opalování

Dovolená

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Dovolená - Shock

Tahle dovolená opravdu nemohla začít lépe!
Nejdříve si sestra zlomila ruku. Naši žhavili dráty všemi směry a sháněli náhradu. Příslib tety Julie byl zrušen čtrnáct dní před odletem.
„Já se fakt omlouvám, ale mám problémy v práci…“
No, zkrátka se s mámou pohádaly a táta nakonec přes manžela své sestřenice dostal doporučení na jeho sestru Editu. Nikdo z nás ji neznal, ale bylo nám zaručeno, že mezi nás zapadne a není to problémovej člověk.
„Víš, ona je teď bez chlapa a potřebuje změnit prostředí,“ vemlouvavě nám jí tátova sestřenice vnucovala.
Jen taktak jsme na ni stihli přebukovat letenky, ale osobně jsme se s ní viděli až na letišti.
Tam se k nám hlásila mladá žena, sportovní štíhlé postavy s krátkým sestřihem plavých vlasů. Já, jako nejmladší člen výpravy jsem ji ocenil, jako nezajímavou a již (o)jetou paničku. Že jí bylo lehce přes třicet, mi v uších znělo jako sto let. A to jsem nebyl žádnej mladej teenager. Bylo mi osmnáct, ale rozsah mých milostných avantýr se doposud omezoval jen na stejně staré, nebo mladší holky. Vše nad dvacet nám bylo nejen nedostupné, ale i staré.

***

V tomto složení naše výprava překonala půlku světa, aby na břehu Indického oceánu zjistila ubytovací potíže.
Původně jsme měli být, jako rodina, ve čtyřlůžkové chatičce. Snědý recepční něco kuňkal ve své mateřštině, zmateně nahlížel do papírů a pak nám lítostivě sdělil, že došlo k omylu a dostaneme chatičky dvě – dvoulůžkové.
Nastalo dohadování, jak a co. Naši se evidentně těšili, jak si v dvoulůžáku pořádně zaprcají, ale co já s tou třicítkou? Táta váhavě připustil, že teda bude se mnou a holky…
„V žádném případě!“ vstoupila do toho Edita. „Vy budete spolu, protože to je vaše dovolená a já tady s mladým to spolu určitě přežijem, no nemám pravdu?“ usmála se na mě.
Úsměv jsem jí opětoval šklebem a v chatičce s hrůzou zjistil, že interiér je vybaven manželskou postelí. Já s tou babou si v noci ještě budu funět do ksichtu!

Zatím co Edita se jala vybalovat svoje zavazadlo, já se trousil k našim. Leč hned u dveří jsem slyšel nezaměnitelné zvuky, které značily, že naši už zahájili prázdninový režim.
Péro se mi samovolně stavělo, že jsem neodolal, oběhl chatku a juknul dovnitř oknem.
Matka klečela na posteli, šaty vykasané a táta, s kalhoty na půl žerdi, jí tvrdě sjížděl zezadu. Mlaskavě ji rytmicky mrdal a oba vyluzovali slastné zvuky rozkoše a slasti.
K mému nezměrnému překvapení se pak máma otočila, nasunula se pusou na trčící ocas a celou dávku spolykala. Tátovi ho ještě olízala a pak podotkla, že teď už ji snad konečně nechá vybalit.

Vrátil jsem se k sobě, ale Edita byla pryč. V její skříňce bylo vzorně srovnané oblečení, když vtom jsem zahlédl za tričky cosi světlého. Sáhl jsem tam a vytáhl ven krabičku a v ní veliký tlustý umělý ocas v reálné barvě s umně vyvedeným naběhlým žaludem, protkaným žílami po celé délce. Velikost poněkud převyšovala realitu. Byl to fakt pořádnej čurák!
„Tak vida, čím se rozvedená panička zabavuje.“ Pousmál jsem se, vše vrátil zpátky a vybalil si svůj kufr. Mezitím se Edita vrátila a hlásila, že prošla celý hotel, omrkla bazén a okusila i místní pivo, když máme ten all inclusive.
Jak tam tak stála v tričku a sukýnce, nepřipadala mě zase tak nepoužitelná. Postavu by ji mnohá osmnáctka mohla závidět, prsa měla pevná a rozhodně ne malá. Jak byla z dovči nadšená, smála se. I v obličeji vlastně byla hezká. Nakonec jsem usoudil, že sdílet s ní jednu místnost a postel, zas nebude tak zlý.
Jakoby mi četla myšlenky, prohodila nakonec: „Doufám, že to spolu tady skoulíme v pohodě, co myslíš? Jo a večeře je od půl sedmý,“ a vyběhla ven.
Pak přišli na vizitu naši a s Editou jsme se sešli až u večeře.
„Ještě jednou vám děkuji, že jste mně sem vzali. Nebudu vám vůbec překážet. Ráno se sbalím na pláž a uvidíme se až u večeře,“ začala Edita rozvádět své představy, ale táta s mámou to rázně zamítli. „Edito, zde jste členem rodiny! Rozhodně budete, dělat vše společně s námi. Máme v plánu i výlety do pralesa… A mimochodem, budeme si tykat. Anna,“ podala ji máma ruku.
Po té se představil táta :„Jirka,“ a já „Aleš.“ Takže jsme vypadali, v pohledu nestranného pozorovatele, jako rodina s poněkud přerostlou dcerou a mladým synem.

