Filmový večer

Pomalu a jistě jsem začal vymýšlet plán, jak si užít jak s Katkou, tak i Sašenkou, mejma dvěma prima kamarádkami, se kterými jsme společně podnikali různé akce. Starší Katku jsem měl již za dobu známosti možnost poznat, příznačně, i více do hloubky. Na Sašu jsem si ale kvůli Katce netroufnul a ani se to nikdy nesešlo tak, abychom u toho byli všichni tři. Po dlouhém hloubání jsem na to ale konečně přišel – rozhodl jsem se udělat filmovou noc, na které bychom byli všichni společně. Ta se uskutečnila na konci července, bylo tedy pěkně teplo, s tím, že večer už se o nás otíral lehounký vánek.

V půl sedmé večer dorazila Sašenka a hned přinutila mého vojína tam dole vstát do pozoru. Opět na sobě měla své černé lolitkovské punčochy, to celé doplněné o minikraťásky a k tomu černé upnuté tílko, které drželo její vnady pevně na svém místě. Na první pohled bylo vidět, že ta malá čipera si nevzala podprsenku, takže se pod tenkou látkou zřetelně rýsovaly velké, trčící bradavky na nádherných trojkách.
„Ahoj,“ řekla.
„Č… čau,“ odvětil jsem lehce koktavě.
„Tady jsem něco přinesla, abys neřekl, že vás jen vyžírám,“ pronesla s lehkým úsměvem a zamávala mi před očima několika balíky chipsů a podobných pamlsků. V druhé ruce držela tašku, v níž slibně cinkalo několik lahví.
„Paráda,“ odpověděl jsem a naznačil, že může dovnitř.

Z obývací pokoje se vyřítila Katka, Sašu objala a dala jí pár lehkých polibků na tvář. Ani ona nezaostávala v sexy dres codu – měla na sobě černé sametové šaty, které jsem jí před nějakým časem koupil a které krásně zvýrazňovaly drobné jedničky a především dokonale kulatý zadeček. To vše doplněno o brýle na čtení, což ji dělalo ještě více sexy.

Obě jsem uvedl do obýváku a usadil na obří pohovku. Při tom jsem neodolal a Káti lehce pohladil zadeček. Vzala to na vědomí a slibně se usmála.
„Půjdu připravit občerstvení,“ oznámil jsem a odsunul se do kuchyně.

Můj plán byl jednoduchý. Chtěl jsem holky napumpovat alkoholem předpokládajíc, že po něm budou povolnější. Možná i Katka svolí k tomu, v co jsem tajně doufal.
Pravý absint, vodka, whisky – toto všechno a mnoho dalšího již bylo na svém místě. Nalil jsem tedy dva panáky whisky, sobě vzal z ledničky pivo, přidal něco k zakusování, srovnal vše na tácek a zaplul zpátky do obýváku. Tam jsem občerstvení položil na stůl, panáky podal holkám a přisedl k nim. K mému překvapení se žádná nedivila, proč se odbývám jen pivem. Připili jsme si tedy s typickým „na zdraví“ a pustili první film.

Nechtěl jsem, aby mé úmysly holky hned prokoukly, proto jsem nejdřív pustil Deadpoola. Původně jsme na to měli všichni tři jít již v únoru, ale Káťa v tu dobu onemocněla a Saše do toho něco přišlo.
Během filmu se mé vzrušení dalo doslova krájet – od každé z nich jsem byl vzdálen doslova na milimetry a nemohl jsem si tak odpustit nenápadné doteky na stehna, ruce a boky. Během zírání na film vypila každá asi 4 panáky, lehce řízlé kolou. A protože rozhodně nepatřily mezi ty, co by vymetaly lokály, začalo se to na nich projevovat. Občas se pochechtávaly naprostým pitomostem a chvílemi ztrácely souvislost.

Viděl jsem, že jsou již správně načaté, ale pro sichr jsem se rozhodl přitvrdit. Přinesl jsem 62% ruskou vodku a oběma opět nalil. V nestřežených momentech jsem, jen tak jakoby náhodou, lehce pohladil jedné, či druhé paži, nebo ňadro. Ač to bylo pro mne šíleně vzrušivé a skutečně se to dole viditelně projevovalo, snažil jsem se nedat na sobě nic znát.
Když začaly mé odvázanky poukazovat, že se držím s pitím zpátky, naplnil jsem třetí sklenku absintem, připraveným podle tradičního způsobu, a hodil ji za kravatu.

