opalování

Dovolená 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Dovolená - Shock
Počet zobrazení: 494

Jak to všechno dopadlo?

Že něco není v pořádku, zjistila Edita brzy po návratu z dovolené. Měla zvláštní pocity v břiše, a taky ji často zničehonic pálila žáha.
A k dovršení všeho se jí nedostavila pravidelná menstruace. Začala shánět informace a dočetla se, že těhotenství z testu z moči se dá zjistit cca devět dní od početí. S časem totiž v moči stoupá hladina hormonu HCG, který se testuje, a test je pak průkaznější.
Zakoupila tedy test a ke své hrůze zjistila, že je pozitivní, tudíž je těhotná.
Při zpětné rekapitulaci došla k závěru, že viníkem je Aleš, který ji zřejmě naprcal buď hned poprvé, kdy o tom nevěděla, nebo tu poslední noc, kdy byla také zcela mimo a taky vlastně nevěděla, co s ní dělal. Přemítala, zda se mu má svěřit, že je otcem. Ale co dál?
Mezi nimi je značný věkový rozdíl. On budoucí student na VŠ, bez prostředků, ona na mateřské. Budou akorát dřít bídou s nouzí, nemluvě o tom, že ani neví, jestli on by ji vůbec chtěl a taky zda ona jeho. Nebo bude svobodnou matkou, jako desítky jiných žen? Nakonec se rozhodla a objednala se v gynekologické ordinaci MUDr. Aleše Dohnálka.

***

Anna, jako zkušená žena, hned při první nevolnosti poznala, co se děje.
„Ten idiot!“ zasyčela s myšlenkou na manžela, při pohledu na pozitivní test. Tomu to pak vmetla do tváře, když byli sami v ložnici a Jirka se dožadoval sexu.
„Užil sis ho ažaž! Kdybych ti to neříkala, aby sis dával pozor! Ne! Ty mě musíš oplodnit! Co teď? Víš, že nechat si to vzít, je proti mýmu přesvědčení! Proboha, já budu stará bába s malým děckem…,“ nakonec se rozplakala.
Jiří koukal jak vyoraná myš. Vůbec si nebyl vědom, že by porušil slib a vždy se jí vystříkal do zadku, nebo do pusy.
„Ale já…fakt nevím, kdy! Opravdu jsem tě poslechl,“ blekotal zmateně.
„Bylo to tu poslední noc. Na tu si totiž vůbec nepamatuju! Jen si uvědomuju, žes mě šukal a pak už víc nevím!“ soptila Anna.
Jirka se ulekl. Tu poslední noc si naopak, díky Editě, on pamatoval velmi dobře. A tak věděl, že manželku oblblou práškama rozhodně nepíchal.
Anna se snaživě rozpomínala na všechny ty dny a věděla, že Jirka poctivě stříkal jinam, tak jak to, že je těhotná? A tu poslední noc ji Aleš odvedl na pokoj, počkal, až usne a šel pryč. Náhle v Anně hrklo, až se jí zastavil dech. Něco ji totiž napadlo!

***

V Kolíně, v domku na břehu Labe, Jarmila lítala z pokoje na záchod sem a tam a doslova se vyzvracela z podoby.
„Co je?“ lítalo jí hlavou, „vždyť jsem nic nesnědla?“.
Odpoledne přišla kamarádka. Jarmila jí, mezi zvracením, sdělovala zážitky z dovolené a neopomenula dodat, že si krásně zašoustala s klukem, jediným Čechem na hotelu.
„Bylo to až poslední den. Do tý doby si mě nevšímal. Musela jsem mu trochu pomoct a pak mě projel dvakrát na pláži.“
„Na pláži? To byla romantika,“ zasnila se kamarádka.
„Moc ne. Písek jsem měla i v pipině a byla jsem i celá odřená.“
„A jakej byl, ten kluk?“
„No, já vlastně nevím. Jmenuje se Aleš a jde na vejšku. A pokud ti jde o péro, tak to měl fantastický! A jak do mě stříkal, to sem se přitom udělala,“ usmívala se Jarmila nad tou vzpomínkou.
„Ty ses nechala vystříkat?“ udiveně hlesla kamarádka. „Vy jste neměli gumu?“
„Na co gumu? Vždyť beru prášky a on byl zdravej.“
„No já bych se teda od cizího kluka nenechala bez gumy protáhnout,“ pronesla kámoška.
„Hele, kdy se pozná, že je holka těhotná?“ změnila Jarmila náhle téma. „Máma říkala, že to poznala hned, jak ji táta natlakoval, ale jinak snad do měsíce z testu.“
„Proč?“ podezíravě si ji kamarádka měřila. „Tak proto ti je od rána špatně!“
„Já nevím, ale přece jen si ty testy koupím,“ znervózněla Jarmila, kterou něco napadlo. „Ale před našima ani slovo, nebo je raní mrtvice!“