V noci si Edita dala sprchu a v tričku s obrázkem kaktusu, hupsla do postele.
„Ten kaktus na triku máš jako píchací obranu?“ zeptal jsem se.
Edita nejdřív nechápavě koukala, pak pochopila.
„Jo, jasně obrana proti opíchání,“ což vyznělo divně, ale nic jsem na to neřekl.
Dal jsem si taky sprchu a zalezl do lůžka. Edita ležela zády ke mně.
Já učinil to samé a takto jsme usnuli.

***

Když jsem se vzbudil, byla už Edita na nohou, pobíhala po místnosti a tiše si prozpěvovala. Jak jsem zaregistroval, byla oblečena jen ve spodním prádle minimálních rozměrů.
S přivřenýma očima jsem ji hodnotil. Byla vskutku výstavní kus. V prádle jí to móóóc slušelo. Přes titěrný trojúhelník v klíně jsem viděl i tmavý proužek chlupů. Prsa měla pevná, hezky oválná…
Samým přemítáním mi povstal ocas. Začal jsem se převalováním jako probírat. Edita vklouzla do koupelny a vrátila se v triku a kraťasech. Ranní „erotické představení“ skončilo.

Po snídani jsme všichni zamířili na pláž. Stovky turistů učinily totéž, ale vydobyli jsme si místo pod palmami a strávili tak den v moři, na slunci i ve stínu.
Díky all inclusive platném i v plážovém baru jsem se lehce opil, táta taktéž, jen ženy pily ovocnou šťávu. Hodnotil jsem přítomné turistky z hlediska tělesných proporcí a vzhledu. A ač jsem chtěl nebo ne, Edita tam zaujímala jednu z předních příček.
Později odpoledne se zvedla, že končí a že se sejdeme na večeři. Táta pochrupoval pod palmou  máma maskujíc to opalováním asi taky. Jen já bdící, jsem to přijal kývnutím hlavy.
Ale nedalo mě to a s odstupem jsem jí následoval, jestli ji domů neláká něco jiného.
Nakouknul jsem oknem a měl to jak z první řady. Čuměl jsem jí přímo mezi roztažené nohy, s pochvou vyplněnou umělým čurákem. Rejdila si tam s ním a z dobré poloviny už ho měla v sobě.
Hlasitý doprovod byl neklamnou známkou blížícího se vrcholu. Edita se kroutila, hekala, ječela, sténala a stále si mezi pysky zarážela tu obří kládu.
Pak táhle vydechla, strnula a uvolněně zůstala ležet. Chvilku se ještě dojížděla prstama, pak vstala, náhradníka omyla vodou a uložila do krabičky. Poté si zase lehla a uspokojená začala pochrupovat.
Já se právě trhavě vycákal na stěnu chatičky a taky se plně uspokojen vrátil na pláž, vzbudit rodiče a chystat se na večeři.

