Tenistka

Počet zobrazení: 45

Květa poskakovala po kurtu a vítězně mávala rukama.
Poražený soupeř si k všeobecnému veselí okolí stáhl trenky ke kolenům, zatímco ptáka si překryl rukama. To byl totiž výsledek sázky, že kdo prohraje, takto přede všemi učiní.
Později, zatímco zostuzený a ponížený soupeř rychle zmizel v šatně, jsem přemítal, jak tuhle holku dostat do podobné situace.
Květa byla skvělá hráčka. Od pěti let hrála tenis a teď po patnácti letech byla na svém vrcholu. S každým, kdo ji požádal, byť jen o přátelský zápas, se však sázela  většinou o něco, co druhého mělo ponížit a zesměšnit před okolím. Protože si byla vědoma svých kvalit, bylo jisté, že vždy vyhraje ona. Rozhodl jsem se, že to na ní taky zkusím a navždy ji zarazím chutě na podobné kousky.

Hned druhý den po tréninku jsem na ni počkal.
„Hele, potřeboval bych se rozehrát na ten amatérský turnaj. Zahrála by sis se mnou?“
Květa se usmála a v očích jí zaplály plaménky.
„Jasný. A o co budem hrát?“
„No, kdo prohraje, oběhne nahý centrkurt,“ navrhl jsem a Květa se rozesmála.
„Beru. Ale řeknu ti, že se nějak cejtíš. Jestli mě chceš vidět nahou, musíš za mnou do sprchy, jinak máš smůlu. Ale já se na tebe ráda podívám,“ znovu se rozesmála.

V den zápasu jsem stál na kurtu připravený a nažhavený udělit té sebevědomé holce lekci.
První set mě ale smetla 6:0 za slabou půlhodinku. Byla zjevně nažhavená stejně jak já.
Druhý set jsem si zuby nehty držel podání a sledoval její hru. Ke konci jsem zaútočil, prorazil ji podání a vyhrál 6:4.
Při odpočinku na mě Květa vrhla vražedný pohled. Na tohle nebyla zvyklá.
Ve třetí sadě, aniž by pochopila, že už ji mám přečtenou, dál nezměněně hrála svojí hru. Tím mě umožnila získat rychle tři hry za sebou. Znervózněla, začala kazit a brzy to bylo 0:5. Měla podání a teprve teď to začala sekat a rychle to stáhla na 2:5.
Zahájil jsem tedy taktiku dlouhých výměn a honil ji zleva doprava. Tak začala běhat na síť, smečovala, ale za stavu 3:5 a 15:40 udělala aut a prohrála!
Po dlouhé době ji nějaký hráč porazil. Padla zády na kurt a zakryla si rukama obličej. Nevím, jestli si uvědomovala naši sázku, nebo byla naštvaná z prohry. Každopádně přišla ke mně a začala kňourat, jestli by nešla odveta?
„Tak hele, holčičko. Tys tady doteď ponižovala druhý, tak teď došlo na tebe. Jestli máš problém s naší sázkou, můžeš se mi ukázat ve sprše, ale fakt mám chuť, vidět tě nahou!“
Květa zvadla a kývla, že teda jo. Neměla na výběr a musela si zachovat glanc. Když jsem pak vcházel do sprch, byl jsem docela vzrušený a očekávání mě nezklamalo.
Květa měla štíhlou postavu, hladkou opálenou pleť, pevná plná prsa a úzký proužek ochlupení v klíně. Bylo to fakt rajcovní.
Když měla pocit, že už jsem se dost vynadíval, broukla: „Dobrý, ne? Připadám si tu jak kurva!“
Hlavou mi projel náhlý nápad.
„Dobře, aby ses necejtila blbě,“ říkal jsem a svlékl se také donaha a vlezl za ní do sprchy.
Květa začala ječet, co dělám.
„V pohodě ne? Už se nemusíš stydět, že sis připadala jak kurva, teď jí totiž budeš!“
A než si to stihla v hlavě přeložit, pevně jsem jí objal a přitiskl se jí na rty. Květa se lekla a zprvu se snažila mě odstrčit, ale pak přestala a sama mi vjela jazykem do pusy.

