Klášter Pekla

« z 3 »

Autor

3.7 23 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Asi z nedostatku povídek se nasadil komiks, který je dost známý….

dedek.Jeff

Pro řadu z vás bylo dnes asi překvapením, když se po otevření stránky místo psaného textu objevil kreslený komiks.
Podle počtu shlédnutí si určitě poradíte, jak se orientovat v listování jednotlivých stránek.
Jak píše Shock, je to poměrně známý komiks, který ale nebyl nasazen z nedostatku povídek (těch máme v zásobě nejméně na měsíc), ale administrátor chtěl využít nové formy, která se na eFenixu doposud nepoužívala.
Možná se i mezi autory najde takový, který umí dobře kreslit, a jeho dílo zde pak můžeme prezentovat.
Každopádně očekáváme vaše ohlasy. Napište nám ve svých komentářích, zda byste přivítali takových komiksů více.

Shock

já osobně znám dva servery erotických komiksů a myslím, že začínat další je zbytečné, Toto by měl být povídkový web a komiksy patří jinam. Je to ale jen můj názor. Bude se to tu trochu tlouct.

Clark

Tak tohle je zcela mimo moje zájmy ale nejsem tu sám a pokud se to ujme, tak proč ne. Já si ale počkám na něco ,,klasického,,

harai1

Podle mě je komiks vítaným zpestřením stránek. Škoda, že se jedná o poměrně známé dílko, které už bylo publikováno jinde, jak zmínil i Shock. Myslím, že pokud by se jednalo o něco zcela nového (stačí překlad), bylo by to lepší.

harai1

V tom případě se omlouvám. Nějak jsem zapomněl, že je to tvůj překlad. Určitě bych v tom pokračoval, jak už jsem psal, pro mě je to vítané zpestření a doufám, že to čtenáři ocení. Zatím komentují pouze autoři, což je škoda.

Kanda

Komixy su super napad, vdaka 🙂

George

velmi vydareny komix :)… za seba mozem povedat ze som ho doteraz necital, nemam s touto formou erotiky zatial skusenost ale rozhodne zaujalo… ak to nevadi, ake su tie 2 spominane weby zamerane na eroticke komixy?

Laděk

Určitě funkční jsou „Ikiho šuflíček“ a „Gnómova zahrádka“ (odkazy sem dávat nebudu, HLEDEJ, ŠMUDLO!!!), jsou ale i další a konkrétně tenhle komiks „The Convent of Hell“ byl v CS verzi od překladatele s nickem „annat“ na dneska už nedoplňovaným vebu „Inverso.cz“ zveřejněnej UŽ 17.10.2009 – tenhle odkaz sem dám, je to položka úplně vpravo dole: http://inverso.cz/index.php?str=komiks&celkem=471&od=361 , první stránka je http://inverso.cz/komiksy/galerie.php?cislo=102 , na Discord bohužel nechodím, abych posoudil, kdo má starší = původnější překlad.

Jenda
Jenda

Další asi myslel http://www.inverso.cz/

Gourmet

Je to vcelku zábavné, jen mi vadí, že hlavní hrdinka vypadá spíše jako lesba nebo chlap.
😁

17
0
Would love your thoughts, please comment.x