„Chci jeho smrt,“ řekla ponuře mladá žena, sotva usedla naproti mně.
„Jsem detektiv, ne vrah. Jste na špatné adrese,“ odvětil jsem měkce.
„To vím také!“ odsekla ostře. „Na to si najmu někoho jiného. Od vás chci vypátrat s kým chodí, kde se scházejí, prostě všechno. Pak už vás nebudu potřebovat.“
„Napomáhání k vraždě je také trestný čin,“ oponoval jsem. „Proč bych to měl dělat? Ať si to zjistí ten váš… ehm… vykonavatel.“
„Jste prý nejlepší detektiv a mám na vás doporučení od řady lidí. Moc se nevyptáváte, jste rychlý, chytrý, diskrétní… a ne moc drahý,“ pousmála se. „Pochopitelně bych o vaší činností pro mě pomlčela. A ráda si za to i připlatím.“
Byla to, řekl bych, éterická mladá žena, její dokonalé tělo zvýrazňovala minisukně a upnutá halenka s dmoucím poprsím. Vyzařoval z ní chlad a zároveň i žár milostné vášně. Tak jsem to z ní cítil. Přišla s převahou své osobnosti. Ona je bohatá, já chudý pátrací poskok.
S takovým požadavkem jsem se ale ještě nesetkal. „Dobrá,“ řekl jsem. „Pokud to vezmu, musím znát fakta, takže?“
„Můj manžel Anthony McQuinn pracuje… tu společnost asi neznáte… pro Espin Trade… ta v tom nehraje roli, nicméně tam se seznámil s tou děvkou, jejíž identitu máte vypátrat…“
„Moment. O existenci té ženy máte jakou povědomost?“ namítl jsem.
„Lidé z okolí mého manžela ji viděli. A nejde o klientku. Alespoň se člověk běžně s klientkou nelíbá. A ještě k tomu na veřejnosti. Ostatně to je vaše práce, zjistit kdo to je,“ ušklíbla se. „Ale o tu mi snad ani tak nejde. Ovšem manžel začal na účtech podnikat jisté odklony peněz. Našich peněz, abyste mi rozuměl! I já jsem do manželství přinesla jistou a rozhodně ne nezajímavou částku. Na tyto machinace mě upozornila banka, respektive jeden z jejích zaměstnanců… i to o něčem vypovídá, nemyslíte?“
Nemyslel jsem si nic, jen jsem pokýval hlavou. To jí stačilo a pokračovala.
„Nedávno začal hovořit o přestěhování z vily. Přitom tam jeho rodina žije už kolikátou generaci. Jeho otec celou stavbu zrenovoval. Je to moderní pohodlné bydlení, proč to? Na můj dotaz se jen vykrucoval. Víte… naše manželství už dávno ztratilo jiskru nejen… ee… v loži, ale už se spolu nebavíme, ani když vedle sebe sedíme třeba na terase u kávy. Prostě dva cizinci v jednom domě. Ale to není hlavní důvod, proč se chci manžela zbavit. Ten důvod je velmi, velmi osobní, ale ten vám neřeknu.“
Ano, nemám ve zvyku se ptát proč a nač. Každá otázka vyvolá další a další, pak přichází pochyby… Nene, je lepší se neptat.
„Myslím, že se dohodneme, paní… paní…“
„Kathleen Firestone, promiňte, že jsem se hned…“
„To je v pořádku,“ odvětil jsem. „Firestone? Máte něco s těmi…?“
„Jde o shodu jmen,“ vyhrkla, ale pak přiznala, že jde o vzdálené příbuzné v rámci rodinného klanu, s nimiž se ale nestýkají. Každopádně jde o bohaté lidi s dlouhými prsty a konexemi na správných místech. Takové klienty jsem neměl rád, ale zase platili hned a bez otálení. A kšeft je kšeft.
„Vy nepoužíváte manželovou příjmení?“ podivil jsem se.
„Ne. Dohodli jsme se tak. Pro naše podnikání je lépe držet se od sebe… jaksi… prostě aby si nás někdo nespojoval…“ kroutila se, ale mně to stačilo.
„A nyní prohovoříme můj honorář,“ nadhodil jsem.
