starší žena zezadu

Obchod

Fiona stála u okna a vzpomínala na slavnost v den svých devatenáctých narozenin, kdy jí byl představen muž, sice starší, s prošedivělými vlasy, avšak galantního chování a společenského rozhledu, který ji úplně okouzlil. Jmenoval se Raúl a byl to bohatý obchodník. Byl také i velmi rázný a přímý, že mu ještě ten den podlehla v zahradním altánku.

Byli se projít a povídali si, když vtom ji pevně sevřel v náručí a přitiskl se jí na rty. Zprvu se ulekla, ale pak jí tělem projela vlna slasti a vyšla mu jazykem vstříc.
Po vášnivém líbání ji položil zády na stolek, vykasal šaty, vytáhl ztopořený ocas, popadl za kotníky, doširoka jí roztáhl nohy a na jeden příraz vnikl do panenského klína.
Pronik panenskou blánou Fiona doprovodila bolestným výkřikem, ale po chvíli přirážení už jí to začalo být příjemné. Ocas jí pulsoval tělem sem a tam a jeho tření o poševní stěny úzkého klína jí přivedlo k prvnímu orgasmu.
Horké semeno jí pak vystříkl na tělo, až na obličej. Ochutnala ho, ale neshledala v tom nic úžasného. On si to však vysvětlil opačně a než stačila zaprotestovat, zasunul jí ho mezi rty a zbytek semene jí vytlačil do pusy. Vše tedy poslušně spolykala a nic neřekla. Asi to tak má být, myslela si, když se poté vraceli zpátky do domu.
Raúl jí do týdne požádal o ruku, její štěstí bylo úplné. Jenomže to bylo před dvaceti lety……

Zaplašila myšlenky a zaposlouchala se do stále hlasitější debaty jejího muže s obchodním partnerem v sousedním pokoji. Pak se otevřely dveře a manžel vstoupil dovnitř. Pleš se mu stále zvětšovala po bělovlasé hlavě, opuchlý obličej a zavalité tělo ještě zvýrazňovalo jeho vysoké stáří.
„Drahá,“ zafuněl. „Musím neodkladně cosi zařídit, ale brzy se vrátím. Můžeš se zatím postarat o mého přítele Michela?“
„Jistě,“ odvětila Fiona neochotným tónem, a zamířila do pokoje.
Z křesla právě povstával vysoký, štíhlý muž, ostrých rysů, s hustými černými vlasy, takový jižanský typ. Byl mladý, snad ještě mladší než Fiona.
„Michel Brasseur, je mi ctí, milostivá,“ dvorně jí políbil podanou ruku.
Raúl pronesl: „Tak. Nyní mne omluvte, vskutku jen nakrátko. Budu tu hned.“
Dvojice osaměla.

Michel zatím Fioně vysvětloval důvod své návštěvy a mluvil o svých obchodech. Fioně to procházelo jedním uchem dovnitř a druhým ven. Nabídla muži sklenku likéru a poodešla k baru. Michel si pozorně prohlížel její štíhlé nohy na vysokých podpatcích, sportovní postavu a plavé vlasy vzadu stažené prostou gumičkou. Její jemná oválná tvář byla prosta make-upu a Fiona ho ani nepotřebovala, neboť o pleť se ji pravidelně staraly v salónu krásy.
Když si připili, Fiona stočila řeč na manžela a jeho firmu, a správně odhadla, že Michel je tu hlavně kvůli ní. Přiznal, že Raúl tone v dluzích a firmu tím posílá ke dnu.
„Jsem ochoten k ústupkům, ale nevím, zda se podaří ještě něco zachránit. Váš muž je velmi tvrdý obchodník a, promiňte ten výraz, stará škola.“
Mluvil dál, zatímco se  Fiona znovu postavila k baru a hlavou se jí honily temné myšlenky o případném krachu firmy a konci bezstarostného života…