Pevně jsem ji chytil za vlasy a ocas jí vecpal do pusy. Snažila se vymanit, ale pak rezignovala a začala mě poslušně kouřit. Moc to neuměla, jen si ho tak v puse převalovala, že jsem jí otočil na břicho a zezadu na ní nalehl.
„Ne, ne, jsem ještě panna!“ vykřikla a zoufale se zazmítala.
„Mlč! Kurvy se přece mrdají jinam!“ A než stačila pochopit má slova, prsty jsem jí roztáhl půlky a zatlačil jí žalud na svěrače. Prudkým přírazem jsem do ní vnikl a Květa začala bolestně kvičet.
Byla pannou i tam. Já znovu přirazil pánví a ocas se zanořil hlouběji do jejích střev. Na další příraz jsem v ní byl až po kořen. Květa bolestně sténala a zhluboka vydýchávala zprznění svého zadečku. Já jen zvolna přirážel a vychutnával si tlak jejích střev.
„Jo, jo…jsi krásně úzká!“ vzdychal jsem blaženě a sledoval ocas, jak vyjíždí a mizí mezi pevnými půlkami rozkošného zadečku. Už jsem jí držel jen volně v pase a narážel si ji na každý můj příraz. Květa tiše sténala a hekala. Rukama jsem jí zespoda promnul pevná prsa a pak zajel do klína.
Prsty vnikly dovnitř a já pocítil překážku.
„Aúúú, ne, ne!“ zazmítala se. Tak přece je panna, pomyslel jsem si a rozhodl se ji toho břímě zbavit, ač jsem to předtím neměl v úmyslu.
Prsty jsem ji hladil pysky, až začala vlhnout a slastně vzdychat, pak pozvolna vyjel ze zadku, pevně ji sevřel v pase a na jeden příraz tvrdým ocasem pronikl do její panenské dírky.
„Ach…aú…néééé!“ Bolestný řev naplnil místnost a Květa začala brečet a házet tělem ve snaze mě setřást.
„Ty hajzle, šmejde, prase hnusný!“ chrlila ze sebe nadávky, zatímco já přirážel jak zběsilý do odpaněné díry až po koule.
„A máš to za sebou!“ funěl jsem a cítil stahy poševních stěn, jak mi těsně obepínají ocas.
Už se to nedalo vydržet. Sotva jsem z ní vyjel, zkropil jsem jí dávkou semene záda. Oba jsme pak vydýchávali předchozí okamžiky,
Květa přestala brečet i nadávat, jen se zvedla a potácivě zamířila do sprchy.
Já jsem byl spokojen, den se opravdu nečekaně vydařil. Vyhrál jsem zápas, ošukal mladou holku, odpanil jí oba otvory a pomstil všechny předešlé soupeře.
Od té doby už se Květa nikdy s nikým nesázela.

Bonus: ZKOUŠKA (povídkově zpracovaný starý vtip. Bez sexu)

Měl jsem před svatbou. Bral jsem si Vlaďku po roční známosti a vcelku jsme si rozuměli.
Vlaďka měla vlastní bydlení v patře rodinného domku, takže v tomto směru jsme měli po starostech a my mohli plánovat i pracovat na potomstvu.
Jednu sobotu jsem opět dorazil k ní, ale doma jsem zastihl jen moji budoucí tchyni Mirku.
Nutno poznamenat, že to byla hezká pětačtyřicítka, atraktivního zevnějšku, stále udržovaná s tělem vytrénovaným aerobikem a nejeden chlap by si dal říct. Nepochybně to věděla, a tak často nosila krátké sukně a vypasovaná trika se stále pevnými prsy. Ty jsem dokonce i viděl, neboť Mirka se u bazénu v zahradě zásadně opalovala nahoře bez a nedělala si starosti, že tam jsem i já. Zjevně mě už tehdy vzala do rodiny.
Vlaďka tak činila stejně, a tak jsem dvojí pohled na polonahé ženy odnesl tvrdou erekcí a brzy jsem musel zmizet a hned si ho vyhonit.

