvuky. Nakoukla dovnitř a spatřila, co tušila. Ve sprše stál Pepan, nadhazoval si na ocase napíchnutou Agátu a oba hlasitě sténali a vzdychali.

Jarmila nevěděla, co má dělat. Má udělat kravál a oba zpacifikovat, nebo je nechat v klidu šukat a počkat si, až vylezou? Prozatím je jen pozorovala.
„Oh..oh…chci…. tě….kouřit,“ ozvala se Agáta a Pepan ji pustil. Hned si dřepla a vsála mu ocas do pusy.
Snaživě si ho pouštěla hluboko do krku a hlava jí kmitala po ocase rychlými pohyby. Pepan s hlavou zvrácenou jen syčel a snažil se oddálit svůj vrchol.
„Jak tě kouří Jarmila?“ zeptala se Agáta a ocas jemně mnula v dlani.
„Prosím tě…ta vůbec nehulí…ty seš jednička….ve všem.,“ hekal Pepan, „a ještě budeš.“
„Ale já nechci bejt tvá milenka…to tys mě svedl,“ řekla Agáta a Pepan se nemohl upamatovat, jak to bylo.
„Využil si mého zranění a teď se domáháš odměny,“ pokračovala Agáta a Pepa zpozorněl.
„Proč mi to vůbec říkáš?“
„Protože nás možná někdo pozoruje,“ uchichtla se Agáta, zadívala se přímo na zrcadlo a mrkla okem.

Pepan už nestačil nijak reagovat, protože dveře koupelny se rozrazily a v nich, jako anděl zkázy, stála jeho žena!
„Ty parchante!“ zaječela hystericky, „tak já už ti nejsem dost dobrá, že tady vojíždíš mladou holku? Teď sypej domů a ještě to bude mít dohru a s tebou, ty couro, si to vyřídím hned!“
Pepan, po přestálém šoku, poslušně odkvačil a Jarmila zavřela dveře od koupelny.

„Děkuji ti za ten dopis. Nebylo mně milý vidět jeho ocas ve tvý díře, ale budiž. Teď mi ale všechno vysvětli,“ řekla Jarmila už klidně.
Agáta poukázala na zrcadlo-okno a vše kolem toho se odvíjející. Jarmila pokyvovala hlavou.
„Jen to šoustání sis mohla odpustit a jít s tím za mnou. Jako správcová domu bych měla vědět o jakýchkoliv stavebních úpravách v bytech. Ale to už si zařídím sama. Tak ještě jednou, dík,“ a Agáta osaměla.
Náhle se v ní všechno zlomilo, že se schoulila v koutě koupelny a rozbrečela se.

***

V půlce týdne by Alois Siola pozván ke správcové domu na kobereček a do týdne bylo okno do koupelny zazděno. Strýc to zařídil, když byla Agáta ve škole, takže jí trvalo delší dobu, než si všimla, že se tak stalo. Se strýcem ale nicméně nepravidelně šoustala dál.

***

„Gmm…fphmm…hmm…gmhm,“ funěla Agáta s ocasem v puse a strýc se jen rozplýval nad jejím uměním. Právě jí kundičku protáhl zezadu a teď si nechával ocas vykouřit až do výstřiku. Agáta též byla uspokojena a proto se ocasu věnovala s nevšední péčí. Olizovala sametovou hlavici žaludu, vsála ocas hluboko do pusy, jazykem ho vytlačila ven, kmitala špičkou po uzdičce a nevynechala ani koule, které jemně mnula rty, zkrátka bylo to úžasné.

Strýc ji hladil po vlasech, když pevně ocas sevřela rty a rozjela závěrečnou jízdu. Hlava jí rychle kmitala po údu a slastné zachroptění a proud semene znamenal závěr všeho. Agáta vše spolykala, olízala povadající ocas a vstala.
Strýc seděl nehnutě, hlavu zakloněnou dozadu, tvář měla klidný výraz doplněný šťastným úsměvem, oči měl zavřené.
„Haló, strejdo…haló, prober se,“ zacloumala s ním Agáta, ale Alois se nepohnul.
„Proboha!“ vykřikla zděšeně a jala se ho marně oživovat.

Ani přivolaná sanita nic nezmohla a lékař konstatoval jen smrt srdeční zástavou.
„Ale…jak to..vždyť jsme spolu….ehm…hovořili,“ slzela Agáta nad ztrátou strýčka.
„Tak to prostě někdy přijde, slečno, pán už měl svůj věk. Ale museli jste si krásně povídat, protože ten jeho blažený a klidný výraz…. Takhle bych chtěl také jednou zemřít,“ konstatoval lékař a přehlédl náhle zrudnuvší Agátinu tvář.

Počet zobrazení: 248

Autor

4.9 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dexius74

Smola

Kittikit

Ale krasna smrt 😉

Talmann

…slovy klasika: „Trochu to sice komplikuje vstup do nebe, ale pro chlapa to byla krásná smrt.“

Tomas

To by som bral. Umriet v kktom v ustach mladej krasnej samicky….

Martin

👍 Naprosto perfektní . Celý děj se krásně propojuje . Chudák Pepan , ten musel mít potom vojnu . Nakonec i smrt byla k strýčkovi milostivá . Pro něj velmi krásná smrt .

Bob Romil

Zažil krásný mrd
vzala si ho Smrt
místo mladý holčiny
vidí kosti Smrtčiny
🙂

Junior

Dobrá povídka. Ten závěr je výborný. Jo takovou smrt by si přál asi každý chlap. 😉

7
0
Would love your thoughts, please comment.x