Bejvalka 05

Toto je 5 díl z 7 v seriálu Bejvalka
Počet zobrazení: 79

V neděli se nám kupodivu vstávalo lépe než v sobotu. Ne, že bychom nějak brzy vyskočili z postele, ale byli jsme vzhůru už před devátou. Ranní sexík jsme vynechali a šli se nejdřív najíst, oba jsme se těšili na snídani. Ještě před snídaní jsme se skočili zkulturnit do sprchy, samozřejmě společně. Sprcha byla velice příjemná a osvěžující, jen měla drobné následky, já měl trochu problém se obléct a bejvalka, přestože se snažila pořádně se otřít a osušit, byla stále vlhká, i když u ní to byl normální stav.

Snídaně byla podobná jako včera. Neváhali jsme a vrhli se na připravené jídlo. Nachystali jsme si všechno na stůl, došli si pro něco k pití a pustili se do toho. Ze stolu, kam byl na začátku problém položit hrnek s čajem a skleničku s džusem, pomalu mizelo jídlo. Nikam jsme nepospíchali a vychutnávali si tu nálož jídla. Pečivo s máslem a marmeládou následované koláčky a buchtou jsme zapíjeli pomerančovým džusem, vajíčka pro změnu čajem a zakončili jsme to kompotem z míchaného ovoce a na cestu jsme si ještě vzali hroznové víno a broskve.

Než jsme zamířili na pokoj, zastavili jsme se na recepci, ujistit se v kolik máme uvolnit pokoj. Bylo nám řečeno, že obvykle je to do dvanácti, ale protože po nás do pokoje nikdo nejde, můžeme zůstat do dvou. Prodloužení pobytu, i když jen o dvě hodiny, nás potěšilo, bylo nám oběma jasné, jak a k čemu ty dvě hodiny využijeme. Na pokoji, jsme si pro jistotu sbalili věci, abychom byli připravení k odjezdu, mezitím nám trochu vytrávila snídaně, tak se to balení neobešlo bez různých provokativních póz a doteků.

