Zvrhlá návštěva

Vítám Tě čtenáři, následující text byl původně určen pouze pro mou manželku a vznikal během mých služebních cest v osamění hotelového pokoje. Snažil jsem se tímto způsobem naznačit mé milované své choutky a nastínit, co bych někdy rád vyzkoušel. Zda má snaha došla naplnění již uctivě ponechám na fantazii čtenáře.

Centaur69

Příběh se odehrál před několika lety. V době začátků se svou milovanou ženou ještě bez potomstva. Horečné vydělávání prostředků, abychom zajistili skvělou budoucnost pro sebe a naše případné ratolesti. 
Dům, auťák, chalupa, dovolená alespoň dvakrát do roka… No bylo toho dost v našich společných plánech.
Nicméně v té době počal ustupovat společný sexuální život do pozadí. A důvod…? Prostě již nebyl čas, a vlastně ani chuť. Sil nebylo po celodenním pracovním vypětí také nazbyt. 

Přičemž až doposud jsem si nemohl na nedostatek sexu stěžovat. Má láska rozhodně patřila k náruživějším dívkám, co se tělesných slastí týká. Dělali jsme sex kdykoliv bylo jen trochu času a možností. Ona měla vždy velice ráda situace, kdy nás u sexu mohl někdo přistihnout, takže jsem si vždy královsky užíval její vzrušení a tím pádem vlastně i to své.
Ostatně ten, kdo má doma exhibicionistku jistě potvrdí, jak si děvčata umí vychutnat nadrženého chlapa v situacích, kdy jejich vzrušení dosahuje maximálních hodnot. 
Ovšem v onu dobu to nějak nefungovalo. Což se záhy mělo v tomto směru změnit, a to zásadním způsobem pro nás oba. Navíc podnět přišel ze strany, odkud bych něco takového čekal nejméně, resp. vůbec. 

Tenkrát jsem obdržel hovor od svého švagra. Byl krátce po rozvodu s mou sestrou, takže vlastně již bývalého, nicméně vztahy mezi námi zůstaly stále na dobré úrovni, a tak nebyl problém občas zajít na pivko nebo návštěvu. 
Obrátil se na nás prosbou ohledně ubytování zhruba na dva dny. Získal pracovní zakázku ve městě a nechtěl zbytečně utrácet za hotel, čemuž jsem rozuměl. 
Domluvil jsem podrobnosti se svou kočičkou a náš nocležník mohl přicestovat. 

Ten večer jsme všichni tři trochu popíjeli a příjemně podebatovali o mnohých záležitostech, včetně těch intimnějších. Tak to ostatně často bývá, když mají pánové upito, a navíc za přítomnosti krásné ženy, která fantazii jen podnítí.
Alkohol švagrovi postupně rozvazoval jazyk, ochotně se podělil o mnohé, co jej vlastně bere, jak to a kdy s kým dělal a co by ještě rád okusil v oblastech tělesných slastí. No, já na tom nebyl o mnoho lépe, takže jsem debatu také obohatil o pár sprosťárniček z našeho soukromí.
V povznesené náladě pak přiznal i to, že mi vždy záviděl mou lásku. No řekl bych, že jsme si toho ten večer pověděli celkem dost.
Odešel jsem pak spát, čekal mě náročný den v práci. Manželka s hostem ještě chvilku pobyla a pak mě následovala. 

Brzy ráno jsem odcházel do práce, švagra jsem potkal v kuchyni při kávě. Tajemně se uculoval, jako, že včerejší večer byl fajn, a hlavně témata rozhovoru byla zajímavá. 
Já to tolik neřešil, po pár panácích se občas řekne spoustu peprných věcí. Nepřikládám tomu význam.
Ale jeho výraz ve mně přeci jen zanechal pár otazníků, zda jsem neprozradil něco víc, než by bylo zdrávo.
Manželka ten den zůstávala doma, takže si ještě užívala postýlky a nás neřešila.

Den v práci probíhal poměrně hekticky. Nebylo mnoho času ani na to zavolat domů, jak se daří mojí lásce. Komunikace se uskromnila na pár SMSek. Poslední dorazila kolem 19. hodiny a obsahovala informaci, že švára právě dorazil domů s lahvinkou vína a že si zřejmě zopakujeme předchozí večer. 