Přišel čas na druhý film. Z pubertálních vtípků a litrů krve trochu erotiky. Jednalo se totiž o Striptýz s Demi Moore. Je to sice strašná sračka, ale potřeboval jsem je pomalu, ale jistě, připravit na to, co je čeká a doufám, že ani nemine.
A že to zapůsobilo! Bylo vidět, že holky byly očividně zaujaty. Každou nahatou scénu doslova hltaly a sem tam některé z nich unikl i lehký vzdech. Začínal jsem přecházet do útoku a znásobil jsme frekvenci doteků. Po chvíli jsem již obě hladil po zádech, hlavě a ramenou.
Obě si to nechaly líbit, ba co víc, slastně přivíraly oči a spokojeností téměř vrněly. Když mi Saša položila hlavu na rameno, věřil jsem si, že mám vyhráno. Druhá fáze plánu mohla začít.
Pomalu jsem si sundal tričko, ve snaze zabodovat a prodat hodiny dřiny v posilovně. Očividně to u obou dívek zabralo.
„Tý jo…, Martine, … to jsem ani netušila, … jakej seš svalovec,“ řekla Saša obdivně a Katka souhlasně přikyvovala.
Alkoholtester se v dané chvíli jevil zcela zbytečný. Z projevu byla jasně patrná značná podnapilost, ale přesto mě jejich uznání potěšilo.
„A… proč si to vlastně sundáváš?“ dodala Saša a lehce pomrkala.
„Vám po tom chlastu není horko? Mně jo a děsné,“ zareagoval jsem promptně a vykryl tím jeden z očekávaných dotazů. „Co kdybych ještě pustil poslední film?“ pokračoval jsem bez přestávky dál, abych odvedl jejich pozornost zase trochu jinam.
„Jo, jasně…“ souhlasily obě nadšeně.

Teď se uvidí, jak na tom jsou… pomalu jsem vstal a založil poslední kousek. Tímto zlatým hřebem programu bylo samozřejmě drsné porno, konkrétně ruské trojky.
Hned po úvodní znělce, plné prostřihů budoucího děje, se na sebe udiveně podívaly a pak jako na povel přenesly své pohledy na mě. Káťa už už otevírala pusu, že něco řekne, ale v ten okamžik se Saša zase zavrtala k mému rameni a dál sledovala obrazovku. Překvapená Káťa jen naprázdno polka, něco nesrozumitelného zabrblala, vrátila se do původní polohy a po vzoru nejmladší z trojice dál sledovala dění v televizi.

Druhá z hereček nebyla ještě ani nahatá a z očí holek byla již vidět touha a vzrušení. Zatímco sledovaly na obrazovce řádění trojice, sundal jsem si pomalu i šortky a seděl mezi nimi jen v trenkách. Saše jsem touto manipulací rozhodil její polohu, a tak si boule v rozkroku všimla jako první. Dloubla do Kačky a všechny čtyři oči se rázem společně upnuly na můj rozkrok.
Usoudil jsem, že nastal ten pravý okamžik a naléhavě spustil:
„Holky, vy jste tak nádherný… a ten film dává takovou… inspiraci,“ dodal jsem. „Co kdybychom si vzali příklad a stali se z nás herci v soukromé produkci?“

Po tomto odvážném návrhu jsem si k sobě přitáhl Katku a něžně ji políbil. Zvláčněla mi v obětí a polibek opětovala. Následovala smyslná spolupráce našich jazyků. Zapojil jsem i ruce a dotýkal se jí po celém těle. Tu po tváři, tu po zadečku a drze i po prsech. Začal jsem jí rozepínat šaty a s radostí vnímal, že mi jde naproti a ochotně spolupracuje. Ze šatů pak vykoukla sněhově bílá podprsenka a kalhotky – tak kontrastní k černému hávu, který ještě před chvilkou měla. Ty tiché vzdechy, které jsem před chvíli slyšel, se znovu ozvaly a připadaly mi jako symfonie.

„A co já?“ ozvalo se za námi slabounké zakňučení.
Otočili jsme se a tam stála Sašenka s rukou ve svých šortkách. Podíval jsem se s prosebným výrazem na Katku a ta, jistě díky zvýšenému podílu alkoholu v krvi, souhlasně přikývla.
Nemohl jsme tomu uvěřit – můj sen se právě stává skutečností! Pomalu jsem jí položil ruce na stehna, a pak, po všech těch nocích plných snění, jsem ji políbil! Pusu opětovala, bylo ale vidět, že v tom nemá praxi. Ruce si to postupně šinuly nahoru a hned při první zastávce jsem si potvrdil, že celá jejich rodina má pravděpodobně skvělé geny. Saša měla stejně kvalitní, ba ne, dokonce daleko lepší zadek než Káťa. Perfektně zakulacený, pořádně velký a přesto dokonale pevný. Jemně jsem do něj štípl a Saša roztomile kníkla.
Směřoval jsem ještě výš – k zádům. Tam jsem se přesvědčil, že Saša opravdu podprsenku nemá, což akorát podnítilo moje další akce. Pomalu jsem přesouval ruce dopředu, až jsem dosáhl na hlavní trofej – její prsa. Kátina „nesmrtelná“ ňadra jsou sice super, ale tohle byla esence ženství v nejryzejší podobě.
Jak jsem dále zjistil, Saša neměla jenom mohutná a pevná prsa, ale také na nich byla pěkně citlivá, což se dalo posuzovat podle toho, jak vzdychala při mém hlazení.

