Privát

Lída byla nešťastná. Hned v osmnácti otěhotněla se svým prvním klukem. Vdala se a po sedmi letech se s ní muž rozvedl, protože si chtěl ještě užívat a rodinný život ho nudil.
„A ty i dítě taky,“ dodal ještě na vysvětlenou s kufry ve dveřích a od té doby ho neviděla.

Alimentům se nevyhnul, ale posílal nejnižší možnou částku a ještě velmi laxně. O svou malou dcerku neměl žádný zájem.
Lída se časem dozvěděla, že už během manželství stačil oplodnit další ženu a opravdu si užíval života plnými doušky. Kde na to bral, když platil na dvě děti a prokazoval u soudu nízký příjem, bylo pro Lídu záhadou. Neměla však čas nad tím přemýšlet, protože se dostávala do problémů takřka existenčních.

***

Dům, ve kterém bydlela, změnil majitele a ten všem nájemníkům rapidně zvýšil nájemné. Dům prý potřebuje řadu nákladných oprav a tak plaťte, nebo běžte, říkal všem, kteří mu dlužili a které pravidelně obcházel s nataženou dlaní.
U Lídy se však choval jinak. Byl samý úsměv a vtip, ale Lída bystře pochopila, že za vším je jen záměr dostat ji do postele. Koneckonců bylo jí pouhých pětadvacet, rozhodně byla k světu a pan domácí by si na ni rád smlsnul.

„Já chápu vaši situaci, ale nemohu jinak,“ říkal a svlékal ji očima, když ho opětovně žádala o posečkání se splátkou nájemného.
„Toto je již popáté a je mi trapné stále vás obcházet a upozorňovat na dluhy. Dům bude brzy rekonstruován, takže jedná se i o vás a kvalitu bydlení.“
Chvíli mlčel, než pokračoval. „No… ehm… ve vašem případě, bych byl ochoten udělat výjimku, která by se týkala jen nás dvou. Pokud se dohodneme, budu od vás vybírat nájem v původní výši.“

Lída věděla, co chce a zároveň věděla, že to udělat musí. Neměla jinou možnost.
Pan domácí byl zralý čtyřicátník, svobodný a i když byl trochu úlisný a nesympatický svým vybíráním nájemného, nebyl zase nějak ošklivý. Prostě normální chlap. Ne, že by Lída šílela radostí, roztáhnout mu nohy, ale zase to pro ni nebylo úplně nepřijatelné. Sama sex neměla už… no, sakra dlouho!

***

A tak jednoho dne dítě svěřila kamarádce a plna nervozity zazvonila na zvonek domu pana domácího Karla. Ten bydlel v hezké vilce v klidné části města a na Lídu se široce usmíval.
V bytě bylo připraveno občerstvení a láhev sektu.
„Já… ehm… mám čas jen do šesti,“ pípla Lída.
„Jistě, jistě… ale je přece teprve půl čtvrté,“ šveholil, zručně odšpuntoval láhev a pak si připili na tykání a příjemné odpoledne.

Po nikam vedoucím hovoru se Lída odhodlala a vstala.
„Mohu jít napřed do koupelny?“
Karel ji s úsměvem doprovodil a pak mávl rukou ke dveřím naproti. „A tam je ložnice.“

Zatímco se Lída sprchovala, svlékl se do naha a ulehl na postel.
Lída pak přišla zabalená v osušce.
„Trochu se stydím.“
„Nemáš za co. Seš dokonalá. Jsme tu dobrovolně a není třeba se nějak zakrývat. Svlékni se a pojď,“ natáhl k ní ruku.
Lída si nechala osušku spustit z těla a nahá vklouzla do postele. Karel se k ní přitiskl a hned ji začal líbat. Rukama jí zatím jezdil po těle a ohmatával její tvary. Lída vnímala, jak mu ztvrdlo péro, a tak mu ho rukou sevřela a pohonila.
„Jooo… to… ohhh… vykuř ho,“ zasténal Karel slastí a uložil se na záda.

Lída mu poklekla mezi nohy, stáhla předkožku, olízala sametovou hlavici žaludu, tepala mu jazykem uzdičku a pak ho vsála hluboko do pusy, co nejvíc to šlo. Sevřenými rty po něm rytmicky jezdila a Karel jen vrněl blahem a nadhazováním pánve jí přirážel do pusy.
„Pojď na mě, chci tě taky lízat,“ chrčel a Lída se otočila, nastavila mu nad obličej klín a pokračovala v kouření.

