Jak fetišista ke štěstí přišel 02 – První setkání s Denisou

Toto je 2 díl z 14 v seriálu Jak fetišista ke štěstí přišel

O tom, jak si Andrea s Karlem léčili kocovinu jsme samozřejmě nic nevěděl a upřímně řečeno, byl jsem rád, že už mi Andrea nepíše a neřeší to, jak mě přistihla u jejího prádla a že mě donutila vyhonit si v její koupelně.
Tedy až do čtvrtka, kdy u mě zazvonila se slovy: „Jak víš, Karel není přes týden doma a mně se rozbila pračka. Nemohl bys mi vyprat prádlo?“
„Cože?“ nechápal jsem.
„No víš, po tom, co se stalo na grilování mě napadlo, že by ti nemuselo vadit, vyprat mi prádlo, ne?“
Nějak jsem nemohl najít odpověď, „Vždyť jsi mi psala, že …“
„Já vím,“ skočila mi do řeči, „ale… prostě, to prádlo potřebuju vyprat a nikdo jiný mě nanapadl.“

A tak jsem souhlasil a převzal od ní tašku s prádlem, odnesl ji do koupelny a vysypal na zem.
Byl to chumel ponožek, podprsenek, kalhotek, punčocháčů a dalšího prádla. Vše bylo zmuchlané a srulované, prostě jak to ze sebe sundala, tak to bylo.
„Ach jo, co s tím,“ povzdechl jsem si a začal ten balík rozbalovat.
Rozmotával jsme punčocháče, srovnával kalhotky, třídil prádlo a přitom mě začalo přepadat jemné vzrušení. Dokonce mě napadlo zkusit něco, co jsem dosud neměl příležitost udělat, totiž vyzkoušet si dámské prádlo.

Svlékl jsem se donaha a oblékl si malé bílé krajkové kalhotky, do kterých se můj už polotuhý ocas nemohl vejít a tak z nich trčel ven. Pomalu jsem si ho začal honit, nejdříve rukou, ale pak jsem vzal podprsenku a honil si ho mezi košíčky.
Druhou rukou jsem se hladil dalšími kalhotkami a punčochami, občas jsem si s nimi přejel i po obličeji, a lehce očichával, i když mě to moc nebere.
Ležel jsem nahý v koupelně, obklopen vším tím prádlem a moje vzrušení rostlo, protože se mi tím plnila jedna z mých představ. Skutečnost byla mnohem lepší než představy a tak jsem brzy stříkal do jejího prádla.
Potom jsem všechno strčil do pračky, následně do sušičky a pozdě večer vše vyžehlil a poskládal. I to skládání, jemné krajky a příjemná látka, mi způsobilo jemné vzrušení, ale už jsem se ovládl a raději jsem prádlo rychle odnesl Andrei.

Převzala ode mě prádlo, zkontrolovala ho a prohlásila: „Díky, moc jsi mi pomohl. A vypral a vyžehlil jsi to snad líp než já, asi si u tebe nechám prát častěji.“ Pak se ale zeptala: „Ale … vyhonil sis u toho?“
Rozpačitě jsem přiznal, že ano, ale do detailů jsem raději nezabíhal.
Tak trochu nevěřícně zakroutila hlavou a rozpačitě mi řekla, ať raději odejdu.

Sotva Andrea zavřela dveře, poklidila čisté prádlo. Při tom pořád přemýšlela, co si o tom má vlastně myslet. Nebyla zvyklá, že by někoho vzrušovalo její prádlo, že by o něj vůbec měl někdo zájem. Karlovi to bylo vcelku jedno a nijak se v tomto ohledu neprojevoval. Po pár letech manželství už oba věděli, co od sebe můžou čekat, oba byli spokojení, ale tohle bylo něco jiného, nového a pořád si s tím nedokázala poradit.
Během rovnání prádla a přemýšlení o tom, co se to vlastně děje s překvapením zjistila, že je silně vzrušená.
Co teď, přemýšlela, když Karel není doma? „Za sousedem přece nepůjdu,“ řekla si a rozhodla se, že si to udělá sama, i když nebyla zvyklá moc masturbovat, na to měla Karla.

Lehla si do postele a trochu zkoumavě vsunula jeden prst do již mokré jeskyňky, ta ho hladově přijala. Obklopilo jej vlhké teplo.
Pomalu a opatrně zkoumala svoje lůno. Už to bylo dlouho, co naposledy masturbovala, a tak pořádně nevěděla, jak na to, ale její tělo ji vedlo samo.
Druhý a třetí prst do ní vklouzl skoro sám a prsty velmi rychle našly to správné místo. Hladily zduřelý poštěváček, kroužily kolem něj a ten vysílal do celého těla příjemné vlny rozkoše, jednu za druhou. Samovolně začala zrychlovat pohyby prstů, to už měla v sobě čtyři a s palcem na Venušině pahorku se rychle hnala do cíle.
Ještě párkrát přirazila a pak do jejího těla vystřelila poslední a největší vlna rozkoše, po níž následovalo sladké uvolnění.