Už jsem to nemohl vydržet. Energicky jsem z ní stáhl tílko a kamsi jej odhodil. Byla radost pohledět na to kouzelné poprsí, jak se vyhouplo na světlo Boží. Velké, béžovohnědé dvorce a trčící růžové bradavky jako by volaly po polaskání. Vzal jsem je do ruky a přisál se k nim. Po chvíli jsem k žužlání přidal i jemné okusování. Sašenka hlasitě vzdychala a očividně byla v sedmém nebi, což by se dalo říci i o mně. Ruce mi dala nejdřív za krk, pak mě škrábala na zádech a nakonec sjela až dolů, k trenkám. Tam, jako by se chtěla ujistit, že ji oči neklamaly, mi stiskla ptáka a přejela po celé jeho délce.
Já mezitím pokračoval níž. Pusinkoval jsem ploché bříško a lehce olízl pupík, až jsem došel k hranici kraťásků. Nebylo potřeba nic říkat, protože Saša si je začala pomalu sundávat a za chvíli tam stála jen v punčochách a sametově černých kalhotkách.
Oněměl jsem úžasem, když se předklonila do pravého úhlu, aby mohla punčošky srolovat a ležérně odkopnout za sedačku. Až jsem se podivil, jak to s množstvím alkoholu v krvi dokázala zvládnout bez úrazu. Pohled na její prsa, která se během tohoto těžkého úkonu zhoupla a prověsila, aby se po chvilce zase vrátila do své přirozené polohy, byl famózní. Přistihl jsem se, že na ně prachsprostě civím. Na okamžik jsme tam oba stáli jen v spodním prádle. Na okamžik proto, že se ke mně najednou zezadu přitiskla Káťa, bleskově mi stáhla trencle a volnou rukou mi začala masírovat varlata.

„Ale, ale, to skoro vypadá, že tady na mne někdo zapomíná. Kdo by ale řekl, Sašo, že se ti to vytrvalé chránění panenství vyplatí. Martin je fakt démon, takže budeš mít na to tvé poprvé hezké vzpomínky,“ uchichtla se.
Vzrušením mě téměř zalil pot… taková krásná 18letá holka a já budu její první!
„Cože?! Ty jsi ještě panna?“ vyhrkl jsem ze sebe překvapením.
„Jo,“ špitla a začervenala se. „A když já ani nevím, jak začít…“ přiznala dál stydlivě.
„Tak já tě budu navigovat,“ nabídla se Káťa. „Pro začátek si klekni.“

Saša tak byla nyní v úrovni mého pasu a měla můj klacek pár centimetrů od obličeje.
„Vem si ho do ruky a chvíli přetahuj předkožku…“ instruovala ji Káťa, „ták, dobře a za chvilku si ho strčíš do pusy a budeš mu lízat žalud,“ pokračovala dál v instruktáži.
Cítit Sašin nesmělý dotek na trčáku bylo magické, jakmile mi stáhla předkožku, tak mít to na krajíčku, už by měla ostříknutý obličej.

„Šikulka… a teď do pusy,“ řekla šibalsky Káťa.
Teplý dech mi dával znamení, že se to opravdu blíží, a dotyk jazyka to jen potvrdil. Začala mi nezkušeně olizovat žalud a já s vypětím sil oddaloval můj orgasmus. Souběžná Kátina masáž varlat mi k tomu moc nepřidávala.
S každým dalším okamžikem se však Sašenka zlepšovala a po chvilce se už dokonce odhodlala k tomu, že vcucla větší část mého klacku.
„Chytni ji za vlasy a začni lehce přirážet, ona to zvládne,“ špitla směrem ke mně Káťa.
S radostí jsem ji poslechl a vzal Sašu za její kaštanové vlásky, během čehož jsem začal pomalu přirážet. Saša byla zpočátku překvapená, poté se však dokázala sesynchronizovat do rytmu.

