Poněkud perverzní komedie 05

Toto je 5 díl z 7 v seriálu Poněkud perverzní komedie

Překvapující a šokující konec.

Tom se brzy po poledni ve slastném polospánku protahoval na sedadle pomalu jedoucího železničního vagónu. Nerovnosti trati a ani to obvyklé courání vlaku, se zastávkami u každé vrby, mu dnes vůbec nevadilo. Poslední tři hodiny studijního volna, vybrané na poslední zkoušku v tomto semestru, byly báječné už tím, že z nich mohl hodinu prolenošit ve vlaku. Po ospalém dopoledni v zaměstnání to opravdu nebylo nejhorší. A jemu navíc před zavřenýma očima defilovaly ty nejsmyslnější zážitky minulé noci.

Znovu viděl při souloži pohupující se maminčiny bujné a těžké prsy, se vzrušením čnícími bradavkami. Mohutná v předklonu vyšpulená maminčina zadnice mu opět nabízela zlatě ochlupené, nedočkavostí se otevírající a medem sekretu zavlažené velké i malé stydké pysky.
Před očima se mu v orgastické křeči svíralo její přetékajícím spermatem zaplavené pohlaví i s viditelně zbytnělým a čnícím klitorisem. Těšilo i vzrušovalo jej i vyzývavé pohupování nádherně širokých a oblých maminčiných boků. Báječně vyklenuté hýždě předváděly svoji dokonalou symetrii a pružnou pohyblivost v pomalé a vláčně smyslné chůzi.
Maminčina tvář mu znovu nabízela v dlouhém sledu postupné cyklické proměny výrazu od dívčí nevinnosti k nestydatě říčné smyslnosti a zase zpět. Znovu zřetelně cítil maminčinu vůni, slyšel její vzrušením změněný hlas i její oplzlé výkřiky.
A co teprve to blaho důkladně úlevných ejakulací! Ani v nejdivočejším snu by si nepomyslel, že tělo jeho maminky mu přinese takovou žhavou a nekonečnou rozkoš!

„Prosím tě, buď tak hodný a půjč mi na chvilku skripta do vývojové biologie.“ Takto Toma vytrhl ze smyslného rozkochání jeho na protějším sedadle sedící kolega.
Tom s úsměvem velice ochotně vyhověl, jen aby se co nejdříve mohl vrátit ke svým erotickým vidinám. Ten jeho úsměv vznikl z vědomí, že tentokrát má pro úvod kapitoly „Početí“ nastudováno především prakticky. To by se i ten bodrý přednášející gynekolog zatraceně divil!

Vlak, jako už několikrát, opět po úděsném skřípění brzd s trhnutím zastavil a kolega Toma opět vytrhl z oduševněle smyslného rozjímání.
„Kamaráde, nechci ti zbytečně radit, ale dopisy s tímto označením je lepší do skript raději nezakládat.“

Tom se překvapeně zahleděl na podávanou zalepenou bílou obálku, která byla nadepsána maminčiným rukopisem: Můj milovaný Tome!
Přečetl si jen část textu, pak požádal kamaráda, aby jej omluvil z osobních důvodů a stihl vystoupit dřív, než se vlak znovu rozjel. Ačkoliv utíkal z nádraží zkratkou celou cestu, na poslední křižovatce před domem se zastavil. Nebylo už proč spěchat.
Před zahradní brankou jejich vilky stála béžová sanitka a k modrobílé volze zrovna přijížděl pohřební vůz.

I Tomův a maminčin obvodní lékař přicházel velmi pomalu.
Tom mlčky přijal podávanou ruku a stejně němě vyslechl i informaci o obnoveném a nezadržitelném bujení metastáz, která však už pro něj byla skoro hodinu stará. Jak si maminka přála, poděkoval za barbituráty a také panu doktorovi slíbil, že na jejich předepsané množství raději zapomene.
Smutně pak hleděl za odnášenou otlučenou převozní rakví, němě převzal na místě vyhotovené doklady, i cyklostylovaná poučení a potvrzení, aby je spolu s aktovkou uložil hned za domovní dveře. Pozvání na svačinu k uplakané a k dosud smutným nálezem šokované sousedce, která mamince už rok pomáhala v domácnosti, s poděkováním odmítl.

Za slunečného červnového dne se sám vydal tou dlouhou, dokonale bezútěšnou a tentokrát i rozmazanou ulicí za svým prdelatým kůzlátkem.

Autor

Navigace v seriálu<< Poněkud perverzní komedie 04Poněkud perverzní komedie 06 >>
2.9 23 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek, Jeff

I tak smutně může skončit některý příběh,, jenž tak slibně začal. Omlouvám se za ilustrační obrázek. Nic příhodnějšího mne nenapadlo

Tramp

Mohu ti poskytnout díly,které Teirestias nepublikoval na efenixu.Poslal mi jich více na mail,ovšem nevím zda ještě žije a zda bych neporušil jeho autorská práva.Přestal se mnou komunikovat před cca 5 lety.Pečoval o svou ženu ve velmi špatném ležáckém stavu /díky zmrdům doktorům/ a pak se mnou přerušil komunikaci.

dedek.Jeff

Trampe, stálo by to za to zveřejnit Teirestiasovu další tvorbu. O porušení autorských práv by šlo pouze v případě, že by byly jeho povídky uvedeny pod jiným jménem. Zkus s ním znovu navázat komunikaci. Pokud to bude možné, potřebovali bychom jeho souhlas k publikování.
Zda bychom mohli jeho tvorbu publikovat po jeho úmrtí, to bych si musel zjistit.

Junior

Trochu drsné vyřešení incestu v povídce. Třeba ještě není konec a dočkáme se nějakého pokračování s tou jeho slečnou.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x