„Udělala jsem se krásně,“ divila se, když usínala, „je zajímavé, jak málo stačilo, jen zájem o moje prádlo…“
Ale i přes krásné uvolnění cítila, že sousedovo chování není úplně normální, a přemýšlela, co s tím.
Těsně než usnula si vzpomněla na kamarádku Denisu, nenápadnou až neženskou, a na to, s čím se jí jednou ve slabší chvilce svěřila. „Možná by to bylo něco pro něj,“ byla její poslední myšlenka před usnutím.

O týden později, v pátek odpoledne, u mě zase zvonila Andrea, i tentokrát měla sebou tašku.
„Zase potřebuješ vyprat prádlo?“ zeptal jsem se, „To jste ještě neopravili pračku?“
„Opravili,“ řekla, „ale jedna moje kamarádka, Denisa, nevěřila, že existuje chlap, co by chtěl prát prádlo, tak ji chci přesvědčit. Tady mám její prádlo, zítra dopoledne si přijde pro vyprané, tak mě nezklam a pěkně jí ho vyper,“ mrkla na mě a odešla.

Stál jsem v předsíni jako zařezaný, a říkal si: „Prát prádlo cizím ženám? To jsem to tedy dopracoval…“
Ale brzy mě přemohla zvědavost. Příležitost podívat se na ženské prádlo přeci nemůžu odmítnout a tak jsem vysypal obsah tašky zem a začal ho zkoumat.
Nebylo to nic zajímavého, úplně obyčejné bavlněné kalhotky, žádné krajky, ozdoby nebo zajímavý střih, prostě to nejobyčejnější prádlo, rifle, pár ponožek, podprsenky a trička. Všechno to bylo nudné a nezajímavé, a tak jsem vše postupně nastrkal do pračky, vypral, usušil, vyžehlil a poskládal. Erotického na tom prádle sice nebylo vůbec nic, ale vědomí, že je to ženské oblečení mě nenechávalo chladným a moje vzrušení pomaličku rostlo.

Vlastně skoro celou dobu žehlení a skládání jsem měl mírnou erekci a občas si rukou přejel po péru. Bylo to vlastně poprvé, co jsem měl klid na prádlo, které jsem si dosud jen tajně prohlížel na návštěvách.
Obě příležitosti s Andreiným prádlem byly něco jiného, tohle skládání bylo přesně to, co jsme si představoval. Moje pocity sice nebyly tak intenzivní jako s Andreiným prádlem, více jsem to však prožíval a užíval si to. Vzrušovalo mě i vědomí, že vlastně nevím, jak Denisa vypadá, pomalu jsem honil a očima skákal z jedněch kalhotek na druhé. Trochu jsem litoval, že prádlo není rafinovanější, ale pořád šlo o splnění mých představ a tak jsem brzy stříkal.

V sobotu dopoledne, přesně v deset, zazvonila Denisa, obyčejná holka v riflích a triku.
Předal jsem jí tašku, nervózně mi poděkovala a pak se zeptala: „Tebe fakt baví prát mi oblečení?“
„No, vlastně … ano,“ přiznal jsem, když jsem si vzpomněl, jak jsem si nad jejím prádlem včera vyhonil.
I když to nebylo úplně ono, něco na té holce a celé situaci bylo, něco …

„A líbilo se ti moje oblečení?“ zeptala se nesměle.
„No, ani moc ne, je úplně obyčejné, tobě by víc slušely sukně nebo šaty,“ řekl jsem.
Chvíli byla ticho a upřela na mě divný pohled a pak nesměle pípla: „Když… to já neumím nakupovat…“
„Tak já ti pomůžu,“ vypadlo ze mě dřív, než jsem domyslel, co vlastně říkám.

A tak jsme vyrazili do nákupního centra. Nosil jsem jí sukně, halenky a šaty, vybíral jsem běžné oblečení, sukně po kolena střízlivých barev a podobně laděné šaty, zkrátka nic speciálního.
Denisa se převlékala v kabince a společně jsme hodnotili, brzy jsme vybrali žluté šaty, šedou sukni, nějaké punčochy a halenku. Přestože nešlo o nijak výjimečné oblečení, její proměna byla markantní.

Po nákupu jsem ji ještě pozval na oběd. Souhlasila a šli jsme do čínského bistra. Nešlo o žádnou romantickou hostinu, prostě jen nudle a maso, ale strašně fajn jsme si popovídali.
Když jsme se po obědě loučili, opatrně jsem naťukl věc, která mě zajímala už od začátku: „A tobě nevadí, že ti cizí chlap pere prádlo a vybírá oblečení? Jak to, že ti to Andrea vůbec řekla, to je dost divné, ne?“
Zase mi věnovala ten divný pohled a pak prohlásila: „To je dlouhá historie, někdy příště ti všechno povím…“
Toho jsem se hned chytil: „Takže bude nějaké příště?“
„Jasně,“ odvětila a zmizela.

Navigace v seriálu<< Jak fetišista ke štěstí přišel 01 – Začalo to u grilováníJak fetišista ke štěstí přišel 03 – S Denisou po kině >>

Autor

4.6 32 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Výborně napsané.

Junior

Výborné pokračování. Těším se na další díl jak se to bude vyvíjet vztah s Denisou.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x