nahá třída

Zajímavá třída 04 – Nalezené CD

Toto je 4 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

Druhý den jsem holkám dal cédéčka. S Ilonou jsme se domluvili, že jim nic neřekneme a že to pro ně bude překvapení. Byl jsem docela zvědavý, co na to řeknou, ale vydržel jsem to a mlčel. Jen jsem o tom nepozorovaně prohodil pár slov s Ilonou, jako že to bylo včera krásné a tak podobně. Chtěl jsem se s holkami domluvit na nějakém dalším focení, ale všechny někam o víkendu jely. Trošku mi to bylo líto i z toho důvodu, že si o tom překvapení popovídáme až v pondělí.

Hned po škole jsme se rozešli domů. Doma na mě čekala moje máma a já zalezl hned do svého pokojíku a pustil jsem si počítač. Prohlížel jsem si fotky a znovu jsem přemýšlel, kde bychom se mohli fotit a že bychom mohli nafotit i nějaké ostřejší fotky. Vzrušoval jsem se tou představou celé odpoledne. Kolem šesté mě vyrušila máma, že už musí do práce, že jde na noční. Táta s námi už dlouho nebydlel, a tak jsem měl před sebou večer o samotě. Ani mi to nevadilo, už jsem si na to zvykl.

Seděl jsem u počítače, když mi přišla zpráva na icq od spolužačky Veroniky. To mě překvapilo, protože normálně si nepíšeme. Pozdravila mě a posílala mi soubor, že prý jestli to neznám. Přijal jsem soubor a nevěřil jsem vlastním očím. Byla to moje fotografie, jak sedím na kládách a honím si ocas. Hned jsem se jí zeptal, kde ji vzala. Odpověděla mi, že to CD bylo v lavici, když už všichni odešli. Vzala si ho s tím, že je na něm nějaký film a že se na něj mrkne a v pondělí ho vrátí, ale tohle prý bylo lepší jak nějaký film. Napsal jsem jí, že to jí opravdu věřím. Trošku mě to zaskočilo, ale abych pravdu řekl, vůbec mi nevadilo, že to CD našla. Veronika dál pokračovala, že i ty holky jsou super, že by to do nich nikdy neřekla. Bylo mi tedy hned jasné, že to byla kopie Ilony, protože holky tam měli jen mě a Ilonu. Napsal jsem jí, že jsem rád, že se jí to líbí a nedalo mi, abych se nezeptal, jestli taky nechce udělat nějaký fotky. Neváhala ani okamžik a souhlasila, že strašně ráda a hned se ptala kdy. Napadlo mě, že jsem sám doma a že by klidně mohla přijít hned. Navrhl jsem jí to a bez váhání odpověděla, že je za půl hodinky u mě. Tím skončil náš rozhovor. Ani nevím proč, ale řekl jsem si, že se osprchuji. Co kdyby náhodou došlo i na něco jiného…

Ve sprše jsem si říkal, že ten pátek zase nebude tak špatný. Už jsem před sebou viděl Veroniku, jak se vysvléká. Jak mi ukazuje malá prsa. Jak si s nimi hraje a dráždí si bradavky. Jen jsem na to pomyslel, už se mi začal stavět kolík. Radši jsem se rychle zchladil studenou sprchou. V rychlosti jsem si trochu uklidil v pokojíku a nachystal si foťák. Za chvilku už zvonil zvonek. Otevřel jsem dveře a v nich stála Veronika v celé své kráse. Její kaštanově hnědé vlasy jí splývaly až na ramena. Usmála se na mě a tváře jí ozdobily rozkošné dolíčky. Dalším, co dodávalo Veronice na její zvláštní kráse, byly dvě mateřská znaménka pod levým okem. Hned jsem ji pozval dál a šli jsme spolu raději do obýváku. Veronika si sedla do křesla a já do sedačky vedle ní.
„Opravdu se chceš taky vyfotit?“ obrátil jsem se na ni.
„Určitě! Těším se na to!“
„Ale holky se nejen fotily, ony si to přede mnou i udělaly!“ podotkl jsem hned a doufal jsem, že ji tím neodradím.
„To jsem z těch fotek vytušila a hlavně na tobě se to nedalo přehlédnout,“ usmála se na mě. „Navíc mě docela vzrušuje představa, že se na mě budeš dívat a fotit mě!“
„Tak to je dobře,“ řekl jsem, „to můžeme klidně začít. Jdu si pro foťák.“
Ještě jsem do něj v pokojíku dal prázdnou paměťovou kartu a vrátil se. Zůstal jsem stát ve dveřích obýváku jako opařený. Veronika se stihla za tu chvilku vysvléct a seděla v křesle úplně nahá. Nohy měla přitažené pod bradu a dívala se na mě.
„Pěkný,“ řekl jsem uznale a mrknul na ni.
Díky přitaženým kolenům, byla vidět její krásně vyšpulená buchtička. Okamžitě jsem ji vyfotil a potom zblízka i detail. Hned mi udělala pěkný výhled na lasturku a roztáhla nohy. Neměla ji tak hladce oholenou, jako holky, ale bylo vidět, že se o ni taky stará. Černé chloupky byly kraťoučké a pohled na ně mě vzrušoval. Bylo to něco jiného, než jsem viděl u holek. Prsa měla přibližně stejně velká jako Jana a Petra, ale bradavky, ty měla jiné. Měla je asi tak tmavé jako Ilona, ale byly hodně velké a trčely dopředu. Bylo vidět, že prsa jí ještě určitě porostou.

