hromadně vystříkaná

Gangbang

Pozvání Sabiny k ní domů na večírek jsi přijala s povděkem.
„Počkej!“ krotila Sabina tvé nadšení.
„Nebude ti vadit, že to bude takový, jako erotický večer?“ Trochu ses zachvěla. „Myslíš jako to…ehm… swingers party?“
„To přímo ne, ale něco podobnýho. Jestli chceš, přijď a vezmi si nějaký rajcovní hadry. Ahoj,“ skončila hovor.
Tělem ti projelo vzrušení. Jednak jsi nic takového ještě nezažila a jednak jsi byla už dlouho sama, bez přítele i bez sexu. Představa, že v nějakým bytě šuká každý s každým nebyla moc lákavá, ale zase na druhou stranu, zkusit se má všechno. Koneckonců můžeš kdykoliv odejít.
Takto jsi uvažovala a večer rozechvěle stiskla zvonek u domu tvé přítelkyně.
Otevřela ti v minišatech, které více odkrývaly než naopak, a celá se rozzářila.
„Tak přeci jsi jen přišla. Jsem ráda, že tu nejsem sama…“
„Cože? Víc holek tu nebude?“ zarazila ses ve dveřích.
„Klid. Jen pojď dál a já ti všechno vysvětlím.“

Nasměrovala tě do haly, otevřela dveře a tys oněměla úlekem i překvapením dohromady. V místnosti bylo spousta chlapů, mladých, starších, běloši, dokonce černoch a pár asiatů a ti všichni se na tebe zadívali. Polil tě ruměnec a Sabina tě představila.
„To je Hanka, kamarádka, která se uvolila dnes mi s vámi pomoct a zároveň si to užít. Buďte k ní hodní, je tady poprvé.“
Nejdřív ti nedocházelo, co Sabina říká, jak tě nabízí bandě chlapů napospas. Až po chvíli ses vzpamatovala a rozhodla se hned odejít.
„Tak to ne!“ vykřikla jsi téměř hystericky. „Tohle jsme si nedomluvily.“
Jenže už bylo pozdě. Sabina tě postrčila dopředu a vzápětí jsi byla obklopena těly mužů, kteří tě odvlekli na nějaký vypolustrovaný stolek, položili na záda a zbavovali tě šatů.
Vtom ti do pusy vjel tvrdý tlustý ocas, který ti jeden z mužů zatlačil do krku. Zachroptěla jsi, což muž naštěstí pochopil, ale dál tě šoustal do pusy.
Muži si tvou obranu vysvětlili jako hru a dál tě svlékali, až jsi před nimi ležela nahá, s roztaženýma rukama a nohama a zcela bezbranná. Muži ti rukama šmejdili po těle, mačkali a tahali za kozy, jazykem rejdili v klíně a souhlasně mručeli.
Koutkem oka jsi vedle zahlédla Sabinu, jak ji jeden šoustá zezadu. Druhýmu honí ptáka a dalšímu ho kouří. Ta si to evidentně užívala.
„Chmm, ghmm..,“ chrčela jsi, pusu zaplněnou pulzujícím čurákem, když ti muži roztahovali pysky a dráždili poštěváčka.

„Ty vole, to je kunda! Přímo chtivá omrdání, co kotě?“ zachechtal se zarostlý mladík.
Nestačila jsi nijak reagovat, protože ti do pusy právě vytryskl proud semene a tys musela polykat, neboť muž ti držel hlavu, abys nemohla ucuknout.
S odporem jsi polkla hořké lepkavé sperma. To už ti, mezi násilím držené roztažené nohy nastoupil onen mladík a tvrdým čurákem ti začal roztahovat závojíčky a drát se ti dovnitř.
„Svíráš hezky! To bude mrdačka!“ funěl spokojeně, když se do tebe dostal až po koule.
„Ohhh!“ Stačila jsi jen zavzdychat, než ti pusu zaplnilo pořádně tlusté péro a další dvě jsi musela honit rukama. Mladík jen lehce přirážel, chtěl si tě vychutnávat co nejdéle, ale okolo stojící muži nadávali, že chtějí taky mrdat, tak zrychlil a brzy tě hezky vystříkal.
„Ještě, že beru prášky!“ blesklo ti hlavou.
Muž v puse právě začal stříkat a taky jsi cítila, že ti po ruce stéká horké semeno.