Její počínání mě rozhodně nenechalo chladným, vše jsem jí oplácel a i můj penis se hlásil o slovo. Ono zkuste zůstat v klidu, když na vás holka špulí zadek oblečená jen v titěrných krajkových kalhotkách, nastavuje vám svoje báječná ňadra deroucí se z podprsenky, která víc odhaluje, než skrývá, a když se náhodou trochu rozkročí, prosvítá přes vlhké kalhotky její prcinka. Ptáka už jsem měl ve slipech nalitého k prasknutí, potřeboval jsem se vystříkat, ale ona stále jen laškovala a k ničemu se neměla. Občas mi stojící ocas přes slipy pohladila dlaní, to se vždycky celý zachvěl a na špičce se objevila vlhká skvrna. Bylo na ní vidět, že ji baví mě takhle dráždit. Já si to také užíval a vychutnával. Kdo ví, kdy se mi zase dostane takové pozornosti. V jednu chvíli, kdy se zase pro něco natahovala na postel, jsem to už nevydržel. Trochu jsem do ní strčil, spadla na břicho na postel a než se na něco zmohla, osvobodil jsem svůj kamenný klacek, roztáhl jí nohy, odsunul kalhotky stranou a nabodl jí. Naštěstí měla pod sebou příhodně zmuchlanou deku, takže zadeček měla hezky vystrčený a kundičku dobře přístupnou. Nebyl žádný problém zasunout až na doraz. Ve chvíli kdy jsem do ní vnikl, se jen prohnula v zádech a z úst jí unikl slastný sten.
„Ahhh, to jsem potřebovala,“ prohlásila a zavrtěla zadečkem, moc se jí to nedařilo, jak jsem ležel na ní.
„A proto ses k ničemu neměla a jen si mě dráždila.“
„Zkoušela jsem, co vydržíš,“ provokovala mě dál.
„Však počkej, já ti dám takhle mě zkoušet.“
Rozhodl jsem se, že jí rozhodně nebudu šetřit. Pokrčené ruce jsem za zápěstí chytil a přitáhl jí je k ramenům. Opřel jsem se o lokty a její ruce jí pevně přitiskl k jejímu tělu. Dokonale jsem jí pod sebou uvěznil a neumožnil jí téměř žádný pohyb. Začal jsem přirážet. Pomalu jsem ho z ní vždycky téměř vytáhl a pak prudce zarazil. Sice ze začátku sykla bolestí, jak jsem prudce narazil až na dno. Netrvalo dlouho a bolestivé vzdechy přešly ve vzrušené a pak už jen hlasitě hekala rozkoší. Uvolnil jsem sevření, nadzvedl se, chytil jsem ji za boky a donutil ji se také zvednout. Hlavou a rameny zůstala opřená o postele, jen její zadek trčel do výšky, jak klečela. Věděl jsem, že zezadu to má ráda, tak proč jí to nedopřát. Přišla řada na odplatu za to dráždění. Pevně jsem svíral její boky a kroužil uvnitř ní jen žaludem. Cítil jsem, jak se celá chvěje vzrušením. Měla snahu se sama nabodnout na ten nástroj rozkošného mučení. Nedovolil jsem jí to, mé ruce ji pevně držely. Místo toho jsem každý její pokus o přirážení ztrestal plácnutím po zadku. Prvně se lekla a cukla sebou tak až jsem z ní vyjel. Podruhé už držela a brzy zjistila, že aby mohla dostat výprask, musím uvolnit sevření a má tak šanci se nabodnout. Obě půlky už měla hezky červené, ale s každým plesknutím se ozývalo slastné zavzdychání. Byl čas změnit taktiku. Když se zase zkusila napíchnout a přirazit s očekávaným plesknutím přes zadeček, pevně jsem ji sevřel a jakmile se zklamaně povolil její tlak proti mě, náhle prudce jsem přirazil. V tu chvíli se celá otřásla v orgasmu. Ruce pevně sevřely prostěradlo a z úst se dral jeden hlasitý výkřik rozkoše za druhým. Nelenil jsem a pokračoval v plenění té rozkoší se svírající kundičky. Mé pohyby se zrychlovaly a cítil jsem, že se také blížím k vrcholu. Ještě poslední příraz a už jsem pumpoval své sperma do jejího těla. S tím, jak se v ní rozstřikovaly horké kapky semene, na ni přišel další vrchol. Byl naprosto odlišný od toho předchozího, tenhle byl tichý. Jen se chvíli chvěla a tiše vzdychala, pak její svaly povolily a ona se svezla na postel a snažila se popadnout dech. Dech se jí zklidňoval a stával se pravidelným, za chvíli bylo slyšet pravidelné oddychování, vyčerpáním usnula. Nechal jsem ji spát, času jsme měli dost. Došel jsem se osprchovat, nějak jsem se u toho sexu zapotil.