„Jistě,“ usmála se. „Ovšem nechci, abyste mi tu předkládal účty za dopravu a za stravu. Viděla bych to paušálně. Řekněme tisíc dolarů bude stačit?“
To znělo zajímavě, nicméně jsem zachoval pokerovou tvář.
„Šlo by to rozložit na zálohu a doplatek?“
„Hmm… a co byste řekl na tuto zálohu?“ zeptala se Kathleen svůdně, rozepla si halenku a ven vykoukla její nádherná kůzlátka, tedy… ehm… již vzrostlé kozy.
Nebyly to čtyřky, ale velké docela byly, hezky kulaté a pevné.
Vstal jsem a přešel k ní.
„Můžeš si sáhnout, ale nic víc. Je to jen záloha,“ řekla, když jsem se k nim sklonil, abych je políbil. A tak jsem je podebral a potěžkal v dlaních. I tak to byl krásný zážitek.
„Mám ráda, když někdo stojí za mnou,“ špitla, a tak jsem se postavil za ní a zezadu ji v dlaních sevřel prsa.
Propnula se na židli a zasténala.
„Ach… jsem úplně bezmocná, když mi je držíš… mačkej je… víc… ohhh,“ ruka jí sjela do klína a zmizela pod sukýnkou a bylo vidět, jak masturbuje
Držel jsem se, abych jí v tom „nepomohl“, ale nesměl jsem. Erekci jsem však zadržet nedokázal.
Mnul jsem jí prsa, ona se mezitím odbavila a pak se mi zadívala na klín.
„Ach, ty chudáčku… tak abys nestrádal,“ řekla, uvolnila ho ven, pojmula do pusy a začala smyslně kouřit.
Tvrdé péro masírované sevřenými rty nádherné ženy, její teplý dech, doteky jazyka a vůbec sexy pohled, jak ženská kouří chlapovi ptáka… Vše umocnilo orgasmus, já se jí udělal do pusy a ona vše spolykala bez mrknutí oka. Neuvěřitelné! Ještě mi ptáka olízala dočista do čista, jen uklidit do kalhot jsem si ho musel už sám.
Pak z kabelky vytáhla tři stodolarovky.
„Víc v hotovosti nemám, Stačí to?“
„Bohatě,“ bankovky jsem přijal a tím byla zakázka přijata a dohoda stvrzena.
***
Vypátrat, s kým její manžel „zanáší“ byla opravdu prkotina a samotná Kathleen by to zmákla sama. Jeho milenka sice nepracovala ve stejné budově, ale často tam chodila a při tom zřejmě „přeskočila jiskra“. Byl to takový ten typ dlouhovlasé dlouhonohé štíhlé modelky (Kathleen se mi tedy líbila víc), ale tak to bohatí chlápci mají. Co mají doma jim nestačí a musí mít i luxusní milenku. McQuinn k nim evidentně patřil.
Slečna se jmenovala Ella Hurley a jako stážistka pracovala v renomované právní kanceláři Crook and Profiteer. Ani dívka nebyla žádná nula. Byla dcerou státního rady Emmericha Hurleye, jehož klientela dosahovala až nejvyšších pater politiky. S takovou rodinou za zády nebylo radno si zahrávat. Ale proč se dcerunka zahazuje s takovou bezvýznamnou osobou jako je Anthony McQuinn? Pro jeho výkon v posteli určitě ne…
***
Milenci spolu jezdili do hotelu Astom, což byl luxusní resort proslulý naprostou diskrétností a nedostupností pro jakékoli zvědavé oko. Tedy i pro soukromé očko. Měl jsem tam však známého. Kamarád Rick, stejně jako já, opustil policejní řady a zakotvil jako ochranka právě tam. Už hodněkrát mi pomohl najít mnou hledanou osobu, odhalit její soukromí, zkrátka získat důkazy nevěry, sexuální úchylky, a podobně. Pokoje byly totiž prošpikované kamerami a mikrofony, ale to, že by si sem Anthony s Ellou prostě jezdili jen zašukat, se mi nezdálo a vytočil jsem Rickovo číslo.