Když se otočila zpět, strnula úlekem. Michel, sedící na gauči, měl rozepnuté kalhoty a bezostyšně si honil naběhlý ocas.
„Co to…děláte?“ rozechvěle pozorovala jeho velikost, jakou viděla poprvé v životě.
„Raúl říkal, že se o mě postaráte. Tak teď jsem dostal chuť se trochu uvolnit.“ Širokým úsměvem funěl Michel a  ruka mu dál kmitala po tvrdém ocasu.
Fiona byla jako v transu, zmrazena pohledem na veliký ocas i fyzickou přitažlivost mladého návštěvníka.
Přistoupila k muži a tiše řekla: „Teď tedy, když budu chudá, bychom spolu mohli uzavřít obchod. Nic není zadarmo.“
„Chápu. Ujednáno,“ kývl Michel a nato už ocas uchopila do ruky Fiona a převzala jeho práci.
Chvíli ho honila a pak sklonila hlavu a pojmula ho do úst. Zvládla to jen do půl jeho délky, ale jazykem kmitala, sála ho a lízala, co to šlo.
Michel vzdychal, zezadu Fioně vyhrnul šaty nad pas a zajel ji rukou mezi nohy.
Ta, aniž přestala kouřit, se více rozkročila a to už ji prsty vnikly mezi pysky. Fiona vzdychla a prohnula se v zádech. Michel cítil přibývající vlhkost a o to více jí prsty vrážel dovnitř. Zasouval do ní dva, pak tři , až Fiona přestala kouřit, přetáhla si šaty přes hlavu, Michel jí uvolnil podprsenku a hlavu zabořil mezi její pevné prsy, které zasypal polibky a sál. V zubech jí drtil nabíhající bradavky.
Fiona začala pomalu nasedat. Špička penisu rozevírala závojíčky pochvy a ten pomalu mizel uvnitř. Oba se divoce líbali, objímali, až Fiona dosedla a ocas v ní byl zasunut až po kořen. Hned začala odsedat a doprovázela to hlasitými steny a výkřiky vášně.
Byla velmi sexuálně vyhladovělá a pocit, jak v ní jezdil tvrdý, veliký ocas, v ní vyvolával jeden orgasmus za druhým.
A když si ji Michel postavil na všechny čtyři a zajel do ní zezadu, to už přímo ječela.
„Ano… ano… pořádně mi…to… udělej jo..hluboko… pořádně…mě….projeď…ah.ah!“
Michel jí zezadu prohmatával prsa, mnul bradavky a pak ji pevně chytil v pase a začal prudce přirážet. Fiona křičela rozkoší a Michel vzdychal, přirážel, až zachrčel. „Už…áááh!“ a nezadržitelně začal stříkat. Trhavé dávky semene, plnící jí dělohu, Fioně přivodily další orgasmus.
Pak uvolněně sjela na podlahu a jeho mokrý penis se zbytky šťáv a semene mu jemně mnula a hladila, než se oba vydýchali a mohli se zase dát do pořádku.

Raúl si za dveřmi  uklízel svůj penis do kalhot, jak si ho právě vyhonil a dávka spermatu volně stékala po zdi.
Fiona netušila, že s Michelem má vše domluvené. Za manželku mu byl ochoten odmazat podstatnou část dluhů a Raúl souhlasil. Firma mu byla přednější. A tak byli spokojeni všichni.
Michel se pomiloval s atraktivní ženou, Raúl se vymanil z dluhů a Fiona si užila sexu. Michel v platbě též nebyl skoupý a rozhodně nešetřil. A právě to ve Fioně probudilo obchodního ducha a s manželem se dohodla. Za poskytnutí se zákazníkovi ho zbaví ve firmě dluhů, ona dostane od mužů zaplaceno a navíc Raúl přepíše polovinu firmy na ni.
Po tvrdém smlouvání souhlasil a stal se tak pasákem své vlastní manželky. Práce bylo dost, neboť na oddlužení čekalo ještě mnoho věřitelů.
A málokdo odolal Raúlově nabídce a atraktivní Fioně….

 

Autor

3.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Zajímavý systém oddlužení . Dobře napsané . Jen jsem se pozastavil nad tím , že kalhotky nenosí a podprsenku má . Jinak dobrý děj .

Shock

kalhotky samozřejmě taky měla, ale kdo by se zdržoval stahováním. Stačí odhrnout lem stranou a jedéééém. Netřeba to rozepisovat polopaticky do detailu, každý to (snad) pochopí. 🙂

childe

Příjemná povídka co má spád i děj.
Tak klidně by mohla mít podprsenku a kalhotky ne. Přeci jen podprsenka má úplně jinou funkci než kalhotky.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x