***

MUDr. Aleš Dohnálek byl pohledný čtyřicátník a Editu přijal v nejbližším volném termínu ve svém nabitém diáři.
„Tak jste mě uhnala, nebo spíše dohnala, když mám takové jméno,“ smál se. „Ale když jste uvedla, že to velmi spěchá….“
„Ano spěchá,“ kývla Edita. „potřebuji potvrdit, že jsem těhotná a pak ihned provést interrupci.“
„Ale, ale, mladá paní, takhle na mě nesmíte!“ přestal se Aleš usmívat. „Nejdřív vás snad prohlédnu, ne? Pak vám oznámím výsledek a můžeme si pohovořit dále. Uvědomte si, že jsem též porodník a lidský život je pro mě něco jako boží zázrak už od početí, takže k tomu i tak přistupuji. Takže se bavme citlivě, ano?“ vysvětloval ji příjemným teplým hlasem.
Edita rozpaky zrudla a špitla :„Promiňte.“ Pak si odložila a od pasu dolů nahá ulehla na gynekologické křeslo a položila nohy do nožních podpor.
Aleš začal s vyšetřením a po chvíli mohl konstatovat, že Edita je opravdu těhotná.
Když si svlékla i horní část oblečení a Aleš ji zkušenými prohmaty prsou zjistil i zvětšení prsních žláz, bylo to definitivní.

Edita se mohla obléci a Aleš ji vypisoval těhotenský průkaz.
„Počkejte, ale já to dítě vážně nechci!“
„Proč?“ otázal se Aleš prostě. „Je jeho otec nemocný?“
„Ne, ale..“
„Je to cizinec, jiná…řekněme…rasa?“
„Ne, ale…“
„Tak proč?“
„Je to následek náhodného styku a jeho otec je…mladý kluk. Má život před sebou a já bych na dítě zůstala sama,“ konstatovala Edita posmutněle.
„Takže mateřské instinkty fungují, dítě byste ráda měla, ale chcete ho přivést do úplné rodiny. Je to tak?“ začal rozvíjet Aleš, kterého Edita nějak zaujala. Takových žen mu prošlo ordinací, takových kundiček už viděl, i mnohem atraktivnějších, ale tahle je nějaká jiná… zvláštně přitažlivá.
„No. Kdybyste měla zájem, mohl bych vás pozvat někam na skleničku, kde by se nám lépe a příjemněji hovořilo?“
Edita se ošila.
„Na skleničku asi těžko.“
„Ale naopak, milá dámo, pár deci bílého nebo červeného vůbec dítě neohrozí, pokud se tomu plodu dá v této fázi říkat dítě. A to s tím alkoholem, jsou pověry. Nemyslím samozřejmě pít přes míru, ale jedna sklenka opravdu, ale opravdu neuškodí.“
Edita, které byl Aleš také sympatický, nakonec kývla a odešli spolu do zahrádky nedaleké hospůdky, kde spolu skončili v příjemném povídání.

***

Annu sžíraly temné myšlenky na ten poslední večer. Už když ji to napadlo, nemohla usnout a teď to na ní leželo jako závaží.
Jestli ji oplodnil vlastní syn, je vůbec hrůzná představa a ona tomu musí přijít na kloub, ale jak? S těžkým sebezapřením se nakonec rozhodla a jednoho dne vešla k Alešovi do pokoje jen v županu.
„Aleši, chci se tě zeptat, s ohledem na tvůj věk, už jistě máš odborný názor, který potřebuju. Myslíš, že jsem ještě…hezká? Myslím jako pro chlapy.“
Aleš polkl. Už nějaký ten den ho máma pátravě sjíždí očima a teď ještě tohle!
„No, jsi,“ hlesl.
„Hm. To je od tebe hezký, ale já chci pravdivou odpověď. Proto jsem za tebou přišla! Co teď?“ a zvedla nohu na postel, čímž jí odkryla až skoro po pás.
„No, nohy máš pěkný,“ ošil se Aleš.
„A tady?“ poodhalila Anna dekolt se žlábkem mezi prsy.