O týden později jsem od něj přebíral videokazetu se záznamem a slovy „hezký porno. “
***
Rick měl pravdu. Shlédl jsem film se všemi atributy klasického porna. Líbání, mazlení, kouření, lízání a sex s výměnou čtyř poloh, Pak sprcha a odjezd. Zvukový doprovod tvořily vzdechy, steny, výkřiky a hovor o naprosto běžných věcech…. Nebýt té krásné „héérečky“, záznam bych asi nedokoukal. Anthony mě jako chlap nijak neoslnil a ani se moc nepředvedl. Na padesátiletého muže měl sakra malou výdrž a péro? No, taky nic moc… ale zase mu ho hezky hulila až skoro ke kořenu.
Tak co dál? Mám zavolat Kathleen a vybrat si doplatek? Ta představa mi úplně vlila krev do rozkroku….
***
Kathleen přišla do kanceláře oděna zcela neformálně, v upnutých džínách a sportovní košili a pozvala mě na vyjížďku a skončili jsme na jejich letním sídle, postaveném u jezera na hranici národního parku. Všudy přítomné cedule „Pozor, medvědi,“ byly dostatečně výmluvné, kdo taky skutečně vládne.
Dům byl v podstatě luxusní srub. Rozlehlý, dvoupatrový, maximálně pohodlný.
„Nespěcháš domů?“ otázala se Kathleen s vínem v ruce a dvěma skleničkami.
Když jsem zavrtěl hlavou, nalila mě i sobě.
„Tak na zdárné ukončení pátrání? Tak brzo?“ pozvedla sklenku a na ex ji do sebe převrhla.
„To by zvládlo i malé dítě,“ odtušil jsem a sdělil jí, kdo je tou tajemnou přítelkyní jejího muže.
„Ella Hurley? Neznám,“ řekla po chvilce přemýšlení. „Zřejmě mladá pipina, co si myslí na zazobanýho chlapa. To se ale hodně spletla, holčička. Doufá, že když si stáhne kalhotky, on se hned rozvede. Proto asi ty čachry s penězi,“ řekla vítězoslavně.
„Já jsem svůj úkol splnil. Zbytek už je na tobě,“ dopil jsem sklenku a hned si nalil druhou.
„Jen ti chci poradit, abys tu holku nechala na pokoji. Její táta je hodně velký zvíře.“
Popíjeli jsme víno, povídali si o všem možným, až se náhle usmála a v očích se jí zalesklo.
„Zálohu jsi dostal, co že ses ještě nezajímal o doplatek?“
„A můžu?“
„Měl bys…. Ale ne tady, nahoře nám bude pohodlněji,“ vstala a já ji následoval.
Velká ložnice s televizí na stěně, vestavěným barem a velkou postelí byla prvotřídní. Lustr z paroží, velký krb (prý jen atrapa), všude dřevo, kožešiny, z okna výhled na jezero…
Koukal jsem na klidnou hladinu, když mi její ruka obratně z kalhot vylovila ptáčka, aby z něj vytvořila dravce. Stála za mnou a její ruka mi honila tuhnoucí péro.
„Líbí se ti to?“ šeptala mi do ucha.
„Oh… moc.“
„Vysříkej se tady….chci to vidět. Cejtim, jak už budeš… jak ti v něm cuká… joo,“ ruka jí kmitala po péru jak namydlenej blesk a já ejakuloval v trhavých výstřicích přímo na stěnu a zbytek kanul na koberec.
Podíval jsem se na Kathleen, která se šťastně usmívala, jako by se udělala ona a ne já.
„Počkej chvilku,“ špitla a zmizela ve dveřích vedle atrapy krbu.
Zvuk sprchy mi potvrdil existenci koupelny. Svlékl jsem se, lehl si a čekal, až vyšla ven jen v lehkém župánku, krásná, voňavá, dychtivá, nadržená…
Doslova na mě skočila, divoce líbala, já ji pak v polibcích jel po těle, ona vrněla a slastně vydechla, když jsem ji jazykem začal laskat mezi nohama.
Hladká a vyholená mušlička mi umožnila jazykový koncert s prstovým doprovodem, vedoucí k fenomenálnímu úspěchu v podobě orgasmu. Kathleen hlasitě vykřičela svoji rozkoš a odměnila mě proudem šťáv, které z ní vytékaly.
Dál jsem nečekal, posunul jsem se nad ni a tvrdé péro vložil, kam patří. Ve vlhkém teplém hnízdečku mu bylo krásně. V silném sevření poševních stěn jsem s ním jen pomalu pohyboval, Kathleen se na mě přisála a naše jazyky se proplétaly ve všemožných variacích vášnivého líbání.