Po návratu ze sprchu jsem ji našel stále ve stejné pozici, zpocená a rozcuchaná hlava zabořená do polštáře, ruce bezvládně rozhozené, roztažené nožky a vystrčený rudý zadeček a z rozevřené jeskyňky vytékalo mé semeno.
„To by stálo za zvěčnění,“ pomyslel jsem si a sáhl pro telefon, jak pro svůj, tak pro její. Tiše jsem přecházel po pokoji a dělal fotky ze všech možných úhlů. Fotil jsem detaily i celkové zátiší. V tom začal ten její zvonit, volal Patrik. Odložil jsem svůj telefon, opatrně bejvalku vzbudil.
„Co je? Co se děje?“ ptala se rozespalým hlasem.
„Patrik ti volá,“ odpověděl jsem a podával jí telefon
Okamžitě se probudila a sedla si na kraj postele. Ozvalo se jen bolestivé „auu“, jak jí bolel zadeček. Zvedla telefon a začala se bavit s Patrikem. Radši jsem je ani neposlouchal a raději se oblékal, stejně už pomalu bude čas opustit pokoj. Nevím, jak dlouho mi to trvalo, docela jsem se s tím loudal a pokukoval jsem po bejvalce, jak mě pozoruje, ale ani spolu stále ještě mluvili. Trošku jsem se zamyslel, bylo to na mě vidět, protože bejvalka se po mě vyděšeně podívala, co mě to asi zase napadlo. Dělal jsem jakoby nic a v nestřeženém okamžiku jsem si kleknul mezi její roztažené nohy. Nedivil jsem se, že nebyla schopná dát je k sobě. Využil jsem toho a začal jí znovu vzrušovat. Hladil jsem ji po stehnech, prsty kroužil kolem buchtičky a pozoroval, co to s ní dělá. Zatím se ovládala a nebylo na ní znát, že bych jí něco dělal. Byl čas přitvrdit, to už jsem projížděl prstem mezi lapličkami a kroužil kolem klitorisu. To už na ní bylo znát, když nemluvila, kousala se do rtů, aby nevzdychala. Když měla odpovídat, snažila se odehnat mou ruku ze svého klína, to jí moc nešlo, a musela se hodně soustředit. Dopřál jsem jí chvíli oddechu, aby mohla v klidu mluvit. Nikam jsem se nehnul, ale zanechal jsem dráždění. Nevnímal jsem, co spolu řešili, a raději si prohlížel ten poklad, který jsem před sebou, a ze kterého stále vytékal pramínek bílé tekutiny. Zrovna znovu domluvila. Všiml jsem si poštěváčku tyčícího se mezi rtíky, celý se leskl od našich šťáv.
“Copak s ním asi udělá troška průvanu,“ blesklo mi hlavou,“*a proč to nevyzkoušet?“*
Nadechl jsem se a lehce zafoukal. Vypadalo to na přímý zásah, bejvalka se celá zachvěla a naskočila jí husí kůže po celém těle a přitom musela tiše vzdychnout rozkoší, zaklonila hlavu, prohnula se v zádech a padla na postel. Naštěstí Patrik byl uprostřed svého monologu, tak to v telefonu ani nepostřehl. Tím, že si lehla, mi nevědomky zcela zpřístupnila svojí broskvičku. Hned jsem prsty zaútočil a dral se dovnitř. Ukazováček s prostředníčkem prozkoumávaly každé zákoutí vlhké jeskyňky a palec se pustil do souboje s knoflíčkem rozkoše.
To už jsem jenom zaslechl „Ahoj zlato,“ jak se bejvalka rozloučila s Patrikem. Odhodila telefon na polštář a s hlasitým „Ahhh, to je ono,“ se plně oddala mému dráždění. Hlasitě křičela a vzdychala a já jen doufal, že telefon opravdu zavěsila. Tyhle milostné vzdechy už by doma asi neokecala, stačí, když bude muset vysvětlovat unavenou kundičku plnou spermatu a červený zadek od výprasku. Rychle jsem ji přivedl k vrcholu, palce dráždil poštěváček a prsty uvnitř se střídavě roztahovaly, krčily a narovnávaly. Divoké dráždivé pohyby brzy vykonaly své.

Stejně už byl téměř čas jít. Bejvalka odešla do sprchy, já mezitím trošku poklidil pokoj a zkontroloval její telefon. Hovor byl ukončený a vypadalo to, že i fotky se uložily. Dokončil jsem balení věcí. Oblečení, které měla bejvalka nachystané, že si vezme na sebe, jsem uklidil a místo toho vyndal jiné, trochu jsem urovnal postel a snažil jsem se zamaskovat pozůstatky po našem řádění. Bejvalka vyšla z koupelny zabalená jen do ručníku, který stěží zakrýval její ňadra a zadeček. Bylo to víc vzrušující, než kdyby přišla úplně nahá. Pozorovat, jak se při každém kroku ručník sune trochu výš a odhaluje celý její zadeček. Měla snahu jej trochu srovnat, ale tím jen docílila toho, že jí povolil na ňadrech a málem celý sklouzl na zem. Pozorovat scénu, jak se přede mnou snaží zahalit do krátkého ručníku, bylo vzrušující, však to na mě bylo taky vidět. Bylo mi jasné, že to dělá jen pro naše pobavení, protože už jsme před sebou neměli co skrývat, možná tak nějaké myšlenky, ale tělo toho druhého jsme znali téměř dokonale.

Bylo téměř půldruhé, tak jsem jí pro jistotu při oblékání nezdržoval a neprovokoval.
„Neměla jsem tu náhodou nachystané něco jiného? A nebyly u toho někde kalhotky a podprsenka?“ sháněla se po chybějících kouskách oblečení.
„Asi měla, ale teď tu nejsou,“ odpověděl jsem s úsměvem.
„Aha, to jsem si mohla myslet, ty totiž nemyslíš na nic jinýho,“ řekla a oblékla si krátkou sukýnku a těsné tílko.
„Co já, ale mysli na Patrika. Víš, jak bude natěšenej, až tě takhle uvidí? A navíc jsi přece od pátku bez sexu, měla bys být nadržená a takhle mu to dáš vědět.“
„No jo, máš pravdu. Na tohle jsem nepomyslela. Díky.“
„Tak máš všechno?“
„Vypadá to, že jo.“
„Fajn, tak jdem vrátit klíče od pokoje.“

