Využitá nehoda

Teodor, zvaný zkráceně Teo, stál, slastně vzdychal a sledoval nakadeřenou hřívu plavých vlasů, která se mu rytmicky pohybovala v klíně a ústa mu kouřila péro. Teď se dělo něco, co by ho ještě ráno nenapadlo, že se stane.

„Och…jooo….už…budu,“ sténal a cítil škubání ve slabinách.
Přisátá ústa zesílila stisk a zrychlila kouření a pak mu už jen slastný okamžik vrcholu zalil mozek. Cítil uvolňující proud semene, jak stříká do hltavě polykajících úst jeho matky Markéty. Ta mu ocas ještě olízala dočista do čista, vstala a zadívala se mu do očí.
„Nestačilo by to?“
Teo se na ní podíval.
„Ne. Dohoda platí,“ řekl tvrdě.
„Dobře,“ smutně sklonila hlavu, vědoma si své porážky.

***

Všechno to začalo dopoledne, kdy Markéta chtěla zajet na nákup.
Na dvoře stál manželův mercedes, a tak se rozhodla jet s ním, než tahat z garáže svou malou Kiu. Jenže nějak neodhadla velikost auta a i to, že ho nikdy neřídila. Zkrátka zpanikařila a vůz pobouchala o betonovou opěrnou zeď a nabořila i plot.
V tu chvíli pochopila, že si podepsala rozsudek smrti. Cholerický manžel na svém méďovi lpěl a kdyby viděl, co mu s ním žena způsobila, okamžitě by ji zabil a teprve pak začal myslet.

Teo byl vyrušen ránou a skřípěním plechu a přispěchal obhlédnout situaci. Nebylo to tak zlé, ale když viděl plačící matku, v hlavě mu vyrašil přímo ďábelský plán.

***

Markéta nebyla jeho biologická matka. Ta mu zemřela, když mu bylo pět let, ale otec Libor si po roce přivedl pětadvacetiletou náhradnici, která se mu stála láskyplnou a hodnou maminkou.

S Liborem pak ještě měli společného potomka, Teova bratra Bartoloměje, ale Markéta mezi nimi nedělala rozdíly a měla je ráda stejně.
Jak Teo dospíval, Markéta ho začala přitahovat jako žena a teď, na prahu dospělosti, v ní viděl živoucí bohyni svých erotických , ale nedosažitelných snů.
Markétě nebylo ještě čtyřicet let a v mladém hřebečkovi zvyšovala hladinu testosteronu, aniž by to sama tušila. Stačilo jen projít se bytem ve spodním prádle, nebo se slunit na zahradě nahoře bez a erekce už mu stavěla péro a ruka mu pak po něm kmitala až do slastného výstřiku.
Brácha Bartoloměj podobné touhy nepociťoval a Teo neměl důvod se mu svěřovat. Vlastně to tajil před celým světem. Navíc Markéta byla štíhlá, udržovaná, s pěknými tvary a i dost divoká, jak se občas domem nesly zvuky z ložnice a Teo si tak přál nahradit fotra v posteli a vyprcat svou matinku až do bezvědomí.

***

Když stál na dvorku, tyto myšlenky mu projely hlavou, a tak náhle řekl: „Mami. Já to vezmu na sebe, ale něco za něco.“
Markéta zpozorněla. Libor sice bude zuřit, ale od kluka to vezme, že je blb s čerstvými papíry. Zato ji by nejdřív seřval do krav a pak zabil.
„A co bys chtěl?“ zeptala se uslzeným zrakem.
„Podržíš mi v posteli,“ zazněla odpověď a Markéta měla pocit, že špatně slyšela.
„Prosíííím?“
„Jo. Rozuměla jsi mi dobře.Chci s tebou šukat, šoustat, prcat, mrdat, jak chceš. Už fakt dlouho. Chci tě jako ženskou, jako krásnou babu v tomhle baráku. Nejseš moje matka, tak to nevadí.“

Markéta zalapala po dechu. Tak synáček dospěl a přemýšlí čurákem. A ona aby mu podržela…to jsou věci!
Když udělá v tuto chvíli tu jedinou správnou věc a seřve ho do hnusnejch prasáků a úchylů a nedá mu, manžel ji nejspíš zmlátí.
Když mu podrží, bude doma klid, ale zvládne to vůbec, pustit na sebe syna? Nebo vlastně kluka, kterýho doposud za syna brala? To je skoro incest.
„Tak jak?“ ozvalo se netrpělivě.
Markéta prudce vydechla: „Dobře. A jak si to představuješ?“
„Teď mi ho vyhulíš a to druhý, až bude doma větší klid.“

A tak se Markéta zhostila toho vykouřit mu péro a sex byl odložen na neurčito.
Možná, že se jí podaří mu to vymluvit.

***

Otec, dorazivší domů, zuřil, dle očekávání, ve svém nejvyšším stupni cholerického vzteku a na hlavu syna padala ta nejsprostší slova. Obešlo se to ale bez ran a Teo musel ulevit svému účtu, kde měl nastřádáno z brigád, na opravu auta.
Markéta mu později peníze samozřejmě tajně vrátila ze svého a Bartoloměj měl ze všeho jen srandu.

