informace

Zasílání nových povídek a jiných požadavků

Doposud jste byli zvyklí, od spuštění nového eFenixu, posílat emaily na adresu podpora@efenix.cz, pokud jste chtěli poslat svou povídku, nebo nahlásit jakýkoliv problém na stránce. Jelikož chápeme, že jednoduchost by měla být nadevše, máte možnost nyní své požadavky zasílat přímo přes formulář, který je zde na našich stránkách. 

Stačí kliknout na odkaz v menu s názvem Podpora, nebo přejít pomocí adresního řádku na adresu https://www.efenix.cz/podpora  

Formulář je ještě ne zcela přeložený, ale to během několika dnů napravíme. Pokud tedy jste autorem povídky a chcete svou novou povídku publikovat u nás na stránce, neváhejte přes Podporu nám svou povídku poslat ke kontrole. Stejně tak můžete nahlásit nelegální obsah na stránce, nebo povídku, která porušuje vaše autorská práva.

Funkční je samozřejmě i emailová adresa podpora@efenix.cz. Současný systém přijímání a zpracování požadavků našich čtenářů a autorů, kterým byl OsTicket, bude nahrazen právě tímto novým, jenž je přímo integrován do cms WordPress.  Tím odpadává duplicitní registrace uživatelů do dvou různých systémů a zjednoduší to práci našich korektorů a autorů. Alespoň v to doufáme.

Autor

0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x