Tím, ať už nevědomky nebo schválně se jí uvolnil uzel u pasu, župan se otevřel a Aleš mohl zahlédnout i černý chlupatý klín. Erekce mu postavila trenky téměř okamžitě.
Anně to neušlo.
„No, vidím, že se ti líbím. Nestyď se, vždyť je to normální. Jsem sice tvá matka, ale jako žena tě vzrušuju, že?“
Aleš nevěděl, co si o tom má myslet. Máma ho tu svádí, nebo si s ním hraje? Zkusil tedy zahrát vabank. Přiskočil k ní, sevřel ji do náruče a povalil na postel.
„Ano! Šíleně mě vzrušuješ, moc tě chci! Teď hned!“ a sápal se jí pod župan na nahé tělo.
Anna byla zaskočena, čekala, že to může zajít až sem, ale teď neměla situaci pod kontrolou.
„Pusť mě! Co děláš!“ začala se zmítat, ale Aleš už se jí vklínil mezi nohy a napruženým ocasem jsem jí tlačil do klína.

Anna cítila tlak mezi pysky a rozhodla se mu poddat, protože stejně tomu nezabrání. Přestala se bránit a náhle cosi tvrdého a velkého ji vniklo do těla.
„Ááááhhh!“ vzdychla, neboť na to nebyla připravena.
Aleš ji projel až na dno a hned začal přirážet.
„Ne.. ne … Alešku…pomalůůů…to bolí!“ kňučela Anna.
Nadržený syn ji ale nevnímal a projížděl ji rytmickými přírazy. Cítil slast ze staženého klína, který mu masíroval čuráka po celé délce. Prohmátl matčiny velké prsy a dlaní přejel hroty naběhlých bradavek. Anna sténala a pomalu vlhla, ale už bylo pozdě.
Aleš se vzepjal a vtom pocítila prudký výstřik přímo na dělohu a zase a zase. Ve třech dávkách jí syn vystříkal semenem. Přesně jako tenkrát v noci. Teď už měla jistotu.
Když se jí svezl z těla, Anna pronesla: „Tak podruhé to bylo lepší?“
„Jak podruhé?“ lekl se Aleš.
„Nemá to cenu, Aleši, lhát vlastní matce. To tys mi udělal to dítě. Chtěla jsem jen mít jistotu a tu jsi mi teď dal!“
„Dítě? Já s tebou?“ vyděsil se.
„Na dovolené jsi se mnou přece spal. A já jsem teď těhotná. Ve svém věku už dítě nechci, natož s vlastním synem. Je to proti mýmu přesvědčení, ale musím jít na potrat, a ty mi ho zaplatíš! Tátovi ani slovo a co bylo mezi námi teď, taky zapomeň!“ pronesla ostře, popadla župan a zmizela v koupelně.

***

Jarmila byla vtom.
S pláčem se svěřila kamarádce. Co má dělat? Před sebou ještě poslední ročník a maturita.
„Pokud to vyjde, porodíš těsně po matuře,“ pronesla kamarádka, když si to spočítali. „Školu zmákneš a na tělák budeš mít úlevu.“
Jarmile nezbylo, než zajít na gynekologii. MUDr. Štěrbinová ji vyšetřila a vypisovala těhotenský průkaz. „A jak si to představujete dál?“
„Já…já to chci pryč. Otce nemá a já se na něj ještě necítím,“ pronesla Jarmila rozhodným tónem.
MUDr. Štěrbinová zkomisněla. „Jak si to představujete, slečno? To jste snad měla promyslet dřív, než jste na sebe toho muže pustila. Nejdřív se necháte oplodnit a pak to chcete pryč?“
„Já přece brala prášky,“ špitla Jarmila.
„Prášky, prášky. Ty nejsou nikdy stoprocentní. Já vás klidně na interrupci pošlu, ale…. Víte sama, že by pak mohl nastat problém s otěhotněním, až se uráčíte pořídit si dítě opravdu.“
„Tak co mi radíte?“ zeptala se Jarmila už pokorně.
„Kdo je otec?“
„Jeden kluk z dovolené. Taky Čech..“
„Je plnoletej?“
„Ano. Jde na vejšku.“
„Stýkáte se? Ví vůbec o tom, že čekáte spolu dítě?“ vyslýchala ji doktorka.
„No právě. Já nevím, odkud je. My jsme spolu jen…to…dělali a já nečekala, že to takhle dopadne….búúúú,“ už se Jarmila rozbrečela.
„Svatá prostoto,“ zdvihla doktorka oči ke stropu.
„Ale já ho najdu a řeknu mu to,“ slibovala Jarmila.
„Udělejte to. Na přerušení je ještě čas, tak ať něco nepokazíme,“ usmála se MUDr. Štěrbinová a podala ji vyplněný průkaz.