***

„Ochhh…božeeee….ááhhh,“ hekala bolestně Markéta pod nárazy ocasu, který jí raboval kundu hluboko a tvrdě.
„Joo…oh…ty děvko… Jen drž…už…budu,“ funěl zpocený Libor a dál prudce přirážel a nadskakoval mezi jejími roztaženýma nohama.
„Jistě…oh…oh..miláčku…vystříkej…mě…oooááááhhh,“ zavyla v nejvyšší slasti, která jí právě zalila tělo a muž se do ní trhavě vyprazdňoval.
Pak se svalil stranou.

„Jsem nasranej! Ten debil mi šáhne na auto a ani to neumí…. Jen chtěl popojet…vůl! Prej kvůli tobě, žes potřebovala vyjet z garáže. Mohla si meďourem jet ty. To bys zvládla. Vždyť víš, že ty můžeš všechno, lásko,“ podíval se na ni a usmál se.
Markéta zjihla a chtěla něco říct, ale Libor ji umlčel vražením čuráka do pusy, a tak pokračovali v manželských radovánkách.
Kouření povadlého ocasu slavilo úspěch v tvrdé erekci, ale žena dál pokračovala ve slastné masáži a pochvalných projevech manžela.
„Seš …dobrá…úúúh…joooo…lízel mi uzdičku…jo…a teď cucej..cucej…žalud…ááh…a taky koule…úúúáááh…jo…to je vonooo,“ určoval si, co a kde má dělat.

Pak se role obrátily a on vylizoval klín Markétě, které jen slastně úpěla a vzdychala, bez potřeby ho dirigovat. Laskání klitorisu a dráždění závojíčků bylo plné slasti, že žena jen bezmocně pohazovala tělem a škubala sebou v záchvěvech rozkoše.

Následné šoustání zezadu už byl jen bonus, kdy si ji Libor tvrdě bral a mrdal ji divoce jako bezmocnou loutku, což mu přinášelo radost ze své nadvlády.
Markétu to většinou trochu bolelo, protože ocas přece jen neměl z nejmenších, ale slast ze tření to převyšovala a i ona dosahovala orgasmu. Slovní doprovod a nadávky „ty děvko,“ brala bez komentáře a již byla zvyklá.
„Jooo…jo…krásně…ho…svíráš…ty děvkooo…pojď…vystříkááám…těěěě,“ zesílil Libor přírazy, v dlaních jí drtil prsa a pak už proudem semene plnil překrvenou kundu.

Markéta též dosáhla orgasmu, houkavě mu odpovídala a vnímala nevýslovnou rozkoš rozlévající se jí v těle.
Manželé si naštěstí nevšimli škvíry pootevřených dveřích a Tea, který jezvědavě je pozoroval s tuhým ptákem v ruce.

***

Dny se odvíjely a doma se nic nedělo.
Až jednou, pár dní poté, co Bartoloměj odjel se školou na lyžák a otec měl v práci nějakou pijatyku, rozhodl se Teo, že nastal ten správný čas.

Markéta přišla z práce. Doma bylo mrtvo, a tak jen prošla do koupelny a dala si horkou sprchu. Uprostřed příjemných pocitů slyšela klapnutí dveří, a tak se otočila a vykřikla úlekem.
Před ní stál nahý Teo s výhružně trčícím ztopořeným ocasem.
„Vypadni!“ zaječela a automaticky překřížila ruce přes prsa a klín.
„Ale, ale? Copak jsi zapomněla na naši dohodu?“ šklebil se Teo a hrnul se k ní do sprchového koutu.
Už když ho stavěli, počítali s většími rozměry a Libor s Markétou už tu také šoustali, ale teď to spíše bylo k její smůle.

„Hele, Teo, víš, že to nejde. Nemohu to překonat a tohle je šílený. Jestli chceš já ti ho…vykouřím, ale…tamto…to fakt ne,“ bránila se chabě Markéta, ale cítila, že Tea už stejně nezastaví.
„Dohoda byla jasná a tys na to přistoupila. Jestli chceš, zavři při tom oči, ale prostě mi dáš,“ hučel Teo a roztahoval jí paže do stran.
Markéta povolila a cítila jeho pronikavý pohled na místa, která mu dosud byla skrytá.

Teo jí sáhl na prsa a omakal je s pocitem vítěze, pak jí rukou zajel mezi nohy a prsty se snažil proniknout mezi pysky.
Markéta se chvěla a stále nedokázala překonat pocit studu a pokoření.
„Dobře, Teo, ale tady ne…půjdem do postele, ano?“ a chvatně se zabalila do osušky.

V ložnici zajela pod peřinu a nervózně zírala na ten velký ztopořený ocas, který už měla v puse. Teď měl rabovat její kundičku.
„Ale jen klasiku,“ svolila k misionářské poloze, pomalu si stáhla peřinu, osušku a mírně roztáhla nohy.