„Je čas!“ zahučela Káťa a bez dalšího varování vzala sama Sašinu hlavu, téměř ji narazila na trčící kolík a zároveň mi nasunula prst druhé ruky do konečníku. To byla poslední kapka pro moji nadrženost. Následně tomu jsem začal do nepřipravené a nezkušené Saši pumpovat semeno. I kdyby chtěla, uhnout nemohla, protože jí hlavu stále držela Káťa.
„Jen papej, Sašo, je to dobrý a zdravý!“ chichotala se nad kuckající Sašou.
Asi po čtvrť minutě ji konečně pustila, aby se mohla nadechnout. Z koutků jí sice ještě něco málo ukapávalo, ale vypadalo to, že většinu skutečně spořádala.
„Cože, tobě ještě zbylo?!“ vyjekla Káťa a klekla si k ní. Pečlivě olízala zbytky semene a pak dala Sášence vekého francouzáka.

„Musím říct, že na začátečnici bylas perfektní… to ostatně potvrdí i Márty,“ dodala šibalsky a vlepila mi pusu na žaluda.
„Eh, jo…“ odpověděl jsem.
„Díky, ale…“ snažila se zareagovat Sašenka. Rázem však přestala a začala silně vzdychat, protože Káťa si sedla za ní a začala si pohrávat s jejími melounky.
„Ty vogo, Sašo, teprve teď jsem si to uvědomila, ty máš ale kozy! Příroda asi holt není spravedlivá ke všem…“ dodala lítostivě a kroutila jí s bradavkami.
„Katy, prosím tě, přest…“ ozvala se Saša, než znovu vyjekla. Káťa jí totiž strčila ruku do kalhotek.
„To se podívejme, tobě se tady doslova roztrhla přehrada!“ komentovala situaci.
„Katy, no tak…“ prosila Saša.
„No, dobře, ale musíš dělat všechno, co ti řeknu!“ diktovala Káťa podmínky.
„Cokoli, hlavně už přestaň!“ podvolila se Saša.
„Dobře, napadlo mě totiž, jak to tady Mártymu ještě víc zpříjemnit… tak mě dobře poslouchej…“ a začala jí cosi špitat do ucha.
„Myslíš…? Tak dobře… Marty, sedni si sem a zavři oči,“ řekla Saša po chvilce domlouvání.
Poslechl jsem ji a uvelebil se na pohodce. Ještě chvilku se potichu domlouvaly a pak se konečně daly věci do pohyby. Ucítil jsem kolem svého napůl ztopořeného údu dvě velké, pružné a hebké věci, které se začaly pohybovat a příjemně jej věznit. Celou dobu jsem přemýšlel, co by to mohlo být, než mě z myšlenek vyrušilo kouření klacku.

„Ták, můžeš… otevřít… oči,“ uslyšel jsem huhlavě. Když jsem tak udělal, myslel jsem, že se hned udělám znova. Sašenka mi to právě dělala prsy a Káťa lízala žalud.
„No vidíš, jakou kurvičku z tebe ještě udělám!“ usmála se Káťa na Sašu a dál pokračovala v kouření.
Chvilku takto pokračovaly, dokud péro, unavené po předchozím orgasmu, nedosáhlo správné tvrdosti. Káťa jej celou dobu bedlivě sledovala, takže když uznala, že má tu správnou konzistenci, přestala s kouřením.
„No, myslím, že je na čase ukázat Saše naživo, jak se to dělá.“
S jejím návrhem se nedalo nesouhlasit, položil jsem ji zády na pohovku, pomohl jí sundat kalhotky a ona sama už pak umístila jednu nohu nahoru na opěradlo a druhou spustila na zem. Ukázala nám tak svou rozevřenou lesklou štěrbinku.

„Tak, Sašo, teď se dívej!“ pokynula směrem k ní Káťa.
Uchopil jsem nedočkavce a nasměřoval jej na okraj nastavené kundičky. S Káťou jsme byli sehraní, a tak jsem do ní vklouzl bez sebemenších problému. Začal jsem přirážet a při tom jí lehce muchlal prsa.
„No nestůj, nekoukej a koukej se zapojit!“ zavelela směrem k Sašeně.
Ta se tedy váhavě přisunula k mému rozkroku a začala mi masírovat varlata, s občasným pohlazením Kátina poštěváčku. To mě spolehlivě dovedlo k dalšímu orgáči a s nevýslovným blahem jsem do Káti napumpoval plnou dávku.