***

Aleš se nepoznával. Takových žen mu doslova prošlo rukama a on musel stále myslet na Editu.
Její hlas, její povaha, její přítomnost ho naplňovala touhou vidět ji zas a zas. A pochopitelně s ní taky spát. Poznal, že se zamiloval. Zas po letech to pocítil.
Poslední vztah mu skončil už před pěti lety. Že je těhotná s někým jiným, mu zas tak nevadilo. Edita mu jednou sdělila, že otec dítěte se taky jmenuje Aleš a smála se. Jeho to radostí nenaplňovalo, znát osobní informace jejího expartnera, protože byl rozhodnut vzít dítě za své, tedy, pokud by spolu šli do vztahu. Aniž to tušil, Edita na tom s city byla obdobně. Do Aleše se zamilovala a jednoho večera ho pozvala k sobě. Ukuchtila večeři a poté už spolu poprvé skončili v posteli.

Leželi vedle sebe, hladili se a mazlili, až mu její ruka skončila na tvrdém ocase. Jemně ho honila a v očích jí svítily plamínky vášně.
„Nevezmeš ho do pusy?“ otázal se Aleš.
Edita nic neřekla, jen se mu stáhla ke klínu, otevřela pusu, přetáhla předkožku a vsála ho do sebe. Kouřila po snaživě po celé délce, a když mu ztuhl a vyplnil jí pusu, lízala žalud a uzdičku pod žaludem a střídavě ho honila a kouřila.
Aleš ji volnou rukou hladil všude po těle a pak ji pomalu položil na záda, nalehl jí mezi rozevřené nohy a pomalu do ní vnikl. Naběhlý žalud roztáhl pysky a ocas v ní zmizel po kořen.
„Óóóúúú,“ vydechla Edita slastně.

Aleš začal pomalu rytmicky přirážet. Edita sténala a šla mu pánví naproti. Aleš ji zasypal polibky ústa, krk a prsa a Edita si sténavě vychutnávala slast z rytmicky projíždějícího tvrdého ocasu, který ji celou vyplňoval a třel se o poševní stěny.
Pak Aleš zrychlil, což byla předzvěst vrcholu a ve chvíli, kdy ji zalila dávka semene, poševní svaly mu v orgasmu pevně obemkly stříkající ocas a vysály z něj všechno do poslední kapky.
„Má lásko. Vezmeš si mě?“ pronesl pak Aleš k uspokojeně se usmívající Editě. Ta ztuhla.
„To je…nabídka…k sňatku?“
„Ano. Miluju tě, a proto se tě ptám. Vezmeš si mě,“ opakoval.
„Ano! Ach ano,“ vykřikla a splynuli spolu ústy a v dalším víru vášní.
Když si ji vzal zezadu, cítila jeho ocas hluboko ve svém těle, což ji naplňovalo dalšími vlnami slasti a orgasmů a úplně se jí klepala kolena a třásla se jak v zimnici.
Aleš měl velkou výdrž a přirážel do ní v pravidelných rytmech. Když pak vyměnil pochvu za anál, Edita to ani nepostřehla a teprve pronik údu přes svěrače ji připomněl, kam se dere! Hlavou ji bleskla vzpomínka na Jiřího a jeho tvrdý průnik do panenského zadečku, ale tohle bylo něco jiného.
Aleš jen párkrát přirazil a proud semene ji zalil střeva.
Pak znaveni, v objetí usnuli.