Karel lačně vnořil jazyk mezi pysky a vylizoval vzrůstající vlhkost kundičky té mladé kočky. Počínal se zkušeně, že slastí se zalykající Lída měla problém soustředit se na kuřbu.
„Ooooáááhhhh… jééééhhh… oooohhh,“ sténala a kroutila pánví, jako by chtěla uniknout laskajícím dotykům.
Při laskání klitorisu už to nevydržela a udělala se. Propnula tělo ve slastné křeči a vnímala, jak jí tělem proudí dlouho nepocítěná rozkoš vyvrcholení.
Karel též explodoval v orgasmu a trhavé cákance semene končily na jeho břiše. Lída mu honěním vymačkala z ocasu vše a pak už mu jen hladila povadlý stonek.

Dalším mazlením se Karel opět vzmužil k pokračování a zarejdoval jí ocasem mezi nohy.
„Počkej… kondom,“ zastavila ho Lída a podala mu ho.
Karel si ho navlékl a pak už do ní zajel prudkým přírazem. Lída vykřikla, protože vniknutí velkého ocasu bylo příliš rychlé, ale brzy už se rozvzdychala slastnými pocity tření i hloubkou proniku. Karel se vzepřel na pažích a rozjel rytmické mrdání a kochal se jejími prsy a slastí stažený obličej.

„Udělal jsem dobře,“ mlčky uvažoval. „Takováhle kurvička do postele se hned tak nenajde. Na barák stejně seru, a až přijde čas, zase ho prodám. Ale do tý doby si budu užívat tohle mladý mrdavý tělo…“

Sténání a vzdychání zesilovalo a zrychlovalo, až se Lída udělala a stahy pochvy přivedla k výstřiku i jeho, takže ten se zaúpěním plnil gumu semenem a bylo dobojováno.

Lída si chvatně pobrala věci a co nejrychleji dům opustila s hořkým pocitem, že se právě stala děvkou.

***

Bohužel. Finanční situace se i snížením nájemného nijak nelepšila a výdaje peněz na dítě a školu rostly. Lída se snažila u soudu uplatnit zvýšení alimentů, ale neuspěla. Třebaže Evžen měl manželku ověšenou zlatem a děti denně vozil do školy SUV prestižní značky, u soudu předložil opět mzdový výměr s minimální částkou.
Musel tedy prachy dostávat bokem, ale liknavý soud se tím nezabýval.

Po týdnech přemítání pro a proti, se Lída nakonec rozhodla. Napsala email na jistou adresu a za týden nastoupila na místo.
Jejím pracovištěm se stal pokoj v bytě 3+1 v jednom činžáku, kde byl zřízen nenápadný privát. Agentura byt vybavila vším potřebným a zaměstnankyně jí odváděly poplatek za pronájem.
Pokoji dominovala postel, jakožto pracovní plocha a malý kumbálek, kde měla jakousi šatnu.
Jinak výbava místnosti byla strohá. Jen stolek, židle, na zdi pár obrázků a plakátů s erotickými motivy a nenápadná malá dřevěná posuvná dvířka s průhledem do sousedního pokoje. Bylo to spíše pro bezpečnost žen, kdyby se dělo cosi nepřístojného, aby se mohly vzájemně chránit.
Hygienické zázemí bytu bylo společné, stejně jako kuchyň.

Lída pracovala jen dopoledne, kdy byla dcera ve škole. Kolegyní se jí stala jen o pár let starší Gábina a ve třetím pokoji vládla drsná domina Eleonora, které se trochu bály a ani ona nebyla zrovna přátelský typ.
Gábina byla volnomyšlenkářka a navzdory své profesi se životem spokojená.

„Pannou nejsem už od patnácti. Se mnou se život nemazlil a musela jsem hned tvrdě vydělávat. A čím asi to šlo nejlíp? Tělem. Zvykla jsem si, ovládla pár triků, jak chlapa rychle zbavit semene, občas je to i příjemný… no a vydělávám dost na to, abych si žila po svým a ještě něco měla na horší časy, až budu stará a vyšoustaná fuchtle,“ vykládala Lídě, když si uvařily kafe a debatovaly ve chvílích volna, než dorazí další zákazníci.

Těch měla Lída dost hned od počátku. Mrduchtiví muži objevili její nahou fotku, se zakrytým obličejem, na stránkách agentury a hned hodlali nový „maso“ vyzkoušet.
Lída si zvolila přezdívku Lýdia a v nabídce měla klasiku, orál a masáž. Na děvku nic moc, ale telefon jí v prvních dnech zvonil jak protržený.

***

Úplně prvním zákazníkem byl Mojmír Ulehlý, uhlazený manažer agentury, které se Líd upsala ke spolupráci.