Večer jsem Editě namluvil, že ještě jdu k našim, což jsem udělal, ale ne na návštěvu, nýbrž šmírovat. Předpokládal jsem, že si vrznou.
V chatě bylo ticho, ale kouknutím oknem jsem se ujistil, že mrdačka už začala. Táta právě měl hlavu zaraženou mezi nohama mámy a dělal ji tak jazykem stěry.
„Aach…ještě…áááh…bože…už…budu!“ drmolila máma a tahala ho za vlasy k sobě.
Táta nad ní zaklekl, a s mlasknutím do ní lehce vjel.
„Ááách!“ máma slastně vydechla.
Táta začal přirážet. Kunda čvachtala, jak ji rytmicky projížděl. Pusou ji dráždil a líbal prsa a bradavky. Ocas už mi taky stál, tak jsem si ho rytmu děje honil.
Za chvíli změnili polohu. Máma si sedla na koně, odsedávala a sklonila se, aby se mohli líbat. Táta ji nadhazoval.
„Jo…jo…ano…už….úúúžžž!“ kňučela a pak v orgasmickém výkřiku: „Áááhh!“ ji asi začal plnit semenem. „Oúúú…jéééé!“ vyluzovala máma a kroutila se nabodnutá na ocase, až náhle uvolněně padla vedle táty. Byl konec a já měl taky vystříkáno.
Rodiče spolu propleteni, usnuli a já s povadlým ocasem odešel do chatky.
Edita už spala a jak jí v tropické noci bylo teplo, nebyla přikrytá a já tak mohl nerušeně si prohlížet její hezké nohy do půl stehen zakryté trikem s kaktusem.
„Edito?“ zeptal jsem se tiše, ale odpovědí bylo tiché chrupkání.
Lehce jsem jí nadzvedl triko a viděl, že klín má „zabezpečený“ kalhotkami. Potěšil jsem se ještě jednou krásou jejích nohou a spokojeně usnul.

***

Ranní produkce ve spodním prádle a noční odhalování se opakovaly každý den.
Naši spolu taky nadšeně šoustali ráno i večer. Ale co já?
Pod výmluvou na špatný spánek jsem od mámy dostal tubu sedativ, které jsem hodlal použít proti Editě.
Líbila se mi čím dál víc, a jak s námi trávila čas, byli jsme si stále blíž. Při blbnutí ve vodě jsem si na ni i občas sáhnul.  Nikdy nedávala najevo nelibost.
Ten den večer jsem ji pozval na bar a do sklenice vody, kterou si vždy ředila alkohol, jsem nasypal prášky od mámy.
„Co ta pozornost? Nebo je to rande a chceš mě balit?“ smála se Edita mému pozvání.
Přitom si sama na sobě dala záležet a přišla pečlivě namalovaná, učesaná a v letních slušivých šatech. „To ne, ale povídej mi něco o sobě. Vlastně tě vůbec neznám,“ nadhodil jsem téma.
Edita se chvíli ošívala.
„No, o mě… to není nic zajímavého.“ Ale přesto se rozpovídala a já se dozvěděl, že se vdávala před osmi lety, ovšem za děvkaře, kterýho v tom nezastavilo ani manželství. Kromě ní šukal taky děvky z bordelu a zavlekl tak domů i chlamydiovou infekci. O dětech nechtěl ani slyšet, a tak se s ním před dvěma lety rozvedla. A tak žije sama a „čekám na prince z pohádky.“
S úsměvem dokončila vyprávění.
„Jó, holky v mým věku to mají těžký. Chlapi jsou rozebraný nebo nepoužitelný. Víš, jak to myslím. Mladej si mě nenabalí, protože já chci klid, zázemí a děti a starší chce sice to samý, ale pro sebe.“
„Ale ty seš ještě mladá, hezká, na tebe nikdo neletí?“ zajímalo mě.
„Díky za kompliment, ale neletí. Teda, jo, ale kvůli něčemu jinýmu…. No, vyspat se se mnou, to jo. To přede mnou stojej zástupy,“ ušklíbla se. „Ale taky to stojí za prd. Podlehla jsem svýmu šéfovi, abych si vydobyla lepší pozici. Tu jsem získala, ale sex s ním byla groteska. Postavil se mu sice, ale udělal se po pár přírazech. V podstatě jsem nic necítila. Odhekala jsem mu pro radost orgasmus a bylo hotovo. Pak jsem jich měla ještě pár, ale je to jen – skočej na mě, zavlní se, odbaví se a zas pryč. Jak říkám, stojí to za… A co ty, měl jsi už holku?“ přehodila hovor na mě.
„Dvě. Spolužačky na maturitní oslavě. Kamarád nás všechny pozval na chatu, co mu půjčili rodiče a tam se pilo, radovalo…no a nějak se to tam zvrtlo. Pro mě i pro ni to byla premiéra, ale napodruhý už jsem si to užil,“ kasal jsem se.