Dole na recepci jsme vrátili klíče, rozloučili se a poté jsme odnesli věci do auta. Auto jsme tam nechali ještě a skočili do sklípku nakoupit pár lahví domů. Samozřejmě jsem myslel na mladou průvodčí z vlaku a nakoupil jsem něco pro ni. Utratili jsme tam dost. Já vezl domů devět lahví vína, šest pro sebe, tři pro průvodčí, bejvalka byla skromnější, ta vezla jen tři. Opatrně jsme to donesli do auta, pečlivě zabalené lahve jsme naskládali do kufru a vyrazili na cestu.

Užíval jsem si cestu a těšil se na průvodčí z vlaku. Snad pojede, když to slíbila. Uvidíme, přinejhorším to víno vypiji sám. Z přemýšlení mě vytrhlo zavrzání vedlejší sedačky. Pozoroval jsem bejvalku, jak řídí. Každou chvilku se zavrtěla na sedačce, nebo si trochu poposedla.
„Co je s tebou, že se pořád tak vrtíš?“
„Ještě se ptej tak blbě. Stejně za to můžeš ty,“ odsekla mi trochu naštvaně.
„Za co zase můžu?“
„Za to, že nemůžu pořádně sedět, protože mě bolí zadek, a za to, že nemůže dát nohy k sobě, protože mě bolí prcina.“
„Aha, tak to jo. A já myslel, že za to můžeme oba dva. Obzvlášť když jsi mě dopoledne tak provokovala.“
„No jo. Ale jak to mám podle tebe vysvětlit Patrikovi?“
„To netuším, zatím mě nic nenapadá.“
„Tak děkuju za radu, moc si mi pomohl.“
„Nemáš zač.“
„To opravdu nemám,“ skočila mi do řeči.
„Mám řídit, aby ses mohla pohodlněji usadit a odpočinout si?“ navrhl jsem jí.
„Asi jo,“ odpověděla a při nejbližší příležitosti zastavila.
Prohodili jsme si místa. Počkal jsem, až se pohodlně usadí a pak jsme vyrazili. Občas jsem po očku kouknul, jak sedí. Sedadlo měla odsunuté a víc položené, spíš skoro ležela. Protože jí úzká sukně překážela, trochu si ji vyhrnula, aby mohla roztáhnout nožky. Začínalo pro mě být těžké soustředit se na řízení. Rychle jsem odtrhl pohled a sledoval provoz kolem.
„Podívej se na ni, jak je celá červená,“ ozvalo se od vedle.
„Tys mi dal, tohle doma těžko vysvětlím,“ pokračovala, když jsem neodpovídal.
„Nevypadala si u toho, že by se ti to nelíbilo.“
„To líbilo, jen jsem netušila, jaké to bude mít následky.“
„Tak zkus zamaskovat, za nějakou alergii na masážní olej,“ navrhl jsem.
„No vidíš, to mě nenapadlo. A co s tím zadečkem?“
„A co třeba, žes uklouzla v koupelně a spadla si rovnou na zadek. Klidně můžeš říct, že to pěkně plesklo.“
„Snad mi to sežere. Nerada bych, aby to prasklo.“
„To já taky, nechci, abys kvůli mě měla nějaké problémy.“
Hlavou se mi honilo, jak dobře, že se ke mě nechce vrátit. Snad to tak zůstane i nadále, zvlášť když se cosi rýsuje s tou průvodčí. Cesta ubíhala celkem v klidu, provoz trochu polevil, tak jsem zase mohl chvílemi sledovat téměř nahou bejvalku.
„Kam se pořád koukáš?“
„No přece na tebe, vždyť se podívej, co to se mnou dělá,“ a ukázal jsem jí bouli v rozkroku.
„A neměl bys radši sledovat silnici? I když mě těší, že mám na tebe takový vliv.“
„No dobře, já už se na tebe koukat nebudu, když ti tolik vadí,“ řekl jsem na oko naštvaně a věnoval se plně řízení.
Vedle mne zavrzala sedačka, bejvalka se tam nějak vrtěla. Odhadoval jsem, že si urovnává sukni a rovná sedačku, ale překonal jsem se a nepodíval se tam.
„Tak ty se na mě nebudeš koukat?“ zajímala se.
„Nebudu, když se ti to nelíbilo.“
„No tak dobře, jak chceš.“
Zaslechl jsem cvaknutí bezpečnostního pásu, vrzání sedačky a šustění látky. Znovu cvakl bezpečností pás.
