Zajímavá třída 14 – Sólo Sabiny a Karolíny

Toto je 14 díl z 23 v seriálu Zajímavá třída
Počet zobrazení: 237

Po tom, co jsme dorazili do kempu, jsme se všichni ubytovali v chatkách po čtyřech. Já jako jediný kluk, jsem dostal malou chatku pro dva, ale byl jsem v ní sám.
Učitelky nám daly rozchod na ubytování s tím, že se sejdeme za hodinu v jídelně u oběda. Já jsem prásknul batoh do kouta a hned jsem šel do chatky za Janou, Petrou, Ilonou a Veronikou, které byly ubytované spolu.
Holky už měly vybaleno a po chatce chodily jen v kalhotkách, jak se převlékaly.

Moje přítomnost jim vůbec nevadila a já se tak mohl kochat jejich krásnými prsy. Samozřejmě to bylo znát i na mých kalhotách, které se vzdouvaly pod tlakem kolíku.
Zeptal jsem se holek s kým je ubytovaná Radka a dozvěděl se, že se domluvila se Sabinou a Karolínou a že mají ještě jednu postel volnou, protože už k nim žádná holka nezbyla.
„Wow! Toho by se dalo využít,“ podotkl jsem.
„Ale! Panáček by nám byl nevěrný!“ poznamenala v legraci Ilona a usmála se na mě.
„No musím přece vyfotit nové přírůstky!“
„Tak doufám, že to nebudeš fotit beze mě! Já je chci taky vidět!“ hned se ozvala Veronika.
„Já si myslím, že je chceme vidět všichni, ne?“ řekla Jana.
„A nepůjdeme tam teda hned? Ještě máme tři čtvrtě hodiny času do oběda,“ navrhl jsem.
„Tak jdeme!“ řekla Ilona a ostatní holky se přidaly.

Rychle na sebe naházely nějaké oblečení a šli jsme do sousední chatky.
Po zaklepání nám otevřela Radka. Měla na sobě volné tričko a kalhotky. Pod tričkem neměla podprsenku a tak její velká prsa krásně vynikala.
Hned jsme se všichni nahrnuli dovnitř a spustili jsme na Sabinu a Karolínu, jestli nám něco předvedou. Obě byly oblečené, tak jako Radka, tedy v tričku a kalhotkách.
„A co byste chtěli vidět?“ zeptala se Sabina.
„No pro začátek by stačila nějaká společná masturbace, pro náš foťák, co?“ navrhl jsem.
Sabina jen pokývnula hlavou a hned si sedla na postel. Opřela se o zeď a roztáhla nohy. Přes tričko byly vidět na jejích malých prsou tuhé bradavky.
Karolína se k ní hned přidala a sedla si vedle ní v úplně stejné poloze. Sabina měla bílé a Karolína takové šedé kalhotky, které zakrývaly výhled na jejich broskvičky.
Musím přiznat, že víc jsem se těšil na tu Karolíninu, protože sama o sobě byla pro mě mnohem přitažlivější. Měla černé vlasy, které ostříhané do mikáda rámovaly její pohledný obličej. Přes tričko prosvítaly tmavé bradavky, které zakončovaly větší prsa pevného tvaru. Sabina byla taky pohledná, ale prostě Karolína se mi líbila více. Já byl více na brunetky a Sabina kromě toho, že byla blond, tak navíc měla krátké vlasy, což se mi u holek až tak moc nelíbí.
Zaměřil jsem se víc na Karolínu a hleděl jsem do jejího rozkroku.
Obě dvě si začaly rukou přes kalhotky hladit mušličku. Sabina se dívala na nás všechny a Karolína měla zavřené oči.
Hned jsem zapnul foťák a začal cvakat.
Když Sabina uviděla, že jdu fotit detail její mušličky, tak odhrnula proužek kalhotek a ukázala mi ji v plné kráse. Byla hladce oholená. Z čárky jí vykukovaly svůdně závojíčky, po kterých si hned přejela prsty.
Několikrát jsem cvaknul spouští a Sabina si mušličku ještě více roztáhla. Růžovoučká štěrbinka byla už krásně vlhká vzrušením. Prstem si hned vklouzla dovnitř a nechala jej tam. Pomalinku s ním jezdila dovnitř a ven a druhou rukou si dráždila poštěváček.
Chvilku jsem ji nechal tak a přesunul jsem se ke Karolíně. Ta si stále hladila broskvičku přes kalhotky, na kterých bylo vidět, jak už je krásně mokrá. V místě štěrbinky, měla na kalhotkách mokrý flek.
„Ukaž nám ji taky, Kájo!“ řekl jsem.
Karolína se na mě podívala a trochu se nadzvedla. Stáhla si kalhotky a hodila je na zem.
Buchtičku měla taky hladce oholenou, ale od poštěváčku nahoru měla úzký proužek černých krátkých chloupků. Závojíčky jí vykukovaly vzrušením a byly úplně mokré.
„Koukám, že se ti to líbí,“ poznamenal jsem.
Karolína kývla hlavou a dodala: „Jo! Vzrušuje mě, že se na mě dívá tolik lidí. Mám spoustu takových představ, jako že se s někým miluju a lidi se na nás dívají. Nebo představa, že by mě mohl někdo nachytat při sexu je taky strašně vzrušující.“
„Tak to by sis s námi mohla hodně užít,“ řekla Petra.
„To si myslím, jestli je pravda všechno co jste říkali,“ přitakala jí Karolína.
„Tak a teď už neřečni a pořádně si to udělej,“ vyzvala ji Petra, „Už nemáme do oběda moc času.“