Ani její excelentní prsa jsem nemohl vynechat a musel se s nimi „pomuchlovat.“ Kathleen mi to dopřála, když si mě osedlala a já tak měl její melouny krásně přístupné. Když se odbavila, sklonila se a špitla mi do ucha.
„Jak bys to teď chtěl?“
„Chci tě tvrdě zmrdat… víš to?“ hlesl jsem.
Usmála se.
„Vím. Chceš mě vidět vydanou napospas, ale já nejsem poslušná holčička… mám to ráda pod svojí kontrolou.“
„Uvidíme,“ a vyšvihl se, abych ji dostal pod sebe na záda.
Čekala to a začali jsme se prát. Ne nijak opravdově. Bylo to takové milostné kočkování, kdo dřív podlehne přání druhého. Kathleen to nakonec vzdala a nechala se ošukat, kdy měla nohy zapřené o moje ramena a já ji tvrdě vrážel ptáka hluboko do kundy.
Asi ji to trochu bolelo, nevím, pro mě to byla slast a semenem jsem ji vystříkal až po okraj, jak jsem byl nabuzenej.
Pak jsme leželi přituleni k sobě, když špitla: „Uděláš to pro mě?“
„Co?“
„No… jsi přece bejvalej policajt, zvládneš… zabít.“
„Tohle po mně chceš? Na něčem jsem se snad dohodli!“ vyskočil jsem z postele. Měl jsem po náladě.
„Tak poslouchej. Tvůj manžel je ti nevěrnej. Klasika. Takovej případů jsem měl desítky. Ale žádná zhrzená manželka nežádala jeho smrt. No, tak se rozvedou a co? Ty seš mladá, krásná, najdeš si novýho přítele…“
Kathleen mlčela, vstala a odešla do koupelny. Vyšla oblečená.
„Jedeme,“ řekla a z kabelky mi podala sedm set dolarů. „Tady máte doplatek, pane detektive.“
Hm, ta to teda bere vážně, řekl jsem si, ušklíbl se a peníze si vzal. „Děkuji, madam.“
Vyšli jsme ven, já se ještě zastavil a zadíval na jezero. Bylo tu opravdu krásně.
Výstřel jsem ještě slyšel, pak mi svět potemněl. Byl jsem zákeřně střelen do zad.
***
„Ten má tuhej kořínek, bude žít,“ řekl doktor opodál stojícímu hloučku mužů a tělo dal naložit do sanity.
„A co ta žena?“ zeptal se řekl muž v uniformě.
„Tam nastala okamžitá smrt. Na rozdíl od toho nešťastníka se pachatel trefil přesně. Troufám si tvrdit, že pachatelé byli dva. Muž byl střelen pistolí, žena puškou. A teď už mě omluvte…“ doktor se rozloučil a pádil k autu.
Muži se po sobě podívali.
„UkIiďte to tady a každý ví co má dělat.“
***
Sotva jsem se dal trochu dohromady, musel jsem podstoupit výslech.
„Vy jste nám dal,“ řekl vyšetřovatel hned v úvodu. „Pletete se nám do řemesla. Nic, nic… nemůžete za to, že si u vás paní Fireston objednala tu sledovačku manžela. Věděli jsme o vás od první chvíle. Jen jsme nevěděli, na co konkrétně si vás objednala. Proto jsme vás jen sledovali a zasáhli až poté, co se vás pokusila zabít.“
„To ona mě střelila?“ vyjekl jsem zděšeně.
„Ano. Stál jste k ní zády, vyjmula z kabelky revolver…“
„A ona?“ zeptal jsem se, ač jsem odpověď tušil.
„Vše ostatní je policejním tajemstvím. Můžu vám prozradit jen to, že je mrtvá…“
„To mi stačí,“ přerušil jsem ho. Kathleen byla mrtvá. Ovšem všechno, co mi navykládala, se teď zdálo být jinak. Ale jak?
Muži mi dál nic nevysvětlovali a doporučili, ať ve vlastním zájmu na všechno zapomenu.
Pochopil jsem, že je v tom vysoká politika a opravdu se snažil vše zapomenout. Ovšem sex s Kathleen mi v hlavě zůstane hodně dlouho.