Bylo to skvělé, jako ostatně vždy, ale momentálně jsem se těšil ještě na druhou dívku. Ta teď sklonila hlavu ke Kátině mušličce a začala slízávat vytékající sperma.
„Jsi na řadě,“ oznámila stroze Káťa a uvolnila Sašence své místo. „Martin bude stejně potřebovat chvilku pauzy, tak si tě alespoň oba připravíme, aby to pak bylo pro tebe snadnější,“ sdělila jí další plány.
Ta na sobě ještě pořád měla své sametově černé kalhotky zaříznuté mezi půlky. Káťa se pod ně naposledy vydala prstem, a pak jí je pomohla zvolna sundat.
Přede mnou se objevil rajský pohled, jemně hnědé chmýří, které jsem měl možnost párkrát letmo u vody zahlédnout, pysky byly krásně růžové a celá ta krása byla prostě k sežrání.
Hladově jsem se k ní vrhl a polaskal tu čekající a dychtivou kundičku. Odměnou mi bylo vzdychání a jemné tahání za vlasy. Pomalu jsem začal sát klitoris a na Saše bylo vidět, jak to s ní cvičí. Zvlášť, když jí Káťa začala znovu líbat a laskat dvorce.
Po chvíli jsem jemně skousl frajtříka a hned mě zalily milostné šťávičky, které jsem s chutí srkal. Bylo poznat, že to na Sašu začíná jít, ale já potřeboval více času a současně i mít Sašu v tom správném bodě těsně před výbuchem, takže jediná rozumná věc byla potichu se vzdálit a ponechat holky chvilku samotné.

Sedl jsem si do protějšího křesla a sledoval, jak se holky líbají, jak si Saša jednou rukou přitahuje Káťu blíž a druhou jí drtí nastavené ňadro. Katka se po chvilce přesunula svými ústy na vztyčenou bradavku a druhou mnula mezi dvěma prsty.
Vypadaly, jako by to pro ně nebylo poprvé… měl bych na ně tolik otázek, ale nechtěl jsem je vyrušit a sám jsem se potřeboval nabít energii na pokračování večera. Při sledování jejich mazlení a představách, co, kde a jak už ty dvě asi prožily, se mi zase dostatečně postavil.

Přesunul jsem se zpět k Saše mezi rozevřená stehna a jazýčkem začal projíždět rozevřenou kundičku. Bláhově jsem myslel, že během přestávky a přímé stimulace vyschla, ale tekla jako horská bystřina.
Usoudil jsem, že je už připravená a začal se chystat na zlatý hřeb večera. Dal jsem Káti znamení, že jdeme na „to“. Ta se přesunula zpět k její hlavě a byla připravena ji utišit.
Nasadil jsem žalud a začal jemně zajíždět, až jsem narazil na panenskou blánu. Saša byla evidentně nervózní, ale vzrušení v jejích očích převládalo.
„Teď to asi trochu zabolí, tak se připrav,“ šeptl jsem varovně, zatímco Káťa se snažila odvést její pozornost masírováním prsů.
„Tak teď… nebo nikdy!“ zvolal jsem a silně přirazil.

Vlítnul jsem do ní až na doraz a bylo, příslovečně, vymalováno. Blána byla pryč. Sášenka jen stačila vyděšeně heknout a už z ní byla plnohodnotná ženská. Slyšel jsem malý vzlyk, ale nevypadalo to, že by prožívala nějak velkou bolest. Na chvíli jsem v ni znehybněl, aby kundička dostala čas zvyknout na vetřelce uvnitř. Každým nervovým zakončením jsem cítil, jak mi ptáka těsně svírá.
„Už to bude dobrý, to nejhorší máš za sebou, pššt,“ utěšovala ji Káťa.
„Dob… bře,“ popotáhla vzlyk a nechala se konejšit.
„Zkus pomalu pokračovat,“ udílela mi Kačka instrukce.

Pomalu jsem začal kundičku protahovat dlouhými tahy a vychutnával si každý pohyb. Káťa se přesunula tak, aby dosáhla i do jejího klína a pokračovala dál v uspokojování Sašenky tím, že jí jednou rukou laskala prsa a druhá příjemně masírovala frajtříka. Byl jsem překvapený, když jsem zjistil, že Saša dokázala potlačit bolest a dostat se k vytouženému orgasmu. Pozvolna to ni očividně šlo a už jen to pomyšlení vzrušovalo i mne. Měl jsem ale podstatnou výhodu, a to dva předchozí orgasmy.
Už zbývalo jen pár tahů a Saša zhluboka nadechla, vypnula klín proti mému a zůstala okamžik bez hnutí. Káťa přestala sát bradavku a s úsměvem na rtech pozorovala doznívající orgasmus.

„To bylo nádherné,“ řekla Saša, když se trochu vzpamatovala.
„Chceš si dát další kolo?“ zeptal jsem se smíchem na rtech. Dotaz jsem položil jen ze srandy, ale její odpověď mě překvapila.
„Že váháš,“ odpověděla dychtivě a oči se jí zaleskly.