Během hovoru jsem viděl, že Edita nějak tuhne a stále častěji zívá. Skoro jsem ji na cestě musel podpírat. Doma se automatickými pohyby převlékla do spacího kaktusového trika, padla na postel a tvrdě usnula.
Teď přišla má chvíle. Svlékl jsem se donaha, tuhé Editě jsem vyhrnul tričko až pod bradu, stáhl kalhotky a kochal se nahým tělem.
Polaskal jsem jí bradavky, které zareagovaly a ztvrdly. Edita jen ve spánku zafuněla.
Roztáhl jsem ji nohy a kochal se kundičkou mladé ženy. Měla ji jinou než mé vrstevnice. Jednak nebyla vyholená a při zásunu prstu, se mi zdála i taková poddajnější, oproti úzkým klínům mladých samiček. Projel jsem ji pysky jazykem.
Štěrbina se otevřela a já cítil vlhko. Roztáhl jsem závojíčky a zajel dovnitř. Opět jsem cítil uvolnění šťáv. Mlaskavě jsem ji šoustal prsty a šlo to stále snadněji.
Roztáhl jsem jí nohy tedy co nejvíc a zajel do ní nadržených čurákem. Hladce jsem v ní zmizel v celé délce. Edita jen ve spánku vzdychla, ale neprobrala se.
Přirážel jsem zvolna do jejího těla, vychutnával si tu slast, a když mi pak ocas sevřela poševními stahy, dělohu jsem jí vystříkal semenem až po okraj. Pak jsem zase zakryl stopy, klín jí vytřel ubrouskem a doufal, že nic nepozná.

***

Ráno bylo jako každé jiné.
Edita opět byla vzhůru dříve než já, ale neprozpěvovala si a na hlavě měla mokrý ručník.
„Bolí mě hlava,“ oznámila svůj stav. „Vůbec nic si nepamatuju a taky je mi tak nějak divně po těle. Hele, co jsme včera prováděli?“
„Prováděli? Po pár drincích jsi vytuhla a domů jsem tě z baru skoro nesl,“ podotkl jsem.
„Právě! Já se nikdy takhle neopiju. Nikdy! To si hlídám…,“ broukala si polohlasně spíše pro sebe.
Po snídani si Edita vzala stranou Annu. „Prosím tě, nemáš nějaký prášky na spaní? Potřebuju se oblbnout a vyspat.“
Máma si vzpomněla. „Počkej. Jo, včera jsem dávala tubu Alešovi, prý taky nemůže spát. Ale bacha je to síla. Vem si jenom jeden!“
V Editě hrklo a začalo jí svítat. Tak to Aleš ji včera zblbnul, ale co s ní dělal dál. Snad ne…? Skoro se lekla. Tak tohle se musí vysvětlit!

***

Nastal předposlední večer naší dovolené.
Naši už při večeři na sebe metali erotické blesky, já se těšil na šmírování a Edita se rozhodla nadopovat se práškama pro klidnou noc.
Sotva usnula, vytratil jsem se k našim. Ty už svými projevy lásky bourali konstrukci chaty. Protože to vypadalo, že dnes svým sténáním přilákají i ochranku hotelu, vzdal jsem to a smutně šel domů.
„Ale počkat! Vždyť Edita chrní po práškách! Můžu ji tudíž projet ještě jednou!“ Skoro jsem zajásal.
Doma jsem hned na ní hupsnul. Bylo to stejný jak včera. Polaskání prsou, vylízání klína a zásun. Zrovna, když jsem přirazil po kořen a začal s přírazy, otevřela Edita oči!
„Co to děláš?“ otázala se přísně. Vyděšeně jsem z ní vyjel a odskočil vedle.
„Tak takhle to je! Tys mě včera uspal a ojel! Je to pravda? Nikdy jsem nebyla tak opilá, abych měla okno! Proč?“
„No. Líbíš se mi,“ pravil jsem zkroušeně.
„Jenže jen tak by ses se mnou nevyspala, tak jsem tě…“
„Musel uspat!“ dokončila za mě.
Pak mě zkoumavě projela pohledem včetně ocasu.
„Neříkám, že bych ti dala bez okolků, ale také neříkám, že bych po živém ptákovi netoužila. Mám sice nějaké náhrady, znáš to, ale ty neumí líbat a laskat tělo jako třeba teď ty.“ Pousmála se. „Když mi předvedeš, cos se mnou dělal včera, tak já ti to prominu. Co myslíš?“
„Ano.. rád se s tebou budu…to…milovat,“ vysoukal jsem ze sebe.
Edita si svlékla triko a pak jsme se nazí skáceli na postel. Líbali jsme se, hladili a laskali po celém těle. Edita, jako zkušená žena, mě naučila nebo dala spoustu doposud mně neznámých technik.
Při lízání si sama určovala, kam mám zamířit jazykem, kde polaskat, kde zatlačit. Odpovědí mi pak byly praménky uvolňovaných šťáv.
Já zase poznal slast z kouření. Spolužáčky v tom neměly potřebnou praxi, zato teď jsem zažíval nádherné pocity. Edita ho postavila rukou a pak ho vsála do pusy, pevně sevřela rty a jezdila po něm, kam až to šlo. Jazykem tepala žalud, lízala uzdičku a líbala koule a stále oči upřené v moje, což bylo extrémně rajcovní, že jsem vystříkl.
Nechala si postříkat prsa s tím, že semeno v puse nesnáší.
Pak si to utřela a pokračovali jsme dál. Chtěla, abych jí prsa nejen laskal, ale i hrubě až bolestivě mačkal, že se jí to tak líbí.
To se pak celá rozvášnila, postavila mi ho a hned si ho osedlala. Odsedávala stále rychleji, čím hruběji jsem ji prsa drtil v dlaních, až vykřikla a uvolněně odpadla vedle.
Hned ho uchopila do ruky a několika tahy ho přivedla k výstřiku.
„Nesmíš stříkat do mě. Zapomněli jsme na gumu. Máš nějakou?“
„Nemám,“ přiznal jsem zkroušeně.
„Tak smůla,“ ušklíbla se. „Snad nějakej automat najdeme zítra v městě. Abychom si užili poslední noc!“ Že jsem ji naplno napumpoval už včera, jsem pochopitelně zamlčel.