„Takže ty se vážně nepodíváš?“
Místo odpovědi jsem jen zavrtěl hlavou a dál se snažil zírat na silnici. Ale bylo to čím dál, tím těžší. Byla to hra, kdo to déle vydrží. Netušil jsem, kam až to bude pokračovat. Autem se začalo ozývat tiché vzdychání. Chvíli jsem přemýšlel, co asi tak dělá. Podle tichého vzdychání začala pozvolna, nejspíš si jen hrála s ňadry a dráždila si bradavky. Vydrželo jí to pár kilometrů, což na dálnici netrvalo moc dlouho. Kundička začala pouštět šťávičku a vůně se šířila po celém autě. Vzdychání zesílilo a přidalo se k němu i mlaskání, občas i slastné olíznutí. Má představivost pracovala na plné obrátky, nebylo pochyb, co se vedle mě děje. Určitě prstíky projížděla štěrbinkou mezi závojíčky, kroužila kolem dírky, kde nabírala vlhkost a nosila si ji k ústům. Tam prstíky očistila a znovu je vrátila do svého klína. Odolávat pohledu bylo stále těžší a těžší. Penis už mi zase pevně stál, napínal látku svého vězení k prasknutí. Nejspíš si toho všimla, protože ještě v dráždění přitvrdila. Tentokráte nabídla své vlhké prstíky k olíznutí mě. Když jsem měl její ruku před obličejem, pevně jsem jí chytil, aniž bych se na ní pořádně podíval, a vsál jsem její prsty, jazykem je opečovával. Evidentně ji to vzrušovalo, protože znovu vzdychala. Pustil jsem její ruku a tou svou zamířil do jejího klína, kde jsem neomylně našel klitoris a několikrát kolem něj prsty zakroužil, než jsem se na něm definitivně usadil. Nejprve se snažila bránit mému útoku na svůj klín, ale zanedlouho uvolnila sevření, víc roztáhla nohy a hlasitě vzdychala. Prsty jsem zamířil i k dírce. Sotva jsem do ní vnikl, uvítalo mě množství tekutiny. Vzdechy ještě nabraly na intenzitě a mně bylo jasné, že nemá daleko k vyvrcholení. Při tom všem dráždění a vzrušování jsem si všiml, že se blíží zapadlé odpočívadlo. Ani si nevšimla, že jsem na něj odbočil. Prsty dokonaly své dílo zrovna ve chvíli, kdy jsem zastavil. Vystoupil jsem z auta a obešel ho. Otevřel jsme dveře na straně spolujezdce, natáhl se dovnitř, abych odepl pás. Nikdo nebyl v dohledu, tak jsem mohl dokončit svůj plán. Vytáhl jsem jí z auta, otočil jí zády k sobě, donutil ji se předklonit a rozkročit se. Vysvobodil jsem tuhý ocas z kalhot a zasunul. Díky tomu všemu dráždění jsem to měl opravdu na krajíčku. Když v sobě ucítila tvrdý penis, začala sama přirážet.
„Jen ne do mě,“ stihla mi ještě včas oznámit.
Vyjel jsem z ní a otočil jí, sama si klekla a otevřela pusinku. Jen jsem si ho několikrát pohonil a už jsem stříkal. První výstřiky dopadly do úst a na jazyk, zbytek šel na její ňadra. Oba jsme se oblékli a bejvalka si rovnou sedla za volant. Vyrazili jsme na cestu, naštěstí nám už toho moc nezbývalo. Během půl hodiny jsme dorazili domů. Mě ještě čekala cesta vlakem, ale na tu jsem se těšil už od pátku. Čekání na vlak mi zpříjemňovala představa, jak se bejvalka líbá s Patrikem a u přitom má v puse zbytky mého semene, ne že bych byl škodolibý, ale docela jsem se tím bavil.

Počet zobrazení: 79

Autor

Navigace v seriálu<< Bejvalka 04Bejvalka 06 >>
5 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělé pokračování. Víkend si užili vrchovatě a cesta zpátky se taky povedla. Tak uvidíme jak se s tím vyrovná Patrik jestli to zjistí.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x