***
V nemocnici jsem si nakonec poležel déle, než jsem čekal. Při komplexní prohlídce mi objevili nějaké staré šrámy, neléčená zranění, zkrátka neměl jsem dosud čas se tím zabývat, ale tělo si již žádalo odpočinek a regeneraci.
Jako osobní sestru jsem měl přidělenou jistou Patricii, řečenou Pat. Byla to mladá dívka starající se o mě ve všech potřebných úkonech. Dokud jsem byl v umělém spánku, vše jsem zaspal, ale být nemohoucí ve bdělém stavu je strašné a potupné. Hlavně věci spojené s hygienou. Ona svou práci vykonávala rutinně a beze slov, já byl mnohdy rudý až za ušima a občas i s nechtěnou erekcí.
Dívka nebyla ošklivá ani přehnaně krásná. Někde jí přebývalo, někde ubývalo. Měla příjemný hlas a když se usmála, což bylo málokdy, se mi líbila.
Časem jsme si vybudovali jakýsi bližší vztah, takže jsem věděl, že je sama.
„Proč dívka jako ty nemá přítele?“ ptal jsem se jednou při večerní hygieně.
„Protože se nikomu nelíbím,“ zněla prostá odpověď.
„Myslíš? Mně se líbíš. Podívej, co to se mnou dělá,“ hlesl jsem zrudlý jako rajče, protože se opět dostavila neovladatelná erekce. Sakra proč teď?
Pat pohlédla dolů, nic neřekla a mokrou žínkou mě tam začala omývat. Náhle jsem pocítil, že už to není žínka, ale ruka, co mi svírá ptáka a následovaly strojové pohyby honění.
„Pat?“
„Pšt… ticho,“ a dál mi drandila péro, které už bylo chvíli před uděláním.
„Já budu… uuž,“ vzdechl jsem, Pat popadla ručník a celou dávku pohotově do něj zachytila. Nato mě ptáka otřela a usmála se bílými zuby.
„Dobrý? Dík za ten kompliment,“ a odešla.
Později jsem Pat znovu vyjevil, že se mi opravdu líbí, aby se nemyslela, že to na ni jen hraju.
Od jejích kolegyň jsem se dozvěděl, že na oddělení po Pat vyjelo už více doktorů, ale ti jen zneužili její důvěry, při nočních směnách s ní šukali a když se jí nabažili, pustili ji k vodě. Od té doby je ostražitá a vůči mužským řečičkám imunní.
***
Když už jsem pajdal a nebyl odkázán jen na lůžko, občasné honitby ptáka ustaly. Teď už jsem mohl použít sprchu a případně si ho tam i sám vyhonit…
Proto jsem se ji jednou vyčíhal a když vstoupila do místnosti, silou ji objal kolem pasu.
„Proč se mi vyhýbáš?“
„Už seš samostatnej, nepotřebuješ mě na… tamto.“
„Ale já jsem ti řekl, co k tobě cítím.“
„To říká každej. A skutek utek,“ ušklíbla se. „A teď mě pusť. Musím roznášet léky,“ vytrhla se mi z náruče a odešla.
***
Večer přišla a tvářila se omluvně.
„Holky říkají, že seš fajn chlap. Přímej a férovej. Jedné jsi prý pomohl odhalit jejího nevěrnýho manžela… Chtěla bych se ti omluvit a věřím, že všechna ta slova jsou pravda a ne jen způsob, jak mě dostat do postele. Hned poté, co jsem tu nastoupila, jsem všem posloužila jako matrace a stejně jsem zůstala sama. Na lásku už moc nevěřím. Jsem jaká jsem a nic s tím nenadělám. Nejsem hezká, zato vděčná za jakýkoliv projev citu, pokud je myšlený upřímně,“ naklonila se ke mně a naše rty se setkaly v něžném polibku. Chtěl jsem pokračovat, ale ucukla a odešla.
***
Byla noc, když mnou někdo zatřásl.
„Pšš… probuď se.“ Byla to Pat.
„Co je, co se děje?“ lekl jsem se.
„Buď zticha a pojď se mnou,“ vzala mě za ruku a tiše a obezřetně zavedla na lékařský pokoj.
„Tak a nikdo nás tu nebude rušit. Neboj, tenhle pokoj se nepoužívá,“ usmála se, když zamkla dveře. Měla rozpuštěné vlasy a celá byla jakoby vzrušená a přitom rozechvělá.