Již jsem se těšil, že skočím do auta a vydám se domů, když přišel šéf a hodil mi na stůl složku dokumentů, které bylo třeba zpracovat do druhého dne, byl jsem sice naštvaný, ale věděl jsem, že mi protesty nebudou nic platné. Rozladěnost mi však kompenzovala jeho nabídka volna na následující den. Pustil jsem se tedy do práce a asi po čtyřech hodinách pokládal složku na šéfův stůl.
Spěšně jsem na sebe hodil bundu a vyrazil k autu. Hodiny ve voze však nekompromisně naznačovaly téměř půlnoc. Bylo mi jasné, že se dnešní párty obešla beze mě.

Již jsem tolik nespěchal. Po příjezdu jsem auto zaparkoval před domem za švagrův vůz a při vystupování upoutalo můj zrak okno našeho obývacího pokoje, do noci svítila tlumeným světlem lampa. „Tak to asi nebude tak pozdě, jak jsem se domníval,“ řekl jsem si sám pro sebe a pomalu stoupal po schodišti ke dveřím našeho bytu. 
Zasunul jsem klíč a odemkl, pozvolna otevřel s myšlenkou, že ty dva doma překvapím.

Pomalu jsem vklouzl za dveře a zavřel. Z obývacího pokoje se ozýval tlumeně smích manželky. „Á, zábava v plném proudu,” pomyslel jsem si a pověsil bundu na věšák. Když jsem vstoupil do kuchyně, uslyšel jsem zřetelněji, jak je smích mé ženy prokládán zrychleným dechem. „Ona tam snad cvičí,“ napadlo mě. 

Nechápu, proč jsem neuvažoval o jiné aktivitě těch dvou. Nepřipouštěl jsem si jinou alternativu, než cudnost mé ženy a respekt švagra vůči mé osobě. 
Avšak velice rychle jsem byl vtahován do reality. Přistoupil jsem blíže ke dveřím do obývacího pokoje. Bylo čím dál zřetelnější, jaký způsob zábavy ti dva pro dnešní večer zvolili. 
Těžké oddychování šváry a sténání manželky, jež prosebně žadoní „ještě, přidej” mně bleskově bralo iluze o rodinných vztazích a věrné manželce.

Chvilkama jsem uvažoval, zda se mi to nezdá. Na okamžik jsem zaváhal, zda vůbec nahlédnout. Byl jsem šokován jen tím, co slyším a nevěděl jsem, zda budu schopen přijmout jistotu skutečnosti, co se za prosklenými dveřmi odehrává.
Neuvěřitelně silný nával pocitů snad všeho druhu mě na okamžik přikoval k podlaze. Mozek se snažil vyhodnotit celou situaci, ale byl v tu chvíli zahlcen přehršlemi emocí, od zlosti až po zvědavost.

Zvědavost však nakonec zvítězila. V milosrdném očekávání, že to nakonec není tak, jak to vypadá, jsem opatrně nahlédl do obýváku…

Pohled, jenž se mi naskytl, byl neuvěřitelný ve všech směrech. Žena klečela na nízkém, masivním stolku opřená o ruce. Švagr klečel za ní a rukama si ji přitahoval za zadek. Oba nazí, zmítající se v extázi, naprosto zabrání jeden do druhého. Absolutně si mě nevšimli. 

Chvíli jsem tam stál neschopen čehokoliv. Vždy, když jsem o něčem podobném přemýšlel, ujišťoval jsem se, že bych kohokoliv, kdo jen sáhne na mou ženu, okamžitě zasypal přívalem ran. 

Avšak nyní, postaven před skutečnost nevěry mé ženy v reálném čase, jsem nebyl schopen slova, natož pohybu. Jen jsem sledoval, jak si to tam oba na stolku uprostřed pokoje vášnivě rozdávají ve zvrhlém aktu zvířecího páření. 

Pomalu jsem vycouval zpět do kuchyně, kde jsem se jako v mrákotách opřel o stěnu. Nechápal jsem vůbec nic. Zmítal mnou nával emocí. Vůbec jsem netušil, co dál. Stál jsem tam zatímco ve vedlejší místnosti můj švagr šukal moji ženu. A že to bylo šukání. 