***

Anna zákrok absolvovala bez problémů. Nenechala si to dělat ambulantně, ale pobyla pár dní v nemocnici. S jistou škodolibostí věděla, že tak vysaje z Alešova účtu víc peněz, za to co ji provedl.
Ten vše uhradil bez mrknutí oka a doufal, že teď už bude všechno v klidu.
To ještě netušil, co ho čeká!

***

„Cink“, zacinkal zvonek nade dveřmi cestovní kanceláře.
„Dobrý den. Jsem Vránová a byli jsme s vámi před nedávnem na pobytu na ostrově Malabar,“ představila se Jarmila a milá slečna za stolem se usmála.
„A co potřebujete?“
„Víte. My jsme tam byli jediní Češi s ještě jednou rodinou. Já bych potřebovala vědět, jak se jmenovali a odkud jsou.“
Slečna chvilku zírala do počítače a přitakala. „Ano. Byli tam s vámi Pondělíčkovi a ještě jedna paní… Dvorská. Asi jejich rodinná známá.“
„No, a já potřebuju vědět, odkud jsou?“ vyhrkla Jarmila.
„To jsou soukromé údaje. Proč to chcete vědět?“
„Já..já.. jsem tam měla… jsem se seznámila s jejich synem, ale nevyměnili jsme si adresy a já… bych mu chtěla napsat.“ Jarmila zrudla a v rozpacích koktala.
Slečna si ji pátravě měřila. Něco ji nehrálo, ale protože byly v kanceláři sami, spiklenecky mrkla: „Vy ho máte ráda, že?“
„No, já s ním…to.. čekám,“ zarazila se Jarmila i slečna.
„Aha! No, tak to jo,“ odtušila a napsala ji na papírek adresu. „Hodně štěstí“, popřála ji na odchodu a Jarmila rychle zmizela.
„To jsou věci! Asi bych si taky měla někam zaletět!“ broukla si slečna polohlasně a dál se věnovala své práci.

***

Byl další krásný letní den.
Jarmila postávala na dohled domku na kýžené adrese a nervózně si kousala rty. Co teď? Jen tak tam zazvonit a poptat se na Aleše?
Rodiče by ji určitě poznali, ale mohli by taky pojmout podezření, proč ho shání.
Náhle vyšly ven dvě ženy. Matku poznala hned, ale ta vedle? Mladá holka, ale starší než Jarmila a, co ji štvalo nejvíc, i hezká!
„Že by Alešova holka?“ blesklo jí hlavou.
Ženy se něčemu smály a mířily do města. Opodál stojící postavy si ani nevšimly.
Jarmila chvíli chodila sem a tam, až hodila řeč se sousedem, který se objevil na zahrádce.

„Dobrý den“, zahlaholila. „Jsou Pondělíčkovi doma?“
„Dobrej“, opáčil soused. „Myslím, že ne. Stará…pardon…paní Pondělíčková s dcerou právě někam šly a to víte, když ženský vyrazí do města… No, vy to vlastně určitě znáte.“
„A jejich syn Aleš?“ pokračovala Jarmila.
„Ten je u vody. To víte, prázdniny. Ten dorazí až večer.“ Soused byl přátelský a hovorný a Jarmila z něj vytahala spoustu potřebných informací.
Nejdůležitější bylo, že podle souseda Aleš přítelkyni neměl. Tak si dala poradit, kudy na koupaliště a vyrazila tam.