„Já vím, jsem blbá holka. Seš o víc jak dvacet let starší, už tolikrát sem naletěla na sladký kecy, ale nemůžu si pomoct. Chci se s tebou… milovat… abys měl na mě milou vzpomínku a já na tebe.“
„Ale, Pat, já to všechno myslel vážně. Jasně, jsem pro tebe starej, ale mně se vážně líbíš. Jsi úplně jiná, než ostatní holky v tvým věku… prostě se s tebou dá bavit o všem, máš rozhled, podobný zájmy, nemusíme se přestat vidět, až odejdu domů…“ vykládal jsem a zíral, jak si pomalu rozepíná uniformu, až stála přede mnou ve spodním prádle.
Její barokní tvary a plnost se mi líbily. Prostě normální dívka nemodelkovského typu. Nemělo smysl hledat u ní tělesné nedostatky a raději brát v potaz celou osobnost.
Ulehli jsme na postel a začali s milostnou hrou. Zbavil jsem jí podprsenky, abych se mohl potěšit prsy, ona mi rukou honila ptáka, líbali jsme se vášnivě, objímali se, až skončila hlavou mém klíně a soustředěně mi kouřila ocas. Uměla to hezky. Ke kouření přidala i líbání a pomazlení koulí a ocas mi laskala na citlivých místech, než ho vsála a začala zpracovávat strojovými pohyby sevřenými rty.
Pak si mě náhle osedlala, já zajel do mokré tůně, jak po másle a obklopilo mě slastné sevření poševních stěn. Klín neměla vyholený, jen si ho udržovala, aby se porost nezměnil v prales a bylo příjemné sledovat, jak při odsedech péro vyjíždí a zase mizí ve štěrbině mezi mokrými oslizlými tmavými chlupy…
Pat hlasitě vzdychala blahem a já se věnoval jejím bujným vnadám. Měla plná a hezky kulatá prsa s trčícími hroty naběhlých bradavek. Jak bylo krásné je mačkat, mnout a hladit.
Pat se na mně v této pozici udělala, ale na mou žádost se mi nastavila zadkem a já se na ni uspokojil klasicky vkleče zezadu.
„Plesk… mlask… plesk… mlask,“ zněly rytmické zrychlující se přírazy o její zadnici.
Pat hekala slastí, já jí prohmátl visící kozy a pak ji držel za boky a mrdal a mrdal… pak z ní rychle vyjel a dávku semene jí vypustil na záda. Nevěděl jsem jestli můžu do ní a nechtěl jsem jí přidělávat starosti.
„Bylo to krásné,“ špitla, když jsme leželi tváří k sobě.
„A ještě není konec,“ odvětil jsem a něžně jí pohladil prsa.
Usmála se a hmátla mi na měkkýše.
„Nech ho být, nejdřív tě ochutnám,“ řekl jsem a Pat zrozpačitěla.
„Tam… ještě… nikdo…“
„Cože? Ti kreténi…“ nechápal jsem předchozí milence a uvelebil se mezi jejími stehny. „ Klidně je roztáhni ještě víc,“ a Pat mi umožnila snažší přístup.
Její lasturka oproti Kathleen byla, jak bych řekl, taková „naducanější,“ přesně k jejím tělesným proporcím. Chlupy mi nikdy nevadily a jazykem jsem vždycky dokázal zacílit na ta správná místa. I teď se mi to dařilo a Pat kvílela a zmítala se v návalech slasti. Její poštěvák si o laskání přímo říkal a Pat tekla jak Zambezi s Nilem dohromady.
„Ah… ah… Bože… ne… ty mě zničíš… už zase jsééém,“ sténala a upadala do lehkých mrákot „petit amort.“
Následné šoustání už byla takřka v kómatu a já to neprodlužoval, vystříkal se jí na bříško a bylo hotovo. Pat okamžitě usnula a já ji následoval.