Druhý, cos ho honila, ti zase zajel s ocasem do pusy a udělal se tam. Mezitím ti kundu raboval asi už čtvrtý muž. Každý do tebe zajel, párkrát tě protáhl až na dno. Buď se udělal, nebo ne, a tak to šlo dokola. Vedle jsi slyšela vřískat Sabinu.
„Jo…mrdej…dělej…přirážej!“ Anebo zas chrčení, když ho někomu kouřila. Ta si to uměla užívat.
Zatímco ty sis připadala jak děvka, vydaná tu chlapům všanc, jak mrdací panenka. Roztažená a promazaná z tolika čuráků, jsi ale necítila žádnou bolest a některý ocas ti dělal i příjemně, ale stále ještě jsi nebyla úplně uvolněná.
Jednoho ze dvou Vietnamců, cos tady viděla, jsi ani necítila, že tě šoustá, neboť jsi měla pusu vyplněnou tlustou hadicí zubícího se černocha a plně se soustředila na něj, aby tě neudusil.
Když ti pak tu kládu zasunul mezi nohy, bolestně jsi vykřikla. Měla´s pocit, že tě ta obří kláda právě rozpárala. Pozvedla jsi hlavu a viděla, že kunda je maximálně rozevřená a to tlusté černé péro je v ní do poloviny zaražené. Dál to nešlo. Černoch se i tak udělal a neuvěřitelným množstvím semene ti vyplnil nejen útroby, ale postříkal ti i břicho a celá stehna.
Muži nadávali, ale někde vzali ručník a před dalším mrdáním si tě utřeli.
Sabina právě klečela a muži ji mrdali zezadu, když se tě ptala: „Jak…au…si…to…aúúú!“ ohlídla se na přirážejícího postaršího muže a pak zpět na tebe: „si to užíváš?“
„Já…nevím…už…jsem hotová…ach bože!“ znaveně jsi odvětila a zasténala nad pronikem dalšího muže, který měl taky pěkně velký ocas. Ten tě projížděl tvrdě, až jsi hekala nad hloubkou každého přírazu a ještě ses musela soustředit na kouření péra.
Semeno ti zalilo kundu i pusu a hned si tě vzal jeden mladík ve věku tvého syna. Bylo ti stydno, ale mladík si počínal tak zdatně, až i ty sis to začala užívat, než jsi zaregistrovala, že si prsty nabírá vlhkost v kundě a potírá ti svěrače.
„Do zadku ne!“ začala´s marně protestovat.
„Neboj, blánu tam nemáš! Bude se ti to líbit,“ drmolil a nohy ti vyzdvihl vysoko do výše. Okolo stojící muži mu pomohli a pak už jsi jen zatnula zuby a čekala, až žalud překoná první překážku.
Po bolestném proniku, ti o zadek pleskly koule a čurák byl v tobě celý. Mladík hned začal rychle přirážet.
Bolest ustala a mrdání se stalo příjemnějším, jenže i tak jsi dál naoko sténala bolestí. Sotva se ti mladík vysemenil do střev, hned ho nahradil další. Průnik však už byl bezbolestný.