„Tak mi ukaž, co umíš,“ pobídl jsem ji. Pohodlně se usadila a roztáhla nohy. Prsty jedné ruky si přejela po lasturce a druhou rukou si chytila prso. Dívala se při tom na mě. Já se na ni usmíval a fotil. Prstíky si projížděla mezi závojíčky a lehce dráždila poštěváček. Pak jedním prstem vklouzla do jeskyňky a vytáhla ho. Dala si ho do pusy a slastně ho olízla.
„Hm! Chutná?“ zeptal jsem se.
Veronika přikývla. „Chceš taky ochutnat?“ zeptala se mě.
Tak tímhle mě dostala, ale neváhal jsem a hned jsem kývnul hlavou.  Znovu prstem zajela do jeskyňky a vytáhla ho. Natáhla ruku směrem ke mně a já vzal mokrý prst mezi rty a olíznul jsem jej. Chuť její šťávičky mě ještě více vzrušila a má chlouba se začala pořádně zvedat.
„Koukám, že se ti to líbí,“ přitom se mi dívala do rozkroku, „nechceš mi ho ukázat?“
Pohlédl jsem na ni. Položil foťák na stolek a stáhl bermudy. Chytil jsem ocas do ruky a ukázal ho v celé kráse. Přetáhnul jsem si kůžičku a ukázal jí i svou jahodu. Veronika mě překvapila a klekla si přede mě. Chytila ho rukou a hned mi po jahodě přejela jazykem. Vzrušením jsem vydechl a díval jsem se na ni, co dělá. Jezdila rukou po celé délce tuhého ocasu a jazykem jezdila po žaludu. Druhou rukou zpracovávala pytlík. Byly to nádherné chvilky, které už jsem dlouho neprožíval. Přesto jsem, ale myslel na focení.
„Takhle toho ale moc nevyfotím,“ řekl jsem.
„A nejde to nastavit, že bys to jen zapnul?“ napadlo ji.
„Moment,“ řekl jsem a odběhnul jsem do pokojíku pro stativ. Nainstaloval jsem  foťák a nastavil ho na automatiku. Vrátil jsem se zpět a znovu si před ni stoupnul. Nastavil jsem jí kládu a ona si ji hned strčila do pusinky. Rty mi objala jahodu a sála mi ji. Jednou rukou mi ho honila. Slastně jsem začal vzdychat a natáhl jsem se po prsu. Pěkně jsem jej zmáčknul. Pohrál jsem si s bradavkou. Veronika lehce zavzdychala. Dostal jsem strašnou chuť na její broskvičku a tak jsem odstoupil. Zvednul jsem ji a posadil do křesla. Nastavil jsem znovu foťák a klekl mezi její nohy. Ucítil jsem nádhernou vůní lasturky a hned jsem ji jazykem projel od zadečku až po poštěváčku. Prsty jsem si s ní hrál, roztahoval ji a lízal všechnu šťávičku. Jedním prstem jsem opatrně vklouznul do jeskyňky a pěkně s ním zakroutil. Veronika nahlas zavzdychala a vyšla mi vstříc. Tohle mě náramně vzrušilo a já si musel toho svého trošku pohladit. Veronika se na mě podívala.

