Podzim

Počet zobrazení: 19

Setmělou podzimní nocí kráčel parkem pár. Znali se teprve chvíli. Seznámili se na jednom portálu a tohle bylo jejich první setkání. Jejich první společný večer. Večeře v útulné restauraci navodila u obou tu správnou náladu a oba cítili, že k sobě tak nějak patří. Bylo to fajn. Výborné jídlo, lahev červeného a večer plynul jako voda. Nabídl se, že ji doprovodí k autobusu. Chtěl s ní být co nejdéle, i když oba věděli, že na na každého doma někdo čeká.

Nejprve šli jen tak vedle sebe. Mlčky. Oba si v myšlenkách vychutnávali prožité chvíle. Pak jejich ruce o sebe zavadily. Nesměle vzal její ruku do své. Nebránila se, neucukla. Šli dál a ticho rušil jen šepot padajícího listí. Ucítil, jak se zachvěla zimou. Zastavil a otočil ji proti sobě. Rozepnul si bundu a ona popošla k němu. Objal ji a schoval do své péřovky. Položila mu hlavu na rameno. Oba byli šťastni. Vychutnával si blízkost jejího těla. Pak se odvážil a jeho ruce sjely níž. Na její zadeček. Zvedla hlavu a pohlédla mu do očí. Cítil, jak se její ňadra dmou vzrušením. I on byl vzrušený. Musela to cítit. Jeho zrychlený dech a rychle rostoucí boule v rozkroku…

Oči se jí zaleskly a on stiskl její zadeček ve svých dlaních. Vzdychla a přimáčkla se k němu co nejtěsněji. Sklonil hlavu a pomalu přibližoval své rty k jejím. Neuhnula. A jejich rty se setkaly. Nejdřív jen tak nesměle. Pak pootevřela ústa a nabídla mu svůj jazyk. Nesmělé polibky se změnily ve vášnivé líbání. Pomalu přesunul ruku výš. Na její ňadro. Lehce stiskl. Objala jej a přimáčkla k sobě. Pak se i její ruka začala posouvat. Níž a níž. Na bouli na kalhorách se zarazila. Ucítil, jak mu rozepíná příklopec a vsouvá ručku dovniř. Zarazila se. Ucítila cosi hladkého.
Ručka průzkumnice začala zkoumat a odhalovat jeho tajemství. Měl na sobě hebká, dámská saténová tanga. Možná ji to trochu překvapilo ale nedala na sobě nic znát. A rychle toho využila. Objala jeho penis schovaný v tangách a zatáhla. Cítil, jak se mu šňůrka zařezává mezi půlky. Nesmírně jej to vzrušovalo a i on si dodal odvahy. Vsunul jí ruku pod kabát a nadzvedl krátkou sukni. Usnadnila mu to a lehce se rozkročila. Od jejího pokladu už jej dělila len síťovina silonek a látka kalhotek.

Trochu zabral a silonky povolily. Prostrčil jimi ruku a odhrnul stranou lem spodního prádélka. Ucítil, jak je nádherně vlhká. Dvěma prsty rozhrnul závojíčky a zatímco palcem nahmatal poštěváček, prostředníčkem lehce projížděl její vchod. Vzdychala a zintenzívnila dráždění penisu. Cítil, jak mu jej její ruka mačká, jak satén tang klouže po obnaženém žaludu. Šnůrka se mu v pravidelných intervalech zařezávala mezi půlky. Bylo to k zešílení. Zatlačil a neposedný prostředníček ji zasunul do jeskyňky. Oba cítili, jak strašně to chtějí. A oba si navzájem dopřávali to nejhezčí. Už cítil, že se blíží k vrcholu. A ani ona nebyla daleko. Jejich líbání bylo čím dál intenzivnější a jejich stále se zrychlující dech dával tušit, že oba brzy prožijí svůj první společný orgasmus.

Náhle zaslechli kroky. Ohlédl se a nedaleko uviděl blížící se postavu. I ona zbystřila. Zastavila pohyb své ruky. Jen natáhla jeho penis co nejvýš, aby co nejvíce zařízla šňůrku tang. Šílel. Přitlačil dlaň na její kundičku a jen pomalu pohyboval zasunutým prostředníčkem. Jejich rty se opět spojily ve vášnivém polibku.
Vzrušení, umocněné strachem z odhalení náhodným kolemjdoucím udělalo své. Už se nedokázal ovládat. Jeho penis se napjal k praskutí a pak… Cítil, jak jej ještě víc sevřela a horko vytékajícího semene se mu rozlilo po podbřišku. Jako by na tuto chvíli čekala. Náhle se rozechvěla, tentokráte ne zimou a její jeskyňka se sevřela ve slastné křeči.

Nepřestali se líbat. Jejich rty se drtily a oba si navzájem v duchu vykřičeli své orgasmy do svých úst.
Ještě chvíli setrvali nehnutě. Semeno prosakovalo skrz saténovou látku do její dlaně a i on cítil, jak je jeho ruka krásně mokrá od jejích šťáv. Kolejmdoucí prošel kolem nich bez povšimnutí. Osvobodili své ruce a oba se na sebe uvolněně usmáli.
„Bylo to krásné,“ řekla mu.
„I pro mne,“ odpověděl po pravdě polohlasně a dlouze ji políbil. Rychle se upravili a vykročili zastávce. Právě včas. Autobus už přijížděl.

Počet zobrazení: 19

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juli

Je už staršího data, přesto stále pěkná 👍👍👍👍👍. Nechápu-282 čtenářů a Nikdo nemá názor 🙄. Rozumím autorům, že je to neba. Nám se líbí🤗. Díky! …, náhodou, ne obtěžuje Vás čtení?!?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x