„Se mnou snad nikdy takhle vášnivá nebyla…!“ bleskla mi hlavou první souvislá myšlenka. Trochu jsem se sebral a přistoupil k ledničce. Otevřel jsem ji a sáhl po lahvi kořalky, která tam byla pro různé příležitosti. Nikdy jsem si však nemyslel, že také pro tuhle konkrétní. Řádně jsem se napil, a pak ještě dvakrát. Dělal jsem při tom vcelku hluk, avšak bez jakékoliv reakce z vedlejšího pokoje. 
Poslouchal jsem zrychlené dýchání dvojice od vedle a nerozuměl sám sobě. Začal jsem při tom všem pociťovat neuvěřitelné vzrušení. Vždyť mi manželka zahýbá a mně tvrdne v kalhotách pták. A bylo to stále silnější.

Po dalším doušku ostré tekutiny z lahve, a stále intenzivnějším sténání mé ženy, převládl chtíč. Musel jsem to vidět znovu. Tentokrát však bez utajení, chtěl jsem znát jejich reakci na mou přítomnost. A tak jsem se opět vydal do obývacího pokoje. Zprudka jsem otevřel dveře. 

Žena otočila hlavu mým směrem a podívala se na mne. V její tváři jsem spatřil značné vzrušení. Dívala se omámeným pohledem, jako by vnímala své okolí jen v obrysech. V tom pohledu bylo ale vše. Rezignace na vše rozumné, mravné, zásadové. Odevzdání se chtíči a tělesné zvrhlosti, všemu, co pochází od ďábla. Otázku priorit měla zjevně již dávno vyřešenou. Nudný manžel, či vzrušující a zakázaný tělesný akt s někým, kdo ji zřejmě vždy přitahoval, a po tom všem „děj se vůle boží”. Měl jsem jasno, jejich vzájemná nadrženost byla silnější než obava z mé přítomnosti. 

Má láska se kousla do spodního rtu a otočila se na švagra. Ten poté, co mne spatřil, jen úšklebně prohodil něco o hlubším seznámení a uchopil manželku za vlasy. Přitáhl si ji do těsnějšímho kontaktu. Ta se zády napasovala na jeho svalnatou hruď a zlehka si pánví upravila jeho ptáka v útrobách. Uchopil ji za kulatá ňadra a oba se opět rozvlnili ve hříšném tanci. 
Bez jakékoliv sebezáchovy se oddávali živočišným pudům vycházejícím z pradávné přirozenosti. Vždyť i starý Řím se v okamžiku dobývání barbary oddával bohapustým orgiím, kdy antičtí čuráci, mrdající římské kundy, ve snaze těsně před skonáním zajistit pokračování plemene dřív, než bude jejich země i úrodná lůna jejich žen zalita barbarským semenem, ignorovali to, co se dělo v jejich okolí.

Přistoupil jsem k nevěrníkům o něco blíže a pobožně poklekl před stolkem, na kterém se vzpínala jejich těla. Můj zrak ulpěl na švagrově penisu, jenž se dral do manželčiny mokré kundy, aby v následném pohybu zpět vzal s sebou něco kundí šťávy, která mu pak stékala po nadržených koulích a na spodním okraji utvořila neřestnou krůpěj. Manželčina něžná ručka následně mrdací šťávičku roztírala po jeho kulkách a své nadržené lastuře. Prsty druhé ruky mu v záklonu bořila do hustých černých vlasů. On jí mezitím vášnivě sál krk, jako by ji chtěl zbavit poslední kapky její hříšné krve. 
Ztratil jsem poslední zbytky soudnosti a přistoupil na zvrácenou hru neřestných hříšníků. Vytáhl jsem svého nalitého ptáka z kalhot a bez rozmyslu začal přetahovat předkožku přes žalud. Honil jsem jak zběsilý.
Dekadentní divadlo. Ponížený manžel klečí před svou manželkou, jež se vášnivě oddává jinému muži. Její vlnící se boky mne nenechávaly na pochybách, že je s přítomností švagrova penisu ve svém lůně nadmíru spokojena. 