Holky se nenechaly pobízet a hned začaly. Sabina si taky stáhla kalhotky a obě dvě si hned začaly masírovat mušličky. Sabina si do ní hned strčila dva prsty a projížděla si štěrbinku, až kam jen to šlo. Prsty druhé ruky masírovala poštěváček a nahlas vzdychala. Bylo vidět, jak je mokrá. Karolína si jednou rukou hladila mušličku a druhou zajela pod tričko a dráždila si bradavku. Mnula ji mezi prsty a dlaní mačkala celé prso. Prsty v rozkroku střídavě chvilku masírovala poštěváček a chvilku zase jezdila po závojíčcích. Na chvilku je vždycky ponořila do štěrbinky a pořádně je namočila a zase se vrátila na poštěváček.
Stále měla zavřené oči a její dech se neustále zrychloval.
Fotil jsem střídavě obě dvě. Střídal jsem pohledy na jejich mušličky se záběry na obličeje. Řekl bych, že Sabina pro nás hrála skvělé divadlo a Karolína mi připadala, jako by si to opravdu užívala.
Sabininy prsty zajížděly hluboko do dírky a rychlost pohybu se začala zvětšovat. S mlaskáním vyklouzávaly ven a zase se vracely dovnitř, do toho krásně mokrého horka. Ukazováčkem si Sabina masírovala poštěváček. Kroužila kolem něj a lehce o něj brnkala. Na chvilku vytáhla prsty z jeskyňky a masírovala si jen poštěváček, právě těmi mokrými prsty.

Karolína si stále jednou rukou hrála ve svém rozkroku. Prsty jezdila po závojíčcích. Přejížděla po mušličce od zadečku až k poštěváčku. Roztírala tak svou šťávičku, která se linula ze štěrbinky. Druhou rukou si stále masírovala bradavku.
„Nechceš ukázat prsa?“ zeptal jsem se, protože její prsa pod tričkem vypadala opravdu vyzývavě.
Karolína otevřela oči a podívala se na mě. Pak rukou vyhrnula tričko a ukázala mi tak jedno prso. Bylo velké, ale pevné už i jen na pohled. Zakončené bylo krásným tmavým dvorcem s tuhou bradavkou.
Karolína si přejížděla prstem kolem bradavky a lehce o ni brnkala.
Vyfotil jsem detail jejího prsa  zrovna, když si Karolína vzala mezi dva prsty bradavku a mnula si ji.
„Už budu… aaah…“ začala vykřikovat a vzdychat Sabina.
Otočil jsem se na ni a fotil jsem ji. Prsty jedné ruky měla hluboko ve své mušličce a prsty druhé ruky na poštěváčku jezdily ve zběsilém tempu. Nadzvedávala se a tlačila se tak svou buchtičkou na ruku.
Najednou stáhla nohy k sobě a svalila se na bok. Oddávala se svému orgasmu.

Karolína ji chvilku pozorovala a hned se zase začala věnovat své mušličce. Dráždila si jen poštěváček. Kroužila kolem něj prstem a přejížděla si po něm.
„Dej mi ochutnat tvé šťávičky!“ vyzval jsem ji.
Podívala se na mě a natočila se buchtičkou směrem ke mně.
„Ochutnej!“
Podal jsem foťák Veronice a klekl jsem si na zem mezi Karolíniny nohy.
Srdce se mi hned rozbušilo vzrušením, když jsem se ocitl, tak blízko mokré mušličky. Ucítil jsem tu nádhernou vůni vzrušeného pohlaví. Jazykem jsem přejel po rozevřených závojíčcích a slíznul jsem z nich šťávičku. Zajel jsem jazykem hlouběji.
Karolína zavzdychala a chytila mou hlavu. Zatlačila si ji ještě více do rozkroku. Jazykem jsem přejel na poštěváček a brnkal jsem o něj. Dvěma prsty jsem vklouzl do jeskyňky a rychle jsem s nimi jezdil dovnitř a ven. Netrvalo to dlouho a cítil jsem, jak se kolem nich jeskyňka stahuje. Karolína hekala vzrušením. Stehny svírala mou hlavu a její orgasmus pomalu dozníval.
„No tak to byla paráda holky,“ pochválila je Veronika, „taky jsem u toho zvlhla.“
„Jo? Ukaž!“ řekla Jana a hned zajela rukou Veronice mezi nohy a přes kalhoty jí stiskla mušličku.
Pak rozepnula kalhoty a rukou zajela pod kalhotky.
„Hm! Opravdu je mokrá,“ konstatovala. „A ne zrovna málo,“ dodala ještě.
Vytáhla prsty a přejela s nimi po mé tváři. Ucítil jsem mokrou stopu, která mi tam zůstala.
„Tak jdeme na oběd nebo bude průser hned první den,“ vyzvala nás Radka.
Holky se oblékly a všichni jsme vyrazili do jídelny.

Počet zobrazení: 237

Autor

Navigace v seriálu<< Zajímavá třída 13 – Cesta autobusemZajímavá třída 15 >>
4.5 35 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Další přírůstky do partičky. Jestli to půjde takhle dál tak bude obšťastňovat celou třídu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x