nahá třída

Zajímavá třída 06 – Nikol chce taky

Toto je 6 díl z 20 v seriálu Zajímavá třída

Nikol si stoupla před sedačku a přetáhla si tričko přes hlavu. Nic pod ním neměla a tak jsem měl hned možnost vidět prsa. Byla prakticky úplně stejná, jako měla její sestra. Hned si stáhla i kraťásky a stála přede mnou jen v těsných bokových kalhotkách, které krásně ukazovaly rýsující se buchtičku. Pysky její kundičky napínaly látku kalhotek a byl vidět i tenký proužek tmavých chloupků. Nikol si po nich přejela rukou.
„Jsou mokrý od toho vzrušení, jak jsem se na vás dívala,“ podotkla.
„To je dobře,“ řekl jsem.
Ani jsem nestíhal fotit, jak se Nikol rychle vysvlékala. Už držela svoje kalhotky a chtěla si je stáhnout.
„Počkej!“ řekl jsem, „chci si vyfotit takhle tvou mušličku.“
Byl to krásný pohled, jak se tam v látce rýsovala. Několikrát jsem cvakl spouští a zvěčnil to. Teprve pak si je stáhla a já se tak mohl pokochat tou obnaženou krásou. Nikol se moc nezdržovala pózováním, hned si sedla na sedačku a roztáhla nohy. Vyfotil jsem z blízka mušličku a pak jsem udělal i detail prsou. Na nic nečekala, přejela prsty mezi závojíčky a začala si hned dráždit poštěváček. Zaklonila hlavu a pohodlně se svezla. Vzdychala vzrušením, jak jí prsty bleskově kmitaly po poštěváčku.

„Ty jsi asi pěkně nadržená,“ poznamenal jsem.
Pozvedla zrak.
„Strašně! Asi se brzy udělám!“
„A budeš pak ještě chtít?“ zajímalo mě.
„Já můžu několikrát za sebou,“ odpověděla.
Nato zase zavřela oči a oddávala se pohybům své ruky. Prsty hbitě masírovaly poštěváček, občas sklouzly do škvírky a trošku ji protáhly. Chodil jsem kolem a fotil ji. Můj ochablý kolík se pomalu začal při tom pohledu probouzet. To už i Veronika seděla na zemi a koukala se na sestru, jak si hraje s lasturkou. Oblékla si tričko, aby jí nebyla zima. Pozoroval jsem, že si taky občas rukou přejede po rozkroku, ale jen tak zlehka. Nikol se už mezi tím propracovávala k orgasmu. Dráždila se stále rychleji a celá se kroutila a zvedala buchtičku proti ruce. Nahlas vzdychala, když najednou srazila nohy k sobě a celá se nadzvedla. Oběma rukama si držela lasturku a pak se znovu svezla do sedačky a zhluboka oddechovala.
„To byla rychlost,“ řekl jsem.
„Už můžeš? Abych si to nemusela dělat sama,“ zeptala se ještě zadýchaně.
Podíval jsem se dolů na kolík a viděl, že už je zase docela tvrdý. Podívala se taky stejným směrem a hned si přede mě klekla. Pevně mi ho objala a začala jej honit. Podal jsem foťák Veronice, aby mohla fotit. Ta neváhala a začala kolem nás chodit a cvakat spouští. Nikol honila můj, už krásně tvrdý, ocas. Sem tam mi jazykem olíznula špičku a zase si ho vzala do pusy a stále ho honila. Sledoval jsem něžnou ručičku, jak klouže nahoru a dolů. Rty obepínaly žalud a špičkou jazyka kmitala na dírce. Prsty jsem se probíral jejími tmavými vlasy a dech se pomalu začal zrychlovat.

Po chvilce jsem dostal nápad a oddělal jsem jí ruce z ocasu. Chytil jsem jí hlavu a pomalu jsem začal sám přirážet do pusy. Nechala mě, abych si dělal, co chci. Zasunoval jsem ho, jak jen to šlo daleko. Nikol si jednou rukou rejdila mezi nohama a dráždila si poštěváček. Rty měla pevně u sebe a snažila se sát ocas. Chvilku jsem ho zasouval do pusy rychle a chvilku zase pomalu. Dělal jsem si přesně to, co jsem chtěl. Nikol se sotva mohla nadechnout. Když jsem ho na chvilku vytáhl z pusy ven, tak mi z něj skapávaly sliny. Bylo to nádherné kouření, ale Nikol si žádala svoje.
„Dej mi ho už do kundičky, prosím!“ žadonila a sedla si na sedačku s nohama hodně daleko od sebe.
Prstem si pořád dráždila poštěváček a čekala na to, až přijdu blíž a strčím jí kolík do krásně mokré mušličky. Zaklekl jsem před sedačku a chytil jsem si ocas. Žaludem jsem přejel mezi závojíčky. Pěkně jsem projížděl mezi nimi, zatímco se sama laskala. Chytil jsem její volnou ruku a položil ji na svou chloubu. Měl jsem ho mezi její rukou a mušličkou. Sám jsem ještě více přitisknul její dlaň na kolík a začal jsem s ním jezdit po cestičce. Žaludem jsem se třel o poštěváček a jí se to moc líbilo. Začala nahlas vzdychat a já se k ní přidal.
„Joo…, to je nádhera!“ vykřikovala a já dál zarážel kolík mezi dlaň a mušličku.
Bylo slyšet, jak to nádherně mlaská na buchtičce.
„Dělej…, ještě…, už budu…,“ povzbuzovala mě.
Dráždění poštěváčku ji přivádělo přímo k šílenství. Nahlas vzdychala a stále mě povzbuzovala, abych přidal.
„Ještě…, ještě…, aaach…,“ vykřikovala a během chvilky se prohnula jako luk. Sevřela mě nohama a ještě více mi přitiskla ocas na mušličku. Rychle jsem ho vytáhl zpod ruky a nechal ji, aby se sama dál lehce vzrušovala. Vzpomněl jsem si, že říkala, jak může několikrát za sebou a tak jsem hned zase žaludem zajel mezi závojíčky.