Jejich vzájemné vlnění nabíralo postupně na intenzitě, i tak si zachovávali pravidelný rytmus přirážení. Švagrovy mohutné ruce drtily stále silněji manželčina ňadra, jako by se jich chtěl zachytit těsně před pádem do orgasmické hlubiny. Žena nepřestávala vzdychat a její stále hlasitější sténání mě nenechávalo na pochybách, že se blíží k vrcholu.
V její tváři se na okamžik objevil výraz raněné šelmy, aby vzápětí přimkla svůj klín na švagrova ptáka a zarazila si jej co nejhlouběji. Pak natáhla obě paže vzad a přitáhla si šváru co nejtěsněji na sebe. Ten ji silně objal, aby jí byl oporou v nadcházející orgasmické křeči.
Opět se kousla do spodního rtu a hned poté počala prosebně žadonit: „Přirážej, dělej! Mrdej moji kundu!”

Potem zmáčené manželčino tělo počalo vykazovat známky silného chvění. Udělala se! Ale takhle silný orgasmus jsem u ní ještě nikdy neviděl. V ten moment se vzepjal i její nadržený samec a po několika krátkých, avšak mohutných, přírazech ustrnul v nehybné pozici s penisem na maximální ponor do kundích hlubin.

Obdivně jsem sledoval jejich společné vyvrcholení. Když můj zrak sklouzl na manželčinu lasturu s tvrdým ptákem stále uvnitř, zřetelně jsem viděl, jak kolem zabořeného ptáka z ženiných útrob počínají protékat pramínky bílé tekutiny. 
Nebyl pochyb, že se ten bastard udělal do mé ženy bez jakéhokoli protestu z její strany. Přitom mou maličkost neustále upozorňovala, že nebere antikoncepci. Nyní nic, pohodička.
Objetí obou povolilo, manželčino vyčerpané tělo se pozvolna sesulo na stůl, švagr ji ochotně následoval. A já tam stále klečel před stolem s ptákem v ruce.

Ten večer se ve stěnách našeho bytu hřešilo ještě několikrát a tentokrát i se zapojením mé maličkosti. Druhý den jsme si vše pořešili u společného oběda a výsledek? 
Místo švagrova spěšného odjezdu následovalo prodloužení návštěvy na celý týden, během kterého jsme si u nás otevřeli soukromé bakchanálie. Manželka si se švagrem užívala vše, co její tělesné otvory ráčily.

V průběhu onoho týdne jsme souložili snad na všechny možné způsoby. Opakovaně manželka se švárou přede mnou a se mnou před ním.
Když jsem odešel do práce, dávali si to sami kdykoliv a kdekoliv je napadlo a já se snažil být doma co nejdříve, abych nezmeškal ty úžasné a neopakovatelné momenty, kdy se žena rozhodla pozměnit zajeté koleje našeho vztahu.

Po švagrově odjezdu jsme si společný sex ještě několikrát zopakovali, ale už to nemělo takový náboj, jako ten první týden, kdy se to zvrhlo víceméně samo.

Autor

3.6 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Chtěl bych na tomto webu přivítat nového autora a popřát mu mnoho vzrušujících námětů, erotiky lačných a komentujících čtenářů.

shock

Jako povídka dobrá… Ale tahle témata nejsou moje oblíbená, protože v reálu bych to nerozdejchal 🙂

Kittikit

To same, asi bych sel navstivit nejakou tu „kamaradku“ 😁

Šmajda

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky (nebo je to opačně? :D). Ne, že bych to chtěl zažít, ale téma se mi líbí (ale to i kategorie incest a přesto bych ji zažít nechtěl)

Talmann

Úžasně napsané, pěkně šťavnatě rajcovní, zkrátka super. V reálu bych nic takového zažít nechtěl, ale tyhle povídky jsou přece jen takové pohádky pro dospělé a fantazie na vybuzení chtíče, ne? 🙂

Tomáš

Cuckolding je regulérní sexuální praktika. Má mnoho podob, nebo přesněji úrovni. Od takové té nevinné, kdy je partner plnohodnotný člen až po ultimátní, kdy je ponižován, má zamčený penis, nesmí mít sex a je nucen do bisexuálních praktik. Z toho důvodu dost lidí vnímá slovo cuckold jako něco sprostého a spíše si říká kandaulista.

harai1

Asi to není můj šálek kávy (i díky osobním zkušenostem), ale napsané je to dobře. Nevím proč, ale vzpomněl jsem si při čtení na povídky od Fanyna.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x