***

„Seš skvělá. Jo, ještě!“ Chrochtal blaženě Aleš a vychutnával si zpracovávání ocasu dívčími ústy. Vnímal jazyk tepající ztopořený úd, stisk rtů a sání a líbání koulí. To vše mu přinášelo nevýslovnou slast. Vzrušení mu ještě zvyšovalo její nahé tělo s pevnými prsy a zarostlým klínem, kde právě rejdil prsty. Dívka byla úplně mokrá a otevřená.
„Pojď do mě!“ zaprosila náhle a lehla si na záda.
Hned ji popadl za kotníky, doširoka jí roztáhl nohy a prudce do ní zajel. Projel jí lehce až na dno.
Dívka si vychutnávala přírazy ocasu hluboko do těla, což doprovázela hlasitým sténáním.
Aleš ho skoro celého vysunul a znovu zatlačil.
„Áách bože…to…se…nedá…ááááhhh…jojo!“ Svíjela se dívka. Měla doširoka roztažené nohy a ještě ho rukama držela za zadek a tlačila na sebe.
„Mrdej mě…oúúúú….to je skvělý…oúúú…ještě…ááááh!“
Při jejím orgasmickém zaúpění z ní vyjel a trhavými dávkami jí zkropil tělo.
Když se vydýchali, dívka se ušklíbla.
„Dobrý, tak abych se šla umejt,“ poukázala na cákance spermatu na těle. Aleš krčil rameny.
„Kam mám stříkat? Do tebe ne, do pusy ne…“
Dívka se rozesmála.
„Tak se holt neuděláš. Víš, co holek to jen předstírá, a vy si myslíte, jaký jste kingové? Ale neboj, já se fakticky udělala!“ a rozeběhla se do vody.
Aleš v patách za ní a hladina malého rybníka se rozvlnila.

***

Na koupališti Jarmila neuspěla. Vrátila se tedy na stráž před domem, kde už rozhodně nebyla nenápadná.
Den se přehoupl v podvečer, když z domku opět vyšla mladá dívka, dle souseda, Alešova sestra. Jarmila k ní přistoupila.
„Ahoj. Ty mě neznáš. Já jsem Jarmila Vránová a byla jsem s našima na ostrově Malabar. Tam jsem se seznámila s Alešem, tvým bráchou.“
Zdena se zarazila. Aleš se zmínil o nějaké holce, ale víc nevěděla.
„A co mu chceš?“ vyjela nepřátelsky.
„Potřebovala bych s ním mluvit. Je to vážně nutný,“ špitla Jarmila.
Zdena si ji pozorně prohlížela. Holka vypadala sympaticky, a když hledá Aleše ve vážný věci…
„To už jsi tu dlouho, viď? Neviděla jsem tě už ráno?“
„Asi jo, jsem tu celej den,“ vzdychla Jarmila.
„Tak počkej,“ řekla Zdena, vzala do ruky mobil a někomu volala, že nepřijde. Pak vytočila Aleše s příkazem, aby hned přijel domů.
„Pojď k nám a tam mi vše řekneš.“ Vzala Jarmilu za ruku.
„Když já k vám….,“ vzpínala se.
„Provedu tě barákem. Máma je buď na zahradě, nebo hrajou s tátou společenský hry,“ smála se Zdena a zavedla ji po schodech k sobě do pokoje.

Tam se Jarmila sesypala a podrobně Zdeně vylíčila celý problém. Na ni to udělalo dojem, že se rozesmála, až jí slzy tekly po tváři.
„To je kanec, ten brácha! Neboj, to vyřešíme Teda jak se k tomu stavíš ty?“
„No, já právě nevím. Mám před maturou a to dítě.. Ale snad do tý doby už budu venku ze školy.“ „Chceš to dítě, viď? Nechceš ho … ven?“ optala se Zdena zkoumavě.
„Chci, teda asi bych chtěla, ale nechci na to být sama, chápeš?“ vzlykala Jarmila.
Ještě dost dlouho se bavily, když dole bouchly dveře a dívky slyšely Alešův hlas.
„Zdeno? Cos mi chtěla?“

***

„Tak Edita se bude vdávat“, hlaholil Jirka a mával mobilem jak dopisem a pak četl: „Všechny vás zdravím, co je u vás nového. Já jsem našla skvělého chlapa a budu se vdávat. Čekáme mimčo, takže spěcháme. Na svatbu jste zváni.“
„Čekají mimčo?“ opáčila Anna. „To je jak přes kopírák. Nemáš v tom taky náhodou prsty?“
Kdyby měl Jirka čisté svědomí, hodil by to za hlavu, ale nyní usilovně přemítal, jestli přeci jen…. Ne! Určitě ji vystříkal zadek.
Anna se zatím rozesmála svému vtipu, protože věděla svoje.
„To pojedeme. Ráda ji zase uvidím, i toho jejího šamstra.“
„Taky ji rád uvidím,“ souhlasil Jiří a cítil, jak mu tvrdne ocas.
„Kde jsou děti?“
„Aleš u vody a Zdena si do pokoje zavedla nějakou kámošku. Byla mi povědomá, jen nevím odkud.“ „Tak to bychom mohli…,.“ zkusil Jiří využít své tvrdosti.
„Mohli,“ k jeho úžasu Anna souhlasila.
Po interrupci se cítila zase pevně na nohách a chuť šoustat se jí ještě zvýšila. Sama to nechápala. A za chvilku už slastně sténala pod Jirkovým ocasem, co jí tvrdě plenil nadrženou kundu.