Teo se jí však rychle obličejem zabořil přímo na klín. Markéta byla zaskočena, ale kmitání jazyku na pyscích a klitorisu bylo úchvatné, a tak se tomu poddala.
Teo si užíval rozevírající se štěrbinu mezi černým porostem chlupů a slízával krůpěje uvolněných šťáv slasti. Propracoval se ke klitorisu a to již žena sténala hlasitě a doširoka roztahovala nohy, aby měl co nejsnadnější přístup. Klitoris se nalil krví a zvětšil se, stejně jako pysky a zevnitř se valil proud sladké šťávy.
„Ach..ano…jooo…oooúúúúíííí…jéééé,“ kvílela rozkoší a sama mu pomohla s nasazením ocasu, když se nad ní narovnal.
„Áááánnooo,“ vydechla slastně a tvrdý ocas se do ní zabořil až po kořen.

Byla to nádhera, jak jí krásně vyplnil celou pochvu a začal se strojově třít o stěny. Cítila každou žílu a každý pohyb v ní vyvolával příliv rozkoše.

Také Teo byl spokojen. Dosáhl svého a mrdal tělo své nevlastní matky, tak jak si to vždycky představoval. Nyní ji píchal kundu, hrál si s jejími prsy a vášnivě se líbal s divokou výměnou jazyků.
Byla to oboustranná opojná a spalující vášeň.

„Tohle…budem…dělat…pořád,“ funěl jí do tváře.
„Nemůžeme…ne…to…nejde,“ oponovala mu Markéta, ale věděla, že když na ni sáhne, podlehne mu.
„Miluju tě,“ vyřkl Teo a zrychlil přírazy.
„Ůáhhh…božeeee…uuuužžžž,“ zaječela Markéta právě dosáhnuvší orgasmu.

Ocas jí kmital ve stahující se pochvě a ve chvíli kdy ji plnil svou dávkou, se udělala podruhé.
„Oááách…zas…jseeem…áááách,“ kroutila se ve spalující rozkoši a její tělo se třáslo jak v předsmrtné křeči. Byla úplně hotová a na hadry. Z klína jí vytékal potok šťáv a semene, ale ona nebyla schopna ani pohybu.
„Miluju tě,“ zopakoval Teo, políbil ji a odešel.
„Já..tebe…taky,“ zamumlala Markéta ztěžka, až když byla v ložnici sama a pak se tiše rozplakala.

***

Z matky a nevlastního syna se stali milenci.
Teo využíval každé možnosti, jak si s Markétou zašukat a její zmučená pička si oddechla jen ve chvílích menstruace, kdy ji muži nechávali na pokoji.

Teo, schopen okamžité erekce, matku ojel i při vymývání vany, kdy mu ohnuta přes hranu, poskytla nastavení cíle jeho touhy. To mu stačilo jen přiskočit, stáhnout jí kalhotky a už do ní pěchoval trčící ocas.
Otec Libor klidně vedle četl noviny a netušil, že mu syn mezitím nasazuje parohy.

Markéta se zprvu takovým atakům bránila, ale marně, a tak s rukou přes pusu tlumeně hekala a snášela prudké přírazy do stažené, ale později zvlhlé a otevřené kundičky. Jeho mrdající ocas jí dělal dobře a i když to bylo rychlé, dosahovala často orgasmů a byl hlavně problém jeho projevy utajit. Hlavně proto se těmto rychlovkám bránila.

Když byli doma sami a Teo ji přemluvil k hrátkám, zcela se pak uvolnila a sebe i syna obdařila krásnou slastí a rozkoší.
Nejdřív si pohrála s ocasem a poskytla mu skvělý orální koncert pro ústa a ruku.
Pak ji Teo obdařil prvním orgasmem pomocí jazyka a nakonec projeli několik poloh až do vystříkání, někdy i dvakrát, pokud byl čas.

Teo miloval mrdání zezadu, kdy měl nad Markétou pocit nadvlády a její skvostný zadek a pohled na mrdající ocas byl prostě božský.
Markéta na tom byla stejně a intenzívní tření v tomto směru jí přivádělo silné orgasmy a následné výstřiky semene ho ještě umocňovaly.
Mnutí visících prsou a dráždění bradavek byl jen příjemný bonus.

***

Incestní vztahy zakončilo Teovo studium v hlavním městě a postupně prodlužující se termíny návštěv doma, kdy stejně už na sebe neměli klid a čas, což Markéta přijala s povděkem.

Autor

4.7 48 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Je to zákeřné zneužití situace, ale naštěstí k oboustranné spokojenosti.
 

Junior

Myslím, že to po Tobě nikdo nechce. Toho incestu je tu dost i bez tvého skromného přispění. A co se týče tvých povídek ty jsou myslím velmi kvalitní a témata, která si vybíráš jsou velmi zajímavá.

Junior

Výborná povídka.
Situaci zneužil zajímavě. Otázka je co by manžel dělal kdyby nepřistoupila na podmínky a přiznala se, že auto nabourala. Sice tvrdil že by mu to vadilo míň, ale kdo ví.

Trysky

Povídka je super, jen to vzalo nějaký rychlý konec. A ještě k tomu takový zvláštní (jednoduchý, nudný…), jedna věta a konec.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x