informace

Výpadek

Bohužel se nám neminul výpadek stránky, který nastal 29.03.2022. Poskytovatel hostingu dělal aktualizace systémů a nepovedlo se, jak plánoval a shodil tím většinu svých serverů. Po vyřešení tohoto problému bohužel databáze efenixu byla v takovém stavu, že server nenaběhl a nešlo se na něj připojit.

Jelikož mám svou práci a rodinu, mohl jsem se tomu začít věnovat až večer. Nakonec jsem se rozhodl udělat novou instalaci databázového serveru a použít zálohu z rána. To je důvod, proč zde nejsou komentáře a počty přečtení a hodnocení k povídce, jenž vyšla tenhle den.

Za problémy se omlouvám a snad to bude nyní v pořádku.

Autor

5 21 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bandy

Robis co mozes. Take Len tak dalej…

Gut

Díky za zprávu. Je to určitě nepříjemné pro nás pro všechny. Zase je na druhou stranu vidět, že existují i zodpovědví jedinci. Jsem moc rád, že jsou na těchto stránkách.
Gut.

Nepsavec

Jakožto správce databáze na penzi hluboce smekám.

Clark

I já děkuji, Tomáši. Trochu tuším, kolik práce to bylo.

Laděk

Tomáši, chtěl jsem se na něco soukromě optat, nechci to tahat ani na Discord – můžeš mi prosím tě napsat na mail, kterej ty tady jako admin určitě vidíš? Týká se to poměrně rozsáhlýho seriálu, kterej tady rozepsal Mirek v letech 2018-19 a tak nějak nedopsal – měl bych pár nápadů a protože na Mirka nemám kontakt, chtěl bych to probrat.

Denis 86

Dík Tome za zprávu .

Bbob

to určitě přežijeme 🙂 hlavně že je obsah vpořádku !

9
0
Would love your thoughts, please comment.x