***

„Pojď nahoru,“ houkla Zdena, „A ty nebul!“ otočila se na Jarmilu, která se náhle rozbrečela.
Otevřely se dveře a na prahu stál Aleš.
Ten vzápětí zkameněl.
„Jar..čo? Co ty tady?“
„Ahoj“, vzpamatovala se Jarmila. „Chtěla jsem tě vidět.“
„Zavři dveře a posaď se!“ přikázala Zdena Alešovi, neboť z ložnice rodičů zaslechla povědomé zvuky divoké mrdanice a pak šťouchla do Jarmily: „A ty mluv!“
„Já… jsem tě vyhledala, protože….. protože s tebou čekám dítě!“
Aleš byl na omdlení.
„Cože? Se mnou?“ vyhrkl.
Nejdřív máma, teď zas Jarmila, projelo mu myslí.
„No a s kým asi?“ prohodila Jarmila vyčítavě. „Myslíš, že si to vymýšlím?“
„Tak dost!“ vstoupila mezi ně Zdena. „Ta holka tě shání a má asi dobrej důvod! Ty se k tomu postavíš jak?“

Aleš zalomil rukama.
„ A jak asi? Teď půjdu studovat. Na rodinu teda fakt nemám čas ani myšlenky.“
Tím vyprovokoval Zdenu k přívalu nadávek a Jarmila zase propukla v zoufalý pláč, když vtom se rozlétly dveře a v nich oba rodiče.
„Co se to tady děje!“ přísně se rozhlédl otec a zrak se mu zastavil u dívky, kterou už někde viděl. „Dobrý den,“ vstala z gauče. „Já jsem Jarmila Vránová. Známe se z dovolené. Jsem…ehm…přítelkyně Aleše a matka jeho dítěte… búúú“, znovu propukla v pláč.
Chvilku trvalo, než rodiče vstřebali její slova a pak zasáhla matka.
„No, Aleši?!“ A hlavou ji projelo. Tak nejen ji, ale oplodnil i tuhle chudinku a … nedej bože, že i Editu?
Aleš seděl jak hromádka neštěstí a tušil, že vyhlídky do budoucnosti jsou temné.

Na další sex s kamarádkou u rybníka mohl zapomenout, ale co studium na vejšce?
„A co škola?“ prohodil, čímž hodil zápalku do sudu benzínu.
„Ty blbče! Jediný co tě zajímá je nějaká zasraná škola! A že sis umotal dítě, to není nic?! To není proti vám, slečno,“ otočil se otec na Jarmilu a pokračoval. „Ale tenhle vůl si neumí vohlídat vlastní ocas, když ho někam strká! Teď máš, co sis nadrobil,“ obrátil se na syna. „Ty místo školy nastoupíš do práce, abyste nežili o hladu!“ a nasupeně odešel, následován matkou, která nevraživě vzhlížela na Jarmilu, jako by ona jediná za to mohla.
„Neměla jsem sem jezdit,“ promluvila nakonec do ticha. „Nic od tebe nechci a to dítě dám k adopci!“
A kráčela dolů po schodech, zatímco shora opět slyšela příval nadávek na Alešovu hlavu.
Pak se dole otevřely dveře kuchyně.
„Pojďte dál, slečno.“ Stál tam otec, už se usmívající. „Probereme ještě pár věcí.“