Pak se však před tebou objevil ten černoch s obřím pérem! Čurák mu zase stál a už se ti s ním dral do zadku!
„Ne…auuuu…ne..prosím..néé…aúúú!“ křičela jsi a brečela tak, že si to raději rozmyslel a vrazil ti ho do kundy. Ta ho přijala ochotněji, i když ti taky vylézaly oči z důlků nad tím pronikem.
Přes péro v puse jsi hlasitě vzdychala a sténala nad obřím čurákem, třejícím se o poševní stěny. Orgasmus už se nedal zadržet. Začala jsi rychleji a rychleji vzdychat a pak už se ti svaly stáhly kolem ocasu a tělo se ti křečovitě vzepjalo proti přírazům.
„Ohhh…jé!“ vyrazila jsi ze sebe, zatímco zubící se černoch ti v dlaních drtil prsa, a muž, kterého jsi kouřila, ti svou dávku stříkal na tvář.
Dalším mužům jsi honila ocasy, které jsi v orgasmu honila přímo zuřivě. Ti  se odměnili výronem do dlaně. Celá postříkaná a opatlaná semenem, jsi odevzdaně podržela černochovi, ale pak už jsi byla vyřízená.
Apaticky jsi jen ležela, odmítala kouřit i honit a dalo se s tebou jen šukat. Ovšem bez jakékoliv odezvy. Muži se šli raději uspokojit k aktivní Sabině, která stále ječela: „Mrdej mě.. šukej …udělej mě!“
Třeba upocený Vietnamec ho do tebe dlouho usilovně zarážel, ale bez tvé aktivity se neudělal, a tak musela pomoct až Sabina, která mu ho vyhonila rukou. Doslova ušoustaná, jsi ležela na stolku s roztaženýma nohama a sledovala, jak mužů v místnosti ubývá.

Když Sabina odbavila poslední dva, svižně vyskočila, muže vyprovodila  se slovy: „Tak to bychom měli…,“ a vrátila se zpět, s dřevěnou ozdobnou krabičkou.
„Teda, ty ti dali! Jak ti je?“ zadívala se na tebe trochu vyděšeně.
„Jsem…hotová. Cos…mi..to udělala?“ pohnula jsi ztěžka rty.
„Doufala jsem, když seš teď bez sexu, že si to užiješ?“ porozhlédla se kolem. Všude byly poházené zmuchlané kapesníčky, případně cákance semene na zemi a na stolku, kde vás ti kanci mrdali.
„To sem si teda užila…. Co to máš?“ zvedla ses a pozorovala Sabinu přehrabující se v krabičce.
„Myslíš, že já to dělám z lásky k sexu? Hele!“ ušklíbla se a zvedla ruku plnou bankovek.
„Eura? Oni ti za to platí v eurech?“ zírala jsi.
„Jasný! Chtěj smočit tvrdý ptáky, tak ať platěj v tvrdý měně!“ odvětila Sabina se smíchem.
„Za kolik se ceníš ty?“
„Co?“ nechápala jsi.
„No, kolik chceš peněz. Nebo jsi tu byla zdarma? To by mi nevadilo,“ smála se a vysypala bankovky na stůl. „Půjdeme na půl a něco si nechám navíc za poskytnutý prostory a úklid, jo?“
S údivem jsi zírala na hromádku peněz a poslouchala kamarádku, ze které se vyklubala prostitutka se zdatným obchodním talentem.
Později u kávy ti prozradila, že „živnost“ provozuje jen nárazově, když si chce užít, nebo když potřebuje peníze. Nikdy tu však není jako žena sama, všechno si natáčí na kamery a její kamarád je ještě navíc vzadu pro osobní bezpečnost, kdyby bylo potřeba zasáhnout. Na tebe si vzpomněla spíš kvůli sexu, aby sis to užila.
„Pokud přijdeš příště, už víš, do čeho jdeš, ale pochop, že předem jsem ti to nemohla říct, protože bys odmítla,“ což měla pravdu.
S rozporuplnými pocity, že jsi děvka pro všechny, ale zase se zajímavým finančním ohodnocením, jsi dorazila domů a zbytek dne prospala. V dalších dnech jsi pak měla dost času popřemýšlet, jak zareaguješ, až ti Sabina zase zavolá.

Autor

4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Tak toto není úplně můj šálek kávy, ale zase o co půjde je zřejmě již z názvu. Své čtenáře si to jistě najde 🙂

Martin

Zajímavé téma . Přiznávám , že mi to sice nic neříká , ale napsané je to dobře . Myslím , že když šla Hanka domů tak měla nohy hodně daleko od sebe .

Junior

Zajímavý pohled na gangbang. Trochu nefér od kamarádky, že jí bic neřekla, ale zase je jasné, že by asi nesouhlasila takže taková lest. Teď už je jen otázka co udělá až kamarádka znovu zavolá.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x