(Ještě že se probrala před výměnou směn a stihli jsme pokoj nepozorovaně opustit)
***
O nějaký ten čas později…
Dál vedu detektivní kancelář. Jen jsem zvolnil tempo a případy si vybírám. Nechci dopadnout jako s Kathleen, kdy případ smrděl vysoko politikou. Oklikami přes různé známé jsem se dozvěděl, že Kathleen byla špionkou v manželově byznysu a získanými informacemi mohla ohrozit i národní bezpečnost. Anthony McQuinn a Ella Hurley byli spojenci v pátrání proti „krtku“ ve firmě a že spolu spali, tak nějak vyplynulo z okolností. Anthony se ženou už dlouho nešukal a Ella byla mladá a svobodná dívka.
Kathleen se manžela potřebovala zbavit, aby mohla včas zmizet a materiály prodat. Komu, kdy, kde, jsem se už nedozvěděl a bylo to jen dobře. Znal jsem ty pány v černém, co přišli a zanechali po sobě vystřílenou rodinu. Z důvodu národní bezpečnosti pochopitelně. A já už nejsem sám.
Žiju s Patricii. Dál pracuje v nemocnici, ale brzo přejde ke mně a bude mi dělat osobní asistentku. Mám prý neuvěřitelný bordel v papírech, říká. Ono to na ní taky už bude brzo vidět, že čekáme rodinu a dělat sestru by už stejně dlouho nemohla.
Zatím je v pohodě a plně se věnujeme sexu, dokud to jde. Po práci přijde vždy ke mně, zamkneme dveře a já s ní smýknu a ohnu ji břichem o stůl, vyhrnu šaty a drsně ošukám.
Hrajeme hru na šoustání klientek, což ji děsně vzrušuje.
„Když máš nevěrnýho manžela, tak to už si dlouho neprcala, co?“ syčím.
„Ne… ohhh… už dlouho mi… to… nikdo… neudělal… já sama… se musím uspokojovat, “ odpovídá.
„Teď mi tu držíš jak děvka a nasazuješ mu parohy, he,he.“
„Ah… pane… ano… jsem děvka… ohhhh… máš ho velkýho… oh… ne tak… tvrdě…“ sténá slastí.
„Místo prachů si to odpracuješ kundou…“
„Ano… oh… budu vaší děvkou… už… už… Božeeeee,“ silný orgasmus jí projede tělem a brzy na to jí zaliju pochvu semenem.
Někdy mi ho místo sexu jen vykouří, protože další šukání nás čeká v noci doma… Je to kolotoč, ale zatím se mi z něj nechce vystoupit. Pat je také spokojena a v mých očích se proměnila v krásnou mladou maminku v očekávání.
Jen její rodiče mě moc nemusí. Jsou to moji vrstevníci a pro svou dceru si asi představovali mladšího nápadníka.
Jen otec Fred mi soukromě otevřeně řekl, že o tom, že jeho dceři nebyla dána krása, aby se o kluci prali, samozřejmě ví, ale mlčí, protože jeho manželka by ho za taková slova rozsápala.
„Chci mít klid a věřím, že Pat ho s tebou bude mít taky. Jen holt jí umřeš dřív, než manželé umírají… Ale co, třeba tu budeš do sta let, kdo ví?“
***
Je mi sedmdesát, Pat ani ne padesát a prcá ji trenér v posilovně. Přijal jsem tu informaci klidně, protože mě sex sice baví, ale „on“ mě už moc neposlouchá a pokud chci mít doma klid, musím ženě dopřát, co jí chybí. Ještě, že mám doma dvě dcery, které vědí, jak tatínkovi udělat dobře a jejich něžné ručky dokážou divy, to byste se divili. Všichni.




Zajimavy, peknej pribeh.
Vrta mi hlavou, proc ho nechala vystrikat se na zed – zni to jako zasterka pro jeho DNA na miste cinu…. To uz se ale nedozvime:)
Nehledej v tom nic tajemného. Chtěla, aby se prostě vystříkal a potom měl delší výdrž:-) zeď, podlaha, koberec….to opravdu neřešila…
Povídka se mi líbila.
Líbila se mi i první věta posledního odstavce.
Poslední větu posledního odstavce bych už ale v klidu oželel.
Ta první je zajímavá, být ta poslední reálná u mě, budu spokojený. Bohužel té mé sice je 13, ale něco takového radši nezkouším
Konečně po řadě dnů zase něco čitatelného! Díky a brzy se zase ukaž.
Zvláštní – leč hodně dobrý příběh – eh pohádka pro dospělé 🙂
Doporučuji pokračovat v podobném duchu.
Já se rád divím 🙂