Teď mě přivítala ve dveřích v župánku a sdělila mi, že Vlaďku v nutné záležitosti volala jakási kamarádka, ale ať jdu dál, že je doma sama a nudí se.
„Právě jsem se chystala do sprchy, ale když už jsi tu…dáme si panáka?“ usadila mě v obýváku a z baru vyndala brandy. Nalila sklenky a podívala se mě tak nějak zvláštně, až mě zamrazilo. Hodila nohu přes nohu a župan se jí rozevřel až skoro k pasu a odhalil tak krásné štíhlé nohy.
„Tak na co?“ zeptala se a dál si mě zkoumavě prohlížela.
„No..ehm.. na Vlaďku?“ plácl jsem nazdařbůh a napil se.
Mirka jen usrkla a pak řekla: „Já se ti líbím, viď? To žena pozná…“
Znovu mě zamrazilo. Co na to říct? Atmosféra jasně směřovala k něčemu, v čem jsem se zatím nedokázal rozhodnout, jestli ano, nebo ne.
„Líbíte se mi,“ přiznal jsem. „Vlaďka je krásná po vás a…“
„Tak proč si neudělat hezké odpoledne,“ nenechala mě domluvit. „Nikdo tady není a nikdo se nic nedozví. Ať vidím, koho si má holka bere,“ rukou mi přejela bouli v klíně.
Pak vstala a ve dveřích se otočila: „Nenech mě dlouho čekat,“ a odcházela do ložnice.

Seděl jsem na gauči a usilovně přemýšlel. Pak jsem se rozhodl.
Vstal jsem, nazul si boty, otevřel dveře ven a v úleku strnul. Za dveřmi stál můj budoucí tchán s Vlaďkou, která se mi s jásotem vrhla okolo krku.
„Právě jsi prošel zkouškou cti a Vlaďku ti dáváme bez obav a víme, že jsi pro ni ten pravý charakterní muž,“ pravil tchán a gratuloval mi. Překonal jsem úlek a překvapení a vrátil se s nimi nazpět.
Mirka již byla oblečená a se smíchem sdělovala, že takto poprvé sváděla muže o 20 let mladšího, ale že se jí to líbilo.
Z tohoto příběhu je nutno vzít si ponaučení. Vždycky si prezervativy nechávejte v autě. Nevíte, co se na vás může chystat!

 

Počet zobrazení: 45

Autor

3.7 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Povídka dobrá a jakákoliv podobnost se skutečností je čistě náhodná 🙂

Vtip také dobrý, už jsem ho dlouho neslyšel tak po čase opět pobavil.

JelenTom

To bych už dávno nenapsal ani čárku. Se podívej, jak se komentovala poslední moje povídka. A nebo ostatní moje povídky i na starém efenixu.

Fred

Už jsem se lekl, že máme dalšího uraženého autora. Já osobně vždy nadšeně plédoval za komentáře, protože vytvářejí důležitou zpětnou vazbu a nastavují autorovi zrcadlo. A je to jenom nepochopitelná lenost čtenářů, že komenty nepíšou. Od autorů chtějí bezvadnou práci, od korektorů také, ale napsat pár slov je jim zatěžko.

Martin

U první povídky bych řekl , tak dlouho se chodí pro vodu , až se ucho utrhne . Jinak spravedlivá odplata za zesměšňování poražených .
A starý vtip v novém hávu potěší .

Šmajda

Dovolím si být trochu kritický… On za ní vlezl do sprchy. Tam ji položil na břicho (kurňa, to je sprcháč jako kráva) a na první dobrou jí ojel prdel. Nato jí tam odpanil i kundičku, aby nakonec odešla potácivě do sprchy (asi do vedlejší).
Jestli té fantazie nebylo už trochu moc 😉

Kamil Fosil

Povídka se mi nelíbila.
Květa si lekci zřejmě zasloužila, ale až takovou?
Kdybych měl býval možnost si v klíčových slovech přečíst, že se jedná o znásilnění, a to dokonce hned dvojité, tak bych tuto povídku asi ani nečetl.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x