Tentokrát jsme si to dali na koníčka. Sedl jsem si na pohovku a Saša se nade mnou rozkročila. Po pár polibcích začala dosedat a Káťa už se postarala, aby průzkumník bez problémů našel správný směr. Tunýlek lásky byl parádně úzký a přijal mě bez nějakých větších potíží. Rozjel se opět kolotoč plný přirážení a milostných vzdechů. Byli jsme nepřetržitě dvojnásobně spojeni, dole pohlavími a nahoře francouzákem.
Káťa se zapojila tím, že si pohrávala s mým pytlíkem. Rukama jsem uchopil Sašiny melounky, jemně jsem je mačkal a po chvíli přidal i tahání za bradavky. Sášenka jen milostně sténala a doslova na mně visela pohledem. Po chvíli mi sama přitáhla hlavu mezi rozhoupaná poupátka a tím mi umožnila, abych je střídavě pusinkoval i jemně ohryzával natrčené kapličky.
Káťa se zřejmě cítila trochu odstrčená, a tak zintenzivnila masáž, kterou střídavě zaměřila na můj pytlík a Sašin poštěváček. To pochopitelně vedlo k tomu, že jsem se blížil mílovými kroky k explozi. Snažil jsem Sašu ze sebe shodit a včas vytáhnout, ale pochopila co se děje, prudce dosedla, nohy mi provlekla pod mými a zakřičela:
„Ne, zůstaň!“
V tu chvíli jsem nepřemýšlel. Jak říká známá hláška: Když je vocas v kundě, tak je rozum v prdeli. I když jsem mohl tušit, že to může dopadnout blbě, zůstal jsem v ní a dovnitř se v opakovaných výstřicích hrnula bílá smetana.
Když jsme se po chvíli oddělili, Káťa přispěchala a ujala se očisty ochabujícího klacku.

„Tak, Sašo, byla jsi fakt super, ale užila sis, takže teď jsem na řadě zase já!“ řekla rezolutně Káťa a mne vyzvala: „Martine, teď mi to udělej jako feně!“
Koukal jsem na ní jako tele na nová vrata. Na to, že jsme spolu tak dlouho by mě už mohla snad znát. Dnešní večer byl pro mě neskutečný záhul a ona by chtěla další kolo? Toho alkoholu vypila asi fakt přes čáru.
„Promiň miláčku, ale teď to vážně nepude,“ dodal jsem smutně a čekal napuzenou reakci.
„Sakráá, jsem nadržená, tys byl už tolikrát a já ještě ani jednou,“ …a byla tady.
Snažil jsem se jí to znova vysvětlit, ale vysvětlujte něco opilé holce. Naštěstí mi přispěchala na pomoc Saša. Přilepila se rty na Káťu a ta s plnou pusou nemohla artikulovat. Jen rozhodila ruce, kterými ale po chvilce omotala Sašiny záda a pokračovaly dál v líbání.
V tuto chvíli jsem to považoval jako vítězství. Chyba lávky…
Saša začala Káti šeptat něco do ucha, ta se usmála, pokývala hlavou ve znamení souhlasu a obě se na mě současně vrhly. Povalily mě na sedačku a hladově se sápaly po mém, v tuto chvíli doslova, prckovi.
Obě si ho vzaly do parády a začaly na střídačku sát, žužlat a honit. Během toho se nezapomínaly ani vzájemně líbat. Na to, jak byla Saša nezkušená, měla opravdu dobrý nápad. Vidět ty dvě dračice, slyšet mlaskání a jejich vzdychání… to bylo to pravé pro mou stimulaci. Zabralo to sice delší dobu, ale přece jen mělo jejich počínání smysl. Péro mi opět stálo a nadržená Káťa mohla získat po čem toužila. Po ošukání jako fenky.

Poklekla na sedáky pohovky, opřela se rukama o opěradlo a nastavila mi tím svůj dokonalý zadek. Neodolal jsem, lehce ji plácnul a než se vzpamatovala, už ho tam zase měla. Sašenka, která byla teď plonková, se podsunula pod ni a začala jí žužlat bradavky. Obě spokojeně vrněly.
Rázem se však stalo něco nečekaného – Sašenka se oddělila a vrazila Kátě facku.
„Víš, že se chováme jako kurvy?“
„Vím,“ dostala překvapivou odpověď.
„Tak to je fajn,“ odvětila Saša. Přitáhla se k ní, nasadila jí parádního francouzáka a přidala plácání přes kozy. „Martine, pořádně to do tý kurvy napumpuj!“ dodala.
Rád bych ochotně vyhověl, ale jsem jen chlap a ne Herakles, takže tento příkaz jsem splnit nedokázal. Nicméně jsem přidal na razanci přirážení a spolu s drsným Sašiným přístupem jsme společně dovedli Káťu k zaslouženému vrcholu.
„Ty ses nám nějak rozjela,“ pochválila po chvilce oddechu Sašu sestra.
Ta se usmála, a pak spustila:
„Víte, jak jsem vás tak pozorovala, napadlo mě, že bych ještě ráda zkusila…“
„Copak?“ ozvali jsme se oba, téměř současně.
„No… análek…“ špitla rozpačitě.
Nemohl jsem uvěřit svým uším… nejen, že mi vyšel plán na 100%, ona byla navíc pannou a teď si dokonce sama říká o anál? Ta dnešní mládež je fakt zkažená a tenhle den už nemůže být lepší!
„Dobře… tak já dojdu pro klystýr…“ opáčil jsem.
„Né, já to chci bez něj! Měla bych být prázdná, neboj,“ ozvala se.
„Je ti ale jasný, že to šíleně dře a bude tě to dost bolet?“ optal jsem se.
„S tebou žádná bolest není nesnesitelná,“ řekla a políbila mě na tvář.
„No, když myslíš…, ale já tě varoval.“