Po podepsání smlouvy ji uvedl do zmíněného bytu a pak požádal o službu a podal jí peníze. Lída se zajíkla, ale pak skousla zuby a jala si odložit oblečení.
Muž se také svlékl a nijak se s ní nepáral. Nechal si pokouřit péro, pomuchloval jí kozy, vylízal kundu, pak dostal na ptáka pláštěnku a po několikaminutovém přirážení se udělal a bylo hotovo. Lída ani nic moc necítila a Mojmír byl spokojen, že ji má nevytahanou a úzkou.

Pak už práce nabrala svůj řád. Hlavním problémem bylo, že Lída netušila, jak volající zákazník vypadá a vždy si vypodobnila nějakýho fešáka. Jenže mrdat kurvy chodila i různá nevábná individua a to pak sex konala jen s největším sebezapřením. Někteří chtěli šoustat bez gumy, jiní se zase chtěli líbat, prostě hodně muziky za málo peněz.

***

Lída tak vedla dvojí život. Ráno se změnila v Lýdii, divokou kočku chtivou sexu a odpoledne v normální mladou ženu a matku. Děsila se chvíle, kdy ji nějaký klient pozná někde ve městě, ale její přeměna byla vždy dokonalá a v usměvavé tváři hezké hnědovlásky by někdo marně hledal živočišný pohled šelmy v nalíčené tváři s rozcuchaným účesem.

Jako osamocená rozvedená žena měla teď sexu vrchovatě, jenže naučila se oddělovat sex a cit, jak to mají chlapi, a toužila po láskyplném objetí a něžném milování s přítelem, kterého ovšem neměla.

***

Jednoho dne, když uspokojený klient odešel a ona si dala očistnou sprchu, zaslechla od vedle hluk a křik vášně. Nedalo jí to a odsunula pozorovací okénko, aby se podívala, co se tam děje a strnula.
Gábina tam ležela na zádech, nohy zapřené o ramena muže, který jí ráznými přírazy plenil kundu a přiváděl ji tak do úplného transu. To by ještě nic nebylo, ovšem ten mrdající muž byl její exmanžel Evžen!
Chrčel a častoval Gábinu sprostými výrazy a zjevně si to užíval.
Pak z ní vyjel, strhl si gumu a ocas jí zasunul do pusy tak hluboko, že se začala dávit.
„Polykej, kurvoooo… ooooh… poly… kej!“ celý se klepal a držel jí hlavu, aby si to náhodou nerozmyslela.
„Gfhhh… polk… polk… fmmm… ghmmm…“ dávila se Gábina a polykala semeno, aby se neudusila.

Uspokojený muž ji pustil, až když mu ocas ochabl a sám jí vypadl z pusy. Gábina si olízla rty od zbytků semene a dožadovala se příplatku za polykání.
„No jo, herdek, snad sem toho tolik nechtěl,“ bručel Evžen a Lída překvapeně sledovala, jak z nadité peněženky, plné bankovek, vydává požadovaný obnos.
„Má prachy a ne že ne!“ pomyslela si zlostně.

Když Evžen odešel, hodila s Gábinou řeč a prozradila jí vše kolem alimentů.
„Hm. Tohle je stálej zákazník. Tvrdí, že to doma nemá, a chodí za mnou už asi půl roku. Prachy má a platí navíc za šoustání bez gumy, polykání i zadek. Je dost perverzní. Fakt to je tvůj bejvalej?“
Lída přitakala a Gábina pokračovala.
„Hele… jelikož to je on, kdo tě dostal sem, tak ať pěkně klopí. Až přijde, pořídíš pár fotek od vedle a buď bude solit, nebo to hezky pošlem tý jeho frigidce. A ještě něco. Řeknu Ríšovi, aby o něm něco zjistil.“

Lída byla spokojená. Ríša byl jejich ochránce a byl v dosahu na zavolání a stisk tlačítka, protože sám bydlel v domě o patro níž. Nejednou už svýma rukama jak lopaty vypakoval pár zákazníků. Byl na něj spoleh a Lída věděla, že Gábina mu občas i podrží, aby si užil, když už je má na starost.

***

O týden později dostala Lída první informace.
Tak Evžen si především nahrabal značný majetek a vše je napsáno na jeho ženu. Sám nevlastnil nic. Ani o detailech jeho podnikání se nedalo získat mnoho informací. Určitě šlo o nějakou levárnu, ale jeho jméno nikde nefigurovalo. Tudíž veškerý zisk dostával na ruku a stranou. Oficiálně bral jen minimální mzdu. Nyní bylo potřeba ho zmáčknout.

***

Příležitost se naskytla o měsíc později, kdy Lídě Gábina sdělila, že Evžen se u ní objednal. Pohledem na diář měla Lída taky zákazníka, ale snad se ho rychle zbaví.