Nyní prosím čtenáře o komentáře, jak se má děj „poslední noci“ vyvíjet. Možností je více a já rád povídku dokončím podle největších ohlasů…. (Shock)

Autor

Navigace v seriáluDovolená 02 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Hodně dobře napsané . Po večeři může být procházka a sex na pláži . A pak využití bungalovu i umělé náhrady . A ráno po žhavé noci nebude moci Edita ani chodit .

Nef

Dost zajímavě napsaná povídka 😉 a konec mno holka by ho mohla zaucit úplně od pořádného lízání až třeba po anál pokud to má ráda 😉 nějaká ta romantika a šup zaučovat 😉 otázka zní jak to bude vypadat za 3 měsíce až zjistí že je možná v tom 😉

Ivan

Nezapomen pridate rodice.

Tom

Myslím že by to další den mohlo pokračovat pláži kde by se i s rizikem přistiženi navzájem provokovali nebo ve vodě že by mu zajela do plavek a nebo jak bylo zmíněno ve městě a po celém dnu takovýchto provokaci by se na sebe večer vrhli aby si ten chtíč vybili 😊

childe

Hezká povídka. Mohli by poslední den vyzkoušet nuda pláž, sex v moři případně by ho mohla celý den dráždit, ale nic mu nedovolit. To až večer.

tomas

mela by mu dat at uz n’bez gumy nebo s gomou ktera spadne nebo praskne , libilo by se mi kdyby byla tehotna…..

Listekvr

Otec se setnul v baru. Ales shání prcgumy, ale nikde nejsou k mání.. rozhodne se zapatrat v chatce rodičů a najde… netuší ale, ze jeho sťáru sledovala máma, které zvědavost nedá a smiruje u chatky syna. Edita Aleše nejprve podrobně zasvěcuje do prsteni kundy. Pak chce sukat a chce být za končetiny přivázána k posteli.. Ales využije situace a suka ji jako smyslu zbaveny nastridacku svým ptákem a umělakem i přes Editiny prosby ať ji nechá odpočinout. Vše končí mohutným squirtem. Mati to nevydrží, vejde do chatky a Editu začne vylizovat. Synovi naznaci, aby ji ojel zezadu..ten se nerozmyšlí.. ve… Číst vice »

Fred

Pro Listekvera:
Z uvedeného náznaku pokračování je zřejmé, že máš literární vlohy. Co takhle napsat nějakou svoji povídku a nabídnout nám ji k zveřejnění?

libom

Hezká povídka,Ochrana není k shnaní,a nešli by nějak zapojit i rodiče,když jsou tak divocí?

Shock

Děkuji vám „nemnohým“, kteří jste se ozvali a navrhli další děj. Zkusím to zpracovat, aby byli spokojení všichni – čtenáři i postavy v povídce. Uzávěrka návrhů je v pátek 27.4.

Junior

Zajímavá povídka, je jen otázka jestli ji musel uspat nebo jestli by se na něčem domluvili i tak. No stalo se a teď jde jen o to zda to nebude mít následky.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x