Šťastný nový rok 2021

A je to tady. Starý rok odešel a nastal nový rok. Ten starý 2020 byl, jak všichni víme, dost specifický. Rozhodně jsme se díky Coronaviru nenudili a to, co jsme slýchávali jen od babiček a dědečků, jsem nějakým způsobem si prožili i my. Myslím tím zavírání obchodů a zákaz vycházení a podobně. Ne, nebudu sem tahat politiku, každý má na to svůj názor a náš web o politice stejně není. Nicméně se sluší připomenout, kdo tenhle rok hrál první housle. Covid.

Tenhle rok byl pro nás i smutný z jiného důvodu. Je to už rok, co nás navždy opustil kamarád, výborný autor, dlouholetý korektor a vlastně člověk, který stál za zrodem naší stránky. Dokonce i vymyslel její název eFenix (erotický Fénix). Fred. Jeho láska k této stránce byla a je inspirací a upřímně způsobila, že jsem před lety, když jsem na tom moc dobře nebyl po finanční stránce a byl nějak vyhořelý, stránku neprodal, nebo nezrušil.

A nemám to v plánu ani teď. V plánu mám, pokud dovolí čas, nebo se ozvou šikovní lidé, kteří by chtěli pomoci, stránku vylepšit. Nicméně i díky času, kterého je málo, jsem nesplnil předsevzetí z minulého roku. Nerad bych tak sliboval nový vzhled a další úpravy, které mám v plánu. Ale pokusím se.

Co mě může těšit je zájem čtenářů o povídky. Rádi je čtou. Už méně komentují a nebo hodnotí. Tak si budu přát, aby se toto změnilo drobet (komentování a čtení) v příštím roce.

Všem vám přeji, aby nový rok byl pro vás veselejší a abychom se vrátili do normálu. Žádná opatření kvůli viru, nebo nedej bůh, jak vyhrožují konspirátoři, abychom se nestali očipovanými ovcemi, které ovládá Bill Gates 🙂

Šťastný a veselý nový rok.

Autor

4.8 38 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Také přeji celému týmu vše nejlepší do roku 2021. jen si nejsem jist, ale info o Fredově úmrtí jsi na tento web dal již v roce 2019.

Junior

Je pravda, že rok 2020 utekl tak nějak divně a chápu, že ten rok a půl bez Freda ti může připadat jako že to bylo nedávno. Jen škoda, že já ho už znám jen z jeho tvorby.

Bob Romil

Taky popřeji všem „domácím“ (píšící, komentující) i „hostům“ (jen okukující) vše nej do dalšího roku.
– je to dřina se o něco starat, když není odezva a hledat sílu, to nezabalit. No snad tě vždy včas něco / někdo postrčí v tlačení balvanu eFenixu vzhůru na kopec 🙂

Last edited 1 rok před by Bob Romil
4
0
Would love your thoughts, please comment.x