Štěstí ji přálo. Přišoural se takový tuctový mladíček a že by rád masáž. Bylo na něm vidět, jak se stydí a když si Lída nenuceně odkládala do erotického spodního prádla, celý zrudl a trenýrky mu šly do pozoru.
Pak ležel na posteli, Lída obkročmo na něm a mazlivě ho masírovala po celém těle.
„Chceš promasírovat prostatu? Ale je to za příplatek.“
„Já nevím? Radši ne,“ odmítl mladík a zase zrudl.
„Bože… on je asi ještě panic,“ pomyslela si Lída a nahlas řekla: „Tak se otoč na záda.“
Když tak učinil, ocas vystřelil ke stropu jak stožár.
„Ale, ale. To je erekce,“ složila mu Lída poklonu a hned ho rukou začala zpracovávat. Byl tvrdý, horký a celý pulsoval.
„Ohh… úúúúh… já… buduuuuu,“ funěl a očima upřeně hleděl na její odhalená prsa. „Můžu si sáhnout?“
„Jistě,“ přitakala a trochu se k němu nahnula.

Jeho ruce jí sevřely prsa až skoro bolestivě. Zrychlila honění a pak už mladík zaúpěl a proud semene jí potřísnil tělo. Rozmazala si prsty jeho dávku po břiše až na prsa, aby mu dala najevo, že se jí to líbilo a mladík se sebral a šel.

***

Lída přeběhla k okénku a zjistila, že Evžen už je u Gábiny a ta mu právě kouří ocas.
Vzala si mobil a postupně ho fotila v kompromitujících pozicích. Když konečně skončili, přioděla se a pak tam vešla.
Evžen se zrovna dooblékal a když Lídu spatřil, ztuhl překvapením.
„Co ty… tu děláš?“
„Mám malý alimenty a Zorku nějak uživit musím,“ konstatovala tvrdě, ale moc ji to nešlo. „Nechceš mi přidat?“
„Jsem švorc,“ konstatoval Evžen nepřesvědčivě a tím přilil vodu na mlýn Gábině.
„Prachy nemáš a co ta tlustá prkenice? To ti žena dává prachy na děvky?“
„Drž hubu, kurvo. To je moje věc!“
„Takže jí nebude vadit, když dostane pár zajímavých fotek z tohodle privátu,“ usmála se Lída a třímala v ruce mobil.
„Ty couro, dej to sem!“
Evžen, brunátný vztekem, vykročil k Lídě. Cestou odhodil Gábinu jak peříčko, když ho chtěla zastavit a pak už hrubě sáhl po Lídě. Začali se přetahovat o mobil, ale Evžen, rudý vzteky, použil veškerou sílu a to Lída nemohla vydržet. Sprška ran ji zasypala a Evžen řval.
„Ty kurvo, ty couro, já ti ukážu… hovno alimenty, zabiju tě… rozumíš?!“
„Rozumím,“ ozval se hluboký hlas, Evžen vzhlédl a přímo do obličeje se mu zabořila sevřená pěst. Bylo to Ríša, přivolaný bezpečnostním tlačítkem od Gábiny.

Evžen se skácel jako podťatý a omdlel. Lída začala brečet a Gábina ji konejšila. Peněženka byla vskutku plná dvou a pětitisícovek, a tak mu ji vyprázdnili.
Pak si ho Ríša vzal na starost a odvedl stranou. Vrátil se po chvilce.
„Chce s tebou mluvit, ale neboj, už si nic nedovolí,“ kývl na Lídu.
Ta plaše přešla za Evženem.
Seděl v kuchyni židli, stíral si ubrouskem rozbitý nos a tvářil se schlíple.
„Promiň,“ zahučel. „Nechal jsem se unýst. Ty fotky by byl můj konec. Víc ti ale neřeknu. Když je vymažeš, zvýším ti alimenty, fakt.“
Lída mu nevěřila.
„Nebudu mrcha, i když jí kvůli tobě jsem… A nepoužiju je, když ty splníš slovo. To zvýšení sepíšeme u soudu. Ale nevymažu je…to je má jediná zbraň za tebou zkurvenej život.“
Evžen něco bručel, ale pokýval hlavou.
„Věřím ti. Vždycky jsi byla fér. Dám ti víc, aby ses dostala z tohohle svrabu a našla si lepší místo. Až se vše usadí, věřím ti, že to smažeš.“

„Ano,“ souhlasila Lída a odešla.

4.7 27 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka ze života zase trochu jinak má v tomto směru velmi široký záběr. Znám několik podobných případů, kdy otec je relativně bohatý, ale když jde o alimenty tak se prokazuje minimálními příjmy a soud moc nezmůže. Tady to dobře dopadlo, ale bohužel v životě to tak moc často není.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x