0
2 Komentáře

Měl bych dotaz / poznámku ke kalendáři plánování povídek – už o tom psal před časem Shock v komentáři u jedné povídky, že na zveřejnění čekal asi měsíc. Měl jsem stejnou zkušenost a u nyní odeslané povídky je to stejné. Pochopil bych stav, kdyby tu fungovalo 10-15 aktivních autorů, ale pokud se za tu dobu stihnou zveřejnit tři různé seriály a od každého z nich šest až deset dílů, tak mě to docela zaráží. Nejde mi o to, aby se zrovna moje povídka zveřejnila za dva dny poté, co jí vložím do systému. Možná je někdo rád, že nemusí čekat na další díly rozečteného seriálu, ale jako autora mě fakt netěší čekat měsíc na to, jestli se povídka líbí a jestli se pod povídkou objeví dva nebo tři komentáře 🙂

Tomáš Odpověděl na otázku 7.1.2021

Stalo se dobrým zvykem a pro čtenáře tohoto webu naprostou samozřejmostí, že je zde každý den publikován nový příspěvek.
Tato skutečnost je současné době ohrožena nepochopitelným odmlčením řady autorů. Odmlka trvá již od prosince. Přivítali jsme proto Haraiovu aktivitu, kdy převedl ze starého e-Fenixu několik seriálů. Těmito seriály jsme vyplnili vzniklé mezery v kalendáři. Pokud přijde od některého z našich současných autorů nový příspěvek, snažíme se ho zařadit co nejdříve.
Každý zásah do naplánovaného kalendáře je pak spojen s docela složitými přesuny, tak aby se nestalo, že bude zveřejněn příspěvek téhož autora, několik dní za sebou. Nikdy se ale nestane, že by autor čekal na publikaci měsíc. Vyjímkou může být skutečnost, že se zaslaný příspěvek nezkopíruje do kalendáře, což se stalo v případě tvého příspěvku z 3.1. Tento prohřešek napravíme tím, že některý již naplánovaný příspěvek přesuneme na jiný termín a nahradíme ho tvým.
Věřím, že až se tento problém bude stabilizovat přísunem povídek našich současných autorů, bude zase všechno v pořádku.

Předchozí povídka „Slastná síla orálu“ byla uveřejněná 4.12. a odeslaná do systému byla určitě před 10.11. Datum zveřejnění je vidět u povídky a datum odeslání sice nevidím, ale protože na mě vykoukl tak vzdálený termín, zveřejnil jsem povídku na amaterech. Jiinak jsem vždy zveřejnil povídku na efenixu a až následně o několik dní později tam. Tenkrát jsem to neřešil, následně stejnou zkušenost měl Shock (Tři příběhy z chalupy). Dokonce tam řešíte tohle samé. Opravdu mi nejde o moje povídky, ale o rozumné nastavení systému zveřejňování. Je mi jasné, že je to práce navíc, překopávat kalendář, ale pak nemá význam ho plánovat na 2-3 týdny dopředu. Vím, že píšu jednou za uherák a svým „množstvím“ to zde nevytrhnu, ale je to námět na zamyšlení.

Přidat komentář