Zatlačil jsem a fešák vklouznul dovnitř bez jakýchkoliv problémů. Byl jsem v té mokré lasturce až po kořen. Chytil jsem zadeček a začal jsem hned přirážet. Díval jsem se, jak mi ocas klouže pochvičkou, která ho krásně obepínala. Nikol si rukou dál nepřestávala dráždit poštěváček. Prsty po něm kmitala a sem tam sklouzla rukou dolů a zmáčkla mi kulky. Jednou rukou jsem se natáhl a mačkal jsem jí prso. Hnětl jsem mezi prsty bradavku a po chvilce jsem se k ní sklonil a vzal ji mezi rty. Jazykem jsem o ni několikrát brnkl a něžně do ní kousl. Pak jsem ji opět pevně chytil za zadeček a znovu jsem do ní začal pořádně bušit. Kolík klouzal v jeskyňce jako namydlený. Kulky mi pleskaly o zadeček. Přirážel jsem pěkně rychle a tvrdě.

Cítil jsem, že tohle vydržím ještě dlouho. Po tom, co jsem se tak pěkně před chvilkou vystříkal na Veroničinu prdelku. Vytáhl jsem ocas z kundičky a řekl jsem Nikol, ať si klekne na sedačku. Poslechla mě a opřela se rukama o opěradlo. Krásně na mě vyšpulila půlky. Stoupl jsem si za ni a znovu jsem chvilku žaludem jezdil mezi závojíčky. Měla štěrbinku nádherně mokrou. Nikol se po mě podívala a já jí z očí vyčetl, abych už ji nedráždil. Pořádně jsem na něj tedy zatlačil a už jsem znovu byl uvnitř v tom nádherném, mokrém hnízdečku. Chytil jsem ji pořádně za zadek a začal jsem znovu přirážet. Nikol se pořádně zapřela o sedačku a já do ní pronikal pěkně hluboko. Stehna mi pleskala o zadeček. Jednou rukou jsem zajel dolů mezi nohy a našel jsem poštěváček. Pořádně jsem ho dráždil. Mačkal jsem ho prsty až  začala vykřikovat rozkoší. Poštěváček byl prostě to, co ona měla nejvíc ráda.

„Anooo…, jooo…, ještěééé…,“ vykřikovala a já si říkal, že to asi musí slyšet sousedi. Bylo mi to ale jedno. Přirážel jsem pořád ve stejném tempu a dráždil ji. Najednou jsem na své kládě cítil, jak se její pochvička stahuje kolem. Nikol se zakousla do sedačky, aby ztlumila výkřiky. Nepřestával jsem a dráždil jsem dál poštěváček. Po chvilce jsem na Nikol nalehl a strhl jsem ji na sedačku. Ležela na břiše a nohy měla u sebe. Byl jsem nad ní rozkročený s kolíkem hluboko v jeskyňce. Takhle byla mnohem těsnější a já dál přirážel. Tlačil jsem ji dolů. Měla zabořenou hlavu v sedačce a její výkřiky už nebyly tak slyšet. Jak byla lasturka krásně úzká, tak jsem cítil, že to na mě asi brzy přijde. Začal jsem přirážet prudce a hluboko. Nahlas jsem hekal. Začalo mi v kolíku škubat a tak jsem  ho rychle vytáhl. Zajel jsem s ním mezi půlky a nalehl jsem na ni. Pumpoval jsem dávky semene na zadeček. Zůstal jsem na ní ležet a spokojeně oddechoval.

„Paráda,“ uslyšel jsem, jak říká Veronika. Skulil jsem se dolů a sedl jsem si na zem. Opřel jsem se zády o sedačku. Veronika mi podala papírový kapesníček abych si utřel  mokrý ocas. Obrátil jsem se k Nikol a utřel jí prdelku.
„Tak jste obě spokojený, holky?“ zeptal jsem se.
„Já stoprocentně,“ odpověděla Nikol. Veronika se na mě jen usmála, takže jsem pochopil, že i ona.
„Já jsem spokojený dvojnásob,“ řekl jsem a smál jsem se.
„Asi bys už měl jít,“ poznamenala Veronika a podávala mi foťák, „brzy už tu budou naši.“
Rychle jsem se oblékl a sbalil svoje věci.
„Jsem zvědavej na ty fotky,“ mrkl jsem na Veroniku.
„To já taky! Dáš mi cédéčko?“
„Určitě!“
Už jsem byl na odchodu, když mi Veronika řekla: „Docela bych to chtěla zkusit s nějakou holkou ze třídy,“  a ještě dodala, „nechceš mi to domluvit?“
„Myslím, že by si určitě dala některá říct, možná i všechny tři,“ odpověděl jsem, „ale já bych to všechno fotil!“ ještě jsem podotkl.
„Tak to je jasný,“ dodala Veronika.
Rozloučili jsme se s tím, že se uvidíme v pondělí ve škole.

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 05 – S VeronikouZajímavá třída 07 – Ilona ve sprše >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Vše co k tomuhle příběhu chci říct,jsem už napsal u předchozích dílů.
Prostě se mi to líbí, I když to bohužel není reálné (to bych asi i záviděl)

Shock

Třída plná nadrženejch holek je tááák neuvěřitelná, že to opravdu snesou jen stránky erotických povídek. Ale psáno hezky, nic proti autorovi 🙂

Martin

Prostě paráda . Nádherné pokračování .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x