Káťa po celou dobu našeho rozhovoru jen nevěřícně kroutila hlavou a nebyla schopna uvěřit, co právě slyšela. Takto svou sestřičku vážně neznala. Přesto vstala a odběhla do ložnice pro gel.

Mezitím si Saša klekla přede mě a nastavila zadeček. Skutečně výstavní kus. Nerad to přiznávám a nahlas bych to nikdy neřekl, ale byl vskutku ještě lepší než Kátin. Ani teď jsem si nemohl odpustit plácnutí, tentokrát silnější. Reagovala spokojeným kvíknutím. Otvůrek vypadal opravdu maličký, když na něj a na můj penis rozmazávala Kačka přinesený gel.
„Připravena? Jdeme na to…“ oznámil jsem.
Zatlačil jsem, na kousek vnikl a pak ucítil odpor svěrače. Sašenka zaskučela.
„Mám přestat?“ zeptal jsem se.
„Ne, jen pokračuj!“ odvětila odhodlaně.
Tentokrát jí Káťa nepomáhala, jen vše se zájem zpovzdálí pozorovala. Pokračoval jsem tedy dál a Saša dál ječela bolestí. Trhalo mi to srdce, kdykoli jsem ale zastavil, vykřikla:
„Pokračuj… nepřestávej… hlouběji!“
Po překonání svěrače jsem se postupně dopracoval toho, že jsem do ní zajížděl celou délkou.
„Už je to lepší,“ špitla.
Nadšen tímto ujištěním, zrychlil jsem přírazy a přidal muchlání koziček. Po chvíli křikla:
„Mluv na mě sprostě a mrdej mě, jak nejvíc můžeš!“

Káťa vyvalila oči a nechápala, kde se to v ní bere. Musel jsem se jejímu udivenému pohledu usmát, takhle paf jsem ji snad ještě neviděl.

Popadl jsem ji tedy za prsa a řval při tom:
„Líbí se ti to, ty čubko? Milenec tvé sestry tě mrdá do prdele a ty držíš, jak laciná kurva! Užíváš si to, ty děvko?!“
„Jo! Jo! Jo,“ ryčela v rytmu přírazů.
Kačka se jala příležitosti a přidala se k nadávkám.
„Ty mi šukáš chlapa, ty mrcho jedna umrdaná! Ty nejsi moje ségra, ale prachsprostá coura!“
Evidentně se jí to začalo asi líbit, protože si nadávky jaksepatří užívala. A to platí vlastně pro obě dvě.

Ještě chvilku jsme takto pokračovali v děsivém tempu, já ji mrdal, ségra jí nadávala, mačkala jí bradavky a oba jsme pozorovali, jak se Saša napíná, krátce a rychle oddechuje a směřuje ke svému cíli.
Její orgasmus byl opravdu bouřlivý. Zařvala jak zraněné zvíře, odpadla hlavou na sedačku a snažila se popadnout chybějící dech.
Po chvíli přišla Káťa s vlhkým hadříkem a oba nás očistila.

Tak jak jsme byli, přesunuli jsme se společně na postel. Já, jak správný paša, uprostřed. Sotva jsem přes nás přetáhl deku, v příštím okamžiku jsme již usnuli.

Ráno mě probudil zvláštní, velmi příjemný pocit. Otevřel jsem oči a uviděl jsem, jak se sestřičky střídají v kouření.
„Ale, ale, Šípkovej Růženek se nám vzbudil,“ řekla šibalsky Káťa.
„Co to provádíte?“ zeptal jsem se zmateně.
„No, snad jsi nedoufal, že když jsme byly obě namol, že si nebudeme pamatovat, cos s námi prováděl?“ zeptala se na oko nadurděně. „Máš ale štěstí, že jsi odvedl pořádnou práci, a tak je ti odpuštěno a nic ti nebudeme vyčítat. Za sebe můžu říci, že se mi to moc líbilo a docela ráda bych si to zopakovala.“

Tahle věta zahnala všechny obavy a já si vychutnával kuřbu, po které si důsledně rozdělily mé ranní semeno. Po krátké stimulaci jsem si dal s oběma ještě několik šťouchů, než usoudily, že se potřebují vysprchovat. I v koupelně jsem si ale nedal pokoj a Káťu projel ještě jednou.
Poté se Saša rozhodla, že už musí jít, takže jsem ji šel vyprovodit. Loučili jsme se v předsíni dlouhým francouzákem.