Zaskočené Jarmile nabídli občerstvení a v přátelském hovoru ji vyslechli a porovnávali její představy se svými. Kupodivu se celkem shodli.
„Aleš je blbec,“ konstatoval otec, „ač jste to dělali spolu, jako chlap si to měl ohlídat! Předpokládám, že se vezmete a…“
„Pane Pondělíček, po tom všem nevím, zda svatba je výchozím bodem. Podle mě je Aleš na mě naštvanej a o nějaký lásce se nedá mluvit,“ konstatovala Jarmila, nervózní pod pátravým pohledem Anny.
„Chápu, chápu, ale když už to dítě máte, nebo máme, měli by ho vychovávat oba rodiče,“ vemlouval ji svou představu otec, když náhle se za nimi ozvalo.
„Tohle je snad věcí nás dvou!“
Stál tam Aleš doprovázen sestrou.
„Pravda je, že spolu čekáme dítě a já mu chci být dobrým otcem. Proto tě, Jarmilo, žádám o ruku a budu ti milujícím manželem a za všechno předchozí se omlouvám.“
„No, to je řeč!“ ocenil to otec, a třebaže Jarmila, prozatím, mu ruku nedala, odjížděla domu o poznání šťastnější, než když přijížděla.
Teď měla za úkol seznámit se vším vlastní rodiče.

***

Rodiče Vránovi to přijali s klidem, neboť infarkt si, vzhledem ke své korpulentnosti, nemohli dovolit. Otec také byl ochoten spolufinancovat půdní vestavbu kolínského domku a sehnat Alešovi i dobře placené místo a matka aktivovat veškeré příbuzenstvo ohledně výbavy pro dítě.
To bylo to, co Jarmila přímo nesnášela. Tu bezmeznou starostlivost rodičů.
Vránovi a Pondělíčkovi se sešli, nad vším se dohodli, a tak nakonec vše dopadlo ke spokojenosti obou novomanželů a syn Matěj se tak na jaře narodil do šťastné a spokojené rodiny.

Také Edita, už coby paní Dohnálková, porodila dceru Anetu do šťastného manželství.
MUDr. Aleš Dohnálek byl zapsán do rodného listu jako otec a kdo je skutečným otcem jeho dcery, se nikdy nedozvěděl.

 

Počet zobrazení: 494

Autor

Navigace v seriálu<< Dovolená 02
4.7 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JelenTom

tvoje chyba to není. Tvůj seriál se jmenuje Dovolená Shock a je jen moje chyba, že jsem to neohlídal.

harai

Tak já chybičky nehledal, přečetl jsem to jedním dechem. Dobrý to je 🙂

Fred

Také jsem to přečetl jedním dechem a že mě uhodily do očí ty nesrovnalosti v logice děje, to je u mne zřejmě profesionální deformace. Takže autore, nic ve zlém.

Martin

Tak tato povídka je dopsána do happy endu . Edita našla pana doktora , maminka šla na potrat a nakonec i Jarmila našla svého prince . Myslím , že konec měl nastat až po svatebním veselí Edity s panem doktorem a Aleše s Jarmilou . Ostatně to může být volné pokračování . Jo a těch avizovaných chyb jsem si nevšiml , jak jsem byl pohlcen dějem .

childe

Vynikající ukončení série. V minulém dílu jsem psal, že tak ukončené to bude nejlepší. Jsem rád, že autor šel vlastní cestou a napsal ještě jeden díl. A myslím, že tento je nejpovedenější z celé minisérie.

Trysky

Opravdu pěkné zakončení. Každý někoho našel a Jarmilina předpověď se naplnila. 🙂

Fred

Naprcat během jedné dovolené tři ženské, no to je vskutku zážitek. Leč neodpustím si dva malé šťouchance do logiky příběhu: Někde na začátku příběhu sám sebe vypravěč chválí, že není žádný puberťák, neb je mu již 18 let. A pak se mu podaří napustit během pár dnů tři ženy. Vskutku – zkušený mrdáč! A druhé dloubnutí se týká reakce matky, když zjistí, že je v jináči s vlastním synem. Nejen, že jej přiměje k dalšímu, zřejmě kontrolnímu šuku, (a proč také ne, když ví, že víc napuštěná už být nemůže), ale ještě jej potrestá sdělením, že ji tedy musí zaplatit… Číst vice »

Šmajda

Potrat stojí tuším pár (+-5) tisíc, na to má kdejaký studentík z pár brigád…

Junior

No tak zadělal na tři děti, matka sice šla na potrat, ale Edita s Jarmilou mají jeho dítě. A jen maminka tuší, že by mohl být otcem Editiny dcery, ale jistotu nemá. Ale skončilo to HappyEndem.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x