„Pojď, dáme si spolu šedesátdevítku,“ řekla.
Toužebně jsem se po ní podíval. Nastavil jsem foťák znovu, tak aby nás zabíral. Vysvléknul jsem si tričko a lehnul si. Rozkročila se nad mou hlavou a přitiskla mi šťavnatou broskvičku na obličej. Hned jsem ji projel jazykem a pohrál si s poštěváčkem. Na kolíku jsem ucítil horkou pusu a ruku. Začala mi ho honit a sála mi žalud. Bylo to nádherné. Lízal jsem všechnu šťávičku a zasunoval do jeskyňky dva prsty. Veronika mi vycházela vstříc, stejně jako já do její pusinky. Držela mi v dlani pytlík a rty jezdila po ocasu nahoru a dolů. Dávala si ho do pusy, kam jen to šlo. Oba dva jsme nahlas vzdychali.
„Já to nevydržím,“ řekl jsem jí.
Vyndala si ocas z pusy.
„Já taky ne! Pěkně se mi vystříkej do pusy, já už taky budu,“ odpověděla mi a už měla zase kolík v puse.
Tohle se prostě nedalo vydržet. Během chvilky jsem stříkal. Plnil jsem semenem pusinku a ona se snažila všechno poctivě polykat. Olízala mi pořádně hůlku a přitiskla se lasturkou ještě více na obličej. Její šťávy mi stékaly po obličeji a já zajížděl jazykem do jeskyňky. Prsty jsem dráždil poštěváček, když najednou Veronika vykřikla a přitiskla se ještě více. I ona dosáhla vrcholu. Po chvilce se skulila vedle mě a oba dva jsme současně oddechovali. Podíval jsem se na ochablý  ocas a zjistil jsem, že  ho ani nemusím utírat, protože jej celý poctivě olízala. Podal jsem papírový kapesníček alespoň jí, aby si mohla poutírat mušličku. Všiml jsem si, že má kolem rtů ještě semeno a tak jsem sundal foťák ze stativu a pořádně ji vyfotil.

„Podíváme se na ty fotky?“ zeptala se zvědavě.
„Jasně,“ řekl jsem, „pojď!“ vyzval jsem ji.
Oba dva, ještě nazí, jsme šli ke mně do pokojíku. Zapnul jsem počítač a strčil kartu do čtečky. Veronika si dřepla vedle mě a oba jsme si prohlíželi fotky. Pozoroval jsem ji vedle sebe, jak má jednu ruku mezi nožkami a hraje si s buchtičkou. To co bylo na fotkách, bylo pěkné, ale jinak fotky za moc nestály.
„Není to nic moc,“ poznamenal jsem, „chtělo by to někoho třetího na focení.
„Hm! To asi jo,“ uznala i ona.
„No holky teď o víkendu nejsou doma, tak to budeme muset nechat na jindy.“
„A co kdybych zítra přišla se sestrou? Ona by nás určitě vyfotila,“ navrhla okamžitě.
„Tvoje sestra?“ zeptal jsem se ještě pro jistotu.
„Jo určitě! My před sebou nemáme žádný tajemství. Už jsme si to před sebou i každá sama dělaly, tak tohle by byl jen takový další stupínek. Tobě by to vadilo?“
„Ne! Nevadilo! Jen zítra je doma máma,“ řekl jsem zklamaně.
„Tak můžeme po obědě u nás,“ navrhnula hned Veronika, „naši jdou na návštěvu a přijdou až večer.“
„Tak jo, to by šlo“ souhlasil jsem.
„Už budu muset jít,“ řekla Veronika, „slíbila jsem našim, že budu brzy doma.“
Oba dva jsme se oblékli.
„Těším se na zítřek,“ řekl jsem, „i na tvou sestru. Myslíš, že se taky nechá vyfotit?“
„Nevím, ale myslím, že jo. Ukážu jí ty fotky, co mám na tom CD, jo? Ale hlavně nám udělá nějaký společný fotky. Rozdáme si to pořádně jo? Pěkně mi ho zasuneš do kundičky!“
Podíval jsem se na ni s otazníkem v očích, ale viděl jsem, že to myslí opravdu vážně.
„Tak to se těším ještě víc! Jo a klidně jí je ukaž,“ odpověděl jsem a rozloučili jsme se.

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 03 – Procházka lesemZajímavá třída 05 – S Veronikou >>
4.9 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Sakrys, do takove tridy bych chtel take chodit … 👍👍

vaclavz

Nebylo by to vubec spatne 🙂 Jen by asi clovek mnohem vic casu travil jinymi cinnostmi, nez ucenim 😀

Frank

Tohle bude ještě zajímavé, ta třída by pak mohla dopadnout přesně jak ukazuje to úvodní foto 🙂

vaclavz

Rozhodne se je jeste na co tesit 😉

Trysky

To je radost mít takové spolužačky… To by se mi také líbilo…

Bob Romil

Tahle třída je značně „zajímavá“ – hlavní hrdina je osamocený sameček ve třídě plné nadržených a ke všemu svolných holek. Kdoví, čeho vzrušujícího se dočkáme příště 🙂

Martin

Sakra , moc hezky se to vyvíjí . Těším se na další pokračování se sestrou .

7
0
Would love your thoughts, please comment.x