„Bylo to úžasné, fakt jsem si to užila.“
„Však já taky… hele, co kdybychom si to někdy zopakovali?“ navrhl jsme.
„No, však Káťa říkala, že…“
„No, víš, já myslel i někdy, aby o tom Káťa nevěděla…“ přerušil jsem ji.
„To se ti to se mnou fakt tak líbilo?“ zeptala se s úsměvem.
„No jasně, ještě lepší než s Káťou,“ řekl jsem, „ale pokud jí to někdy řekneš, všechno popřu.“
„Doopravdy? Tak to jsem ráda,“ řekla potěšeně Sašenka a dodala, „hele, to domluvíme, ale teď už musím jít. Tak se zatím měj.“
„Ty taky, ty taky…“ odpověděl jsem, dal jí pusu a lehce poplácal po zadečku.

Když odešla, měl opět jen svou představivost. Strašně jsem se těšil na další společnou noc ve třech, ale napřed dovolená a poté moc práce, nám nedovolily si povedenou akci znova zopakovat. Na začátku září se konečně situace ve firmě uklidnila a já opět začal pomýšlet na společné radovánky. Znepokojila mě ale Káťa, které začalo být po ránu blbě a na sex neměla ani pomyšlení. Nakonec jsem to nevydržel a zavolal Saše bez Kátina vědomí. Značně mě ale zaskočil její hlas v mobilu:
„Promiň, zavolej později, já teď nemohu mluvit, je mi strašně špatně…“

Dokážu si dát 2 a 2 dohromady, tak mi došlo, která bije. Ani jedna nebrala prášky, takže to mohlo dopadnout tak, jak jsem myslel. Koupil jsem tedy dva těhotenské testy, jeden jsem dal Kátě a druhý nenápadně Saše, když jsem se stavil u jejich rodičů.
Navečer se naplnily mé největší obavy. Káťa mi potvrdila, že je těhotná a Saša mi později na telefonu řekla to samé.

Svolal jsem tedy na další den krizovou poradu, kde se to mělo vyřešit. Jak jsme ale dál debatovali, uvědomili jsme si jednu věc: proč si ty děti nenechat? Přeci jen, mně a Kátě už je 27, to je ideální věk na založení rodiny. Materiálně jsme taky nestrádali, tak proč se potomka zbavovat.
„No ale co já?“ ozvala se plačtivě Saša.
Myslel jsem na to už před tím, ale předstíral jsem, že si to rozvažuji. Po chvíli jsem řekl:
„Co kdyby ses nastěhovala k nám? Tvým rodičům řeknu, že je to z dobré vůle, a tak budu mít obě svoje děcka při sobě.“
Po chvíli přemlouvání jsme se tedy dohodli. Saša se k nám za necelý měsíc nastěhovala, když se doma konečně přiznala, do čeho vlítla. I přes naléhání rodičů naštěstí nepřiznala, kdo je nastávající otec.

Všichni tři jsme se tak začali těšit na miminka. Výpočty se až tak nespletly, a tak obě holky rodily necelý týden od sebe.
Saša porodila nádherného blonďáčka s modrýma očima, kterého jsme pojmenovali Michal a Káťa zase přivedla na svět překrásnou holčičku, se světlou pletí a vlasy jako uhel, to vše doplněno o ledově modré oči. Ta dostala jméno Aneta. Jediná, z pohledu této radostné události nepodstatná, komplikace byla Sašina škola. Musela ji na rok přerušit a poté horko těžko dodělávat. Naštěstí měla komu svěřit prcka na hlídání a ani vlastní krmení nebyl žádný problém. Káťa zvládala oba hladové krky.

A takhle tu tedy žijeme už pět let. Děti jsou zatím vychovávány v tom, že jsou bratranec a sestřenice, na pravdu přijde čas později. Styl tohohle života nám krásně vyhovuje. A co víc – každý den, když uložíme děti spát, se u nás v ložnici děje to samé, co před více než pěti lety odstartovalo celý tenhle kolotoč událostí. Nyní ale už raději s prášky…

Autor

5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Super povídka. Sestry se musely mít opravdu rády, když na tohle přistoupily resp. Katka.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x